X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 16 marca 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Dziobaku drogi jakiś czas temu, mam takie wrażenie, widziałam Cię w TV jak broniłaś konsula:-)
    O nie, Misiaku drogi. To nie mogłam być ja, bardzo cieszyłam się z wywalenia typa, miałam nieprzyjemność poznać go osobiście i cieszę się, ze inni tez się na nim poznali. Ja kopnełabym go w tyłek, nawet w TV! :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 marca 2019, 18:30

    SolarPolar lubi tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 18 marca 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyna123 wrote:
    No pojawiaja sie raz na jakis czas, ale to juz nie to, co kiedys. Nie ma burzliwych dyskusji, nie ma porad kulinarnych, grupowego prasowania i takich tam. Kiedys sie pol dnia nadrabialo posty z ostatniej godziny, teraz po pare dni jest cisza.
    Oj tak to były czasy! No ale jest co wspominać:-)

    Krystyna123 lubi tę wiadomość

  • Karoaneti Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 19 marca 2019, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dopiero zaczynam starania. Pierwszy cykl i trafiony, ale zaczęłam plamic od dnia spodziewanej miesiączki. Aktualnie teraz to 34dc. więc ciąża bardzo młoda. W sobotę idę na usg...

    Tak w ogóle to w tym roku skończę 36 lat, mam synka 7 lat i pragnę drugiego dziecka. Ale mój wywiad jest średnio pozytywny. Miałam jedno poronienie zatrzymane przed synem, kilka ciąży biochemicznych po urodzeniu syna. Teraz nagle się udalo. Trzymajcie kciuki!

    Mega, Madzia02 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoaneti wrote:
    Hej, dopiero zaczynam starania. Pierwszy cykl i trafiony, ale zaczęłam plamic od dnia spodziewanej miesiączki. Aktualnie teraz to 34dc. więc ciąża bardzo młoda. W sobotę idę na usg...

    Tak w ogóle to w tym roku skończę 36 lat, mam synka 7 lat i pragnę drugiego dziecka. Ale mój wywiad jest średnio pozytywny. Miałam jedno poronienie zatrzymane przed synem, kilka ciąży biochemicznych po urodzeniu syna. Teraz nagle się udalo. Trzymajcie kciuki!

    Wszystko będzie dobrze, musi być dobrze. Daj znać jak będziesz po usg. Pozdrawiam Beata

  • julka_kulka Ekspertka
    Postów: 500 175

    Wysłany: 21 marca 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoaneti wrote:
    Hej, dopiero zaczynam starania. Pierwszy cykl i trafiony, ale zaczęłam plamic od dnia spodziewanej miesiączki. Aktualnie teraz to 34dc. więc ciąża bardzo młoda. W sobotę idę na usg...

    Tak w ogóle to w tym roku skończę 36 lat, mam synka 7 lat i pragnę drugiego dziecka. Ale mój wywiad jest średnio pozytywny. Miałam jedno poronienie zatrzymane przed synem, kilka ciąży biochemicznych po urodzeniu syna. Teraz nagle się udalo. Trzymajcie kciuki!

    bądź dobrej myśli :) na pewno będziemy trzymac kciuki, a Ty koniecznie napisz w sobotę

    km5sgu9r4z5eztia.png

    Czekamy na Ciebie <3
  • MamaChlopcow Koleżanka
    Postów: 59 15

    Wysłany: 21 marca 2019, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, a ja się tu pojawiam i znikam. Marzy mi się córka i tak sobie działam od roku już na parę dni przed owu. Chyba jestem jednak za stara na takie numery:D
    Fajnie się czyta Wasze wspomnienia. Powodzenia dla nowych dziewczyn

    MamaChlopcow
    thgf3e3kz16by5k3.png
    qb3canlilnue1n39.pngqb3ckqi186videoz.png
  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 26 marca 2019, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny piszcie co u Was? :) Reni jak tam Janek, daje popalic? Trodde, jak starania o dziecko? I inne dziewczyny starajace sie. I nie starajace, cos byscie skrobnely czasem. Ja tu zagladam codziennie prawie :)

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 27 marca 2019, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak Ty Misiabella? Jesteście w domu? Już końcówka Ci została ☺️

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 27 marca 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę na ktg na Karowa i co tydzien prywatnie badam przeplywy i babka robi mi pomiary. Na super sprzet chodze tak raz na 2-3 tygodnie. W sobote bylam ostatnio. Maly z usg jest ciagle maly -11 centyl, ale rosnie a reszta w normie. Nikt mnie nie zamyka na razie w szpitalu :) Wyszlam w 33 tc z hakiem.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • gosia7122 Autorytet
    Postów: 1145 4582

    Wysłany: 27 marca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni mlody ciagle daje Ci popalic?
    Misiabel moj syn tez urodzil sie z hipotrofia choc ja sie dowiedziialam jak sie urodzil dopiero,wazyl 2100 w 38 tc.Teraz chlop wielki ale szczuply .

    Misiabella lubi tę wiadomość

    201408184765.png
  • trodde Autorytet
    Postów: 816 1207

    Wysłany: 28 marca 2019, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella , jak ten czas leci. Już końcówka :) U mnie na razie kiepsko ze staraniami, do tej pory wszystko działało jak w zegarku, a teraz cykle się rozregulowały. Dziwne skoki temperatury, późna owulacja. Do tego po sterydach sporo mnie przybyło, mam problem z cukrem, ogólnie taka nie do życia jestem. Ustaliliśmy z ginką, że daje sobie teraz miesiąc albo dwa luzu, chyba organizm ma po prostu dosyć i te dwa poronienia w tak krótkim czasie to było dla niego za dużo. Potem przychodzę do niej po leki i zaczynamy starania od nowa. Mam nadzieję, że się przez ten czas trochę ogarnę.

    Misiabella, Mega lubią tę wiadomość

    783d57eae4.png

    Starania od 07.2018, 38 lat
    NK 11%, kariotypy ok, fragmentacja DNA 8%
    alloMLR 0% !
    szczepienia limfocytami

    10.2018 - poronienie 9 tc
    02.2019 - poronienie 6 tc
    12.2019 - poronienie 11 tc - Córeczka

    09.2020 - II ❤️ rośnie nam Dominik 💙

    19.05.2021. CC - urodził się Dominik ❤️❤️❤️

    Lublin

    "kto raz posmakował latania już zawsze będzie chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo raz już tam był i zawsze będzie chciał tam wrócić..."
  • Karoaneti Znajoma
    Postów: 16 4

    Wysłany: 28 marca 2019, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julka_kulka wrote:
    bądź dobrej myśli :) na pewno będziemy trzymac kciuki, a Ty koniecznie napisz w sobotę

    Hej, w sobotę widziałam na razie tylko pęcherzyk. Dostałam luteinę dopochwowo i po ok.3 dniach przeszło plamienie. Na razie mam trochę takie może nie skurcze, ale jak za długo siedzę albo chodzę to muszę się położyć bo czuje taki ciężar tam, zaczyna boleć brzuch. Zastanawiam się czy to normalne, czy to zły objaw...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2019, 22:26

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 29 marca 2019, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trodde to mnie cieszy, ze dalej sie starasz. I taktyka brzmi rozsadnie, by sie troche zregenerowac przed. Gosiu, no ja jestem ciekawa ile maly bedzie wazyl. Wczoraj bylam na usg u swojej ginekolog i ona zmierzyla go na 2400 g w 36 tc i 1 dniu. Poprzednik tez tyle wazyl w 36 tc a w 39 urodzil sie z waga prawie 3,5, wiec mam nadzieje ze ten moze bedzie wazyl chodz 3 kg. Ale wiem ze moze byc inaczej w tym przypadku.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 29 marca 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiabella wrote:
    Trodde to mnie cieszy, ze dalej sie starasz. I taktyka brzmi rozsadnie, by sie troche zregenerowac przed. Gosiu, no ja jestem ciekawa ile maly bedzie wazyl. Wczoraj bylam na usg u swojej ginekolog i ona zmierzyla go na 2400 g w 36 tc i 1 dniu. Poprzednik tez tyle wazyl w 36 tc a w 39 urodzil sie z waga prawie 3,5, wiec mam nadzieje ze ten moze bedzie wazyl chodz 3 kg. Ale wiem ze moze byc inaczej w tym przypadku.
    2400g to już super waga. Moja Karolina to hipothoficzka i wcześniaczka. Urodziła się z waga 1970g i 47 cm w 36 tc. A teraz ma prawie 2 latka i rozwija się zupełnie normalnie choć nadal jest drobna. Jeżeli chodzi o wzrost i wagę to sobie tak 10 centyle idziemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2019, 23:34

    Misiabella, Aqu lubią tę wiadomość

  • Misiabella Autorytet
    Postów: 2546 1537

    Wysłany: 30 marca 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysza, o ile tyle wazy ;) Choc mam nadzieje ze idzie tropem brata i bedzie najwyzej ciut mniejszy.

    Nie wytrzyma człowiek mały, jak dorosły skamieniały
    relg3e5e8ajpipsb.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 30 marca 2019, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia7122 wrote:
    Reni mlody ciagle daje Ci popalic?
    .

    nawet nie jest tak źle

    w nocy przesypia, wstajemy na ogarnięcie dupsztala, flaszka, odbek i spać
    najgorzej jest rano, bo go pierdy męczą i nie może się rozszczelnić
    ale wtedy biorę go do łóżka, kładę na brzuchu i tak dosypiamy do następnego karmienia, a przy okazji idą salwy ;-)

    w ciągu dnia chwile pogadamy, popatrzymy na sufit albo sam leży i gada z pięścią, po czym za jakiś czas zasypia
    niestety jest czujny jak ważka i jak siadam do jedzenia to się budzi
    dziwne jest to, że piętro wyżej mamy remont z wiecznym kuciem ścian, waleniem itp i go to nie rusza, a jak ja idę po ciuchu i przywalę w nogę od stołu to zawsze się obudzi

    Krystyna123, gosia7122, Misiabella, Mega lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 30 marca 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no no coś w ten deseń

    psina ciągle choruje ale dajemy radę
    znowu znalazłam guza, ale usg nie wskazuje na kolejny nowotwór, w pn biopsja
    dobrze, że nie znalazłam tego jak byłam w ciąży, bo przecież umarłabym ze strachu

    p.s. zajebisty suwak ;-)

    Krystyna123, Misiabella lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 30 marca 2019, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej brała któraś z Was lek Isoptin SR w ciazy i przed ciążą?

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Niezwykła Autorytet
    Postów: 776 397

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda ze nikt nic nie wie

    ***musi być dobrze.*
    __________
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 1 kwietnia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezwykła wrote:
    hej brała któraś z Was lek Isoptin SR w ciazy i przed ciążą?

    Zapytaj w dziale "z pomocą medyczną"
    Tam jest więcej osób to może ktoś brał

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 13905 13906 13907 13908 13909 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ