Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, ja to juz nie kumam za bardzo... Ostatnio bylam na sympozjum z kolega. Jestesmy juz w drodze powrotnej, ze 20 kilosow od domu a on pyta- Marta a co to za czerwone swiatelko sie Tobie swieci? Ja patrze a to wylaczona poduszka pasazera- bo Malego obok woze- i ten kolega cala trase bez poduchy wlaczonej jechal... Powiedzialam ,ze to blad trzeba skasowac w serwisie, ze sie zapala jak do przegladu na czas nie podjade...
    Pusurek wrote:
    Co by nie mowic, brak snu rozpieprza.
    Mnie chlop ostatnio znalazl w kibelku, godzina 1.30. Poszlam zrobic siku i zasnelam oparta glowa o sciane.
    No i co zrobisz? Nic nie zrobisz. >P

    nick nieaktualny, Parka, nick nieaktualny, Mega, ania.g, mysza1975, iwcia77, caffe lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ide se na chwile zrobic do gory cos do picia bo mi zaschlo w gebie od pieprzenia w kolko tego samego w pracy i przy okazji zawine sobie cos slodkiego :-D

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Aasiula, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wciągam PRL-owskie DRAŻE MLECZNE- pamiętacie?
    Mala79 wrote:
    Ide se na chwile zrobic do gory cos do picia bo mi zaschlo w gebie od pieprzenia w kolko tego samego w pracy i przy okazji zawine sobie cos slodkiego :-D

    paszczakin, kapturnica, Parka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, Mega, moremi, iwcia77, caffe lubią tę wiadomość

  • Parka Autorytet
    Postów: 1411 6081

    Wysłany: 20 września 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po południu. O 18:00 to już wieczorem? 03icon_blee.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 września 2014, 18:15

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, moremi, Aasiula, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 20 września 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    no masz beczyyy
    tuli tuli <3 ;)

    Parka, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 września 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Simba, ode mnie w prezencie na urodziny dostaniesz wołczera na bejbisitting, wiec jak bedziesz miec juz po kokarde, to przyjade, zaopiekuje sie nawet wyjacymi twixami (cioci nie beda wyly przeciez) a Ty z M dostaniecie zaproszenie do B&B na naszej wsi.. I nawet kielicha, luby sie Wami zaopiekuje ;)
    Boże, miód na moje zleknione serce :) wiem ze będziesz cudowna matka...i ciocia :)
    Wy od nas tez oczywiscie - wiesz dwójka czy trojka to juz pewnie bedzie żaden difrent. ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Mega, mysza1975, paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 września 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak a propos dawania szansy naszemu ginowi - myśle ze trzeba dać, tylko pilnować go ze wszystkim.
    Ja po pierwszym wkurwie i załamaniu ostatnim USG odebrałam swoje wyniki krwi i przynajmniej tym sie trochę pocieszylam bo mi sie znacznie poprawiły, szczególnie te próby wątrobowe sa w normie. Wiec teraz sobie przemowilam, ze to cholerne zatrucie tak mi organizm wymeczylo a ze mna jednego z twixikow.
    Natomiast chyba juz nie wrócę do tego wesołka z USG.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, Mega, mysza1975, paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Ja wciągam PRL-owskie DRAŻE MLECZNE- pamiętacie?
    no ba pewnie ze pamietamy i je lubie z reszta dla mnie slodkie to sama rozkosz jak zawsze w kazdej postaci

    kapturnica, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra Kochane uciekam do domku postaram sie zajrzec za jakis czas ja juz dotre do domku.... ale jak to bywa nie obiecuje...

    malgos741, EwaT lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 września 2014, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paszczak a co sądzisz o imieniu Manny? ;)
    Wtedy byśmy mieli same M&M'sy ;)

    moremi, Mega, ania.g, paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 września 2014, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    a ja zasnełam spałam chyba z 2 godziny dzieki temu przestała bolec mnie głowa :) ale jestem w szoku bo ja nigdy w dzien nie spie nie umiem przewracam sie z boku na bok i nie zasne.
    Potem poszlismy na spacer na naszą działke mamy z 10 min drogi i przynieślimy całą siate winogron ale pyszne mniam mniam :)
    Co do paracetamolu to ja mam uczulenie jeżeli jest sam czysty jak gdzies w innym leku jest troszke to aż tak mocno nie odczuwam ale po Apapie czy samym Paracetamolu jest nieciekawie.
    JA uwielbiam gotowac,piec i to sama czasami np skaładam z rónych ciast jedno :P a dekorowac to tak sobie ale dzisiaj sa wielkie możliwosci bo rózne takie dekoracyje do ciast można kupic a to duzo pomaga.
    Na jutro nie mam kaczki ale kurczaka nadziewanego jabłkami zrobie :) jabłak z własnej działki :)

    Simba, moremi, Mega, nick nieaktualny, ania.g, nick nieaktualny, Aasiula, malgos741, mysza1975, iwcia77, caffe lubią tę wiadomość

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 września 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moze Maddox wtedy z Maxem bedzie Mad Max :)

    kapturnica, moremi, Mega, ania.g, nick nieaktualny, nick nieaktualny, malgos741, paszczakin, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 września 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala79 wrote:
    no ba pewnie ze pamietamy i je lubie z reszta dla mnie slodkie to sama rozkosz jak zawsze w kazdej postaci
    Przybij piataka to moja pieta achillesowa..Slodkie..heh

    Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 20 września 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, teraz wszystkie poszły dziennik oglądać...

    moremi, kapturnica, nick nieaktualny, malgos741, iwcia77 lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 20 września 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    mianujemy Cie honorowym czlonkiem klubu..

    a tak w ogole moremi, to nie mialas teraz jakos wlasnie gdzies plynac?
    http://iv.pl/images/52758175814062069774.gif


    jak nie, jak tak :) za dwa tygodnie :)

    nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, mysza1975, paszczakin, iwcia77 lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Jasne, teraz wszystkie poszły dziennik oglądać...
    ja patrze uwaga uwagga -rolnik szuka zony hyhyhyh =D

    Mega, nick nieaktualny, malgos741, Aasiula, nick nieaktualny, mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 20 września 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Przybij piataka to moja pieta achillesowa..Slodkie..heh
    a ja mam w domu pyszne kokosowe mniam... ciasto... mniam

    iwcia77 lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 20 września 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Jasne, teraz wszystkie poszły dziennik oglądać...
    na mecz sie szykują ;)

    mysza1975 lubi tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 20 września 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    a ja mam w domu pyszne kokosowe mniam... ciasto... mniam
    To jest znecanie 8)

    Mega lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 20 września 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    A moze Maddox wtedy z Maxem bedzie Mad Max :)
    wymiatasz, uwielbiam cię :D

    mysza1975, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
‹‹ 4524 4525 4526 4527 4528 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ