Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co?

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, to może podjedź z nim do lekarza skoro się martwisz?

    ivf-ivf, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielebnaa wrote:
    a co?

    Ja wszelkiego rodzaju wysypki, wybroczyny od razu konsultuje, boję się sepsy, tylko nie myśl, że chce siać panikę, ale poszłabym do lekarza.

    caffe lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Ewa, to może podjedź z nim do lekarza skoro się martwisz?
    byłam w piatek ale jeszcze nie miał kropek tylko goraczke, narazie obserwuje, jutro rano pojde, mam nadzieje ze nic mu nie bedzie do jutra...

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielebnaa wrote:
    byłam w piatek ale jeszcze nie miał kropek tylko goraczke, narazie obserwuje, jutro rano pojde, mam nadzieje ze nic mu nie bedzie do jutra...
    a dawałas mu jakies owoce cytrusowe?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    a dawałas mu jakies owoce cytrusowe?
    nie...tylko acerole dostał wczoraj w tabletce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    własnie ogladam ksiązeczke, był szczepiony na pneumokoki 7mego stycznia

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 14 lutego 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walentynkowo witam - choć ja nie obchodzę tego święta- jakaś infantylna tandeta jak dla mnie...
    W każdym razie zrobiłam obiad dla gości: rosół, frytki z pstrągiem pieczony w maśle, chili, koperku, czosnku i pietruszce, kiszona kapusta, papryka marynowana i ogórki. A na deser galaretka z truskawkami i bitą śmietaną.....I pierwszy raz w życiu jestem już po robocie...a goście dopiero za godzinę...:)

    Miłego dnia :)

    nick nieaktualny, caffe, gosia7122, nick nieaktualny, iwcia77, *aga* lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Walentynkowo witam - choć ja nie obchodzę tego święta- jakaś infantylna tandeta jak dla mnie...
    W każdym razie zrobiłam obiad dla gości: rosół, frytki z pstrągiem pieczony w maśle, chili, koperku, czosnku i pietruszce, kiszona kapusta, papryka marynowana i ogórki. A na deser galaretka z truskawkami i bitą śmietaną.....I pierwszy raz w życiu jestem już po robocie...a goście dopiero za godzinę...:)

    Miłego dnia :)
    pstrąg bajka ..

    Bozia3 lubi tę wiadomość

  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 14 lutego 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielebnaa wrote:
    mnie wyciecie wartownika uratowało zycie, tak mysle, czas tutaj gra ogomna role, jezeli wartownik jest zajety pzrez raka to on sie juz rozprzestrzenia na inne wezly...mnie wycieli wartownika po chwili był wynik, był zajety i od razy mi wycieli wszystkie okoliczne wartownika, operacja trwala 6 godz, zyje do dzis

    mam nadzieje ze to przeczytasz

    Hera ale tu nikt nie mówi że węzeł jest zajęty on jest zwłókniały i słabo widoczny na usg i tylko dla tego ta punkcja.Córka miała po stwierdzeniu czerniaka wszystkie badania w tym usg i nie zalecono nawet docięcia co robi się ponoć rutynowo,to wszystko chyba zależy od wyniku histop.Chirurg powiedział że zajęte węzły wyglądają inaczej ale trzeba sprawdzić jak obraz jest nie jasny to standard.

    201408184765.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    Hera ale tu nikt nie mówi że węzeł jest zajęty on jest zwłókniały i słabo widoczny na usg i tylko dla tego ta punkcja.Córka miała po stwierdzeniu czerniaka wszystkie badania w tym usg i nie zalecono nawet docięcia co robi się ponoć rutynowo,to wszystko chyba zależy od wyniku histop.Chirurg powiedział że zajęte węzły wyglądają inaczej ale trzeba sprawdzić jak obraz jest nie jasny to standard.
    ok
    chuchajcie na zimne
    pozdrawiam cieplutko x

    gosia7122 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielebnaa wrote:
    co ma być to bedzie Krycha...
    walentynki, swieto dla pietnastolatek, w dodatku amerykanskie
    mam w głebokim powazaniu

    sluz płodny w 17dc
    tego jeszcze nie było jak długo miesiaczkuje

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 14 lutego 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry,
    Ale tu cisza...
    Hera, a ta wysypka nie wyglada czasem na ospę???
    Miłego wieczoru

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Dobry,
    Ale tu cisza...
    Hera, a ta wysypka nie wyglada czasem na ospę???
    Miłego wieczoru
    nie wiem nie znam sie...jutro go pediatra zobaczy, rózowe rozlane plamki na tułowiu i miejscach okolicznych ale mniej

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Widzisz jaka niespodzianka w tynki? Trza walic zatem ;-)
    ano trza! wiec wale czerwone.....a ty?

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 14 lutego 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry,

    Wszystkie się walentynkują?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Bry,

    Wszystkie się walentynkują?
    ja tylko troche.....dogladam malutka

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 14 lutego 2016, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Bry,

    Wszystkie się walentynkują?
    A jak Cudowny Dzień <3

    megan8 lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    A jak Cudowny Dzień <3
    jak kazdy inny w sumie

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 14 lutego 2016, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam sie ...u mnie net raz jest raz nie ma..co napisze to mi zjada posta..fakensik...

    nie odniose sie do niczego , bo nie jestem w temacie...

    zdradze wam njusa...radzieccy naukowcy udowodnili , ze po niedzieli nastepuje poniedzialek :-O - no cos podobnego! ;D

    moze jutro sie podlacze :D

    bye, bye :)

    Reni, megan8, BISCA, malgos741, Mimbla, moremi, Mega, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, caffe, Bozia3, satori lubią tę wiadomość

‹‹ 13346 13347 13348 13349 13350 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ