Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    wiesz co ? zdurnialam ...:-O
    Sorki miało być zdarza się
    telefon figle płata

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2014, 23:49

    megan8, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mango Autorytet
    Postów: 1102 4416

    Wysłany: 7 sierpnia 2014, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla Pasurka i buziaki dla Adasia :)

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Mango motylki.gif i jej marzenie <3
  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 00:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no co mowia te artykuly w necie? bo ja dedukuje ze toxo przebylas i masz przeciwciala ale zastanawia mnie ten " index" bo to nie jest jednostka miary na bank ..., wiec ciekawi mnie dlaczego nie napisali po prostu " negatywne"....hm moze jutro laski cos lepiej rozkminia twoj wynik...
    Dorka1979 wrote:
    Sorki miało być zdarza się
    telefon figle płata

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 00:04

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Iwcia
    niestety do tego badania norm nie podali a do pozostałych co robiłam to dali . Czuby . Jutro z rana zadzwonię chyba do labo żeby mi to na polski język przełożyli . Bo nie wiem czy jak jest to zły wynik czy do wtorku mogę czekać

    iwcia77 lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ale to IgG to podali norme 6,...i cos tam, co oznacza ze przebylas toxo i w organizmie masz przeciwciala i to jest twoja norma...tylko ten "index" IgM nie daje mi spokoju....ja np toxo mam nie przebyta i to nie jest dla mnie dobrze bo w kazdej chwili moge sie nia zarazic...i bedze big problem... a ty masz kota?
    Dorka1979 wrote:
    Dzięki Iwcia
    niestety do tego badania norm nie podali a do pozostałych co robiłam to dali . Czuby . Jutro z rana zadzwonię chyba do labo żeby mi to na polski język przełożyli . Bo nie wiem czy jak jest to zły wynik czy do wtorku mogę czekać

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • iwcia77 Autorytet
    Postów: 8558 34365

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde wystraszylam sie ta toxo...wlasnie uswiadomilam sobie ze jadlam maliny i jezyny prosto z krzaka...:( a tam muchy moze przeniosly z kociej kupy toxoplasmoze...:-O faken!

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    kurde wystraszylam sie ta toxo...wlasnie uswiadomilam sobie ze jadlam maliny i jezyny prosto z krzaka...:( a tam muchy moze przeniosly z kociej kupy toxoplasmoze...:-O faken!
    Kobieto spokój! Najszybciej surowym mięsem. Albo warzywami. Takimi z ziemi, bo tam się toxo rozwija. Wbrew pozorom od kota trudno się zarazić, ale to dłuższy temat. Maliny możesz wcinac. Idź już spać :) dobranoc :)

    kapturnica, Simba, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 01:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no ale to IgG to podali norme 6,...i cos tam, co oznacza ze przebylas toxo i w organizmie masz przeciwciala i to jest twoja norma...tylko ten "index" IgM nie daje mi spokoju....ja np toxo mam nie przebyta i to nie jest dla mnie dobrze bo w kazdej chwili moge sie nia zarazic...i bedze big problem... a ty masz kota?
    Ja kota nie mam , no chyba, że w głowie ;)
    Mam psa ktory wpieprza gówna kota mojej mamy ,sorry za wyrażenia ale on niestety taki jest

    moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mandragora, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    no właśnie ja dawno temu słodziłam herbatę 3 czubate łyżeczki cukru a teraz zaledwie jedna płaską a chce odstawić całkiem albo zastąpić ksylitolem no i ze słodyczy zrezygnować :)
    Samira ja nigdy nie slodzilam i nie slodze . Piszac o cukrze mam na mysli slodkosci tego swiata - czekolada, batoniki, ciasta, ciasteczka, lody itp. Cukru, dżemu i miodu nie jadam - moga nie istniec.

    kapturnica, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no nic ...budyn i galareta w mozgu...:( myslalam ze przeczytalam ze bedziesz miala corke ...ale teraz chyba mysle ze to viv i mama78...ale zycze ci corki z calego serca w dniu Twoich urodzin :)
    Podlącze sie do spoznionych zyczen!

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 05:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwcia77 wrote:
    no to ja musze teraz odwiedzic kolezanke z Myslenic :) i do was dolaczyc :)
    A kiedy w Wawie?

    moremi, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur! Dzielna i ekspresowa z Ciebie babka. Czekam z niecierpliwoscia na relacje z ekspresowego porodu i witam na swiecie Adasia! Teraz zycze Ci cyckow mleka!!!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 07:29

    nick nieaktualny, ania.g, kapturnica, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mandragora, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super chlopaczek! Przedostatnie zdjecie wymiata:-)
    EwaT wrote:
    Tomaszek
    https://drive.google.com/folderview?id=0B4lU6-0dDm48b2RZV2JZZkdQY0E&usp=sharing

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana! Pusur Gratuluje! Zdrowka dla Malego i przespanych nocy...

    mysza1975 lubi tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusur, gratuluję. Jesteś mega dzielna :)

    nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry
    Wyrwał mnie ze snu skurcz łydki...

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!!!
    Pusur gratuluje Ci jestes swiezo upieczona mamuska slicznego Adamka!!! Teraz zyczenia pelnych cyckow i grzecznego robaczka .Co bys mogla odpoczywac 8)

    U mnie byl wczoraj armagedon..Lało .lałoi jeszcze raz lało...Ulice podtopione ,domy pozalewane.. Szok!!!!Oby dzis juz niepadalo bo normalnie serducho boli jak sie widzi taka tragedie ludzi..

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry.
    Nie wyspalam się. Prośbę mam. Dziewczyny organizujcie porody w piatki i soboty ;)

    kapturnica, nick nieaktualny, ania.g, Simba, malgos741, Bozia3, Mega, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EwaT wrote:
    Tomaszek

    Ewa poryczałam się <3 Jest śliczny i taki słodziak... Fryz pierwsza klasa :) A jaki był wystrojony do chrztu :) Wygląda na strasznie spokojnego, ale może to pozory ;) Wspaniały dzieciak, niech Wam zdrowo rośnie :)

    ania.g, Simba, kapturnica, malgos741, moremi, nick nieaktualny, EwaT, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to dzień dobry :-)
    Ją też niewyspana. Całą noc burza za burzą, boję się że niedługo poplyniemy :-(

    moremi, mysza1975 lubią tę wiadomość

‹‹ 4109 4110 4111 4112 4113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ