Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 28 września 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje jablka juz w sloiczkch pyrkaja w garnkach .
    Swoja droga jakas jawna niesprawiedliwosc bo tyle roboty a raptem kilka sloikow..Heh 8)

    Mega, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Haa bursztyn to mentalnie dzis mam rowniez takie mysli...Ze doczekam sie predzej wnukow buuu
    mam dokładnie to samo :-( :-(:-(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    idę sobie otworzyć białe wino i będę je pić ignorując rozwój endo, zastanawiam się,czy bawić się jeszcze w ten monitoring itp.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 28 września 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    idę sobie otworzyć białe wino i będę je pić ignorując rozwój endo, zastanawiam się,czy bawić się jeszcze w ten monitoring itp.
    Heh...Jesli masz za darmoalbo nie trzepie mocno po kieszeni to idz..Ja juz chodze tylko na nfz na monit..Swoja droga to zdzierstwo ,zeby za kilka minut pomiarow na usg kasowac po 100zl rozboj w bialy dzien !!!Mam zajevistego gina na nfz tylko problem w tym ,ze zmienili mu dni przyjec ze srody i poniedzialku na sobote i poniedzialek...Ciezko sie monitorowac na takich zasadach...Ale...Mam wrazenie ze gowno to i tak daje..Monitoring sobie a zycie sobie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 18:45

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 15:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narobiłaś mi smaka na sok jabłkowy, kupiłam sobie i właśnie popijam na przemian z winkiem. :-D

    Aasiula lubi tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 28 września 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Narobiłaś mi smaka na sok jabłkowy, kupiłam sobie i właśnie popijam na przemian z winkiem. :-D
    To pijemy razem...Z jablek wycislam chyba z 5litrow..Niby reneta bardziej miazszowa ale troche tego bylo...Łykam 3cia szklanke..Pekne =D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 28 września 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    osz jprdole..Ale masz kawal..Nie masz nigdzie w poblizu gina z usgw swoim miescie????
    U mnie ejst chyba z 5ciu prywatnych co robia usg..Ale z ceny ponizej 100 nie schodza...No chyba ze ordynatorek..Alejakos mi sie nie usmiecha walic tyle kasy..Ciesze sie ,ze na nfz mam tego gina Bo mimo ze nie ejst specjalista od nieplodnosci to aniz receptami nie ma problemu ani tym bardziej z usg..Robi za akzdym razem...
    macduska wrote:
    ja płacę 80 zeta jeszcze da się wytrzymać ale to jest 100 km w jedną stronę, nawet nie wiem czy mozna bliżej ale to bliżej to jest 50 km w jedną i jeszcze gin przyjmuje raz w tygodniu, wiec odpada raczej. Pora się chyba pogodzić ze jak się ma zrypaną macicę to niestety.
    Mam wizytę teraz 2 pazdziernika, pójdę i pogadam z nim zobaczymy co mi zaproponuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2014, 18:59

    Mega lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    osz jprdole..Ale masz kawal..Nie masz nigdzie w poblizu gina z usgw swoim miescie????
    U mnie ejst chyba z 5ciu prywatnych co robia usg..Ale z ceny ponizej 100 nie schodza...No chyba ze ordynatorek..Alejakos mi sie nie usmiecha walic tyle kasy..Ciesze sie ,ze na nfz mam tego gina Bo mimo ze nie ejst specjalista od nieplodnosci to aniz receptami nie ma problemu ani tym bardziej z usg..Robi za akzdym razem...

    Wiesz w moim "mieście" jest tylko przychodnia z lekarzem rodzinnym. Ja mieszkam na tzw. ZAPIŹDZIU stąd tylko do lasu mam blisko...

    Mega, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 28 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Wiesz w moim "mieście" jest tylko przychodnia z lekarzem rodzinnym. Ja mieszkam na tzw. ZAPIŹDZIU stąd tylko do lasu mam blisko...
    No to lekko przejeVane Bidulko...Nie dziwie Ci sie,ze masz dosc...Skad jestes jesli mozna wiedziec??

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    To pijemy razem...Z jablek wycislam chyba z 5litrow..Niby reneta bardziej miazszowa ale troche tego bylo...Łykam 3cia szklanke..Pekne =D
    Mój wujek zrobił wyciskarkę do soków i jednorazowo miewam po 100 litrów co któryś sezon. Pyyyyyyyyyyyyycha. W tym roku jakoś u nas nie ma jabłek za duzo niestety.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 15:08

    ania.g, nick nieaktualny, Aasiula, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 28 września 2014, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Mój wujek zrobił wyciskarkę do soków i jednorazowo miewam po 100 litrów co któryś sezon. Pyyyyyyyyyyyyycha. W tym roku jakoś u nas nie ma jabłek za duzo niestety.
    ło matko to hurtemmm =D

    U nas znow jak w tamtym roku bylo malo tak w tym roku wysyp owocow maksymalny...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 28 września 2014, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    Miejscowości tu nie podam bo jest mała ijakby ktoś przeczytał to mnie pozna a po co. Ogólnie z lubelskiego, do Zamościa mam 50 km, niedaleko jest Szczebrzeszyn (ten z wiersza Brzechwy) i stolica Roztocza - Zwierzyniec.
    o
    spoko...Chodzilo mi tak ogolnikowo.... 8) Mi sie tu udalo trafic na pare dziewczyn z mojej miejscowosci Swiat jest maly

    nick nieaktualny, Aasiula, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    o
    spoko...Chodzilo mi tak ogolnikowo.... 8) Mi sie tu udalo trafic na pare dziewczyn z mojej miejscowosci Swiat jest maly

    mały mały, dwa lata temu spotkaliśmy naszego wikarego na takiej małej plaży niedaleko Gdyni z jakąś babą. Zdziwił się biedak. ;-)

    ania.g, EwaT, nick nieaktualny, Mega, Elfik, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, Bursztyn, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 28 września 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    mały mały, dwa lata temu spotkaliśmy naszego wikarego na takiej małej plaży niedaleko Gdyni z jakąś babą. Zdziwił się biedak. ;-)
    Pewnie minę miał bezcenną :)

    Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2014, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    Pewnie minę miał bezcenną :)
    No miał, tłumaczył się ostro :-D biedak

    kapturnica, ania.g, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • EwaT Autorytet
    Postów: 4424 14106

    Wysłany: 28 września 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    mały mały, dwa lata temu spotkaliśmy naszego wikarego na takiej małej plaży niedaleko Gdyni z jakąś babą. Zdziwił się biedak. ;-)
    poczółem sie zdradzony
    A.

    Reni, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, Bursztyn, Simba, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 28 września 2014, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    mały mały, dwa lata temu spotkaliśmy naszego wikarego na takiej małej plaży niedaleko Gdyni z jakąś babą. Zdziwił się biedak. ;-)
    No a nie mów ze ty też nie bylas zdziwiona ;)

    nick nieaktualny, ania.g lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92011

    Wysłany: 28 września 2014, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jsk to też masz takie myśli jak Bursztyn
    Bursztyn i wnuki? O czymś nie wiem?
    P.s. Witam się
    kapturnica wrote:
    Haa bursztyn to mentalnie dzis mam rowniez takie mysli...Ze doczekam sie predzej wnukow buuu

    kapturnica, ania.g, Mega, nick nieaktualny, Aasiula, Bursztyn, iwcia77 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
‹‹ 4666 4667 4668 4669 4670 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ