Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja babcia ze strony ojca miała pierwsze dziecko 7kg

    Simba, nick nieaktualny, Bursztyn, Mega, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    martwią mnie tylko te jego rozmiary i ta cesarka

    Martwia rozmiary? Daj spokoj - a jaki ma byc bieszczadzki chlopak?
    A cesarka wcale nie jest tak zla - ominie cie indor na dole, bedziesz tam nadal dziewicem ;)

    nick nieaktualny, EwaT, Bursztyn, Mega, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    moja babcia ze strony ojca miała pierwsze dziecko 7kg

    To pewnie od razu po porodzie do przedszkola poszlo? ;)

    EwaT, Bursztyn, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Iwone Autorytet
    Postów: 3566 13984

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    martwią mnie tylko te jego rozmiary i ta cesarka
    Przed samym porodem miałam robione USG i lekarz mi powiedział że urodzę bardzo duże dziecko, jednak kiedy położna obejrzała mój brzuch stwierdziła że jednak nie takie duże. Miała rację, bo syn urodził się z wagą 3700 i 57 cm
    Także USG nie do końca pokazuje prawdę :)

    Na razie się tym nie martw, najważniejsze że Tomaszek pozbył się płynów i że u niego wszystko ok, a reszta, jakoś to będzie :)

    EwaT, Mega lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Martwia rozmiary? Daj spokoj - a jaki ma byc bieszczadzki chlopak?
    A cesarka wcale nie jest tak zla - ominie cie indor na dole, bedziesz tam nadal dziewicem ;)

    coś za cos mówisz :)
    Ty byś chciała cc?

    Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    coś za cos mówisz :)
    Ty byś chciała cc?

    No nie, tez bym wolala naturalnie. Ale to jest takie gadanie teraz. Pewnie jak bede miala ogromny brzuch to dostane niezlego pierdla i bede blagac o cesarke.
    Poza tym nie wiem, jak sie blizniaki rodzi ;)

    Bursztyn, Mega, Kate 75, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No nie, tez bym wolala naturalnie. Ale to jest takie gadanie teraz. Pewnie jak bede miala ogromny brzuch to dostane niezlego pierdla i bede blagac o cesarke.
    Poza tym nie wiem, jak sie blizniaki rodzi ;)
    jeśli będą obydwa ułożone główkowo to można naturalnie (jak nie ma innych przeciwwskazań) jak inaczej ułożone to cesarka :)

    jeszcze chyba zależy czy są dwu czy jedno owodniowe i dwu czy jedno kosmówkowe ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 18:16

    Iwone lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    jeśli będą obydwa ułożone główkowo to można naturalnie (jak nie ma innych przeciwwskazań) jak inaczej ułożone to cesarka :)

    To ja moze im w sobote powiem, zeby od razu je wszczepili glowkami do dolu :-P

    Bursztyn, nick nieaktualny, Mango, Mega, nick nieaktualny, Kate 75, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    martwią mnie tylko te jego rozmiary i ta cesarka
    duzy, przystojny chlop, jak jego ojciec :)

    EwaT, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No to super Andzej ze wszystko ok :)
    Modlilysmy sie z Bursztynem :)
    no, i to jak! codziennie swiece palilam i rozance odmawialam, obiecalam rowniez ze i Ty bedziesz odmawiac -po porodzie, wiec zaklepalam Ci porod jak z platka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 18:18

    Simba, EwaT, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no, i to jak! codziennie swiece palilam i rozance odmawialam, obiecalam rowniez ze i Ty bedziesz odmawiac -po porodzie, wiec zaklepalam Ci porod jak z platka :)

    Luzik :)

    a8vSp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Martwia rozmiary? Daj spokoj - a jaki ma byc bieszczadzki chlopak?
    A cesarka wcale nie jest tak zla - ominie cie indor na dole, bedziesz tam nadal dziewicem ;)
    ten indor do mnie przemawia :) Andrzejek bedzie mogl brykac na krecie ;)

    Simba, nick nieaktualny, Mega, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Luzik :)
    i Tobie i Andrzejowi :)

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    To ja moze im w sobote powiem, zeby od razu je wszczepili glowkami do dolu :-P
    no, i ubrali w garniturki ;)

    Simba, EwaT, nick nieaktualny, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ten indor do mnie przemawia :) Andrzejek bedzie mogl brykac na krecie ;)

    Fakt - jeszcze jeden argument "za" :)

    EwaT, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no, i ubrali w garniturki ;)

    Dziewczynke w sukienke :) Moglaby byc parka :)

    EwaT, nick nieaktualny, Bursztyn, Mega lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    martwią mnie tylko te jego rozmiary i ta cesarka

    może być sporym dzieckiem ale to nie znaczy ze trzeba cc, gorzej jak będzie podczas porodu niewspółmierność barkowa że główka przeszła a barki nie mogą i to jest sytuacja gdzie łamią bark (bo już wtedy cc nie mogą zrobić ),niby to nie groźne złamanie i szybko się zrasta ale sama nazwa budzi we mnie dreszcze...tz. to łamanie

    mam nadzieję ze urodzisz naturalnie i będzie ok. sama waga dziecka nie jest wyznacznikiem cc

    dobrze ze wielowodzie się cofnęło :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 18:24

    EwaT, Bursztyn, Mega, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    no, i to jak! codziennie swiece palilam i rozance odmawialam, obiecalam rowniez ze i Ty bedziesz odmawiac -po porodzie, wiec zaklepalam Ci porod jak z platka :)

    heh zobaczymy tego płatka then ;)

    z tym indorem to fakt- brak rozklekotania to olbrzymi plus :)

    nick nieaktualny, Simba, Bursztyn, Mega, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    To ja moze im w sobote powiem, zeby od razu je wszczepili glowkami do dolu :-P
    ty a to dobry pomysł jest ale jak im główki znajdą w tych blastocystach ;)

    Simba, Bursztyn, Mega, mysza1975, Kate 75, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 maja 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ty a to dobry pomysł jest ale jak im główki znajdą w tych blastocystach ;)

    No jak? Po oczach
    Przeciez wszedzie trabia - patrz dziecku w oczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2014, 18:31

    EwaT, Bursztyn, nick nieaktualny, Mega, Mango, mysza1975, Kate 75, iwcia77, malgos741 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
‹‹ 3093 3094 3095 3096 3097 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ