Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Ja też zawsze to robię dla endometrium..a nie dla siebie...na dodatek do tego wcinam orzechy brazylijskie mojego M. (też dla endometrium...;)
    Twój M ma orzechy? takie w skorupkach jeszcze czy wyłuskane? :)

    nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Inesska juz dziala.....
    Chyba tak, bo u mnie napięcie prądu spadło i żarówki przygasły :)

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Inesska juz dziala.....
    działa...żeby tylko deska wytrzymała...bo żelazko raczej da radę..;)

    caffe, Bursztyn, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    szczególnie to jajeczko stłuczone ogonkiem mi się podoba...;)
    A mi sie wydaje, ze ten ogonek nie daje rady stluc jajeczka. Ide po kolejna dawke co by endometrium bylo lepsze.

    caffe, Bozia3, Iwone, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Twój M ma orzechy? takie w skorupkach jeszcze czy wyłuskane? :)
    brazylijskie...to wiesz jakie przecież....wygolone zupełnie...;)

    caffe, Bursztyn, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    A mi sie wydaje, ze ten ogonek nie daje rady stluc jajeczka. Ide po kolejna dawke co by endometrium bylo lepsze.
    Lepiej tam komputer weź, co będziesz tak co chwilę biegała ;)

    Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    brazylijskie...to wiesz jakie przecież....wygolone zupełnie...;)
    lubię takie :P ;)

    Mango lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodze coby to f,utro zmniejszyc a dolewam by endometrium powiekszyc. O coz za poezja mi wyszla.

    caffe, Bozia3, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    0crazysex.gif żeby Twój gepard nie zaczął chodzić...;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2013, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narzucilam sobie gepardzie tempo picia wiec chyba musze stad odleciec do morfeusza. Pozdrawiam i przestrzegam przed kupowaniem bialych, polarowych szlafroczkow. B. zle wplywaja na wizerunek kobiety.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 21:38

    caffe, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę coś zjeść i potem na wyro ;) bo mój niedźwiedź śpi i też chętnie bym się położyła ;)

    kolorowych (co tam chcecie) ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 września 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Narzucilam sobie gepardziebtempo picia wiec chyba musze stad odleciec do morfeusza. Pozdrawiem i przestrzegam przzed kupowaniem bialych, polarowych szlafroczkow. B. zle wplywaja na wizerunek kobiety.....
    Dobranoc polarmisiu :) niech CI się przyśnią puchate białe miękkie sny...;)

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 września 2013, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Narzucilam sobie gepardzie tempo picia wiec chyba musze stad odleciec do morfeusza. Pozdrawiam i przestrzegam przed kupowaniem bialych, polarowych szlafroczkow. B. zle wplywaja na wizerunek kobiety.....
    ja mam niebieski :)

    a Ty nie bądź niedźwiedzicą, tylko bądź anielicą ;) takie małe przekłamanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 września 2013, 21:39

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki
    u nas słoneczko i fajnie bo córka ma dziś w przedszkolu piknik ;-), w ogóle mam dziś zalatany dzień, prosto z pracy jadę na monitoring, potem piknik i prosto z pikniku na urodziny, także w domu będę ok 21 :-)
    miłego dnia

    nick nieaktualny, Bozia3, caffe, Iwone, megan8, Bursztyn, szczęśliwa 2, nick nieaktualny, Andzia33, anek42 lubią tę wiadomość

  • Rzutka Przyjaciółka
    Postów: 68 177

    Wysłany: 20 września 2013, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dzionka:)

    Bozia3, caffe, Iwone, nick nieaktualny, nick nieaktualny, anek42 lubią tę wiadomość

    ovufriend.pl
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 20 września 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2016, 22:59

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 20 września 2013, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:49

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2013, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwone wrote:
    Dzień dobry :)

    Aga powodzenia na monitoringu!

    Dziś piątek więc ja znowu zaczynam latać z mopem :D Kto wogóle wymyślił sprzątanie ?! :D :D :D
    dzięki, a wiesz że ja lubię sprzątać ;-)

    Iwone, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 20 września 2013, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 13:57

    nick nieaktualny, caffe, Bursztyn, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 20 września 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2018, 11:49

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

‹‹ 1295 1296 1297 1298 1299 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ