X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 10 maja 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Hej dziewczyny, co tu taka cisza? Nikt sie nie stara, nikt nie jest w ciazy?
    Ja walcze o kp, ale jest kurna ciezko. Maly dostal w 3 dobie zoltaczki i zrobil sie mega ospaly. Musial byc karmiony nutla bo nie chcial ssac, choc przez 3 dni swietnie mu szlo, w 4 juz gorzej a w 5 juz sie nie budzil na karmienie i nie chcial ssac. Obecnie odciagam mu mleko i staram przestawic na kp. Ciezko z tym kp, a chcialabym bardzo. Juz mam wizyty u dwoch cdl za soba, ale on upodobal sibie silikon, tylko przez nakladki cos tam ciagnie, ale generalnie czeka az mleko samo poplynie ;)

    coo z tą żółtaczką? jesteście w domu już?
    ja to się cieszę, że zostaliśmy w szpitalu i tam z tym walczyliśmy
    nie wyobrażam sobie dowiedzieć się w domu, że ma jednak żółtaczkę i nie daj boże jechać do szpitala na naświetlanie, tam gdzie chore dzieci
    ja przez słabe KP prawie zagłodziłam dziecko i żółtaczka się rozszalała
    :-( przeszliśmy na mm

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Madzia02 Przyjaciółka
    Postów: 99 62

    Wysłany: 11 maja 2019, 23:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Dziewczyny, urodzilam 14 kwietnia o 6 rano przez cc, malego skrzata o wadze 2715 i podobno 54 cm, choc mi wyglada na jakies 52 cm. Dostal 10/10. Urodzilam w 38 tc z terminu usg i 37 z om. Popelnilam kilka przestepstw w wyniku ktorych przyszlo mi wczesniej rodzic. 1.umylam okna na swieta, 2. Latalam przez caly dzien po miescie, piechota i autobusem, gdzie nikt nie ustapil mi miejsca i 3. poklocilam z mezem o tesciowa. Nie robcie tak jak ja ;)

    Kochana serdecznie Ci gratuluję, właśnie dla takiej wiadomości tu zajrzałam. Dużo zdrówka dla Was :*

    Misiabella, Reni lubią tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 12 maja 2019, 02:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, mamy żółtaczkę fizjologiczną, poziom jeszcze za niski do naswietlen podobno. Ale jest zolty ciagle i to mu nie schodzi. Na Madalinskiego naswietlaja powyzej 15 stu, a my mielismy 20 kwwietnia z miernika prawie 14scie, z krwi lokciowej na wizycie kontrolnej w przyszpitalnej poradni nenatologicznej bylo juz 8, mam nadzieje ze nie wzroslo w tym czasie na nowo. 17stego kwietnia z krwi lokciowej mial 11nObecnie maly sie troche bardziej aktywizuje. Przybral dosyc mocno mimo ze byl karmiony na spiocha.

    beates lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Kisiel Przyjaciółka
    Postów: 72 713

    Wysłany: 12 maja 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz tu nikt nie prasuje i nie robi gołąbków ? 😜

    Mega lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 13 maja 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabela,a jak starszak zareagował na Malucha?

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 13 maja 2019, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisiel, Ty nadal w Niderlandach?

  • Kisiel Przyjaciółka
    Postów: 72 713

    Wysłany: 13 maja 2019, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak musimy sie w koncu spotkac 😜
    Mocno do przodu
    Mam juz rok swoje mieszkanie i do pl mnie nie ciagnie
    Czasami tylko na 4,5 dni
    Apropo gołąbków wlasnie je popelniam i prasuje 😂

    beates, Mega lubią tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 13 maja 2019, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym z checia poprasowala ;) Jest zajebiaszczo ciężko. Nie wiem czy uda sie malego przestawic na piers. W nocy prawie nic nie spalam i glowa mnie masakrycznie bolala. Beats, przez moje pobuytu w szpitalach, starszak troche sie ode mnie odzwyczaił. Jego glownym opiekunem stal sie tata. O mnie w ogole nie jest zazdrosny, ale o tate bylby. Tata zajmuje sie starszakiem i udaje ze nie interesuje sie zbytnio mlodziakiem. A moze nie udaje he he ;) No ale tak sie umowilismy. Dzis starszak wyrecytowal : ja, tata, mama i maly, nie wiem czy chodzilo mu o podkreslenie ze jest nas teraz czworo, czy nas pogrupowal w pary.starszak okazal sie byc twardzielem. Mam wyrzuty sumienia wzgledem niego...

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 14 maja 2019, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisiel wrote:
    Tak musimy sie w koncu spotkac 😜
    Mocno do przodu
    Mam juz rok swoje mieszkanie i do pl mnie nie ciagnie
    Czasami tylko na 4,5 dni
    Apropo gołąbków wlasnie je popelniam i prasuje 😂


    Rozumiem. Łatwiej się tutaj żyje.
    Choć mnie coraz bardziej ciągnie do Polski. Trochę przykro, że dzieci dziadków, rodziny nie znają.
    Chyba na starość staję się coraz bardziej sentymentalna 🙃
    W jakim mieście jesteś?
    O ile dobrze pamiętam, to było chyba jakieś 40 km ode mnie.

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 14 maja 2019, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella, wiem o czym mówisz. Mała długo była w szpitalu. Najpierw karmiona sondą, później butelką. Długo próbowałam ja przystawiać, ale nie wiedziała co z tą piersią zrobić 😋

    Ja nadal odciagam mleko laktatorem, ale mleka mam coraz mniej.
    Podziwiam dziewczyny, które odciągają rok , czy nawet 2 . Naprawdę wymaga to dużo czasu, cierpliwością i wytrwałości.

    Misiabella lubi tę wiadomość

  • Kisiel Przyjaciółka
    Postów: 72 713

    Wysłany: 15 maja 2019, 06:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W tej chwili mieszkam na wsi
    Groot Ammers 😁

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 16 maja 2019, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisiel wrote:
    W tej chwili mieszkam na wsi
    Groot Ammers 😁


    Dokładnie 41 km 😄

  • Kisiel Przyjaciółka
    Postów: 72 713

    Wysłany: 16 maja 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beates wrote:
    Dokładnie 41 km 😄


    Czyli juz nie mamy wyjścia

    beates lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 19 maja 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kisiel wrote:
    Czyli juz nie mamy wyjścia
    Jak będziesz mieć trochę wolnego to daj znać 🙂

  • madlena82 Nowa
    Postów: 1 2

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mam 37 lat, właśnie zaczęliśmy starania o drugie dziecko :)

    beates, Misiabella lubią tę wiadomość

    Madlena82
  • ALEKSANDRA Koleżanka
    Postów: 66 13

    Wysłany: 2 czerwca 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlena82 wrote:
    Hej, mam 37 lat, właśnie zaczęliśmy starania o drugie dziecko :)
    Hej🙂Ja mam 36 lat i też zaczęliśmy starania o drugiego bobasa!

    beates, Misiabella lubią tę wiadomość

    2010 synuś ❤
    2016 poronienie 7tydz
    2019 marzec poronienie 7t
  • ewaaemi Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 21 czerwca 2019, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem na ovu nowa i jeszcze nie wszystko wiem i ogarniam tutaj ...
    Staramy się o 2 dziecko mamy już córkę 7 latka prawie :) 1,5 msc temu poroniłam w 6tc 😭😔

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 22 czerwca 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella jak tam?

    Odnalazlaś się? Jak maluch?

    Misiabella lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 03:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No żyję, ale co to za życie ;) Szkoda że z tym macierzyństwem jest tak, ze jak juz czlowiek ogarnie lub mysli, że ogarnął jedną rzecz, dochodzą kolejne i poprzeczka zamiast obniżać ciągle jest na tym samym poziomie lub ulega nawet podwyższeniu. Nadal odciągam mleko, ale przychojrakowalam i z 20 min odciagania zeszlam prawie do 10ciu, bedac dumna, ze w tak krotkim czasie pozyskuje 180 ml. I sie obudzilam z tego snu jak ilosc spadla mi do 100tu ;) Mały troche je z piersi, a raz zdazylo sie ze tyle zjadl, ze juz nie chcial dokarmiania z butelki. Teraz czekaja nas szczepienia w tym tygodniu i pobieranie krwi. Mały ciągle jest żółty. Ma tez podwyzszone ggtp, taki wskaźnik wątrobowy, ale byłam u lekarki tutułujacej sie mianem profesora, ktora jest gastroenterologiem, hematologiem i pediatra w 1 i ona twierdzi, ze nie jest to żółtaczka patologiczna, choc wymagajaca obserwacji. Maly coraz bardziej dokazuje i nie wiem co to bedzie, jak w lipcu starszak bedzie siedzial w domu, bo przedszkole nieczynne i trzeba bedzie mu nagotowac i nakarmic, bo zbuntowal sie i nie chce sam jesc. No i bedzie problem by ich wyprowadzic na dwor, bo jak maly spi to ja gotuje, karmie starszego. Chcialam kogos wynajac na 4 godziny do pomocy, ale nie wezme nikogo tak sobie z internetu, bo balabym sie puscic syna na dwor z osoba ktora nie jest mi polecona i nie wiem kim jest i na razie rozpuscilam wici wsrod znajomych i rodziny czy kogos nie znaja, ale na razie cisza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2019, 03:32

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 04:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz klade sie spać po odciąganiu mleka, robie to z ostrożnością dzikiego kota, bo maly sie wierci w dostawce i kreci, oby nasze spojrzenia sie nie skrzyzowaly ;) bo bym przepadla i moje 1,5 godziny od karmienia do karmienia rowniez ;) daj spac dzieciu...

    Mega lubi tę wiadomość

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
‹‹ 13907 13908 13909 13910 13911 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ