Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ja właśnie planuje sie upomnieć u ojca chrzestnego. Szkoda ze nie mam z nim kontaktu bo podobno jest wziętym ginem-poloznikiem. Jak znalazł natenczas (natenczas Wolski)
    ale chyba nie poszlabys do niego na wizyte? :)
    chociaz...byloby za darmo ;) chyba...

    Mega lubi tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opis porodu mojeje przyjaciolki


    "Opis mojego porodu tak na szybko. Z gory sorry za bledy i literowki. Pisane na iPhonie. Mialam chyba najszybszy porod. Wszystko trwalo ponad 2 godz od 2:00 do 4:19. Jakby nigdy nic obudzilam sie o 2 w nocy z pelnym pecherzem. Poszlam do toalety. Zauwazylam bardzo duzo sluzu wraz z krwia. Domyslilam sie, ze wlasnie nastapilo wydalenie czopa sluzowego. Zaraz potem poczulam silne skurcze, ale pomyslalam sobie, ze mam pewnie problemy zoladkowe, gdyz wydalilam potezna kupe. Jednak w ciagu zaledwie 10 min skurcze zaczely sie nasilac w niesamowitym tempie. Bol rozrywajaco-naciskajacy nie do wytrzymania. Obudzilam Męża. Zadzwonil do lekarza dyzurnego opisujac, co sie dzieje. Ja w tym czasie nie zdazylam do toalety. Cale spodnie mialam pokryte kupa. Zdjelam brudne spodnie. Nie mialam juz ani sily, ani czasu , aby zalozyc nowe, wiec owinelam sie recznikiem i pojechalismy do szpitala. Do szpitala dojechalismy o 3:25. W drodze na sale porodowa, w windzie odeszly mi wody plodowe. Dowiedzialam sie, ze jestem juz rozwarta na 10 cm i jest za pozno na epidural (znieczulenie zewnatrzoponowe). To mnie niesamowicie zdolowalo, bo bol byl nie do opisania. Zaczelam plakac...

    Mega, Bozia3, caffe, Żanet, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    ale chyba nie poszlabys do niego na wizyte? :)
    chociaz...byloby za darmo ;) chyba...
    No właśnie chyba nie.....
    Moja matka miała dobry poród. Zaczęła rodzic, a tam wchodzi jej kumpel z kolonii z cała watacha studentów, matka oczywiscie z gratami na wierzchu, a ten: Czesc Bożenka! Jak miło Cie widzieć!
    A potem to same wiecie, ciągnął mnie za głowę aż wyciągnął :)

    Bozia3, caffe, nick nieaktualny, Reni, Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ja właśnie planuje sie upomnieć u ojca chrzestnego. Szkoda ze nie mam z nim kontaktu bo podobno jest wziętym ginem-poloznikiem. Jak znalazł natenczas (natenczas Wolski)
    Mój ojciec chrzestny jest podobno wziętym chirurgiem plastycznym w Chicago - ma swoją własną klinikę...ale ja też nie mam z nim żadnego kontaktu od lat...a też by się niedługo przydał...;)

    Simba, caffe, Reni, Bursztyn, Żanet, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Opis porodu mojeje przyjaciolki


    "Opis mojego porodu tak na szybko. Z gory sorry za bledy i literowki. Pisane na iPhonie. Mialam chyba najszybszy porod. Wszystko trwalo ponad 2 godz od 2:00 do 4:19. Jakby nigdy nic obudzilam sie o 2 w nocy z pelnym pecherzem. Poszlam do toalety. Zauwazylam bardzo duzo sluzu wraz z krwia. Domyslilam sie, ze wlasnie nastapilo wydalenie czopa sluzowego. Zaraz potem poczulam silne skurcze, ale pomyslalam sobie, ze mam pewnie problemy zoladkowe, gdyz wydalilam potezna kupe. Jednak w ciagu zaledwie 10 min skurcze zaczely sie nasilac w niesamowitym tempie. Bol rozrywajaco-naciskajacy nie do wytrzymania. Obudzilam Męża. Zadzwonil do lekarza dyzurnego opisujac, co sie dzieje. Ja w tym czasie nie zdazylam do toalety. Cale spodnie mialam pokryte kupa. Zdjelam brudne spodnie. Nie mialam juz ani sily, ani czasu , aby zalozyc nowe, wiec owinelam sie recznikiem i pojechalismy do szpitala. Do szpitala dojechalismy o 3:25. W drodze na sale porodowa, w windzie odeszly mi wody plodowe. Dowiedzialam sie, ze jestem juz rozwarta na 10 cm i jest za pozno na epidural (znieczulenie zewnatrzoponowe). To mnie niesamowicie zdolowalo, bo bol byl nie do opisania. Zaczelam plakac...
    I co dalej? Bo na razie to urodziła kupę. :-/

    Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Niezle!
    Nie rozumiem fenomenu gry o tron. Kiedyś próbowałam obejrzec jeden odcinek. Średniowieczna wersja mody na sukces z elementami pornografii z udziałem osób niezrownowazonych psychicznie :)
    A ja oper mydlanych typu M jak miłość, Klan, czy Moda na sukces itp. Ale dla każdego co innego.

    Simba, paszczakin lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Mój ojciec chrzestny jest podobno wziętym chirurgiem plastycznym w Chicago - ma swoją własną klinikę...ale ja też nie mam z nim żadnego kontaktu od lat...a też by się niedługo przydał...;)
    Co za typy....Nie ma ich jak potrzebni.

    Mega, Bozia3 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    a Ty ?? tez jakas niedorobiona ze sie przez tyle lat nie upomnialas o swoje ;)

    Widzisz... Kangurowi spod ogona wypierdziana, jak to die mowilo u mnie na dzielni ;)

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Opis porodu mojeje przyjaciolki


    "Opis mojego porodu tak na szybko. Z gory sorry za bledy i literowki. Pisane na iPhonie. Mialam chyba najszybszy porod. Wszystko trwalo ponad 2 godz od 2:00 do 4:19. Jakby nigdy nic obudzilam sie o 2 w nocy z pelnym pecherzem. Poszlam do toalety. Zauwazylam bardzo duzo sluzu wraz z krwia. Domyslilam sie, ze wlasnie nastapilo wydalenie czopa sluzowego. Zaraz potem poczulam silne skurcze, ale pomyslalam sobie, ze mam pewnie problemy zoladkowe, gdyz wydalilam potezna kupe. Jednak w ciagu zaledwie 10 min skurcze zaczely sie nasilac w niesamowitym tempie. Bol rozrywajaco-naciskajacy nie do wytrzymania. Obudzilam Męża. Zadzwonil do lekarza dyzurnego opisujac, co sie dzieje. Ja w tym czasie nie zdazylam do toalety. Cale spodnie mialam pokryte kupa. Zdjelam brudne spodnie. Nie mialam juz ani sily, ani czasu , aby zalozyc nowe, wiec owinelam sie recznikiem i pojechalismy do szpitala. Do szpitala dojechalismy o 3:25. W drodze na sale porodowa, w windzie odeszly mi wody plodowe. Dowiedzialam sie, ze jestem juz rozwarta na 10 cm i jest za pozno na epidural (znieczulenie zewnatrzoponowe). To mnie niesamowicie zdolowalo, bo bol byl nie do opisania. Zaczelam plakac...
    no... wspominał ktoś coś o lewatywie... w ręczniku do szpitala... normalnie czad ;)

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tu mam coś dla Pusurka
    a420a557fbd6b818.jpg

    Simba, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    A ja oper mydlanych typu M jak miłość, Klan, czy Moda na sukces itp. Ale dla każdego co innego.
    No ja tez nie.
    Ja z seriali lubie tylko przystanek Alaska i ostatnio Mad Man (chociaż to tez porno-plotkarski ale ten lubie ze względu ma perfekcyjna scenografię no i głównego bohatera)

    ania.g, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    A tu mam coś dla Pusurka
    a420a557fbd6b818.jpg
    Cudooooo :)

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    I co dalej? Bo na razie to urodziła kupę. :-/

    Bo nie miala planu porodu... najpierw czopek, potem taksowka. Do tego pewnie nieogolona pojechala... Szejm normalnie. :P

    caffe, Mega, Simba, Bursztyn, Żanet, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Opis porodu mojeje przyjaciolki


    "Opis mojego porodu tak na szybko. Z gory sorry za bledy i literowki. Pisane na iPhonie. Mialam chyba najszybszy porod. Wszystko trwalo ponad 2 godz od 2:00 do 4:19. Jakby nigdy nic obudzilam sie o 2 w nocy z pelnym pecherzem. Poszlam do toalety. Zauwazylam bardzo duzo sluzu wraz z krwia. Domyslilam sie, ze wlasnie nastapilo wydalenie czopa sluzowego. Zaraz potem poczulam silne skurcze, ale pomyslalam sobie, ze mam pewnie problemy zoladkowe, gdyz wydalilam potezna kupe. Jednak w ciagu zaledwie 10 min skurcze zaczely sie nasilac w niesamowitym tempie. Bol rozrywajaco-naciskajacy nie do wytrzymania. Obudzilam Męża. Zadzwonil do lekarza dyzurnego opisujac, co sie dzieje. Ja w tym czasie nie zdazylam do toalety. Cale spodnie mialam pokryte kupa. Zdjelam brudne spodnie. Nie mialam juz ani sily, ani czasu , aby zalozyc nowe, wiec owinelam sie recznikiem i pojechalismy do szpitala. Do szpitala dojechalismy o 3:25. W drodze na sale porodowa, w windzie odeszly mi wody plodowe. Dowiedzialam sie, ze jestem juz rozwarta na 10 cm i jest za pozno na epidural (znieczulenie zewnatrzoponowe). To mnie niesamowicie zdolowalo, bo bol byl nie do opisania. Zaczelam plakac...
    Dobre :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem dlaczego zzera mindruga czesc tekstu.

    caffe, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Bo nie miala planu porodu... najpierw czopek, potem taksowka. Do tego pewnie nieogolona pojechala... Szejm normalnie. :P
    Ja sobie już napisałam plan. Też chciałabym szybko, ale moze bez tego srania :P

    Mega, malgos741, Bursztyn lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    No ja tez nie.
    Ja z seriali lubie tylko przystanek Alaska i ostatnio Mad Man (chociaż to tez porno-plotkarski ale ten lubie ze względu ma perfekcyjna scenografię no i głównego bohatera)
    Przystanek Alaska był fajny. Ale lubię też serial Czysta krew :)

    Simba lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cd.

    "

    Polozne prosily , abym rozlozyla nogi , a ja odmawialam, trzymajac sie kurczowo barierki od lozka, i chcialam wszystkich na sali pozabijac, lacznie z R.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2014, 19:33

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Nie rozumiem dlaczego zzera mindruga czesc tekstu.
    Admin nie wyrabia ;)

    Mega, caffe, Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 29 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Nie rozumiem dlaczego zzera mindruga czesc tekstu.
    Bo tam pewnie jeszcze drastyczniejsze opisy sa i cenzura działa ;) :P

    Simba, Mega, nick nieaktualny, ania.g, Bliska 77, iwcia77 lubią tę wiadomość

‹‹ 3412 3413 3414 3415 3416 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ