Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PUSURKU GRATULACJE I UCAŁOWANIA DLA WAS <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 22:59

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoda ze bylam ograniczona w czasie , bo bym dalej siedziala w Kato z Samirka :) i gadala :) Kiksia sie zle czula i musiala jechac do domu troszke wczesniej :( i juz im zazdroszcze spotkania we wrzesniu z Mega :( poza tym Kato jest rozkopane i skakalysmy przez plot z Samirka :D
    megan8 wrote:
    a dziewczyny jak spotkanie ????

    nick nieaktualny, megan8, nick nieaktualny, malgos741, Bozia3, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mów szybko
    Cieli czy sn co z lewatywa i kupą.. Piczkins poszarpany.. No dawaj do tablicy ;-)

    iwcia77, nick nieaktualny, malgos741, moremi, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur twardzielka jestes :) gratuluje!

    nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    No niestety, przy partych musialam odlozyc telefon. Adamek pozdrawia ciocie, urodzil sie o 22. 06.
    Supeeeeeer <3 dzielniacha z ciebie

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:40

    iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny taka uwaga-bardzo prosimy o informowanie tak jak to zrobił Pusurek. Bardzo dobry przykład wzorowego informowania o przebiegu akcji :-) brawo! Chwale choć kujonow nie lubię :-P

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, moremi, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Simba, mandragora, Reni, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur! gratki wielkie :) my tu wszyskie jak na porodowce czekalysmy na wiesci od Ciebie :) odpoczywaj teraz a jutro napiszesz wypracowanie :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, moremi, nick nieaktualny, mandragora, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurku super moje gratulacje

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    szkoda ze bylam ograniczona w czasie , bo bym dalej siedziala w Kato z Samirka :) i gadala :) Kiksia sie zle czula i musiala jechac do domu troszke wczesniej :( i juz im zazdroszcze spotkania we wrzesniu z Mega :( poza tym Kato jest rozkopane i skakalysmy przez plot z Samirka :D
    A HAHAHA BIEG PRZEZ PŁOTKI .:D

    iwcia77, malgos741, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to ja musze teraz odwiedzic kolezanke z Myslenic :) i do was dolaczyc :)
    megan8 wrote:
    fajnie ,że miałyście taką okazję
    ja rok temu widziałam się z Bursztynkiem i chciałabym to powtórzyć ;D"

    megan8, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    fajnie ,że miałyście taką okazję
    ja rok temu widziałam się z Bursztynkiem i chciałabym to powtórzyć ;D"
    właśnie też miałam wtedy być w Krakowie i teraz żałuję :(

    megan8, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:39

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dawno Caffe nie było tutaj !?

    iwcia77, caffe lubią tę wiadomość

  • megan8 Autorytet
    Postów: 1775 5762

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 22:39

    nick nieaktualny, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

    NIE STARAM SIĘ !!!!! 7a4at5odn0c3ve6g.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    Mów szybko
    Cieli czy sn co z lewatywa i kupą.. Piczkins poszarpany.. No dawaj do tablicy ;-)
    jak mieli ją ciąć, skoro pisała, że przy partych nie miała jak pisać w tel..:) Reni to ja mam budyń, a widzę, że Ty tracisz rozeznanie..:) Pani nauczycielka od 7 boleści...;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, kapturnica, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skoro mamy narodziny to ją idę spać :-)
    Dobrej nocy!

    iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur - gratulacje!!!! :) Dobrze, że już po - odpoczywaj teraz kobieto :)

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    twardziel jest choc panikara :D
    EwaT wrote:
    Pusur twardzielka jestes :) gratuluje!

    moremi, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    mam nadzieję ,że zobaczę cię już z brzuchem albo wózkiem !!
    a dzięki ,tez mam taka nadzieje :)

    megan8, iwcia77, mysza1975 lubią tę wiadomość

‹‹ 4107 4108 4109 4110 4111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ