Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Witajcie Kobietki. Ja mam jakieś dobre przeczucia, co do tego miesiaca... Że którejś się przydarzy.... :-)

    oby się każdej przydarzyło :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, angela lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bursztyn wrote:
    Czytajac o sposobach przygotowania siemienia lnianego (aby uniknac lub zredukowac cyjanogeneze) natknelam sie na to:
    http://www.blondhaircare.com/2012/09/w-jakiej-formie-spozywam-siemie-lniane.html

    Okazuje sie, ze siemie poza pozadanya przez nas produkcje sluzu powoduje rowniez porost wlosow :-) Rzuccie okiem.

    To wole go nie pić bo ja mam dużo śluzu a jeszcze więcej włosów....:)oczywiście na głowie musze je ścinać co 2-3 tyg. bo mam krótkie z długimi sobie nie radze przez problemy z kręgosłupem szyjnym(jestem 10 miesięcy po operacji kręgosłupa)...

    Bursztyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym kiedys tego doświadczyć......

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 4 lutego 2013, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olena wrote:
    Ja też widzę piękny uśmiech Nati74

    A to super - to tylko ja tego niewidzę???? BUuuu!

    Podpowiecie czemu nie widzę tych uśmieszków?

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 4 lutego 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmieniłam przeglądarkę. Teraz widzę :)

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie
    ja tak późno się melduję ale dziś miałam kocioł w pracy i tak cały tydzień, dwóch koleżanek z działu nie ma i z koleżanką z zespołu musimy je zastąpić...
    mąż odebrał mi wyniki, tsh (pewnie Hashimoto daje o sobie znać)znowu podskoczyło, glukoza też, AMH dopiero w 9 albo 18 lutego do odbioru, resztę badań robię na początku marca
    widzę że dobra energia Was nie opuszcza, wręcz jest zarażająca, po cieżkim dniu, zrobiło mi się jakoś lżej, lepiej ;-)
    fajnie że jesteście

    Bursztyn, angela, grosza lubią tę wiadomość

  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    statystycznie rzecz ujmując, nich jedna z nas co miesiąc się mnoży... Do konca roku wszystkie na plusie będziemy :-)

    jak wiadomo statystyki nie kłamią i tego się trzymajmy

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli siemię lniane działa na porost włosów to byłoby coś w sam raz dla mnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2013, 17:30

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja "studiowałam" wykresy ciążowe i całkiem pozytywnie mnie to natchnęło

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inessa wrote:
    Kochana może widziałaś bociany bo pogoda tak szaleje,że wczoraj w telewizji mówili iż w niektórych miejscach budzą się świstaki, które powinny spać o tej porze, czyli idzie wiosna. Do roboty musimy się brać :) :)

    ach wiosna , a przed nami w tym tyg tłusty czwartek i będzie pączkowa dietka ha ha

    Bursztyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jutro kolejne usg i chwila prawdy - już mam stresa , a że nie mam zajęcia i umieram z nudów to nabijam głowę strasznymi myślami - niech to się już skończy.....

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • grosza Autorytet
    Postów: 1985 6042

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    jutro kolejne usg i chwila prawdy - już mam stresa , a że nie mam zajęcia i umieram z nudów to nabijam głowę strasznymi myślami - niech to się już skończy.....

    nie stresuj się będzie ok, :) to dla zajęcia się może coś upiecz jakieś ciacho itp, lub poczytaj jakąś książkę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2013, 17:40

    0bfca738c07d15d024deec4f02710b8b.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma mnie w domu - jestem w klinice , czytam większość dnia - gdybym była u siebie zajęłabym się czymś , ale tu niestety są ograniczenia

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    Nie ma mnie w domu - jestem w klinice , czytam większość dnia - gdybym była u siebie zajęłabym się czymś , ale tu niestety są ograniczenia

    Trzymam kciuki za pozytywne wieści!

    angela lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widzę ,ze się jakoś dziwnie większosć z nas zsynchronizowała. Same NOWE CYKLE. :-)

    nick nieaktualny, Bursztyn, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i żadnej ciąży - oj kiepski ten styczeń!!!!!!!!!!!!

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaDidinio wrote:
    Ja widzę ,ze się jakoś dziwnie większosć z nas zsynchronizowała. Same NOWE CYKLE. :-)

    też o tym pomyślałam, poważnie, może będzie zbiorowe zajście ;-)

    Bursztyn, nick nieaktualny, angela, megan8 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2013, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    angela wrote:
    i żadnej ciąży - oj kiepski ten styczeń!!!!!!!!!!!!

    może luty będzie lepszy, wiesz, budzimy się z zimowego letargu, niczym misie :-), a Ty się nie stresuj, zobaczysz będzie wszystko dobrze, napisz o której to usg, to będziemy Was, Ciebie i Twoje pęcherzyki wspierać telepatycznie

    Bursztyn, nick nieaktualny, angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 4 lutego 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowy miesiąc nowe nadzieje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Nati74 Autorytet
    Postów: 377 757

    Wysłany: 4 lutego 2013, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od pół roku - co drugi cylkl - razem ze śluzem płodnym pojawia mi się brunatne plamienie. USG i cytologia w normie. Macie jakiś pomysł? Wcześniej myślałam, ze to może ranka, ale 3 cykl z rzędu to już nie przypadek.

    nick nieaktualny, angela, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    94d248b7cf3fad2322c1c7b41d90ec96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ