Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Wiem. Ale jak dziecko choruje to się wszystkiego odechciewa.
    Teraz to jestem zła na ojców. Chciałam żeby Młoda została w domu do piątku, to poczuli się nią strasznie zmęczeni i musiałam ja dac do przedszkola. A mówiłam, że to za wcześnie :-(
    Kurde przykro mi Sabcia :( moze uda ci sie w weekend mloda podkurowac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 17:35

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    ide robic test ciONzowy ...
    Tylko nie zrób go tak jak ten owulacyjny na forum ;-)

    Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, SolarPolar lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    ide robic test ciONzowy ...
    żart ?! ;)

    Aasiula lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Tylko nie zrób go tak jak ten owulacyjny na forum ;-)
    sprawdzalam czujnosc ,czyli prawie wszystkie wybyły :) heheheheh

    ania.g, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, kapturnica lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinka zdrówka dla córci <3

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeee, Asiula, to nie odchodze od kompa!

    Megan sto lat!

    Duska, lez na miekkim, ksiazke tez w miekkiej oprawie wez ;)

    Arwena, trzymam kciuki!

    Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, megan8 lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena wrote:
    żart ?! ;)
    no pewnie :) one som czujne jak wszki udajOM ze ich nie ma a jak jakis news jest to zlatuja sie .Normalnie jak czarownice ze mna łacznie hyhyhyhy

    Mega, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, kapturnica, Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka lubią tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    jeee, Asiula, to nie odchodze od kompa!

    Megan sto lat!

    Duska, lez na miekkim, ksiazke tez w miekkiej oprawie wez ;)

    Arwena, trzymam kciuki!
    Paszcza wstawisz aktualna fotke ? obiecałaś ;D plisss :)

    Mega lubi tę wiadomość


  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena nie załamuj sie z praca, ja tez byłam podlamana ale sie udalo, bedzie dobrze. Bedziesz powtarzać te badania jeszcze?

    Aasiula, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Paszcza wstawisz aktualna fotke ? obiecałaś ;D plisss :)

    obiecalam, ze wstawie w weekend, jeszcze nie weekend.. wiesz, musze sie wylansowac do foty, a teraz mi sie nie chce..

    poza tym jestes maupa z tym testem, ja tu latwowierna, naiwna, tak zostalam wpuszczona, wiec tym bardziej Ci foty teraz nie zrobie! o!

    nick nieaktualny, ania.g, Aasiula, gretka, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    sprawdzalam czujnosc ,czyli prawie wszystkie wybyły :) heheheheh
    Nie no, tak czułego to jeszcze nie wymyślili ;)

    nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabinka, zdrowka dla corki- u nas tez zonowu co drugi to kaszle w pociagu, ta pogoda taka durna- raz cieplo, raz zimno, ludzie sie rozbieraja, przeziebiaja a potem jeden drugiego zaraza..

    nick nieaktualny, Aasiula lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    obiecalam, ze wstawie w weekend, jeszcze nie weekend.. wiesz, musze sie wylansowac do foty, a teraz mi sie nie chce..

    poza tym jestes maupa z tym testem, ja tu latwowierna, naiwna, tak zostalam wpuszczona, wiec tym bardziej Ci foty teraz nie zrobie! o!
    Ja tam pamiętalam że ona dopiero co po owulce ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 17:52

    Aasiula, Mega, gretka lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    obiecalam, ze wstawie w weekend, jeszcze nie weekend.. wiesz, musze sie wylansowac do foty, a teraz mi sie nie chce..

    poza tym jestes maupa z tym testem, ja tu latwowierna, naiwna, tak zostalam wpuszczona, wiec tym bardziej Ci foty teraz nie zrobie! o!
    Paszczaaaaaa divers2317.gif

    paszczakin lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    o o o , Mama3- to som te przereklamowania, tak?....


    uhm

    ComeToMeBaby, anna maria lubią tę wiadomość

  • paszczakin Autorytet
    Postów: 8265 44212

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszla moja ostatnia dostawa z Polszy dla kartofla.. kupilam taki zestaw- posciel, rozek i ochraniacz na szczebelki lozeczka.. I tak patrzylam na to jak ladnie zlozone w opakowaniu i myslalam, zeby Was zapytac, czy musze to prac, bo takie ladnie wyprasowane jest.. ;) a ja ne znosze prasowac, posciel oddaje do magla, ale przeciez nie wymagluje becika..
    ale jak wyjelam rzeczy z paki, to tak octem walnelo, ze juz w pralce siedza.. bluzki do karmienia to samo, ja nie wiem, czym oni te rzeczy farbuja, farbkami do jajek?

    w kazdym razie- jak ogarne rzeczy z tej paki, to jestem 100% gotowa jesli chodzi o wyposazenie.. walnelam chyba rekord na forum- 6 tygodni przed porodem ;)

    i juz nic nie musze!

    ComeToMeBaby, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, gosia7122, kapturnica, nick nieaktualny, Bozia3, Parka, SolarPolar, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można
    4u3Dp2.png eGmlp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a ty tez widze czujna jesteś. dopiero cie wywołałam do tablicy i proszzzz....
    jedno oko ci służy ;)


    czytam z doskoku, czasem nie chce mi się produkować :-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zjadlo mi posta ;/


  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się pytam gdzie ten obiecany przepis na mazurek pomarańczowy ?

    Aasiula, nick nieaktualny, gretka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    przyszla moja ostatnia dostawa z Polszy dla kartofla.. kupilam taki zestaw- posciel, rozek i ochraniacz na szczebelki lozeczka.. I tak patrzylam na to jak ladnie zlozone w opakowaniu i myslalam, zeby Was zapytac, czy musze to prac, bo takie ladnie wyprasowane jest.. ;) a ja ne znosze prasowac, posciel oddaje do magla, ale przeciez nie wymagluje becika..
    ale jak wyjelam rzeczy z paki, to tak octem walnelo, ze juz w pralce siedza.. bluzki do karmienia to samo, ja nie wiem, czym oni te rzeczy farbuja, farbkami do jajek?

    w kazdym razie- jak ogarne rzeczy z tej paki, to jestem 100% gotowa jesli chodzi o wyposazenie.. walnelam chyba rekord na forum- 6 tygodni przed porodem ;)

    i juz nic nie musze!
    Fajnie ze masz juz wszystko ,no prawie wszystko jeszcze tylko kartofel ;D

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość


‹‹ 8160 8161 8162 8163 8164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czego nie jeść  w ciąży - 7 produktów zabronionych

Ciąża to okres wzrostu apetytu i wielu zachcianek kulinarnych. Czy oznacza to zatem, że możesz pozwolić sobie na wszystko i jeść do woli? Niestety nie. Zapoznaj się czego nie jeść w ciąży, aby zachować bezpieczeństwo dla rozwijającego się płodu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ