X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Angela poinformuj nas niezwłocznie o becie ;-)

    oczywiście się odmelduję!

    inessa lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa - zrób test i nie trzymaj nas w niepewności, proszę
    Z reguły tempka w dniu @ spada, a u Ciebie się podnosi - nie ma na co czekać - teścik, siusiu i II kreseczki jak nic - czego bardzo życzę. Tyle ciężkiej serduszkowej pracy nie może pójść na marne!

    Bursztyn, bliska77, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    Ciąża biochemiczna – stwierdzeniem takim posługujemy sie w przypadku, kiedy próba ciążowa wypada dodatnio i bardzo wcześnie dochodzi do poronienia, co uniemożliwa rozpoznanie istnienia ciąży badaniem ginekologicznym lub badaniem USG.Często się zdarza po lekach hormonalnych- mam nadzieję,że pomogłam

    Dzięki pomogłaś :-)
    matko ja to "gamoń " :-) jestem jeśli chodzi o to "zachodzenie " no oprócz serduszkowania to wiem co nieco :-))

    najważniejsze wiesz :-) , a reszta to drobiazgi - nie przejmuj się

    szczęśliwa, bliska77, inessa lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    Ciąża biochemiczna – stwierdzeniem takim posługujemy sie w przypadku, kiedy próba ciążowa wypada dodatnio i bardzo wcześnie dochodzi do poronienia, co uniemożliwa rozpoznanie istnienia ciąży badaniem ginekologicznym lub badaniem USG.Często się zdarza po lekach hormonalnych- mam nadzieję,że pomogłam

    Dzięki pomogłaś :-)
    matko ja to "gamoń " :-) jestem jeśli chodzi o to "zachodzenie " no oprócz serduszkowania to wiem co nieco :-))

    najważniejsze wiesz :-) , a reszta to drobiazgi - nie przejmuj się

    Co racja to racja :-)
    w sumie to kiedyś nie było tych wszystkich wspomagaczy i jakoś też się udawało więc...

    bliska77, inessa, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz mam gości wiec później :) ale kupiłam juz test ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 13:42

    samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    Witajcie dziewczyny u mnie tak średnio, niestety nie pojechalismy do ośrodka mam teściową w szpitalu ma znów badania na wrzody ostatnio znów się źle czuła. Do tego ja się czuje masakrycznie tzn. strasznie mnie mdli, nie mam sił i do tego mam problemy z sercem i z astma których juz od jakegoś czasu nie miałam, no i tak jak ty Angela boli mnie dół plecó z dnia na dzień coraz bardziej.Dziś powinna być @ chodze sprawdzać a tu nic, własnie po ubiegłym roku kiedy miałam tez biochemiczna ciąże boje się dziewczyny robic test ;( do tego zaczynam mierzyć tempke tak co 2 godz. i zaczyna mi rosnąć a tak ostatnio nie miałam. :(
    Marta jestem z Tobą chciałabym jakoś pomóc a niestety nie potrafie, trzymaj się cieplutko

    Inessa, oby następnym razem się udało, natomiast te Twoje objawy są bardzo ciekawe i obiecujące ;-)
    Angela, nastaw się pozytywnie i wszystko będzie dobrze ;-)

    Aga ale u Ciebie tempka też w góre idzię ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w 13 d fl test z rannego moczu nie wyszedł a już w 15 dniu z popołudniowego sikanca wyszły dwie krechy =D .Tyle że to było 13 miesięcy temu :(

    Inessa kciukaski na maksa :)

    Angela niech maluchy rosną zdrowo u mamusi w brzuszku :)

    inessa, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    Witajcie dziewczyny u mnie tak średnio, niestety nie pojechalismy do ośrodka mam teściową w szpitalu ma znów badania na wrzody ostatnio znów się źle czuła. Do tego ja się czuje masakrycznie tzn. strasznie mnie mdli, nie mam sił i do tego mam problemy z sercem i z astma których juz od jakegoś czasu nie miałam, no i tak jak ty Angela boli mnie dół plecó z dnia na dzień coraz bardziej.Dziś powinna być @ chodze sprawdzać a tu nic, własnie po ubiegłym roku kiedy miałam tez biochemiczna ciąże boje się dziewczyny robic test ;( do tego zaczynam mierzyć tempke tak co 2 godz. i zaczyna mi rosnąć a tak ostatnio nie miałam. :(
    Marta jestem z Tobą chciałabym jakoś pomóc a niestety nie potrafie, trzymaj się cieplutko

    Inessa, oby następnym razem się udało, natomiast te Twoje objawy są bardzo ciekawe i obiecujące ;-)
    Angela, nastaw się pozytywnie i wszystko będzie dobrze ;-)

    Aga ale u Ciebie tempka też w góre idzię ;)

    ale to na pewno nie TO ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide dogosci jakaś kawka i obiad odezwe sie później ale brzuch mnie nie boli jak na @ tylko mam tragiczne mdłości dobrego popołudnia :)

    Bursztyn, Losiczka72, grosza lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    Witajcie dziewczyny u mnie tak średnio, niestety nie pojechalismy do ośrodka mam teściową w szpitalu ma znów badania na wrzody ostatnio znów się źle czuła. Do tego ja się czuje masakrycznie tzn. strasznie mnie mdli, nie mam sił i do tego mam problemy z sercem i z astma których juz od jakegoś czasu nie miałam, no i tak jak ty Angela boli mnie dół plecó z dnia na dzień coraz bardziej.Dziś powinna być @ chodze sprawdzać a tu nic, własnie po ubiegłym roku kiedy miałam tez biochemiczna ciąże boje się dziewczyny robic test ;( do tego zaczynam mierzyć tempke tak co 2 godz. i zaczyna mi rosnąć a tak ostatnio nie miałam. :(
    Marta jestem z Tobą chciałabym jakoś pomóc a niestety nie potrafie, trzymaj się cieplutko

    Inessa, oby następnym razem się udało, natomiast te Twoje objawy są bardzo ciekawe i obiecujące ;-)
    Angela, nastaw się pozytywnie i wszystko będzie dobrze ;-)

    Aga ale u Ciebie tempka też w góre idzię ;)

    ale to na pewno nie TO ;-)

    a jesteś pewna :) ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    Witajcie dziewczyny u mnie tak średnio, niestety nie pojechalismy do ośrodka mam teściową w szpitalu ma znów badania na wrzody ostatnio znów się źle czuła. Do tego ja się czuje masakrycznie tzn. strasznie mnie mdli, nie mam sił i do tego mam problemy z sercem i z astma których juz od jakegoś czasu nie miałam, no i tak jak ty Angela boli mnie dół plecó z dnia na dzień coraz bardziej.Dziś powinna być @ chodze sprawdzać a tu nic, własnie po ubiegłym roku kiedy miałam tez biochemiczna ciąże boje się dziewczyny robic test ;( do tego zaczynam mierzyć tempke tak co 2 godz. i zaczyna mi rosnąć a tak ostatnio nie miałam. :(
    Marta jestem z Tobą chciałabym jakoś pomóc a niestety nie potrafie, trzymaj się cieplutko

    Inessa, oby następnym razem się udało, natomiast te Twoje objawy są bardzo ciekawe i obiecujące ;-)
    Angela, nastaw się pozytywnie i wszystko będzie dobrze ;-)

    Aga ale u Ciebie tempka też w góre idzię ;)

    ale to na pewno nie TO ;-)

    a jesteś pewna :) ?

    tak, tak, jestem pewna, natomiast Ty będziesz nas trzymać w niepewności, ja dopiero ok 17.30 będę w domku cholender no

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    samira wrote:
    Bursztyn wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    właśnie ide po test ale chyba musze poczekać do rana?

    teoretycznie lepiej do rana ale zważywszy, że to już 15 dzień to może i ten popołudniowy by coś wykazał ale lepiej chyba jednak rano, pewniej

    nawet nie wiedzialam, ze testy ciazowe najlepiej z rana robic..myslalam, ze to nie ma wiekszego znaczenia

    ma znaczenie bo wtedy mocz jest gęstszy i jest największe stężenie hcg (oczywiście jeśli przed samym snem nie pijesz dużo wody )odwrotnie do owulacyjnych które najlepiej robić między godz. 10-20 ,nie a pierwszego moczu i nie pije wody na dwie godz przed testem owu ..:)

    Samira, dzieki :)

    ależ nie ma za co :* i proszę bardzo :)

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    ide dogosci jakaś kawka i obiad odezwe sie później ale brzuch mnie nie boli jak na @ tylko mam tragiczne mdłości dobrego popołudnia :)

    dlaczego na tym forum muszę żyć takim w stresie no pozytywnym oczywiście :)
    coś czuje ze zielona kropka Tobie przybędzie :)

    angela, Bursztyn, bliska77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jazda,wykres wyznaczył mi owulkę dzisiejszego dnia na 23dc czyli 4dni temu a obstawiałam 19dc ;) i pierwszy raz konkretną kreską nie przerywaną :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 15:25

    angela, Bursztyn, inessa, megan8 lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ale jazda,wykres wyznaczył mi owulkę dzisiejszego dnia na 23dc czyli 4dni temu a obstawiałam 19dc ;) i pierwszy raz konkretną kreską nie przerywaną :)

    Samira - też zwróciłam na to uwagę i serduszko było - no to czekamy, ale teraz już wiemy na co, a bardziej na kogo

    samira, inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik progesteronu - 27,5 - normy do 12tc od 9-47 więc chyba nie najgorzej - luteina pomogła!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 15:49

    samira, inessa, bliska77, Bursztyn lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa - czekamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    samira, inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 27 lutego 2013, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam o moim przypadku. 3 m-ce temu kiepsko się czułam i zrobiłam teścik i o dziwo były 2 krechy a robiłam wieczorem rano powtórzyłam też 2 krechy ale następnego dnia już tylko 1 krecha i 2 dni potem też 1 krecha zaś później przyszła @. Lepiej że tak szybko się wyjaśniło niż jakby miało się stać np 6 tyg póżniej. Mimo wszystko nie żałuję że zrobiłam teścik - ja wole wiedzieć, że nic nie ma niż łudzić się nadzieją. Czy to była ciąża biochemiczna wg lekarza tak.

    samira, angela, inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 27 lutego 2013, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    ide dogosci jakaś kawka i obiad odezwe sie później ale brzuch mnie nie boli jak na @ tylko mam tragiczne mdłości dobrego popołudnia :)

    kochana przesyłam pozytywne wibracje i trzymam za 2 krechy :)

    samira, angela, inessa, megan8 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 27 lutego 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witajcie dziewczyny u mnie tak średnio, niestety nie pojechalismy do ośrodka mam teściową w szpitalu ma znów badania na wrzody ostatnio znów się źle czuła. Do tego ja się czuje masakrycznie tzn. strasznie mnie mdli, nie mam sił i do tego mam problemy z sercem i z astma których juz od jakegoś czasu nie miałam, no i tak jak ty Angela boli mnie dół plecó z dnia na dzień coraz bardziej.Dziś powinna być @ chodze sprawdzać a tu nic, własnie po ubiegłym roku kiedy miałam tez biochemiczna ciąże boje się dziewczyny robic test ;( do tego zaczynam mierzyć tempke tak co 2 godz. i zaczyna mi rosnąć a tak ostatnio nie miałam. :(
    Marta jestem z Tobą chciałabym jakoś pomóc a niestety nie potrafie, trzymaj się cieplutko

    Szkoda że się wam nie udało pojechać.
    Moje niektóre @ przebiegały tragicznie cały dzień lub 2 wyjęte z życiorysu - gorączka, wymioty, zawroty ale to już jak @ była o dziwo po ciąży te objawy mocno zelżały.
    Ja bym zrobiła teścik.

    samira, inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ