Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polarmiś Ty masz czarodziejskie zwierciadło?????? :)

    caffe lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Caffe usunełam ale nie wstawie wiekszej bo takowej nie ma :P

    A Reni to moze butelke z beczką pomyliła :D :P
    poszukaj, to znajdziesz ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiu, to może jakas pozycja na niedźwiedzicę ? ;)

    nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Polarmiś Ty masz czarodziejskie zwierciadło?????? :)
    Niestety nie pokazuje co wsrodku tylko strukture zewnetrzna . Do tej pory bylam niedzwidzica bez futra a teraz przekonalam sie jak to jest w futrze. ... I nie jest dobrze. Szkoda bo tak chcialam sprobowac tej rakiety a pozostanie butelka wina na otarcie lez.

    caffe, nick nieaktualny, Iwone, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Misiu, to może jakas pozycja na niedźwiedzicę ? ;)
    Do tego,potrzebuje niedzwiedzia a w domu mam chudego geparda - niejak nie wyjdzie....

    caffe, nick nieaktualny, Iwone, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Niestety nie pokazuje co wsrodku tylko strukture zewnetrzna . Do tej pory bylam niedzwidzica bez futra a teraz przekonalam sie jak to jest w futrze. ... I nie jest dobrze. Szkoda bo tak chcialam sprobowac tej rakiety a pozostanie butelka wina na otarcie lez.
    Kurcze,,a tak się napaliłaś....;) może jakby tak tą deskę oprzeć porządnie o ścianę i torpedować ją z drugiej strony - to może da radę? ;)
    Ale ja dla elastyczności to jednak wcześniej spożyłabym tą butelkę wina...;)

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Mango, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No coz wzielam wino z Krety.

    nick nieaktualny, Bozia3, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Do tego,potrzebuje niedzwiedzia a w domu mam chudego geparda - niejak nie wyjdzie....
    Podobno gepard to najszybszy drapieżnik, a co za tym idzie ma najszybszego ptaka :P da radę ;)

    nick nieaktualny, Bozia3, Bursztyn, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe TY masz chyba też wielką ochote :P :P :P
    Polarmiś :( a mozę ta pozycja rakieta ale w innym miejscu :D

    caffe, Bozia3, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Kurcze,,a tak się napaliłaś....;) może jakby tak tą deskę oprzeć porządnie o ścianę i torpedować ją z drugiej strony - to może da radę? ;)
    Ale ja dla elastyczności to jednak wcześniej spożyłabym tą butelkę wina...;)[/


    Jest wino! Na deske nie pojde. Pozostanie mi pozycja na pijana niedziwiedzice.

    caffe, nick nieaktualny, Bozia3, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Caffe TY masz chyba też wielką ochote :P :P :P
    Polarmiś :( a mozę ta pozycja rakieta ale w innym miejscu :D
    Ja to leżę grzecznie pod kocem i nie biegam po sklepach z akcesoriami ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 20:51

    nick nieaktualny, Bozia3, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Podobno gepard to najszybszy drapieżnik, a co za tym idzie ma najszybszego ptaka :P da radę ;)
    Nie przebije sie przez to cholerne futro.

    caffe, Bozia3, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Nie przebije sie przez to cholerne futro.
    Trza trochę podgolić

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie ja tylko mój maż i do tego przez neta :P
    A teraz to i ja już ide pod kocyk ale najpierw coś trzeba przekąsić :D

    Bozia3, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Trza trochę podgolić
    ale jesteście krejzolki...:)

    polarmisiu ja też mam taki szlafrok biały mięciutki...bardzo go lubię - jak wypijesz w nim litr wina.... to mąż wyda CI się na pewno większy, a Ty sobie mniejsza...i taki spontan alkoholowy poniesie Was do krainy rozkoszy...;)

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Mango, Iwone, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Trza trochę podgolić
    Bede je nosila z godnoscia, to bedzie kara za wszystkie zjedzone ciastka.

    caffe, Bozia3, Iwone, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ale jesteście krejzolki...:)

    polarmisiu ja też mam taki szlafrok biały mięciutki...bardzo go lubię - jak wypijesz w nim litr wina.... to mąż wyda CI się na pewno większy, a Ty sobie mniejsza...i taki spontan alkoholowy poniesie Was do krainy rozkoszy...;)
    Widzisz Boziu, ja sie spije i bede w nim widziala piec wielkich niedzwiedzi ale ona nie pije w ogole ( za to ku mojej zgubie kolekcjonuje winka) i zamiast gepardzicy to bedzie widzial niedzwiedzice.

    Bozia3, caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    ale jesteście krejzolki...:)

    polarmisiu ja też mam taki szlafrok biały mięciutki...bardzo go lubię - jak wypijesz w nim litr wina.... to mąż wyda CI się na pewno większy, a Ty sobie mniejsza...i taki spontan alkoholowy poniesie Was do krainy rozkoszy...;)
    Moja świętej pamięci mówiła zawsze, że: może być mały, ale warijot (cyt.)

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 19 września 2013, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czytam was i rżę hihihi

    Bozia3, caffe, Iwone, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Widzisz Boziu, ja sie spije i bede w nim widziala piec wielkich niedzwiedzi ale ona nie pije w ogole ( za to ku mojej zgubie kolekcjonuje winka) i zamiast gepardzicy to bedzie widzial niedzwiedzice.
    cholera..jak nie pije to problem.....ale może się przeciwności przyciągają...czy jakoś tak to było...;)

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 1293 1294 1295 1296 1297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ