Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 19 października 2013, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu trzymaj sie trzeba być dobrej nadzieji ze bedzie dobrze wspieram i przytulam ;)

    Lucky, malgos741, Mango, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Lucky Autorytet
    Postów: 1021 4854

    Wysłany: 19 października 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu i ja wspieram mocno myślami

    Oleno wielkie gratulacje, ale Ci fajnie! Chyba jednak ta implantacja była później tak jak na wykresie ten spadek!

    malgos741, Mango, Olena, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 października 2013, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wczesnie sie wyczolgalam z puchu :) Maz mnie na grzyby chce wyciagnac...to nieludzkie ;)

    Olena, gratulacje !!!!! Bardzo sie ciesze! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2013, 08:04

    nick nieaktualny, malgos741, Mango, Olena, nick nieaktualny, Andzia33 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 października 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monjaa78 wrote:
    TO DO BOJU JA SIE NASTAWIAM NA WIRUSA . W KTORA STRONE SIE WYPIAC :)
    widac nastawienie bojowe, juz o tak wczesnej porze pelna gotowosc ;)

    malgos741, Mango, nick nieaktualny, Andzia33, monjaa78 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 października 2013, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba kawa czas dzien zaczac :)
    Musze obudzic mozg :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Skuterek Ekspertka
    Postów: 196 426

    Wysłany: 19 października 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena gratulacje ;)

    Olena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Aniu wspieram bardzo mocno, trzymam kciuki za zdrowie syna, badzcie dobrej mysli, <3

    Olena jak sikaniec?

    Olena, Lucky, nick nieaktualny, Andzia33, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena ma zielona kropkę!

    malgos741, nick nieaktualny, Olena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 19 października 2013, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow jak się ciesze Olena zielona kropka gratulacje

    Olena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 października 2013, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olenka gratulacje dbaj o Was :-) :-) :-)

    Olena, nick nieaktualny, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 19 października 2013, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie

    Aniu wspieram Ciebie i ja.

    Olena pięknie

    nick nieaktualny, Olena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 października 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja Was witam :)

    Ania - zły czas minie - jak wszystko...

    Olena - super !!!!

    Gdzie jest caffe??????

    nick nieaktualny, Olena, nick nieaktualny, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 października 2013, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn ruszaj tyłek do lasu...- wprawdzie już po owulce bezowulacyjnej...ale w lesie bzykanko też może być przyjemne....gdzieś tam pod krzaczkiem...lub innym grzybkiem...;). Przyzwyczajaj się, żebys na przyszłość wiedziała, jak to się robi w środku cyklu...;)

    Bursztyn, nick nieaktualny, Skuterek, nick nieaktualny, Andzia33, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 19 października 2013, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Bursztyn ruszaj tyłek do lasu...- wprawdzie już po owulce bezowulacyjnej...ale w lesie bzykanko też może być przyjemne....gdzieś tam pod krzaczkiem...lub innym grzybkiem...;). Przyzwyczajaj się, żebys na przyszłość wiedziała, jak to się robi w środku cyklu...;)
    hihiehehehe :)
    czekalam tylko na Twoje blogoslawienstwo, ale Bozia dzis pozno wstala ;) teraz moge juz spokojnie jechac ;)
    Boziu, tylko prosze Cie, spraw zeby w takim razie nie padalo ;) :D

    nick nieaktualny, Lucky, nick nieaktualny, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 19 października 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A niech Ci tam doleje w tym lesie...może dojrzejesz od tej wody szybciej...;)

    nick nieaktualny, Skuterek, Lucky, nick nieaktualny, Andzia33, Bursztyn, malgos741 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 19 października 2013, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ściskam serdecznie :)

    nick nieaktualny, Olena, Lucky, nick nieaktualny, Andzia33, malgos741 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • promyk Autorytet
    Postów: 572 2452

    Wysłany: 19 października 2013, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo i na to czekalam. Zielone dla starajacych sie .....lapiecie zielone jak obrus plamy. I bardzo dobrze.
    Olena gratuluje i zazdroszcze.....oczywiscie pozytywnie :-) :-) :-) :-)
    Anulka wytrzymaj....tyle razem przeszliscie dacie rade

    nick nieaktualny, Olena, Lucky, nick nieaktualny, Andzia33, malgos741 lubią tę wiadomość

    Promyk
  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 19 października 2013, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Caffe a jak Twoje zdrówko? :)

    Lucky, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • Alis Autorytet
    Postów: 986 4355

    Wysłany: 19 października 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim. Podoba mi się tu u was :) Trzymam kciuki za wszystki zakropkowane. Aniu, na pewno niedługo przyjdzie lepszy czas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 18:13

    Lucky, nick nieaktualny, Andzia33, promyk, malgos741, megan8 lubią tę wiadomość

    aY05p2.png
  • Olena Autorytet
    Postów: 694 2656

    Wysłany: 19 października 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczynki. Tak mam zieloną kropę. Jak ja sie dzisiaj cieszę, chodzę cała w euforii, od 3 w nocy z emocji już nie śpię. Dziś czwarty test, innej firmy, kreska dużo mocniejsza.
    Dziękuję wszystkim za gratulacje. Jednocześnie życzę Wam jak najszybszego zaciążenie i mocno w to wierzę, skoro mi się udało to i Wam się uda.
    Mężowi powiedziałam, jest bardzo ostrożny co do radości, ale wiem, ze po cichu się cieszy.
    Na szczęście mam dziś umówioną wizytę u endokrynolożki. Zaraz jej powiem o ciązy i niech mną pokieruje w związku z moją tarczycą i Hashimoto.
    Jeszcze raz dziękuję za dobre słowa. I trzymam kciuki za Was wszystkie. Dziś mam cudowny dzień. <3
    I tak sobie myślę, że u mnie zgranie fazy księżyca z fazą księżyca w dniu moich urodzin sprawdziło się w 100 procentach. ;-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lucky, Skuterek, Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mango, Andzia33, Bursztyn, promyk, angela, gosia7122, grosza, malgos741, sjoanka, megan8, anek42, Iwone lubią tę wiadomość

    590040cb82960119f78e126c9419cb34.png
‹‹ 1466 1467 1468 1469 1470 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Globulki dopochwowe z mio-inozytolem – naturalne wsparcie w dniach płodnych

Szukasz prostego sposobu, aby naturalnie wspomóc Wasze starania o dziecko? Czy wiedziałaś, że odpowiednie wsparcie środowiska wewnątrz pochwy może ułatwić zadanie plemnikom partnera? Specjalne globulki z mio-inozytolem mogą poprawiać jakość śluzu i chronić komórki przed niekorzystnymi czynnikami. Dzięki temu plemniki mogą poruszać się szybciej i sprawniej w drodze do celu, co może zwiększać szansę na zapłodnienie. To łagodne rozwiązanie, które może stać się Waszym cichym sprzymierzeńcem w najważniejszych dniach cyklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kiedy ginekolog może zaproponować pessaroterapię i jak przebiega wdrożenie?

Obniżenie macicy, nietrzymanie moczu, ryzyko przedwczesnego porodu – to tylko niektóre z problemów, z którymi zmaga się wiele kobiet. Dla tych, które chcą uniknąć operacji, a jednocześnie poprawić jakość życia, rozwiązaniem może być pessaroterapia. Dowiedz się więcej, czym jest ta metoda i komu jest polecana. 

CZYTAJ WIĘCEJ