Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    zobaczymy co na śniadanie dostała ;-)
    A piece of meat pie :)

    Reni, moremi, kapturnica, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteście niemożliwe :D

    Paszczak kciuki zaciśnięte od rana. Ciężko się zmienia biegi. Klawiatura też odpada. Całe szczęście, że to piątek. Dzień luzaka ;)

    kapturnica, ania.g, nick nieaktualny, mysza1975 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Pszepani ona za takie odzywki powinna dostać pale
    :)
    pusurka na chwile zabrakło i już się nowy lizus objawił...jednak życie nie zna próźni... ;)

    Simba, nick nieaktualny, Reni, moremi, kapturnica, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Dzień dobry
    Wyrwał mnie ze snu skurcz łydki...
    współczuję - kup aspargin - to magnez z potasem i po kilku dniach pomoże...ale ta przypadłość już raczej Cię nie opuści...:)

    ania.g lubi tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    Mysza ty masz podwiązki na tym zdjęciu??

    Nie, mierzyłam strój kąpielowy i ma takie sznureczki przy majtkach.

    nick nieaktualny, mandragora, moremi, ania.g, megan8, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    pusurka na chwile zabrakło i już się nowy lizus objawił...jednak życie nie zna próźni... ;)
    Jestem lizusem i dobrze mi z tym!

    Pszepaaaaani! A ona sie przezyyyyyyyyywaaaaaa!!!

    nick nieaktualny, Bozia3, nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, kapturnica, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • mysza1975 Autorytet
    Postów: 1524 8805

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    No niestety, przy partych musialam odlozyc telefon. Adamek pozdrawia ciocie, urodzil sie o 22. 06.

    Super!
    I co dało się? A tyle było strachu przed naturalnym!

    nick nieaktualny, moremi, nick nieaktualny, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczęta nie kućcie sie ;-)
    Simba wrote:
    Jestem lizusem i dobrze mi z tym!

    Pszepaaaaani! A ona sie przezyyyyyyyyywaaaaaa!!!

    Mega, moremi, kapturnica lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysza1975 wrote:
    Nie, mierzyłam strój kąpielowy i ma takie sznureczki przy majtkach.
    to faktycznie wygląda jak podwiązki..:) jaka perwera - Ciężarówka w podwiązkach na ovu..;)

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, kapturnica, mysza1975, megan8, iwcia77 lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga Paszczak juz w kurniku :)

    mandragora, Mega, moremi, nick nieaktualny, nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak znies duuzo pięknych i zdrowych jajcow :-) &&&&

    nick nieaktualny, kapturnica, mysza1975, Bliska 77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lizus sie zglasza. My po pierwszych badaniach, jest wsio ok. Mrozacy krew w zylach opis porodu dzis, najdalej jutro, bo rano wychodzimy. Adame glownie spi albo cichutko popiskuje. O zarciu, pokoju, pepowinie i lozysku bedzie tez w opisie. Milego dnia laseczki! ;-)

    Simba, Bozia3, Mega, moremi, Reni, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, mandragora, Mango, Viv78, nick nieaktualny, gosia7122, mysza1975, megan8, nick nieaktualny, iwcia77, Bliska 77, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek czyta ;-) Dawaj foty i szczegółowy opis!

    moremi, nick nieaktualny, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Lizus sie zglasza. My po pierwszych badaniach, jest wsio ok. Mrozacy krew w zylach opis porodu dzis, najdalej jutro, bo rano wychodzimy. Adame glownie spi albo cichutko popiskuje. O zarciu, pokoju, pepowinie i lozysku bedzie tez w opisie. Milego dnia laseczki! ;-)
    Ty to sie potrafisz uwinac :) czy w realu jest taki sam słodziak jak na zdjęciu z brzucha? :)
    Ile pkt dostał?

    nick nieaktualny, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eee spoznilam się ;-) no to pozostaje nam czekać ♡

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie kobitki, słoneczko nieśmiało zagląda... Pusur dużo mleka, czekam na zdjęcia :D
    Paszcza mocno zaciskam kciuki, działaj tam, spisuj sie dzielnie
    Dziewczyny tak mi wywaliło brzuchol ze spokojnie moge uchodzić za 4 miesiąc, nie wiem czy to ten inozytol tak działa czy co jest grane, mauz miał wczoraj niezły ubaw...
    Ewa też nie mogę obejrzeć zdjęć...

    nick nieaktualny, kapturnica, mysza1975 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    współczuję - kup aspargin - to magnez z potasem i po kilku dniach pomoże...ale ta przypadłość już raczej Cię nie opuści...:)
    To mnie pocieszyłaś... kupię sobie ten aspargin.

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ty to sie potrafisz uwinac :) czy w realu jest taki sam słodziak jak na zdjęciu z brzucha? :)
    Ile pkt dostał?
    Tu nie Apgaruja, tu nic nie robia. Zwazyli go po 3 godz,3366 g i 50 cm ale jest ciut dluzszy raczej, glowka 35. Jest ciagle nie umyty, bo natura... Problem jest nieco z karmieniem, bo mleczarnia nie byla gotowa, ale zakladam, ze zaraz sie rozkreci. A Adamek slodziutki, podobny co prawda do tatusia, ale uroczy :-)

    nick nieaktualny, Simba, moremi, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, kapturnica, mandragora, Mango, nick nieaktualny, ania.g, mysza1975, megan8, nick nieaktualny, Bozia3, caffe lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusurek wrote:
    Tu nie Apgaruja, tu nic nie robia. Zwazyli go po 3 godz,3366 g i 50 cm ale jest ciut dluzszy raczej, glowka 35. Jest ciagle nie umyty, bo natura... Problem jest nieco z karmieniem, bo mleczarnia nie byla gotowa, ale zakladam, ze zaraz sie rozkreci. A Adamek slodziutki, podobny co prawda do tatusia, ale uroczy :-)
    Do tej pory go nie umyli??? Aha, no i obeszło sie bez kleszczy? Córka juz widziała? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 sierpnia 2014, 11:27

    moremi, mysza1975, Bozia3 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Hej baby
    Po pierwsze, Puste gratulacje. Czekamy na obszerna relacje.
    Po drugie, Ewa nie kasuj linki bo ja też na telefonie nie widzę.
    Po trzecie, jadę składać jajka, możecie zacząć trzymać kciuki ;)

    trzymam!!!

    mysza1975 lubi tę wiadomość

‹‹ 4111 4112 4113 4114 4115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak pielęgnować skórę podczas ciąży?

W czasie ciąży skóra wymaga specjalnego traktowania - wystarczy poświęcić kilka minut dziennie, aby zadbać o jej dobrą kondycję i sprawić, by była bardziej elastyczna. Może to być bardzo pomocne w zminimalizowaniu ryzyka powstania rozstępów. Sprawdź, jak pielęgnować skórę podczas ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ