Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziendoberek :) :) :)

    Inessa jak to sie mówi dopuki @ nie ma jest nadzieja !!!!!!!!!! Ja nadal trzymam kciuki :) :) :)

    Dziewczynki nie załamywac sie . Ja odkąd odpusciłam psychicznie czuję sie świetnie. Jak @ przyłazi to jest ciacho =D jak są dni płodne to radocha i tak sobie czekam. Wiem że wiele z Was stara sie o 1 dziecko ale uwierzcie mi pragnienie posiadania 1 czy 5 dziecka dla kobiety jest taka sama. Ja siebie sama nie poznaje bo zadnego dziecka tak nie pragnęłam jak tego ostatniego. Może to własnie oznaka starzenia ;) ale własnie tak mam i tak czuję.
    Dobrze że mam krótkie cykle :).

    Angela a Ty dzisiaj powtarzasz betę ???

    Ja mam dosć dużo dzisiaj szuranka ( czyt szycia ) więc życzę Wam moje drogie miłego dnia :) :) :) :) :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn, angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 28 lutego 2013, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zaraz lecę na betę - trzymajcie kciuki za przyrost - prooooooszę boję się bardzo,gin potwierdził,że progesteron ok

    nick nieaktualny, Olena, nick nieaktualny, Bursztyn, jasmin, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8, KaRa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa, jeszcze nic nie wiadomo, może faktycznie testuj bardziej czułym testem, na kiedy masz termin @???

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Tak, zaraz lecę na betę - trzymajcie kciuki za przyrost - prooooooszę boję się bardzo,gin potwierdził,że progesteron ok

    Angela kciuki trzymamy nieustannie, pamiętaj o tym i melduj od razu ;-)

    nick nieaktualny, Bursztyn, angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    powiedzcie mi co jest ze mną ni tak ? ? ? :( :( :(

    kochana nie smutaj się :* idź na bete ,może jeszcze za wcześnie na siekańca :)

    nick nieaktualny, Bursztyn, angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Inessa, jeszcze nic nie wiadomo, może faktycznie testuj bardziej czułym testem, na kiedy masz termin @???

    chyba termin miała na wczoraj !!

    grosza lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    szczęśliwa -jakbyś mogła to wklej miniaturkę wykresu

    Proszę bardzo wykres :-)

    nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Tak, zaraz lecę na betę - trzymajcie kciuki za przyrost - prooooooszę boję się bardzo,gin potwierdził,że progesteron ok

    Ja trzymam kciuki i się zastanawiam jak będę pracować :-))

    angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    agafbh wrote:
    Inessa, jeszcze nic nie wiadomo, może faktycznie testuj bardziej czułym testem, na kiedy masz termin @???

    chyba termin miała na wczoraj !!

    Nie ma @ , to głowa do góry i następny test :-))
    i bez poddawanie się, bo w życiu trzeba walczyć o to na czym nam najbardziej zależy
    już dwie ciąże są... Super
    Gratulacje dziewczyny jeszcze raz :-) :-)

    angela, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    Tak, zaraz lecę na betę - trzymajcie kciuki za przyrost - prooooooszę boję się bardzo,gin potwierdził,że progesteron ok

    Angela kciuki trzymamy nieustannie, pamiętaj o tym i melduj od razu ;-)

    beta 2514 - przyrost jest , nie wiem tylko czy wystarczający , za duży , za mały? Doradźcie proszę, we wtorek było 1080

    nick nieaktualny, jasmin, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 28 lutego 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    Tak, zaraz lecę na betę - trzymajcie kciuki za przyrost - prooooooszę boję się bardzo,gin potwierdził,że progesteron ok

    Ja trzymam kciuki i się zastanawiam jak będę pracować :-))

    najlepiej dzień leniuszka i paluszki nie będą potrzebne - oczywiście żartuję hi ..hi..

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    Tak, zaraz lecę na betę - trzymajcie kciuki za przyrost - prooooooszę boję się bardzo,gin potwierdził,że progesteron ok

    Angela kciuki trzymamy nieustannie, pamiętaj o tym i melduj od razu ;-)

    beta 2514 - przyrost jest , nie wiem tylko czy wystarczający , za duży , za mały? Doradźcie proszę, we wtorek było 1080

    Proszę bardzo :)

    We wczesnej ciąży stężenie betaHCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po szóstym tygodniu ciąży przyrost beta HCG ulega lekkiemu zwolnieniu. W dalszej części ciąży nawet poziom bety spada.

    angela, Bursztyn, grosza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi wykres przesunął dziś owu o jeden dzień do przodu ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    Tak, zaraz lecę na betę - trzymajcie kciuki za przyrost - prooooooszę boję się bardzo,gin potwierdził,że progesteron ok

    Angela kciuki trzymamy nieustannie, pamiętaj o tym i melduj od razu ;-)

    beta 2514 - przyrost jest , nie wiem tylko czy wystarczający , za duży , za mały? Doradźcie proszę, we wtorek było 1080

    Proszę bardzo :)

    We wczesnej ciąży stężenie betaHCG powinno wzrastać nie mniej niż o 66% w ciągu 48 godzin, o 114% w ciągu 72 godzin i o 175% w ciągu 96 godzin. Po szóstym tygodniu ciąży przyrost beta HCG ulega lekkiemu zwolnieniu. W dalszej części ciąży nawet poziom bety spada.

    dzięki - czyli jest dobrze!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a mi wykres przesunął dziś owu o jeden dzień do przodu ;)

    ale serduszko i tak jest trafione! piękne te tempki po ovu..

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    Tak, zaraz lecę na betę - trzymajcie kciuki za przyrost - prooooooszę boję się bardzo,gin potwierdził,że progesteron ok

    Ja trzymam kciuki i się zastanawiam jak będę pracować :-))

    najlepiej dzień leniuszka i paluszki nie będą potrzebne - oczywiście żartuję hi ..hi..

    Teraz mała kawka ...czyli jednak leniuchowanie :-)
    ale skoro ten przyrost jest ok to mogę już pracować i kciuki chwilowo puścić :-))

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela lubią tę wiadomość

  • ewajoanna Przyjaciółka
    Postów: 70 253

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    test o czyłości 25 nic nie wykazał @ nadal nie ma i nie zanosi się na nią :( :( :(

    nie trać nadzieji jutro zrób drugi test... lub poprostu spokojnie poczekaj co sie będzie działo nie stresuj sie i nie nastawiaj to nie pomoże, wiem coś o tym kochana :-)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    samira wrote:
    a mi wykres przesunął dziś owu o jeden dzień do przodu ;)

    ale serduszko i tak jest trafione! piękne te tempki po ovu..

    Mnie też w poprzednim cyklu przesunął jak dopisałam nową temperaturę ...
    ale wyczytałam w necie , że lepiej "kombinować" coś przed owulacją, bo te plemniczki podobno potrzebują śluzu ,żeby miały siły do pracy z naszym jajem :-))

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela, Olena, megan8, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela cieszę się niezmiernie, że Twoja beta tak pięknie przyrasta,
    Samira, Twój obecny cykl może jeszcze przynieść wiele ciekawego ;-)

    nick nieaktualny, angela, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela cudna beta :) :) :) bliżniakowa jak nic :) :) :)

    nick nieaktualny, angela, Olena, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ