Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    Sandra, a na kiedy Ci system zaznaczyl ovu? Mi na sobote, 9dc, lecz to nie prawda, poniewaz w sobote mialam monit i peczerzyk jeszcze nie pękł. Podalam ovitrelle to najwczesniej mysle, że byl to 10dc jak nie 11.

    Jeszcze nie zaznaczył, ale jest skok i wrota zapyrte ;)
    no to może nam się jakoś uda wspólnymi siłami ;)

    *aga*, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandra nie wiem jak to zrobiłaś napisałaś posta 11.24 ja go przeczytałam 11.22 ...kurcze znam twoje myśli ;-)

    Wacia podrzuć trochę tych talerzy -na komunię będę miała z głowy ;-)

    nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokójcie się proszę.

    Nie może być normalnie?

    *aga*, Dziobak, satori, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *aga* wrote:
    Sandra nie wiem jak to zrobiłaś napisałaś posta 11.24 ja go przeczytałam 11.22 ...kurcze znam twoje myśli ;-)

    Wacia podrzuć trochę tych talerzy -na komunię będę miała z głowy ;-)

    Żeby to bliżej było! Do Krakowa kawał drogi, mogą nie dolecieć.
    Goń do Biedry, może jeszcze są?

    *aga*, BISCA, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Żeby to bliżej było! Do Krakowa kawał drogi, mogą nie dolecieć.
    Goń do Biedry, może jeszcze są?

    Ale zimno na polu, trzeba auto odśnieżyć...no ale pojadę obchód zrobić ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *aga* wrote:
    Ale zimno na polu, trzeba auto odśnieżyć...no ale pojadę obchód zrobić ;-)

    Ja nioslam na piechotę to i Ty możesz. ;-)

    Dziobak, *aga*, satori, BISCA, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam ostatnio fajne podkładki pod talerze z usztywnianego lnu w geometryczne wzory 16 szt koloru grafit i biel, 16 szt kawa z mlekiem i biel, były przecenione o 50%,kupiłam je w Pepco, a są całkiem fajne. Tez muszą kupować hurtowe ilości wszystkiego.

    Dziobak, nick nieaktualny, nick nieaktualny, *aga*, satori, BISCA, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam super podkładki z filcu, nawet jak się zaplami i trze przy praniu, to filc się jeszcze bardziej filcuje i jest git. Ale mam tylko 3, gdybym mogła, to bym też kupiła hurtowo.

    ivf-ivf, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ivf-ivf wrote:
    Ja kupiłam ostatnio fajne podkładki pod talerze z usztywnianego lnu w geometryczne wzory 16 szt koloru grafit i biel, 16 szt kawa z mlekiem i biel, były przecenione o 50%,kupiłam je w Pepco, a są całkiem fajne. Tez muszą kupować hurtowe ilości wszystkiego.

    Oooooo, ja bym tez potrzebowała, bo moje dziecię jedząc skubie, jeśli tylko coś odstaje :)
    Zerknę do Pepco w takim razie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 2 marca 2016, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Oooooo, ja bym tez potrzebowała, bo moje dziecię jedząc skubie, jeśli tylko coś odstaje :)
    Zerknę do Pepco w takim razie


    Zerknij, bo nadal są w przecenie, po 4,99 szt :-) przynajmniej ostatnio były.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Komeeeeeta, dwie godziny minęły - co tam? Bo ja tu z żołądkiem w niewłaściwym miejscu czekam i czekam :) &&&&&&&&&

    efcia, ComeToMeBaby, satori, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36984

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga, będzie komunikat.

    Zrobiłam testa: http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e044483fa97f.jpg

    No więc jak test pozytyw to i beta jest pozytyw. I to kurdę jaki!
    UWAGA: 310,40 mIU/ml

    Ja pitolę, siedzę i ryczę, podciągam nos i trzęsę się cała.
    Udało się! :)

    Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, efcia, Dziobak, ivf-ivf, Reni, nick nieaktualny, Natka_79, beates, paszczakin, moremi, *aga*, satori, sandra80, nick nieaktualny, ania.g, BISCA, silvia, Bozia3, Simba, megan8, nick nieaktualny, Magdala, caffe, Zuzia1, gretka, Luna76, Mega, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pieknie.Bedziesz mamuska

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 12:02

    efcia, ComeToMeBaby, Aasiula, satori, sandra80, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Uwaga, będzie komunikat.

    Zrobiłam testa: http://naforum.zapodaj.net/thumbs/e044483fa97f.jpg

    No więc jak test pozytyw to i beta jest pozytyw. I to kurdę jaki!
    UWAGA: 310,40 mIU/ml

    Ja pitolę, siedzę i ryczę, podciągam nos i trzęsę się cała.
    Udało się! :)
    Kometa !!!!
    Bedziesz matkiem :) <3
    Wzuchalam sie :)

    efcia, kapturnica, ComeToMeBaby, *aga*, satori, sandra80, BISCA, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja piernicze, no ja piernicze!!!!
    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!
    :) :) :) :) :)

    efcia, ComeToMeBaby, Aasiula, *aga*, satori, sandra80, nick nieaktualny, BISCA, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa jesteś matkiem :D
    rosnijcie zdrowo <3

    ComeToMeBaby, Aasiula, *aga*, satori, sandra80, BISCA, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa!! <3

    efcia, ComeToMeBaby, Aasiula, *aga*, satori, sandra80, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • efcia Autorytet
    Postów: 2565 10384

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Kometaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ja piernicze, no ja piernicze!!!!
    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!
    :) :) :) :) :)

    i znowu bedziesz ciotką lalallalalalala

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, Aasiula, satori, sandra80, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz poprosimy o zdjęcie wzruchnietego ojca!

    efcia, ComeToMeBaby, *aga*, sandra80, nick nieaktualny, BISCA, malgos741, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • ivf-ivf Autorytet
    Postów: 1728 4616

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa, nie bez przyczyny Twoja klinika wysoko w rankingach :-) przy tak wysokiej becie, nie ma bata i musi byc ok :-)

    ComeToMeBaby, nick nieaktualny, *aga*, satori, sandra80, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 13481 13482 13483 13484 13485 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ