X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela serdeczne gratulacje. Dbaj teraz o siebie i maluchy :)

    inessa, B.Crow, angela, bliska77 lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow wrote:
    Witam ciepło dziewczyny :)

    Zawsze wracając z pracy zaglądam na forum i cieszę się lub smucę razem z Wami,kto lepiej nas zrozumie jeśli nie my starające lub te które się doczekały?
    Nie myślałam że za moim pragnieniem dziecka będzie stało tyle emocji,co miesiąc zataczam koło - dostaję okres tracę nadzieję a w połowie cyklu ją odzyskuję bo zaczynam wierzyć że może tym razem się uda,na kilka dni przed okresem wsłuchuję się w siebie i doszukuje się symptomów ciąży a potem dostaję okres i znów tracę nadzieję...
    Wczoraj byłam u mojego gin na monitoringu cyklu,stwierdził że owulacja się odbyła,pęcherzyk pękł i jest ciałko żółte.Pytałam o duphaston i odstawienie go w 25 dc - czy po spadku progesteronu nie poronię ewentualnej ciąży,gin powiedział że jeśli jest ciąża to jajniki zaczynają inaczej pracować a poza tym zaleca odstawienie bo rozreguluję sobie cykl.
    W następnym miesiącu mam brać podobnie.Zaproponował że jeśli chcę możemy dalej monitorować moje cykle choć nie widzi tak naprawdę potrzeby bo kilka monitoringów z rzędu pokazało że mam owulacje i pęcherzyk pęka,więc jego zdaniem z mojej strony jest wszystko o.k.
    A jednak jak na razie nie udało mi się zajść w ciąże...niedawno żaliłam się znajomej która zresztą teraz jest w ciąży - spojrzała na mnie zaskoczona i powiedziała może nie dosłownie ale sens jej słów był taki - czemu się dziwisz masz już 38 lat.
    Pewnie to prawda ale otuchy nie dodaje...

    Przepraszam że dziś uderzyłam w pesymistyczną nutę...

    Kochana własnie po to tu jesteśmy. Z tego podobnego powodu strasznie boję się testować jutro, bo znowu będę miała ciężkiego doła. A ja miałam te badania ale nie w tym roku i nie u nowego lekarza boje się własnie,że spada mi II fazie progesteron i dzieciatko nie może się zagnieździć co byo objawem plamienia, no i ja ma też 38 lat a staram się o pierwsze dziecko. Lecz są tu na OVU SUPER DZIEWCZYNY które pomagaja to wszystko przetrwać i wzniecają na nowo nadzieję. Trzymam kciuki za Ciebie :)

    samira, B.Crow, KaRa, megan8, Bursztyn, angela, bliska77, Olena lubią tę wiadomość

  • ewajoanna Przyjaciółka
    Postów: 70 253

    Wysłany: 27 lutego 2013, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie załamujcie się wierzcie całym sercem że sie uda. Ja nie traciłam a mam 42 lata i wczoraj ujżałam upragnione dwie kreski, wiem że za wcześnie by się cieszyć bo jeszcze może się wiele wydażyć. Teraz boję się o to czy uda się utrzymać ciążę ale nie tracę nadzieji.
    Więc i Wy wierzcie i myślcie pozytywnie ... Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą z Was!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 21:06

    samira, B.Crow, inessa, Bursztyn, polarmiś, angela, Losiczka72, bliska77, Olena, Nati74, grosza lubią tę wiadomość

  • B.Crow Koleżanka
    Postów: 43 149

    Wysłany: 27 lutego 2013, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa doskonale Cię rozumiem,wiem ile emocji wiąże się właśnie z tym ciężkim dołem,też boję się co będzie się ze mną działo gdy znów dostanę w tym miesiącu okres.Z każdym miesiącem jest gorzej bo pojawiła się obawa że może się nie udać a wcześniej jej nie miałam.
    Myślę Kochana że jutro będzie wszystko dobrze,wierzę w to mocno -napełnisz mnie nadzieją moja rówieśniczko.Nie bój się,trzymam mocno kciuki za Ciebie by zaświeciło dla Ciebie słońce :)!!!

    inessa, Bursztyn, polarmiś, angela, bliska77, Olena lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej i spokojnej nocy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa to jutro czekamy na nowiny z rańca ,dobre nowiny :D

    inessa, angela, bliska77 lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 27 lutego 2013, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:38

    inessa, ewajoanna, polarmiś, angela, bliska77, Olena, samira lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 27 lutego 2013, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:39

    inessa, Bursztyn, bliska77 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 27 lutego 2013, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:39

    inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 27 lutego 2013, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2016, 14:39

    inessa, Bursztyn, angela, bliska77, samira, grosza lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leże i umieram ze stresu tak,że dostałam biegunke a mdli mnie maaaaasakrycznieeee. A serduszka to napewno się czerwienią ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 22:24

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 02:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że tyle pozytywów na naszych pogaduchach. Dwie ciąże i na trzecią dzisiaj czekamy.
    U mnie niestety się nie udało. Okres pojawił się 3 dni przed terminem i to z intensywnością jakiej nigdy nie miałam pierwszego dnia. Mówi się trudno. Jest mi źle ale nadzieję na następny raz mam.

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 05:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test o czyłości 25 nic nie wykazał @ nadal nie ma i nie zanosi się na nią :( :( :(

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 05:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiedzcie mi co jest ze mną ni tak ? ? ? :( :( :(

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test o czułości 25 za słaby. Kup test o czułości 10 lub zrób Bhcg z krwi.

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 28 lutego 2013, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa -na kiedy masz plan @? bo popatrz tempka Ci nie spadła więc może....

    megan8 lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 28 lutego 2013, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    B.Crow wrote:
    Dziękuję Angela za słowa otuchy,progesteronu nie badałam - szkoda że gin nawet o tym nie wspomniał.Dziękuję za informacje!:)
    Czy jeśli będę chciała go zbadać prywatnie potrzebuję skierowania?
    Pozdrawiam ciepło i szczere gratulacje,cieszę się razem z Tobą z cudownej nowiny :)

    Nie potrzebujesz skierowania - pamiętaj tylko żeby go badać w granicy 21 lub 22dc
    Ja też niestety w większości przypadków sugerowałam, które badania można by było zrobić - a gin potwierdzał , więc czasem trzeba wziąć wszystko w swoje ręce
    życzę powodzenia

    bliska77, Bursztyn, samira, inessa, megan8, B.Crow lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 28 lutego 2013, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Cieszę się, że tyle pozytywów na naszych pogaduchach. Dwie ciąże i na trzecią dzisiaj czekamy.
    U mnie niestety się nie udało. Okres pojawił się 3 dni przed terminem i to z intensywnością jakiej nigdy nie miałam pierwszego dnia. Mówi się trudno. Jest mi źle ale nadzieję na następny raz mam.

    trzymam kciuki za kolejny cykl - najważniejsze nie poddawać się i do przodu - musi być dobrze i tego się trzymajmy!

    bliska77, samira, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 28 lutego 2013, 06:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    powiedzcie mi co jest ze mną ni tak ? ? ? :( :( :(

    Inessa - spokojne , z Tobą wszystko dobrze! być może jest jeszcze za małe stężenie hcg w moczu- cierpliwości - nerwy nam nie pomagają!

    bliska77, samira, Bursztyn, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2013, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewajoanna wrote:
    Dziewczyny nie załamujcie się wierzcie całym sercem że sie uda. Ja nie traciłam a mam 42 lata i wczoraj ujżałam upragnione dwie kreski, wiem że za wcześnie by się cieszyć bo jeszcze może się wiele wydażyć. Teraz boję się o to czy uda się utrzymać ciążę ale nie tracę nadzieji.
    Więc i Wy wierzcie i myślcie pozytywnie ... Pozdrawiam i trzymam kciuki za każdą z Was!!!

    Gratulacje, trzymaj się, dbaj o siebie i rozwijającą się Kruszynkę ;-)

    angela, Olena, Nati74, samira, Bursztyn, ewajoanna lubią tę wiadomość

‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ