X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • BlackCatNorL Autorytet
    Postów: 760 959

    Wysłany: 24 października 2016, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Kocie, właśnie problem w tym, że fason sukni który sobie wybrałam jest taki, że za dużego brzuchala to nie mogę do niego mieć.... znaczy o tyle dobrze ze gorset sznurowany więc nawet jak się zbrzuchacę to nie będzie jakoś mega źle, a i stan dość wysoko, więc brzuchol się powinien zmieścić. Ale ogólnie chude ze mnie stworzenie więc tak czy siak suknia musi być dość wąska. A kurcze skąd ja mam wiedzieć co się wydarzy za 5 miesięcy. Yh yh...

    Łeeee to jak taka "cinka" jesteś to w 5 miechu nie będzie AŻ TAK widać brzusia ;)Fajnym rozwiązaniem jest też baskijka, świetnie się w niej wygląda (wałków i brzucha nie widać) i modna niezmiennie! ; )

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tylko mi się spodobało coś podobnego:

    903.jpg

    chociaż wydaje mi się, że w taka jeszcze brzuch wejdzie jak się okaże że będzie. Ale z kolei wiem że mojemu podobają się bardziej obcisłe suknie w biodrach, z niższym stanem, a jak się wbiję w taką to obawiam się, że może być już problem (pomijając, że będę miała wtedy tułów do ziemi :P). Eh, różne gusta w tym temacie akurat mamy, on nie lubi długich nóg, ja wręcz przeciwnie ;)

    Dziobak, BISCA, beates lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 24 października 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :-)
    też myślę o Dusi i to codziennie, więc pewnie czkawkę ma sporą ;-)

    Ruda, Ty weź nie myśl zupełnie co będzie za 5 miesięcy, kup najbardziej obcisłą sukienkę jaka wpadnie Ci w oko i na drugi dzień zrób test ciążowy :-D
    Czekając na ciążę olalam system, stwierdziłam, że jak będę ciuchy kupować z myślą o ciąży, to ani ciąży nie będzie, ani ja się jak człowiek nie ubiore. Z tą myślą zaraz po wypłacie poszłam kupić dwie pary spodni, cztery bluzki/koszule, trzy sukienki, marynarkę i wszystko dopasowane. Na drugi dzień na teście były dwie kreski i te dwie kreski właśnie tłuką kubkiem w podłogę.

    villemo_gbm, Dziobak, Ruda Paskuda, kicia 123, Magdala, BISCA, beates lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • *aga* Autorytet
    Postów: 364 1761

    Wysłany: 24 października 2016, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda i do tego kup dwa nowe staniki jak Sabina przed testowaniem :-)

    U mnie pierwszy raz w życiu cykl sie rozjechał zawsze mam 28 dniowe, dzisiaj 30 czuję się jak bombka przed wybuchem ;-) , testy oczywiście mówią palnij się w głowę i czekaj cierpliwie ;-) , wiec z chęcią kupie trochę kg tej cierpliwości.

    Organizm ludzki jest złośliwy za parę dni rozpoczynam kolejny 'sezon' małżeństwa to pewnie @ się przyplącze.

    krycha.stara, Ruda Paskuda, BISCA, beates lubią tę wiadomość

    Żyj chwilą ! Chyba, że chwila jest nieprzyjemna, w takim przypadku zjedz ciasteczko. –Ciasteczkowy Potwór
  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 24 października 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda rób jak mówi moremi bo mądrze gada

    villemo_gbm, Ruda Paskuda lubią tę wiadomość

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Ruda, Ty weź nie myśl zupełnie co będzie za 5 miesięcy, kup najbardziej obcisłą sukienkę jaka wpadnie Ci w oko i na drugi dzień zrób test ciążowy :-D

    Hyhyhy... w sumie racja. Tylko problem właśnie w tym, żeby mojemu się też podobało, a ta cholera najlepiej by mnie ubrał w rybkę (którą ja też chciałam). Ale trafiłam na zacną panią w salonie sukien ślubnych która powiedziała, że z moją figurą to będę wyglądać jak glista (i faktycznie coś takiego sobą przedstawiałam). Przez to zwróciła moją uwagę na fason, którego w ogóle nie brałam pod uwagę, a który jak przymierzyłam to zrobiłam takie "ooooooooo kurcze" :P

    moremi, Bozia3 lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 24 października 2016, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Glista hahahaha.
    Na pewno bedzie pieknie. A zdjecie zapodaj przez zapodaj :-)

    moremi, Ruda Paskuda lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 24 października 2016, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala! Ty żyjesz! :-)

    BISCA, Magdala lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 25 października 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry,
    Bedzie kolejne wesele on line. Super ! :-)

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 25 października 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello,
    Trochę mnie nie było, w końcu nadrobiłam te kilka tygodni i nie takich wieści sie spodziewałam
    Wacia, tak strasznie mi przykro... przeczytałam to w piątek i zupełnie mnie ta wiadomość rozłożyła. Szkoda, że też przez to musiałaś przejść. Dobrze, że chociaż personel pomógł Wam w tej ciężkiej chwili.
    Asia, bidulo.... Tyle strat w takim krótkim czasie jest naprawdę dołujące.

    Kometa, gratuluje syna :) zdradzisz jego imię? Trochę Cie poród wymęczył ale pewnie juz tego nie pamiętasz :) szybkiego powrotu do formy Ci życzę. Kurczę, mam wrażenie że nie dawno pochwaliłaś sie nowiną a tu juz syn na świecie :)

    Naszym ciężarnym życzę spokojnej ciąży, rośnijcie pięknie, a tym "na ostatnich nogach" życzę lekkiego porodu :). Bisca, ciekawe kto tam u Ciebie mieszka :) stawiam na chłopca :D
    Nowe witam, oby wraz z Wami poprawiła nam sie statystyka ciążowa :)
    Moje dziecko skończyło 11 miesięcy a ja juz tęsknie za takim maluszkiem. Kiedy to śmignelo ;)

    Trzymajcie sie, postaram sie zaglądać cześciej

    Magdala, Dziobak, kapturnica, kicia 123, beates, BISCA, Dobrawa, *aga*, gosia7122, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapodam zapodam, chyba że pokłócimy się o suknię tak bardzo że ślubu nie będzie! :P

    Dzisiaj zabieram go póki co coby wybrał z tych sukni co mu się nie podobają tę, która nie podoba mu się najmniej :P. Albo żadną... w ogóle miałam takie głupie sny dzisiaj że masakra. Śniło mi się, że w końcu kupiłam jakąś czarno-białą suknię i nie zdążyłam się uczesać i taka rozczochrana poszłam na ślub, ale mnie porwali po drodze, byłam w jakimś domu z ogrodem i kombinowałam jak uciec, podczas kiedy pan porywacz robił mi kanapki z pasztetem i ogórkiem kiszonym.... :D

    Magdala, kapturnica, moremi, villemo_gbm, BISCA lubią tę wiadomość

  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 25 października 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Magdala! Ty żyjesz! :-)

    :-)
    Zyje, zyje. Przygotowuje sie do crio. Tzn nic nie robie, bo na cyklu naturalnym lecimy. Jutro podglad.
    Dzis sie stresuje lotem do Pl. Lece trzeci raz tym samym lotem pod rzad. Dwa poprzednie razy lot byl opozniony dwie godziny. To chyba niemozliwe zeby dzis znowu, nie? Nie jestem az tak pechowa. W zasadzie to wcale nie jestem pechowa. Wrecz odwrornie. Hmm.

    Dobry dzien niech bedzie.

    Dziobak, kapturnica, beates, moremi, krycha.stara, BISCA, Dobrawa, *aga*, gosia7122 lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 25 października 2016, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandra80 wrote:
    Hej Morek toczy się toczy a brzuch mój raczej w żaden avatar się nie wciśnie ;) Termin mam na około 21 listopad więc jeśli Zuzia będzie terminowa dziouszka to.jeszcze miesiąc toczenia mi został. A Ty powinnaś się brać za tycie a nie chudniecie. Fstyc się żeby tu o tak malej wadze wspominać, ale nic jak to mówią przyjdzie kryska na matyska se se se ;)

    Wpadam zza plota bom wylukala zes ty w ciOzuni O.o nosz w morde jak mi to umknelo?
    I to jeszcze szybciej sie rozpakujesz niz ja :)
    No to ten tego spoznione gratulacje skladam :) i zeby poszlo jak po massssle w 'ten' dzien!

    BISCA lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 25 października 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo, Ty też już się zblizasz do końca :-)

    MoBo lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 25 października 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdala wrote:
    :-)
    Zyje, zyje. Przygotowuje sie do crio. Tzn nic nie robie, bo na cyklu naturalnym lecimy. Jutro podglad.
    Dzis sie stresuje lotem do Pl. Lece trzeci raz tym samym lotem pod rzad. Dwa poprzednie razy lot byl opozniony dwie godziny. To chyba niemozliwe zeby dzis znowu, nie? Nie jestem az tak pechowa. W zasadzie to wcale nie jestem pechowa. Wrecz odwrornie. Hmm.

    Dobry dzien niech bedzie.
    Trzymam kciuki za punktualny lot :-) i zapraszam na kawę w wolnej chwili :-)
    a za powodzenie crio zaciskam kegle :-)
    i wiesz, że trzymam ciuchy ;-)

    Magdala lubi tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 25 października 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzę na suwak Frankowy i oczom nie wierzę - przecież przed chwilą mój syn skończył 11 miesięcy ;-) a on przecież tylko o tydzień starszy i o dwa od Adasia Dorbie :-) też nie wiem kiedy to minęło. Jak patrzę na Juniora jak odmawia jedzenia, gdy próbuję go karmić i sam operuje łyżeczką czy widelcem, to wydaje mi się taki "dorosły"... Szybko zleciało... i zaraz do pracy trzeba będzie wracać. Bleee.
    A u Biszkopta chłopak będzie :-D
    Ciekawa jestem co u Asiuli i jak u Małgosi. Jeszcze Mega "przepadła" :-(

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 25 października 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda Paskuda wrote:
    Zapodam zapodam, chyba że pokłócimy się o suknię tak bardzo że ślubu nie będzie! :P

    Dzisiaj zabieram go póki co coby wybrał z tych sukni co mu się nie podobają tę, która nie podoba mu się najmniej :P. Albo żadną... w ogóle miałam takie głupie sny dzisiaj że masakra. Śniło mi się, że w końcu kupiłam jakąś czarno-białą suknię i nie zdążyłam się uczesać i taka rozczochrana poszłam na ślub, ale mnie porwali po drodze, byłam w jakimś domu z ogrodem i kombinowałam jak uciec, podczas kiedy pan porywacz robił mi kanapki z pasztetem i ogórkiem kiszonym.... :D

    Radze omowic temat Z dobrym terapeuta ;-)
    Zart
    Ja jestem mistrzem w deiedzinie dziwnych snow. Juz nawet nie opowiadam bo sie dziwnie na mnie patrza ...

    krycha.stara, moremi, Ruda Paskuda lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 25 października 2016, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morek, skad info o chlopaku u Biszkopta ? :-P . Bo My tu nozkami niecierpliwie przebieramy czekajac na plec. Co prawda chinski kalendarz jest tego samego zdania co Ty, ale lepiej potwierdzic starym, dobrym USG ;-)
    Odpowiedz 9/11

    krycha.stara, Magdala, *aga*, moremi lubią tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 25 października 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka, super ze wpadlas. Milo Cie " widziec" :-)

    Natka_79 lubi tę wiadomość

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • Magdala Autorytet
    Postów: 3479 13515

    Wysłany: 26 października 2016, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyladowalam o czasie. Jaaj.
    Wszystko wskazuje na to, ze zdaze na wizyte o 8. Wygladajac jak zmora, ale o czasie. :-)

    Moremi umieram, zeby zobaczyc Juniora. :-) i Ciebie of kors. Wpadne jak mi czas pozwoli.

    Acha, Mama Muminka sie dzis rozpakowala :-)

    Dziobak, kapturnica, BISCA, *aga*, moremi, beates, krycha.stara lubią tę wiadomość

    Bedzie tak, jak chcesz zeby bylo.
‹‹ 13748 13749 13750 13751 13752 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ