Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To daj ten wzor tez muszecsprawdzic o co chodzi z tymi fazami, ktora z was ma ten program?

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 19 października 2013, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CHodzi o sprawdzenie fazy księżyca w dniu urodzin, żeby się zgadzała z fazą księżyca w danym miesiącu i jednocześnie by się zgrała z okresem owulacji. Niestety nie pamiętam gdzie to sprawdzałam. Któraś z dziewczyn podawała tą stronkę. Tyle, że to było już ileś stron wstecz. Może któraś przypomni gdzie tego szukać.

    nick nieaktualny, Lucky, malgos741 lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 19 października 2013, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena, nieumiejszając księżycom, a to nie był czasem Twój pierwszy cykl z clo? ;)

    nick nieaktualny, Lucky, Mango, Andzia33, malgos741 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 października 2013, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    To daj ten wzor tez muszecsprawdzic o co chodzi z tymi fazami, ktora z was ma ten program?
    Polarmisiu są na forum we wspomagaczach, ale tu masz linki - pierwszy do programiku, drugi do kalendarza..

    http://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Cykle.htm

    kalendarz księżycowy:

    http://kalender-365.de/kalendarz-ksiezycowy.php

    Skuterek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 października 2013, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się te fazy zgrają dopiero za rok...:) jaja jak berety

    nick nieaktualny, Mango, Andzia33 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 19 października 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Mnie się te fazy zgrają dopiero za rok...:) jaja jak berety

    A mi za dwa lata szok !!

    nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 października 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    martwię się trochę o caffe - o tej porze już zawsze była...mam nadzieję, że po prostu sobie śpi lub coś w tym stylu....:)

    Skuterek, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango, Andzia33, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 19 października 2013, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawszwsze coffe już była chyba ze odpoczywa ;)

    nick nieaktualny, Lucky, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kochane w nowym dniu u nas troszke słońca :D
    Aniu przytulam i wierze,że bedzie wszystko dobrze <3
    Oleńko jeszcze raz wielkie gratulacje :D
    Caffe odezwij sie prosze :)
    DObrego dnia Wam życze i czekam na nastepne zielonosci :)

    nick nieaktualny, Lucky, Mango, Andzia33, Bursztyn, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 października 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Miło, że pamiętacie o mnie :)

    Olena gratuluję :)

    Aniu, bardzo mi przykro z tego powodu co przeżywacie. Mam nadzieję, że wszystko skończy się dobrze.

    A u mnie jakoś bez zmian. Od wczorajszego późnego popołudnia leżę plackiem. Ze 3 razy wczoraj zasnęłam bo byłam sama w domu, a ostatecznie poszłam spać grubo po godz. 2.00
    Rano, jak i wieczorem znowu miałam lekko brunatne ślady, do tego coś mnie zaczęło piec. Przyszło mi do głowy, że to może jakiś stan zapalny po luteinie i może ona mi coś podrażniła tam wewnątrz i stąd te plamienia? A od tego latania do kibla to nie wiem czy sobie wkładkami i od podcierania nie podrażniłam dodatkowo. Nie wiem, to sa moje przypuszczenia tylko. Nie dodzwoniłam się do lekarza co mam robić, więc zadzwoniłam do apteki, powiedziałam co i jak jest i facet ma coś dać mojemu synowi odpowiedniego dla mnie.
    Odstawiłam luteinę, wzięłam dzisiaj duphaston i leżę. Chłopy ogarniają dom i dookoła domu. A ja już wyleżeć nie mogę. Będę tu pewnie dzisiaj miała dyżur i proszę do mnie zaglądać :P

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Skuterek, Lucky, Mango, Andzia33, Bursztyn, angela, grosza, malgos741, sjoanka, megan8, anek42, Olena, Iwone lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 października 2013, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff bo już się martwiłam, że zapadłaś w śpiączkę...;)

    nick nieaktualny, Skuterek, Mango, malgos741 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 października 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już się dodzwoniłam do lekarza. Mam kupić krem Clotrimazolum i smarować.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky, Mango, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 października 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I przestań wariatko już tam się badać co 5 minut, bo się zatrzesz na amen...;)

    caffe, nick nieaktualny, Lucky, Mango, Andzia33, Bursztyn, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 października 2013, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    I przestań wariatko już tam się badać co 5 minut, bo się zatrzesz na amen...;)
    Sama byś tak biegała :P

    W poniedziałek mam przyjechać na wizytę. W zasadzie to się nie dodzwoniłam do lekarza, tylko on sam oddzwonił :P

    nick nieaktualny, Lucky, Mango, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 października 2013, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tak masz niezłego lekarza, że oddzwania - dosyć chyba rzadkie zjawisko

    caffe, nick nieaktualny, Mango, Andzia33, grosza, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 19 października 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    To i tak masz niezłego lekarza, że oddzwania - dosyć chyba rzadkie zjawisko
    Fakt, nie mogę narzekać :) Zdziwiona byłam, że oddzwonił bo zazwyczaj udaje mi się dodzwaniać, ale wiem, ze na ten weekend gdzies wyjechał.

    nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe, lez a niech maz Cie smaruje :-) , wszystkiego dobrego :-)

    caffe, nick nieaktualny, Lucky, Mango, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 października 2013, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga jak się czujesz? :) Łapiesz dystans? ;)

    nick nieaktualny, caffe, Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe dobrze ze sie pojawilas i ze wszystko ok.

    Boziu dzieki za linka ale ja tego nie moge sciagnac, moj tablecik to blokuje. Jesli nie bylby to problem dla ktorejs z Was to podam date urodzin i godzine ( zadzwonie do mamy bo minut nie znam) do obliczenia. Bo jak to dziala to po co sie faszerowac jak mozna poczekac na odpowiedńi miesiac.

    Jest chetna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2013, 12:49

    nick nieaktualny, caffe, Mango, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 19 października 2013, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coffe lez i odpoczywaj ;) trzymaj sie mocno ;)

    nick nieaktualny, caffe, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

‹‹ 1467 1468 1469 1470 1471 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ