X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 26 października 2016, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    MoBo, Ty też już się zblizasz do końca :-)

    Ehhh samej mi ciezko uwierzyc :)
    Jack Junior to juz pewno chodzic bedzie wtedy :P Pozdrawiam

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Wiosenka Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 26 października 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    Bardzo rzadko się tu pojawiam, właściwie to dopiero drugi raz :)
    Poczytam o czym piszecie i postaram się zaglądać częściej

    k0kdtv739fvv8kxv.png
    ex2be6yd9uox4umk.png
    zem3vcqgduiyg3ya.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 26 października 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Ehhh samej mi ciezko uwierzyc :)
    Jack Junior to juz pewno chodzic bedzie wtedy :P Pozdrawiam
    On już jakiś czas chodzi ;-)

    Biszkopt, tak jakoś mi się wydaje :-)

    BISCA, MoBo lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Radze omowic temat Z dobrym terapeuta ;-)

    Rozważałam to, bo we śnie nawet widziałam, że on te ogórki kroił wzdłuż zamiast normalnie i się dziwiłam, ale doszłam do wniosku że na kanapki z pasztetem ideolo :P.

    My wczoraj, tak jak myślałam zresztą, pożarliśmy się lekko i straciliśmy trochę czasu na godzenie się, przez to nie odwiedziliśmy wszystkich salonów jakie chcieliśmy. Ale suknia, która mi się podobała najbardziej została zaakceptowana (może bez entuzjazmu ale cóż) :P. Umówiliśmy się jeszcze, że w czwartek obadamy ze 3 salony i jak nie znajdziemy nic, to bierę tą :).

    DJ już zaklepany, fotograf już zaklepany... teraz siedzimy i móżdżymy nad zaproszeniami. Matko ile to roboty z tym ślubem.... I chyba przez to łażę taka podminowana i się wkurzam, bo nie dość że ja choleryk, to jeszcze tyle na głowie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 11:44

  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 26 października 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda zazdroszczę ci my mieliśmy skromne przyjęcie na 17 osób sukienkę koktajlową miałam i tyle tylko że wyjechaliśmy na dwa tygodnie do Hiszpanii ale to było 16 lat temu masakra nie mieliśmy specjalnie kasy i dzień przed ślubem stwierdziłam ze jestem w ciąży ale test zrobiłam dopiero jak wróciłam z Hiszpanii i był pozytywny
    W sumie żałuję tylko ze nie miałam sukni ślubnej takiej prawdziwej bo i tamtej sukienki już nigdy nie ubrałam wisi u mojej mamy w domu
    zdjęć mam mało bo nie mieliśmy fotografa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 października 2016, 14:17

    krycha.stara lubi tę wiadomość

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 26 października 2016, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mobo, a widzisz tak mi się jakoś przed invitro zaciazylo ni stąd ni zowąd ;) Ciąża minęła smigiem migiem i zaraz powitam swoją Zuzke :-)

    moremi, MoBo lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kicia... wiesz, ja tam niekoniecznie szła bym w wielkie wesele. Ale rodzina mojego spora i dość zżyta ze sobą, więc ciężko zaprosić jednego a drugiego nie. Poza tym... no gdyby nie było nas jakoś specjalnie stać to pewnie nie robilibyśmy dużego wesela. Ale to inaczej, jak już jesteś na swoim, nie musisz się jakoś specjalnie "dorabiać", chociaż oczywiście cały czas jest na co oszczędzać. Ale jednak mają już dach nad głową i w miarę unormowany dochód obojga, można sobie na trochę więcej pozwolić.
    My w podróż poślubną to pewnie dopiero w lato pojedziemy, jako że wydojeni finansowo będziemy po weselu i trzeba będzie trochę odłożyć. Ale w sumie może to i lepiej, bo przynajmniej zapewnimy sobie dwa tygodnie spokoju na urlopie :)

    kicia 123, moremi lubią tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 26 października 2016, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny raz ciesze sie z tego, ze slubu nie mam, chrztu nie robie. Nie musze sie martwic, ze sie nie wbije w kiecke ;-) albo ze fotograf da ciala. Dlatego jest wiecej kasy na podroze ( przedslubne czy bezslubne) ;-)

    krycha.stara, moremi, BISCA lubią tę wiadomość

  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 26 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to tylko ta kiecka w sumie boli.....

    krycha.stara lubi tę wiadomość

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 26 października 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wez ,ja jak bym mogla to bym jeszcze raz za mojego wyszla :-) w sumie moge bo koscielnego nie mielismy :-)
    Dziobak wrote:
    Kolejny raz ciesze sie z tego, ze slubu nie mam, chrztu nie robie. Nie musze sie martwic, ze sie nie wbije w kiecke ;-) albo ze fotograf da ciala. Dlatego jest wiecej kasy na podroze ( przedslubne czy bezslubne) ;-)

    krycha.stara, moremi, beates, Bozia3 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 26 października 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i co ma chrzest do slubu ?

    kapturnica lubi tę wiadomość

    201407014965.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 26 października 2016, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    A i co ma chrzest do slubu ?
    Po slubach czesto bywaja chrzty ;) I kosztuja ;)

    krycha.stara, villemo_gbm, BISCA lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 27 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Po slubach czesto bywaja chrzty ;) I kosztuja ;)
    Wez sie wez Dziobak ile taki niby chrzest kosztuje ? No chyba ,ze ktos robi chrzest na 100osob w lokalu to fakt jeVie po kieszenie ;)
    Ja robilam chrzciny na 25osob w domu .I jakos specjalnie sie nie spłukalam .

    villemo_gbm, anna maria lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam na ślub nie cisnęłam w ogóle, bo średnio mi zależało. Ale mój chce ;). A ja tam chętnie się pobawię :).

    A poza tym zdołowałam się lekko wczoraj przez ginekolożkę, ale staram się olać i myśleć pozytywnie :). Dzisiaj jadę kupić suknię... już chyba tak finalnie. I jedziemy złożyć papiery do USC :P Iiiiii muszę wymyślić jakiś tekst na zaproszenia. Macie jakieś pomysły? Nie chcę kurcze iść w sztampę a co patrzę po sieci to wszystko to samo :/

    I dzień dobry :)

    BISCA lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 27 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Wez ,ja jak bym mogla to bym jeszcze raz za mojego wyszla :-) w sumie moge bo koscielnego nie mielismy :-)
    To na co czekasz??????!!?? Przyjedziemy i bedziemy Twoimi dróżkami :D .To jak ? :P

    BISCA, anna maria lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 27 października 2016, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry,

    Co do slubu, to mamy z F to samo zdanie : NIE ! ;-)

    Dziobak, moremi lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 27 października 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BISCA wrote:
    Bry,

    Co do slubu, to mamy z F to samo zdanie : NIE ! ;-)
    Biszkopt, zalozmy klub antyfanow slubow! :D

    BISCA lubi tę wiadomość

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 27 października 2016, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Wez sie wez Dziobak ile taki niby chrzest kosztuje ? No chyba ,ze ktos robi chrzest na 100osob w lokalu to fakt jeVie po kieszenie ;)
    Ja robilam chrzciny na 25osob w domu .I jakos specjalnie sie nie spłukalam .
    Ja nie mowie o splukiwaniu sie. Ale o wydanie kasy ( bo jakas jednak wydalas na pewno ) na impreze potrzebna dziecku jak dziura w moscie. Bo chrzest to Impreza dla rodzicow i dziadkow, nie dla dziecka, chociaz tak sie moze wydawac.

    moremi lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 27 października 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Ja nie mowie o splukiwaniu sie. Ale o wydanie kasy ( bo jakas jednak wydalas na pewno ) na impreze potrzebna dziecku jak dziura w moscie. Bo chrzest to Impreza dla rodzicow i dziadkow, nie dla dziecka, chociaz tak sie moze wydawac.
    Identycznie mozna by powiedziec o urodzinach dla malucha. Tez mu potrzebne jak dziura w moscie bo jak ma rok to guzik z tego kuma a jednak wszyscy robia takie imprezy ;)

    anna maria, Natka_79 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 27 października 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Identycznie mozna by powiedziec o urodzinach dla malucha. Tez mu potrzebne jak dziura w moscie bo jak ma rok to guzik z tego kuma a jednak wszyscy robia takie imprezy ;)
    Ja nie. U nas na 1 urodzinach bylo 4 gosci, na 2 tylko my. Ciasto pieklam ja. Wiec teges ;-)
    Poza tym urodziny to swieto dziecka i matki. Ja dostaje kwiaty na urodziny moich dzieci, bo to JA je urodzilam. A chrzest? Co swietujecie tak wlasciwie z cala masa gosci?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 października 2016, 13:51

    moremi, krycha.stara lubią tę wiadomość

‹‹ 13749 13750 13751 13752 13753 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ