Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megan8 wrote:
    dzisiaj
    Megan Wszystkiego Najlepszego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 16:59

    megan8 lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Poduszki nie widzialas iihi ? :3 Taka jak w linku jest i rzeczywiscie mieciutka i sie fajnie uklada..Ale sie bedzie spało :)
    zołza 037.gif
    hhyhyhyh

    kapturnica lubi tę wiadomość


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arvena co uciebie ? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    cwiczenia sa dosc meczace ,i troche dziwna metoda wkurwiajaca dziecko,Hela ryczala,podobno wszystkie rycza.Ale powiedziala ze jezeli cwiczenia i placz dziecka jest dla nas stresujacy to mozna ta metoda co Twoj syn mial.Ale jezeli Vojta ma pomoc to zostane przy tym:-)

    Ja jestem zdania, że nie ma co dziecku dokładać stresu. Bobaty też się sprawdzają. Mój syn w wieku 8 miesięcy nie umiał nawet przekrecić się na bok, głowę trzymał prosto i podpierał sie chwilę na przedramionach i to wszystko.

    W ciągu 6 miesięcy "postawili go na nogi" ćwiczeniami.

    Aasiula, anna maria, kapturnica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Ale kupie se taka wielka ,uwielbiam duze torebki zebym moga miec w niej wszystko od kosmetykow po pampersy :-)

    Mi w tych wielkich zawsze się obrywają uszy. Dlatego moja niebieska,legendarna już torebka jest malutka.
    Tylko merynos z paśnikiem się mieści.

    Aasiula, anna maria, kapturnica, SolarPolar lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeganMegan wszystkiego naj, najlepszego <3

    megan8 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak poza tym to kurwa, kurwa, chujnia z patatajnia. :-(
    Przywiozlam córkę z przedszkola, ma gorączkę. Właśnie zasnela :-(
    Ja się poddaje, znowu????

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Arvena co uciebie ? :)
    dzięki ze pytasz :* bo Bozia już na manie krechę postawiła i zakazała pytać dziewczynom co u mnie ,wyłamałaś się ;)

    czekam na wizytę u ginki z wynikami i idę we wtorek ,ciekawe co powie ,czekam tez na kasę z wypadku za ta moją skręconą nogę i idę AMH zrobić ,zrobiłabym w gym centrum bo mam za free ale nie ma @ nadal a tam muszę zrobić w 2-3dc bo samego amh mi nie zrobią,jak wynik wyjdzie z amh w normach do in vitro rządowego to składamy papiery do InviMed w Katowicach (mam czas na to do 17.04)

    Teraz biorę magnez,ziółka w kapsułkach Dong Quai (i chyba zaczynam czuć efekty jego działąnia),omega 3,a musze dokupić inofem bo się skończył


    Aasiula, ComeToMeBaby, gosia7122, Parka, megan8 lubią tę wiadomość

  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co Megan sie stara ?to nie wiedzialam :-)
    Arwena wrote:
    Megan Wszystkiego Najlepszego :)

    nick nieaktualny, Aasiula, ComeToMeBaby, megan8 lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wacia to lustro jest w tej łazience gdzie zmienialiscie futryny?
    Przynajmniej kupisz sobie nowe, tamto po prostu chciało na emeryturę ;-)

    Aasiula, Mega, ComeToMeBaby, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena wrote:
    dzięki ze pytasz :* bo Bozia już na manie krechę postawiła i zakazała pytać dziewczynom co u mnie ,wyłamałaś się ;)

    czekam na wizytę u ginki z wynikami i idę we wtorek ,ciekawe co powie ,czekam tez na kasę z wypadku za ta moją skręconą nogę i idę AMH zrobić ,zrobiłabym w gym centrum bo mam za free ale nie ma @ nadal a tam muszę zrobić w 2-3dc bo samego amh mi nie zrobią,jak wynik wyjdzie z amh w normach do in vitro rządowego to składamy papiery do InviMed w Katowicach (mam czas na to do 17.04)

    Teraz biorę magnez,ziółka w kapsułkach Dong Quai (i chyba zaczynam czuć efekty jego działąnia),omega 3,a musze dokupić inofem bo się skończył
    Czyli do przodu:).walcz walcz:) a @ dalej niet? kurde to juz jest strasznie dlugo nie?
    A jakie badana robiłas?
    Jesli mozna zapytac oczywiscie? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


  • anna maria Autorytet
    Postów: 5167 21444

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale jak bedziesz miala dzidzie to musisz miec duza zeby bylo miejsce na pampersy,mokre husteczki jak sie zesra,mleko jak bedzie glodne,soczek jak spragnione,kremik zeby sie dupka nie odparzyla,zapasowa bluzke jak sie obrzyga :-)
    macduska wrote:
    Mi w tych wielkich zawsze się obrywają uszy. Dlatego moja niebieska,legendarna już torebka jest malutka.
    Tylko merynos z paśnikiem się mieści.

    nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, gosia7122, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    201407014965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula wrote:
    Czyli do przodu:).walcz walcz:) a @ dalej niet? kurde to juz jest strasznie dlugo nie?
    A jakie badana robiłas?
    Jesli mozna zapytac oczywiscie? :)

    robiłam estradiol,FSH,progesteron to pierwsze wyszło b.niskie a drugie wyjebane w kosmos i obawiam się najgorszego....

    na dodatek muszę pracy szukać bo byłam na zastępstwo za babkę co miała urlop bezpłatny i niestety wraca do pracy od kwietnia :(

    jak się jebie to na całej linii ehhh życie ..

    a i jeszcze biorę jak zwykle wit D3,tabsy na tarczyce i jelita


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 17:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena to.musisz się spieszyć, do 17.04 już niedługo. Trzymam kciuki <3

    nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A tak poza tym to kurwa, kurwa, chujnia z patatajnia. :-(
    Przywiozlam córkę z przedszkola, ma gorączkę. Właśnie zasnela :-(
    Ja się poddaje, znowu????
    To chyba urok przedszkola. Ludzie przyprowadzają chore dzieci i reszta zaraża się ekspresowo. Współczuję.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arwena wrote:
    robiłam estradiol,FSH,progesteron to pierwsze wyszło b.niskie a drugie wyjebane w kosmos i obawiam się najgorszego....

    na dodatek muszę pracy szukać bo byłam na zastępstwo za babkę co miała urlop bezpłatny i niestety wraca do pracy od kwietnia :(

    jak się jebie to na całej linii ehhh życie ..
    O kurde przykro mi ze sie w robocie nie uklada ,reszte to pewnie mozna laekami wyrownac tak mysle bo sie nie znam tak jak dziewczyny:) a robota jest wazna
    Arvena glowa do gory raz na wozie raz pod wozem tak jak mowisz taki lajf
    Bedzie dobrze :) Trzymam kciuki :)

    nick nieaktualny, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za kciuki :*

    Aasiula, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Parka, megan8 lubią tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna maria wrote:
    Ale jak bedziesz miala dzidzie to musisz miec duza zeby bylo miejsce na pampersy,mokre husteczki jak sie zesra,mleko jak bedzie glodne,soczek jak spragnione,kremik zeby sie dupka nie odparzyla,zapasowa bluzke jak sie obrzyga :-)
    hahahahaha nic dodac nic ujac ;D

    ComeToMeBaby, anna maria lubią tę wiadomość


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania.g wrote:
    To chyba urok przedszkola. Ludzie przyprowadzają chore dzieci i reszta zaraża się ekspresowo. Współczuję.
    Wiem. Ale jak dziecko choruje to się wszystkiego odechciewa.
    Teraz to jestem zła na ojców. Chciałam żeby Młoda została w domu do piątku, to poczuli się nią strasznie zmęczeni i musiałam ja dac do przedszkola. A mówiłam, że to za wcześnie :-(

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ide robic test ciONzowy ...cycki.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 17:44

    nick nieaktualny, Mega, ComeToMeBaby, ania.g, anna maria, kapturnica, Mango, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Parka, SolarPolar lubią tę wiadomość


‹‹ 8159 8160 8161 8162 8163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ