Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    jakie sztylety? fakt jadłam wczoraj na ostro ale żeby od razu sztylety..
    Sztachety? ;)

    Reni, Lucky lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla tych, co nie zrozumialy: celem mojego ponownego pojawienia sie tu bylo zajecie mozgu czymd innym niz strach przed laparoskopia. Wypowiedzi niektorych z Was swietnie sie w tym celu sprawdzily. A empatycznym i wyrozumialym zycze spokojnej ciazy.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Reni, Bozia3, Kate 75 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kuźwa zapomniałam Wam opowiedzieć mój sen
    całego nie pamiętam ale..

    śniło mi się, że gotowałam zupę.. na jakiś kurzych chyba stópkach pamiętam że te łapki podczas gotowania jakoś tak obrzydliwie puchły robiły się brązowe fuj.. no i do tego było jakieś mleko kokosowe z puszki..
    hmm..
    nie pamiętam ale komuś dawałam do spróbowania z puszki to mleko i było obrzydliwe w smaku ale jak się dodało do tej zupy to było takie słodkie.. takie słodko-mdłe.. i potem się zastanawiałam kto to zje, bo aż robiło mi się niedobrze..
    i obudziłam się z mdłościami
    jakaś fachowa analiza? ;-)

    iwcia77, nick nieaktualny, Lucky, Mega, nick nieaktualny, Bozia3, mysza1975, malgos741 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pyska_ta wrote:
    A empatycznym i wyrozumialym zycze spokojnej ciazy.
    Znaczy mnie! I Misiowi, i Bozi tez. A reszcie co? ;)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    a reszcie kij w dupę..
    ot życie
    Pusurek wrote:
    Znaczy mnie! I Misiowi, i Bozi tez. A reszcie co? ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, MoniaT, nick nieaktualny, Bursztyn, Mega, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    kuźwa zapomniałam Wam opowiedzieć mój sen
    całego nie pamiętam ale..

    śniło mi się, że gotowałam zupę.. na jakiś kurzych chyba stópkach pamiętam że te łapki podczas gotowania jakoś tak obrzydliwie puchły robiły się brązowe fuj.. no i do tego było jakieś mleko kokosowe z puszki..
    hmm..
    nie pamiętam ale komuś dawałam do spróbowania z puszki to mleko i było obrzydliwe w smaku ale jak się dodało do tej zupy to było takie słodkie.. takie słodko-mdłe.. i potem się zastanawiałam kto to zje, bo aż robiło mi się niedobrze..
    i obudziłam się z mdłościami
    jakaś fachowa analiza? ;-)

    Ze czas sie zapisac na kurs gotowania? ;)

    nick nieaktualny, Mango lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    kuźwa zapomniałam Wam opowiedzieć mój sen
    całego nie pamiętam ale..

    śniło mi się, że gotowałam zupę.. na jakiś kurzych chyba stópkach pamiętam że te łapki podczas gotowania jakoś tak obrzydliwie puchły robiły się brązowe fuj.. no i do tego było jakieś mleko kokosowe z puszki..
    hmm..
    nie pamiętam ale komuś dawałam do spróbowania z puszki to mleko i było obrzydliwe w smaku ale jak się dodało do tej zupy to było takie słodkie.. takie słodko-mdłe.. i potem się zastanawiałam kto to zje, bo aż robiło mi się niedobrze..
    i obudziłam się z mdłościami
    jakaś fachowa analiza? ;-)
    Nie bładz bo ja zbladzilam w tym miesiacu!

    Lucky lubi tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztynku, odnośnie Twoich objawów, ja ostatnio dość często się tak czuję ale wiadomo, zwalam to na mój stan, natomiast zapomniałam Wam powiedzieć, że po mojej rozmowie z endo, kazała mi zrobić badanie na poziom witaminy D no i oczywiście mam zajebisty niedobór norma jest od 30 (czegoś tam) a ja mam 12, także cos może w tym być, dostałam dawke wit D3 2000 iu i po miesiacu mam powtórzyć badanie

    Lucky, Bursztyn lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeka mnie prasowanie dzis, masakra jakas... Narodowy stroj dla dziecka na jutro. Kieca z welny, szyte w milionem zakladek, bluzka z bufkami i innymi ozdobnikami. Prasowanie potem koszuli do gajerka dla chlopa to juz czysta rozrywka.
    Nie lubie prasowac...

    Bliska 77, Lucky, Mega, nick nieaktualny, mysza1975, malgos741 lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Czeka mnie prasowanie dzis, masakra jakas... Narodowy stroj dla dziecka na jutro. Kieca z welny, szyte w milionem zakladek, bluzka z bufkami i innymi ozdobnikami. Prasowanie potem koszuli do gajerka dla chlopa to juz czysta rozrywka.
    Nie lubie prasowac...
    no to nieźle, na mnie też czeka prasowanie ale łeb mi pęka zatem mam to gdzieś, na szczęscie na jutro nic nie muszę

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dasz fote w przebraniach? możesz głowy wymazać ale pokaż jak to wygląda albo ogólnie jak będzie szedł ten pochód sieknij fotę.. ciekawa jestem jak to wygląda..
    Pusurek wrote:
    Czeka mnie prasowanie dzis, masakra jakas... Narodowy stroj dla dziecka na jutro. Kieca z welny, szyte w milionem zakladek, bluzka z bufkami i innymi ozdobnikami. Prasowanie potem koszuli do gajerka dla chlopa to juz czysta rozrywka.
    Nie lubie prasowac...

    Lucky, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    Bursztynku, odnośnie Twoich objawów, ja ostatnio dość często się tak czuję ale wiadomo, zwalam to na mój stan, natomiast zapomniałam Wam powiedzieć, że po mojej rozmowie z endo, kazała mi zrobić badanie na poziom witaminy D no i oczywiście mam zajebisty niedobór norma jest od 30 (czegoś tam) a ja mam 12, także cos może w tym być, dostałam dawke wit D3 2000 iu i po miesiacu mam powtórzyć badanie

    Tranik polecam, najlepiej cytrynowy, bo wcale nie ma rybiego smaku.
    Ma witaminy, omegi i smaruje stawy. :)

    Bliska 77, Lucky lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 maja 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja lubię naturalny tran do tego skórka od chleba z solą.. pamiętam jak w przedszkolach nam to dawali :-)
    Pusurek wrote:
    Tranik polecam, najlepiej cytrynowy, bo wcale nie ma rybiego smaku.
    Ma witaminy, omegi i smaruje stawy. :)

    nick nieaktualny, Lucky lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    dasz fote w przebraniach? możesz głowy wymazać ale pokaż jak to wygląda albo ogólnie jak będzie szedł ten pochód sieknij fotę.. ciekawa jestem jak to wygląda..

    Siekne. Pieknie wyglada. No i wrzuce siebie w pajeczynowej sukni, brzuchem sie polansowac. ;)

    Reni, Lucky, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    a ja lubię naturalny tran do tego skórka od chleba z solą.. pamiętam jak w przedszkolach nam to dawali :-)
    Z chlebem i sola to mi sie tylko wodka kojarzy. Jestes pewna, ze to byl tran? ;)

    Lucky, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 16 maja 2014, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak w przedszkolu każdy z nas dostawał na łyżkę jakiś olej i na talerzyku leżały kawałeczki chlepka z solą
    haha na pewno to nie była wódka... dali by do niej śledzia ;-)
    Pusurek wrote:
    Z chlebem i sola to mi sie tylko wodka kojarzy. Jestes pewna, ze to byl tran? ;)

    nick nieaktualny, Bliska 77, Lucky, Bursztyn, Mega, iwcia77, Mango lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    tak w przedszkolu każdy z nas dostawał na łyżkę jakiś olej i na talerzyku leżały kawałeczki chlepka z solą
    haha na pewno to nie była wódka... dali by do niej śledzia ;-)

    Sledzika. Sledzia daliby w podstawowce. ;)

    Reni, Lucky, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Bliska 77 Autorytet
    Postów: 3464 11078

    Wysłany: 16 maja 2014, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Tranik polecam, najlepiej cytrynowy, bo wcale nie ma rybiego smaku.
    Ma witaminy, omegi i smaruje stawy. :)
    najlepsze jest to ze piję tranik, od początku ciąży, tak jak w poprzedniej, i wiem, że najlepiej z wątroby dorsza ale jak widać, tym rzem nie wystarcza

    Lucky lubi tę wiadomość

    syy2tv73m6q3ba1l.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska 77 wrote:
    najlepsze jest to ze piję tranik, od początku ciąży, tak jak w poprzedniej, i wiem, że najlepiej z wątroby dorsza ale jak widać, tym rzem nie wystarcza

    Moze tak byc, slonca malo, to i skad ta witamine D brac. Mozna wiecej tranu, ale tam jest tez wit. A, wiec jak sie bierze suplementy, to mozna z wit. A przesadzic.

    Lucky, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 maja 2014, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska mi gin zapisala vigantoletten1000 - vit.D.

    Lucky, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Bliska 77 lubią tę wiadomość

‹‹ 3229 3230 3231 3232 3233 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Układ immunologiczny a problemy z płodnością, czyli czym jest niepłodność immunologiczna

Układ immunologiczny, czyli inaczej odpornościowy ma niebagatelny wpływ na płodność. Niekiedy czynniki immunologiczne mogą być bezpośrednią przyczyną niepłodności. Czy problemy z implantacją zarodka albo nawracającymi poronieniami mogą być wywołane przez czynniki immunologiczne? W jakich przypadkach rozważyć konsultację ze specjalistą - immunologiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ