Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Chyba dupinka :-)
    Simba przy mnie jesteś mała i drobniutka :-)
    Przy mnie tez =D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bursztyn Autorytet
    Postów: 13182 46207

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    to lepiej zobacz czy jeszcze ją masz
    Simba trochę podróżowała
    jest jest, dzis ja nawet z szafy wyciagalam :)

    kapturnica, Reni, moremi, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    477706bb5ioid7xx.jpg
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Ja mielilam sama, nie lubie tych gotowych mas bo z reguły sa za słodkie i w ogóle nie wiadomo co tam jest.

    ha chcesz wiedziec co w srodku to kup do mielenia ja sie osobiscie nacielam na mielony suchy- jak rozpakowalam to dopatrzylam sie bulki tartej....

    Simba, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    gretka
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    ha chcesz wiedziec co w srodku to kup do mielenia ja sie osobiscie nacielam na mielony suchy- jak rozpakowalam to dopatrzylam sie bulki tartej....
    Wszedzie w masach i mielonym maku jako wypelniacz dodawana jest bulka tarta..Dlatego nie ma jak kupic suchy i samemu zmielic 8) W tych gotowych to tak naprawde trzeba szukac maku bo sama bulka i cukier

    Bozia3 lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba wrote:
    Tak, bo bokiem stoję. Co Ty! Ja mam figurę gruszki. Wąskie ramiona, małe cycki i szerokie biodra i uda. Ten brzuch wszystko przeklamuje.
    Dobra zmieniam fotę, bo sie tu zacznę niepoczebnie rumienic.
    Widziałam :-) widziałam :-)
    Simba, wyglądasz pięknie :-) to pewnie przez Ciebie i Tobie podobne mówią, że kobieta w ciąży rozkwita i jest promienna ;)
    Szczerze mówiąc, to spodziewałam się większego bębna :-) cudo :-) rzpływam sie :-)

    Mega, Simba, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde..ja nie widziałam - Simba wrzuć jeszcze raz na chwilkę proszę...cholera na chwilę wyszłam do kuchni smażyć żeberka....i przegapiłam

    Simba, nick nieaktualny, iwcia77, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Simba, hehehe, załapałam sie na zdjęcie, cudny brzusio!

    moremi, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja pierdole, ale mnie klient wkurwil! Masakra jakas, skąd sie takie debile biorą! WKurwil zresztą nie tylko mnie ale połowę kierowników... Katastrofa jakaś normalnie, ciśnienie mam takie, ze aż mi krew z nosa poszła...

    moremi, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Wszedzie w masach i mielonym maku jako wypelniacz dodawana jest bulka tarta..Dlatego nie ma jak kupic suchy i samemu zmielic 8) W tych gotowych to tak naprawde trzeba szukac maku bo sama bulka i cukier
    a jeszcze fajniejszy jest mak biały :). Robimy co roku w listopadzie rogale marcińskie z białego - pycha...:)

    Simba, Bursztyn lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Widziałam :-) widziałam :-)
    Simba, wyglądasz pięknie :-) to pewnie przez Ciebie i Tobie podobne mówią, że kobieta w ciąży rozkwita i jest promienna ;)
    Szczerze mówiąc, to spodziewałam się większego bębna :-) cudo :-) rzpływam sie :-)
    podpisuje sie pod tym rencami i nogami ;)

    moremi, Simba, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    a jeszcze fajniejszy jest mak biały :). Robimy co roku w listopadzie rogale marcińskie z białego - pycha...:)
    Umniedostac biały mak to jakis cud buuu Ale jak juz mialam to robilam raz te rogale..Pycha..Uwilebiam mak 8)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze specjalnymi życzeniami dla ksiondza Andżeja
    https://m.facebook.com/WILQSUPERBOHATER/photos/a.123595844348364.8196.122897624418186/826746077366667/?type=1

    kapturnica, Reni, Simba, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez nie widzialam .-( z winy drzemki regeneracyjnej przed podroza buuu...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 15:32

    gretka
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    ha chcesz wiedziec co w srodku to kup do mielenia ja sie osobiscie nacielam na mielony suchy- jak rozpakowalam to dopatrzylam sie bulki tartej....
    Ja w pl kupowałam mak na wagę w warzywniaku.

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Kurde..ja nie widziałam - Simba wrzuć jeszcze raz na chwilkę proszę...cholera na chwilę wyszłam do kuchni smażyć żeberka....i przegapiłam
    Wrzuce jak mi podrzucisz żeberka ;)
    Tylko koniecznie w sosie z gavisconu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 grudnia 2014, 15:40

    Bozia3, moremi, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Widziałam :-) widziałam :-)
    Simba, wyglądasz pięknie :-) to pewnie przez Ciebie i Tobie podobne mówią, że kobieta w ciąży rozkwita i jest promienna ;)
    Szczerze mówiąc, to spodziewałam się większego bębna :-) cudo :-) rzpływam sie :-)
    Dziekuje za komplimenta, ale naprawde zaraz zacznę rzygac tęcza ;)
    Szkoda ze w pakiecie "rozkwit" sa takie dolegliwości jak (ku)rwa kulszowa, cholestaza etc. No ale nie mozna mieć wszystkiego. Podobno.

    Mega, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Umniedostac biały mak to jakis cud buuu Ale jak juz mialam to robilam raz te rogale..Pycha..Uwilebiam mak 8)

    ale że jak biały???
    pierwsze słyszę

    kojarzy mi się z takim niedojrzałym wyjadanym z zielonych makówek- pyyyycha,
    całe wczesne dzieciństwo jadłam taki mak

    moremi lubi tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SImba - żeberka w sosie pomidorowym z suszonymi owocami i miodem....:) - zapraszam...

    Ale jesteś laska - ja pitolę - z tych chudych.... :(
    Brzuch nawet duży jakoś - ale osobiście nie zgadłabym, że bliźniaczy... :)

    Simba, moremi, iwcia77, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • Simba Autorytet
    Postów: 8623 48235

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mega wrote:
    ja pierdole, ale mnie klient wkurwil! Masakra jakas, skąd sie takie debile biorą! WKurwil zresztą nie tylko mnie ale połowę kierowników... Katastrofa jakaś normalnie, ciśnienie mam takie, ze aż mi krew z nosa poszła...
    Biedaczysko! Trzeba mu było powiedziec zeby wyszedł i wrócił w krawacie.

    Bozia3, moremi, Reni, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    a8vSp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 18 grudnia 2014, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    macduska wrote:
    ale że jak biały???
    pierwsze słyszę

    kojarzy mi się z takim niedojrzałym wyjadanym z zielonych makówek- pyyyycha,
    całe wczesne dzieciństwo jadłam taki mak
    ja nie wiem, czy on dojrzały czy niedojrzały.....ale to chyba rodzaj maku...kupuje się go na targach u bab - u nas na Kleparzu. Jest dwa razy droższy niż czarny, ale i też smaczniejszy - subtelniejszy w smaku...

    nick nieaktualny, Simba, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

‹‹ 6178 6179 6180 6181 6182 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planujesz ciążę? Sprawdź, jaką rolę w organizmie odgrywa koenzym Q10

Przygotowania do ciąży to ogromne wyzwanie dla organizmu – na poziomie komórkowym zachodzą procesy wymagające dużych nakładów energii. Coraz więcej badań pokazuje, że koenzym Q10 może wspierać jakość komórek jajowych i plemników, dostarczając mitochondriom potrzebnego paliwa. Choć nie zastąpi kwasu foliowego ani terapii hormonalnej, może stać się cennym uzupełnieniem w staraniach o dziecko.

CZYTAJ WIĘCEJ