X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • angela Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2013, 12:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    Angela poinformuj nas niezwłocznie o becie ;-)

oczywiście się odmelduję!

inessa lubi tę wiadomość

[img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2013, 12:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa - zrób test i nie trzymaj nas w niepewności, proszę
    Z reguły tempka w dniu @ spada, a u Ciebie się podnosi - nie ma na co czekać - teścik, siusiu i II kreseczki jak nic - czego bardzo życzę. Tyle ciężkiej serduszkowej pracy nie może pójść na marne!

Bursztyn, bliska77, inessa lubią tę wiadomość

• angela Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2013, 13:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    Ciąża biochemiczna – stwierdzeniem takim posługujemy sie w przypadku, kiedy próba ciążowa wypada dodatnio i bardzo wcześnie dochodzi do poronienia, co uniemożliwa rozpoznanie istnienia ciąży badaniem ginekologicznym lub badaniem USG.Często się zdarza po lekach hormonalnych- mam nadzieję,że pomogłam

Dzięki pomogłaś :-)
    matko ja to "gamoń " :-) jestem jeśli chodzi o to "zachodzenie " no oprócz serduszkowania to wiem co nieco :-))

najważniejsze wiesz :-) , a reszta to drobiazgi - nie przejmuj się

szczęśliwa, bliska77, inessa lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 13:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    szczęśliwa wrote:
    angela wrote:
    Ciąża biochemiczna – stwierdzeniem takim posługujemy sie w przypadku, kiedy próba ciążowa wypada dodatnio i bardzo wcześnie dochodzi do poronienia, co uniemożliwa rozpoznanie istnienia ciąży badaniem ginekologicznym lub badaniem USG.Często się zdarza po lekach hormonalnych- mam nadzieję,że pomogłam

Dzięki pomogłaś :-)
    matko ja to "gamoń " :-) jestem jeśli chodzi o to "zachodzenie " no oprócz serduszkowania to wiem co nieco :-))

najważniejsze wiesz :-) , a reszta to drobiazgi - nie przejmuj się

Co racja to racja :-)
    w sumie to kiedyś nie było tych wszystkich wspomagaczy i jakoś też się udawało więc...

bliska77, inessa, angela lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    teraz mam gości wiec później :) ale kupiłam juz test ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 13:42

samira, angela lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    Witajcie dziewczyny u mnie tak średnio, niestety nie pojechalismy do ośrodka mam teściową w szpitalu ma znów badania na wrzody ostatnio znów się źle czuła. Do tego ja się czuje masakrycznie tzn. strasznie mnie mdli, nie mam sił i do tego mam problemy z sercem i z astma których juz od jakegoś czasu nie miałam, no i tak jak ty Angela boli mnie dół plecó z dnia na dzień coraz bardziej.Dziś powinna być @ chodze sprawdzać a tu nic, własnie po ubiegłym roku kiedy miałam tez biochemiczna ciąże boje się dziewczyny robic test ;( do tego zaczynam mierzyć tempke tak co 2 godz. i zaczyna mi rosnąć a tak ostatnio nie miałam. :(
    Marta jestem z Tobą chciałabym jakoś pomóc a niestety nie potrafie, trzymaj się cieplutko

Inessa, oby następnym razem się udało, natomiast te Twoje objawy są bardzo ciekawe i obiecujące ;-)
    Angela, nastaw się pozytywnie i wszystko będzie dobrze ;-)

Aga ale u Ciebie tempka też w góre idzię ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 13:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w 13 d fl test z rannego moczu nie wyszedł a już w 15 dniu z popołudniowego sikanca wyszły dwie krechy =D .Tyle że to było 13 miesięcy temu :(

Inessa kciukaski na maksa :)

Angela niech maluchy rosną zdrowo u mamusi w brzuszku :)

inessa, angela lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    Witajcie dziewczyny u mnie tak średnio, niestety nie pojechalismy do ośrodka mam teściową w szpitalu ma znów badania na wrzody ostatnio znów się źle czuła. Do tego ja się czuje masakrycznie tzn. strasznie mnie mdli, nie mam sił i do tego mam problemy z sercem i z astma których juz od jakegoś czasu nie miałam, no i tak jak ty Angela boli mnie dół plecó z dnia na dzień coraz bardziej.Dziś powinna być @ chodze sprawdzać a tu nic, własnie po ubiegłym roku kiedy miałam tez biochemiczna ciąże boje się dziewczyny robic test ;( do tego zaczynam mierzyć tempke tak co 2 godz. i zaczyna mi rosnąć a tak ostatnio nie miałam. :(
    Marta jestem z Tobą chciałabym jakoś pomóc a niestety nie potrafie, trzymaj się cieplutko

Inessa, oby następnym razem się udało, natomiast te Twoje objawy są bardzo ciekawe i obiecujące ;-)

ale to na pewno nie TO ;-)

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 13:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide dogosci jakaś kawka i obiad odezwe sie później ale brzuch mnie nie boli jak na @ tylko mam tragiczne mdłości dobrego popołudnia :)

Bursztyn, Losiczka72, grosza lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:

a jesteś pewna :) ?

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 13:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:

a jesteś pewna :) ?

tak, tak, jestem pewna, natomiast Ty będziesz nas trzymać w niepewności, ja dopiero ok 17.30 będę w domku cholender no

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 15:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    samira wrote:
    Bursztyn wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    właśnie ide po test ale chyba musze poczekać do rana?

teoretycznie lepiej do rana ale zważywszy, że to już 15 dzień to może i ten popołudniowy by coś wykazał ale lepiej chyba jednak rano, pewniej

nawet nie wiedzialam, ze testy ciazowe najlepiej z rana robic..myslalam, ze to nie ma wiekszego znaczenia

ma znaczenie bo wtedy mocz jest gęstszy i jest największe stężenie hcg (oczywiście jeśli przed samym snem nie pijesz dużo wody )odwrotnie do owulacyjnych które najlepiej robić między godz. 10-20 ,nie a pierwszego moczu i nie pije wody na dwie godz przed testem owu ..:)

Samira, dzieki :)

ależ nie ma za co :* i proszę bardzo :)

Bursztyn lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    ide dogosci jakaś kawka i obiad odezwe sie później ale brzuch mnie nie boli jak na @ tylko mam tragiczne mdłości dobrego popołudnia :)

dlaczego na tym forum muszę żyć takim w stresie no pozytywnym oczywiście :)
    coś czuje ze zielona kropka Tobie przybędzie :)

angela, Bursztyn, bliska77 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 27 lutego 2013, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale jazda,wykres wyznaczył mi owulkę dzisiejszego dnia na 23dc czyli 4dni temu a obstawiałam 19dc ;) i pierwszy raz konkretną kreską nie przerywaną :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 15:25

angela, Bursztyn, inessa, megan8 lubią tę wiadomość

• angela Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2013, 15:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ale jazda,wykres wyznaczył mi owulkę dzisiejszego dnia na 23dc czyli 4dni temu a obstawiałam 19dc ;) i pierwszy raz konkretną kreską nie przerywaną :)

Samira - też zwróciłam na to uwagę i serduszko było - no to czekamy, ale teraz już wiemy na co, a bardziej na kogo

samira, inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

• angela Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2013, 15:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebrałam wynik progesteronu - 27,5 - normy do 12tc od 9-47 więc chyba nie najgorzej - luteina pomogła!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 15:49

samira, inessa, bliska77, Bursztyn lubią tę wiadomość

• angela Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2013, 15:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inessa - czekamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• grosza Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2013, 16:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam o moim przypadku. 3 m-ce temu kiepsko się czułam i zrobiłam teścik i o dziwo były 2 krechy a robiłam wieczorem rano powtórzyłam też 2 krechy ale następnego dnia już tylko 1 krecha i 2 dni potem też 1 krecha zaś później przyszła @. Lepiej że tak szybko się wyjaśniło niż jakby miało się stać np 6 tyg póżniej. Mimo wszystko nie żałuję że zrobiłam teścik - ja wole wiedzieć, że nic nie ma niż łudzić się nadzieją. Czy to była ciąża biochemiczna wg lekarza tak.

samira, angela, inessa, bliska77 lubią tę wiadomość

0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2013, 16:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:

kochana przesyłam pozytywne wibracje i trzymam za 2 krechy :)

samira, angela, inessa, megan8 lubią tę wiadomość

• grosza Autorytet

Wysłany: 27 lutego 2013, 16:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:

Szkoda że się wam nie udało pojechać.
    Moje niektóre @ przebiegały tragicznie cały dzień lub 2 wyjęte z życiorysu - gorączka, wymioty, zawroty ale to już jak @ była o dziwo po ciąży te objawy mocno zelżały.
    Ja bym zrobiła teścik.

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ