X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;-(

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Dziewczyny dobrej nocy!!!!
    Ale mam stresa przed jutrzejszą wizytą a także mam schiza bo chodzę co chwile sprawdzać do łazienki czy @ już przyszła :)
    bo zwykle miałam już małe plamienie i ból brzucha a tu nic !!!!

    to bardzo dobre oznaki! - kochana biegnij po teścik i się nie stresuj - trzymam kciuki, myślami jestem z Tobą - dacie radę na rozmowie w ośrodku
    Miłego dzionka dziewczynki

    bliska77, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 27 lutego 2013, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mi przykro MartaD :( ale nie martw się, popatrz 1 miesiąc luzu i już cośik zaiskrzyło więc będzie dobrze!

    angela, bliska77, inessa, Bursztyn lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Hej KOchaniutkie! u mnie ciąża biochemiczna niestety. Beta malutka i już spada. Żyć mi się nie chce a co dopiero pisać, Jak się trochę ogarne to się odezwę. Dzięki za wsparcie. Buzia

    Marta trzymaj się i pamiętaj, nie ten cykl, to następny, może w kolejnym cyklu będziemy testować razem, głowa do góry, nie wolno się załamywać

    angela, inessa, samira, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Hej KOchaniutkie! u mnie ciąża biochemiczna niestety. Beta malutka i już spada. Żyć mi się nie chce a co dopiero pisać, Jak się trochę ogarne to się odezwę. Dzięki za wsparcie. Buzia

    o jak mi przykro , ale jak to biochemiczna jak Ty nie bierzesz żadnych leków? Marta brak mi słów , nie wiem co mam napisać - kochana trzymaj się - jestem z Tobą...
    I ja też tego się najbardziej boję ................................

    inessa, samira lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Kobietki - przejrzałam fora i mogą być bliźnięta, ale nie muszą,zdarzają się również ciąże pojedyncze z taką betą - w czwartek powtórzę, zobaczymy jak przyrasta, a we wtorek 5.03. wizyta u gina ; akurat w 6 rocznicę śmierci mojego taty , mam nadzieję,że będzie nad nami czuwał

    Będzie na pewno bo skoro tak się złożyło ze ta wizyta akurat wtedy :-)
    życie samo wszystko układa najlepiej...

    angela, bliska77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Hej KOchaniutkie! u mnie ciąża biochemiczna niestety. Beta malutka i już spada. Żyć mi się nie chce a co dopiero pisać, Jak się trochę ogarne to się odezwę. Dzięki za wsparcie. Buzia

    Jesteśmy z Tobą

    angela, bliska77, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki :) :) :)

    Martus tak bardzo mi przykro :( ale prosze Cie nie poddawaj sie bo ciąży biochemicznej dziewczyny szybciej zachodzą w ciążę i jest wszystko ok .

    Angela :) i jak tam maluchy w brzusiu ;)

    Inessa no no no :D:D:D


    MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI :) :) :) :)

    angela, bliska77, inessa, samira, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    MartaDidinio wrote:
    Hej KOchaniutkie! u mnie ciąża biochemiczna niestety. Beta malutka i już spada. Żyć mi się nie chce a co dopiero pisać, Jak się trochę ogarne to się odezwę. Dzięki za wsparcie. Buzia

    o jak mi przykro , ale jak to biochemiczna jak Ty nie bierzesz żadnych leków? Marta brak mi słów , nie wiem co mam napisać - kochana trzymaj się - jestem z Tobą...
    I ja też tego się najbardziej boję ................................

    Hm a co to ta ciąża biochemiczna ???
    sorry ale ja jestem zielona zupełnie :-) )

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciąża biochemiczna – stwierdzeniem takim posługujemy sie w przypadku, kiedy próba ciążowa wypada dodatnio i bardzo wcześnie dochodzi do poronienia, co uniemożliwa rozpoznanie istnienia ciąży badaniem ginekologicznym lub badaniem USG.Często się zdarza po lekach hormonalnych- mam nadzieję,że pomogłam

    szczęśliwa, bliska77, inessa, samira, Bursztyn, Olena lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 27 lutego 2013, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Losiczka72 wrote:
    Witam dziewczynki :) :) :)

    Martus tak bardzo mi przykro :( ale prosze Cie nie poddawaj sie bo ciąży biochemicznej dziewczyny szybciej zachodzą w ciążę i jest wszystko ok .

    Angela :) i jak tam maluchy w brzusiu ;)

    Inessa no no no :D:D:D


    MIŁEGO DNIA DZIEWCZYNKI :) :) :) :)

    maluchy dostały nospę i się wyciszyły , dół pleców boli, a nigdy nie miałam problemów z kręgosłupem, poza tym ok , jutro powtórna beta - mam nadzieję,że przyrośnie odpowiednio , ale stresuje mnie troszkę początek tej ciąży - chciałabym już mieć wszystko potwierdzone!

    inessa, samira, Losiczka72 lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Ciąża biochemiczna – stwierdzeniem takim posługujemy sie w przypadku, kiedy próba ciążowa wypada dodatnio i bardzo wcześnie dochodzi do poronienia, co uniemożliwa rozpoznanie istnienia ciąży badaniem ginekologicznym lub badaniem USG.Często się zdarza po lekach hormonalnych- mam nadzieję,że pomogłam

    Dzięki pomogłaś :-)
    matko ja to "gamoń " :-) jestem jeśli chodzi o to "zachodzenie " no oprócz serduszkowania to wiem co nieco :-))

    Bursztyn, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny u mnie tak średnio, niestety nie pojechalismy do ośrodka mam teściową w szpitalu ma znów badania na wrzody ostatnio znów się źle czuła. Do tego ja się czuje masakrycznie tzn. strasznie mnie mdli, nie mam sił i do tego mam problemy z sercem i z astma których juz od jakegoś czasu nie miałam, no i tak jak ty Angela boli mnie dół plecó z dnia na dzień coraz bardziej.Dziś powinna być @ chodze sprawdzać a tu nic, własnie po ubiegłym roku kiedy miałam tez biochemiczna ciąże boje się dziewczyny robic test ;( do tego zaczynam mierzyć tempke tak co 2 godz. i zaczyna mi rosnąć a tak ostatnio nie miałam. :(
    Marta jestem z Tobą chciałabym jakoś pomóc a niestety nie potrafie, trzymaj się cieplutko

    samira, angela, Losiczka72 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witajcie dziewczyny u mnie tak średnio, niestety nie pojechalismy do ośrodka mam teściową w szpitalu ma znów badania na wrzody ostatnio znów się źle czuła. Do tego ja się czuje masakrycznie tzn. strasznie mnie mdli, nie mam sił i do tego mam problemy z sercem i z astma których juz od jakegoś czasu nie miałam, no i tak jak ty Angela boli mnie dół plecó z dnia na dzień coraz bardziej.Dziś powinna być @ chodze sprawdzać a tu nic, własnie po ubiegłym roku kiedy miałam tez biochemiczna ciąże boje się dziewczyny robic test ;( do tego zaczynam mierzyć tempke tak co 2 godz. i zaczyna mi rosnąć a tak ostatnio nie miałam. :(
    Marta jestem z Tobą chciałabym jakoś pomóc a niestety nie potrafie, trzymaj się cieplutko

    oh , tak mi przykro ze nie pojechaliście :-( byłam ciekawa jak Wam to wyjdzie i kibicowałam żeby jak najszybciej coś zaczęło się dziać w tym temacie
    ale objawy jak na ciążę :-)
    może to jednak się udało :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Witajcie dziewczyny u mnie tak średnio, niestety nie pojechalismy do ośrodka mam teściową w szpitalu ma znów badania na wrzody ostatnio znów się źle czuła. Do tego ja się czuje masakrycznie tzn. strasznie mnie mdli, nie mam sił i do tego mam problemy z sercem i z astma których juz od jakegoś czasu nie miałam, no i tak jak ty Angela boli mnie dół plecó z dnia na dzień coraz bardziej.Dziś powinna być @ chodze sprawdzać a tu nic, własnie po ubiegłym roku kiedy miałam tez biochemiczna ciąże boje się dziewczyny robic test ;( do tego zaczynam mierzyć tempke tak co 2 godz. i zaczyna mi rosnąć a tak ostatnio nie miałam. :(
    Marta jestem z Tobą chciałabym jakoś pomóc a niestety nie potrafie, trzymaj się cieplutko

    Inessa, oby następnym razem się udało, natomiast te Twoje objawy są bardzo ciekawe i obiecujące ;-)
    Angela, nastaw się pozytywnie i wszystko będzie dobrze ;-)

    inessa, Bursztyn, samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie ide po test ale chyba musze poczekać do rana?

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    właśnie ide po test ale chyba musze poczekać do rana?

    teoretycznie lepiej do rana ale zważywszy, że to już 15 dzień to może i ten popołudniowy by coś wykazał ale lepiej chyba jednak rano, pewniej

    samira, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela poinformuj nas niezwłocznie o becie ;-)

    samira, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    agafbh wrote:
    inessa wrote:
    właśnie ide po test ale chyba musze poczekać do rana?

    teoretycznie lepiej do rana ale zważywszy, że to już 15 dzień to może i ten popołudniowy by coś wykazał ale lepiej chyba jednak rano, pewniej

    nawet nie wiedzialam, ze testy ciazowe najlepiej z rana robic..myslalam, ze to nie ma wiekszego znaczenia

    ma znaczenie bo wtedy mocz jest gęstszy i jest największe stężenie hcg (oczywiście jeśli przed samym snem nie pijesz dużo wody )odwrotnie do owulacyjnych które najlepiej robić między godz. 10-20 ,nie a pierwszego moczu i nie pije wody na dwie godz przed testem owu ..:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2013, 12:40

    bliska77, angela, Bursztyn, inessa lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2013, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny tak piszecie niekiedy o datach @ ,zwróćcie uwagę ze luty ma 28dni dlatego do tech przewidywanych terminów @ dodajcie dwa dni bo przecież przeciętnie miesiąc ma 30dni :)

    bliska77, inessa lubią tę wiadomość

‹‹ 148 149 150 151 152 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ