Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć,
    Bisca, no to do boju :)
    Trzymam kciuki za wszystkie
    Byłam na szczepieniu. Francesco nie był dzis najszczęśliwszy. Szczepionkami rotawirusy dzis mu nie smakowała a i ukłucie przyjemne nie było. Za to 50g brakuje mu do podwojenia wagi urodzeniowej. Waży teraz 6850g i juz wiem skąd mam te bóle kręgosłupa.

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, BISCA, Dobrawa, satori lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Cześć,
    Bisca, no to do boju :)
    Trzymam kciuki za wszystkie
    Byłam na szczepieniu. Francesco nie był dzis najszczęśliwszy. Szczepionkami rotawirusy dzis mu nie smakowała a i ukłucie przyjemne nie było. Za to 50g brakuje mu do podwojenia wagi urodzeniowej. Waży teraz 6850g i juz wiem skąd mam te bóle kręgosłupa.
    Te na rota szczepionki są faktycznie mało przyjemne. Ukłucie ukłuje, przez chwilę poboli, ale przynajmniej jest pewność, że poszło do organizmu...a z tym rota to wieczna zagwozdka... czy wypił, czy nie wypił....

    FZuMp1.png

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira. Tak ja myślę.

    nick nieaktualny, Dobrawa lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Samira. Tak ja myślę.
    eee Samira nie jest tereska i ma syna....a tu dwoje dzieci....

    chciałabym, żeby to była Krakonka...ale chyba nie :(

    nick nieaktualny, Dobrawa lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Te na rota szczepionki są faktycznie mało przyjemne. Ukłucie ukłuje, przez chwilę poboli, ale przynajmniej jest pewność, że poszło do organizmu...a z tym rota to wieczna zagwozdka... czy wypił, czy nie wypił....
    Na szczęście wypił, ryczał ale połykał. Zrobiłam błąd bo był juz głodny a ostatnio kręcili nosem gdy dalam tuż przed wizyta jeść- bali sie ze uleje a zjadł wtedy fajnie. Możliwe ze smak mu sie wyostrzył ;)

    Bozia3 lubi tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    eee Samira nie jest tereska i ma syna....a tu dwoje dzieci....

    chciałabym, żeby to była Krakonka...ale chyba nie :(

    Samira ma aktywne stare/nowe konto. To nie ona.

    nick nieaktualny, Bozia3, Dobrawa lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jasne! Słowiańskie imiona!!

    nick nieaktualny, Bozia3, Dobrawa, BISCA, satori lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Na szczęście wypił, ryczał ale połykał. Zrobiłam błąd bo był juz głodny a ostatnio kręcili nosem gdy dalam tuż przed wizyta jeść- bali sie ze uleje a zjadł wtedy fajnie. Możliwe ze smak mu sie wyostrzył ;)
    Być może - u mnie też za każdym razem miał byc głodny i bez picia...i ja tak robiłam - pił raczej bezproblemowo - ale te nerwy..czy się nie uleje....

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a Chruszczow? Czy jaka to była pisownia? Ona nie była po 40?

    nick nieaktualny, Dobrawa lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda to Ty? :-) bo jak tak to ja się bardzo cieszę.

    nick nieaktualny, Bozia3, Dobrawa, malgos741, satori lubią tę wiadomość

  • Dobrawa Autorytet
    Postów: 960 904

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 09:19

    nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

    Wszyscy w domu :)
  • Dobrawa Autorytet
    Postów: 960 904

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    eee Samira nie jest tereska i ma syna....a tu dwoje dzieci....

    chciałabym, żeby to była Krakonka...ale chyba nie :(
    Moze jeszcze wroci,jak jej sie w zwiazku poprawi :-)

    Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Wszyscy w domu :)
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrawa wrote:
    He,a Samira to przeciez Berenika co nie?
    A jakaś podpowiedź? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krycha.stara wrote:
    Jesli Magda to sorry, ale to ja wygrywam konkurs. Pierwsza zgadlam!


    Krycha no przecież widziałam :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Dobrawa Autorytet
    Postów: 960 904

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 09:19

    ivf-ivf, nick nieaktualny, Bozia3, Dziobak, malgos741, BISCA, satori lubią tę wiadomość

    Wszyscy w domu :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrawa wrote:
    He,a Samira to przeciez Berenika co nie?

    Tylko Magda mówi "he?".:-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrawa wrote:
    Podpowiedzi bylo az za wiele ;)
    Krycha,Dziobak, Ivefka wygraly piwo,tzn Krycha wino :-)

    Mowcie mi Dobra ;P


    No, tylko już nie znikaj!

    nick nieaktualny, Bozia3, Dobrawa lubią tę wiadomość

  • Dobrawa Autorytet
    Postów: 960 904

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    V

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 09:19

    nick nieaktualny, Bozia3, ivf-ivf, Dziobak, malgos741, satori lubią tę wiadomość

    Wszyscy w domu :)
  • Dobrawa Autorytet
    Postów: 960 904

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    X

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2016, 09:20

    nick nieaktualny, ivf-ivf, malgos741, satori lubią tę wiadomość

    Wszyscy w domu :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra Dobra, :-) opowiadaj. Lepiej u Ciebie?

    nick nieaktualny, Bozia3, malgos741, satori lubią tę wiadomość

‹‹ 13375 13376 13377 13378 13379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ