Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    od pół roku - co drugi cylkl - razem ze śluzem płodnym pojawia mi się brunatne plamienie. USG i cytologia w normie. Macie jakiś pomysł? Wcześniej myślałam, ze to może ranka, ale 3 cykl z rzędu to już nie przypadek.

    a może to znak, że jest jakaś niedomoga hormonalna a czasem u części kobiet tak właśnie organizm sygnalizuje owulację

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 4 lutego 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też się nad hormonami zastanawiam. Wcześniej nigdy nie miałam takich plamień, ale faktycznie jest to zwiazane z owu

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nati74 wrote:
    też się nad hormonami zastanawiam. Wcześniej nigdy nie miałam takich plamień, ale faktycznie jest to zwiazane z owu

    Ale owulacja potwierdzona od początku do końca na usg czyli od pęcherzyka do ciałka zółtego włącznie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana będzie dobrze ...... wymyśl sobie coś do roboty :) lub obejrzyj dobry film jak lubisz...

    angela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nie wiem czy może być zbiorowe, bo czy jakiś meżczyzna temu podoła....ale ciekawe by było gdyby wszystkie naraz pozytywny test... :)

    Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 4 lutego 2013, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zbiorowe zajście to by było coś pięknego :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, angela, KaRa, Olena lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że gdyby coś takiego nam się w tym miesiacu przytrafiło, to nie ma bata, musiałybyśmy się z tą wrzeszczacą gromadką na ręku w realu spotkać :-)))

    Bursztyn, nick nieaktualny, angela, nick nieaktualny, Olena, megan8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    no nie wiem czy może być zbiorowe, bo czy jakiś meżczyzna temu podoła....ale ciekawe by było gdyby wszystkie naraz pozytywny test... :)

    no właśnie, użyłam skrótu myślowego ale chodziło mi o takie zaciażenie na "trzycztery!", byłoby fajnie, wszystkie na bieżąco te same radości i wymiana spostrzeżeń, może coś w tym jest, że wszystkie czekamy jedna na drugą, podświadomie ;-)

    angela, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 4 lutego 2013, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    i żadnej ciąży - oj kiepski ten styczeń!!!!!!!!!!!!

    może luty będzie lepszy, wiesz, budzimy się z zimowego letargu, niczym misie :-), a Ty się nie stresuj, zobaczysz będzie wszystko dobrze, napisz o której to usg, to będziemy Was, Ciebie i Twoje pęcherzyki wspierać telepatycznie

    estradiol o 9.00 a usg ok. 12.00

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 4 lutego 2013, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a może intensywniejsza owulka, albo jakiś mały mięśniak moze powodować plamienie

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    agafbh wrote:
    angela wrote:
    i żadnej ciąży - oj kiepski ten styczeń!!!!!!!!!!!!

    może luty będzie lepszy, wiesz, budzimy się z zimowego letargu, niczym misie :-), a Ty się nie stresuj, zobaczysz będzie wszystko dobrze, napisz o której to usg, to będziemy Was, Ciebie i Twoje pęcherzyki wspierać telepatycznie

    estradiol o 9.00 a usg ok. 12.00

    w takim razie spinamy się , będzie dobrze ;-)

    angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 4 lutego 2013, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porównałam sobie wymiary pęcherzyków z pierwszego ivf i były trochę gorsze w pierwszym dniu monitorowania, estradiol też był znacznie niższy - może to dobrze wróży - oby było dobrze

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Porównałam sobie wymiary pęcherzyków z pierwszego ivf i były trochę gorsze w pierwszym dniu monitorowania, estradiol też był znacznie niższy - może to dobrze wróży - oby było dobrze

    Bedzie dobrze!!! Nawet nie myśl inaczej!!! Głowa i pęcherzyki do góry:-))
    Trzymam kciuki!

    angela, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy Kochane Dziewczyny. Angela Ty się zepnij, żeby można było zaczerpnąć z Ciebie te jajeczka garściami!!!

    angela, Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 4 lutego 2013, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    a może intensywniejsza owulka, albo jakiś mały mięśniak moze powodować plamienie

    Za pierwszym razem po tym plamieniu był pięny pęcherzyk na usg. Po proawej stronie. I tak to plamienie pojawia się co dwa miesiace jakby właśnie przy tym prawym jajniku. W usg nic niepokojacego nie wyszło.
    Moze faktycznie owulka, a że już nie te lata, to pewnie i hormony trochę inaczej działają.

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrej nocy!

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 5 lutego 2013, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć polarmiś
    jakie jest zdanie gina, nie dał ci jakiejś wskazówki?

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 5 lutego 2013, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam wczoraj dobry film na faktach "Rytuał " thriller był super ale nie mogłam po nim spać lecz mimo wszystko polecam bo wart jest oglądnięcia

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    W chwili obecnej jestem po badaniach hormonalnych ale trochę chaotycznie wykonanych. Nie są one zadawalające. Badania robione w 3dc
    LH 5,50 (norma w fazie I 1,7-8,6)
    FSH 10,34 (nomra w fazie I 3,5 - 12,5)
    Estradiol 25,16 ( norma fazy I 12,5-166)
    Prolaktyna 169,6 (norma 102-496)
    Progesteron 4,32 (norma fazy I 0-6) progesteron w 5 dpo 3,90 (kiepsko i nie zrobiony w 7 dpo)
    Testosteron 0,293 (norma 0,290-1,67)
    AMH -0,326


    Wszystkie badania będę powtarzać w tym tygodniu i zastanawiać się co dalej. Od trzech cylki chodzę na monitoring. Zawsze mam owulację, pęchęrzyk dominujący dojrzewa do 19,5 (ostanio) i pęka. Ale jak na razie rezultatu nie ma.

    witaj w naszym gronie,
    podpisuję się pod pytaniem groszy :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2013, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polarmiś wrote:
    Zmieniłam gina bo mi potrzebny gin-endokrynolog w jednej osobie a to był zwykły i miałam wrażenie, że nie bardzo ma pojęcie. Szperam na necie i np. fsh powinno być do 9 a ja mam 10,34 choć stosunek do LH (jeden do jednego) jest zachowany. Dała mi duphaston dla zwiększenia progesteronu w II fazie. Owulacje mam - ale może ze względu na wiek (Skandal bo czuje się jakbym miała 20) jajeczka nie są w pełni wartościowe? Sama nie wiem. Dlatego postanowiłam zacząc od nowa. Zrobię wszyskie badania w innej klinice (ta jest od leczenie niepłodności) i będę się dzieliła swoimi doświadczeniami.
    Do tej pory sama chodziłam i wymyślałam co bym chciała a lekarzem nie jestem i nie zawsze wiem o co jeszcze prosić i jak interpretować wyniki. Oczywiście wszystko robię prywatnie.

    niestety, ja błądziłam 3 lata między samymi "specjalistami i sławami", stracona kasa, nerwy, zdrowie, dopiero po poronieniu zupełnie przypadkiem trafiłam na cudowna lekarkę, w ciagu 6mcy zaszłam w ciąże, to było w 2007roku i do tej pory się jej trzymam.
    Twoje AMH nie jest chyba najlepsze, zobaczymy co powie Ci lekarz.
    ja właśnie oczekuje na ten wynik

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2013, 07:46

‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ