Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stara.krycha wrote:
    Kawa wypita, obiad nastawiony . Dziewczeta, zakladamy bereciki i parami maszerujemy do Kosciola, a potem stawiamy krzyzyk. :-P Nie zapomnijcie tez o wieczornych obowiazkach malzenskich.



    Ja nawet antenkę wykrochmaliłam, trza trzymać fason ;-)

    nick nieaktualny, Aasiula, kapturnica, Bozia3, moremi, ComeToMeBaby, Mega, Magdala, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe - czy Szymon jest obok Waszego leśnego domu? :)
    U nas aż takich lasów pod miastem nie ma...musiałabym się przenieść w okolicy Puszczy Niepołomickiej - a to już około 20 km do granic Krakowa - jak dla mnie za daleko..:)

    caffe, Mega lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Daj namiary. W zeszlum roku kupowalammw takim duzym sklepie na Radzyminskiej przed Markami. Piekne kwiaty i duzy wybor. Ale jesli masz jakis dobry adres i nie bedzie po drugiej stronie Wisly to podjade.
    Flora Point w Aninie.
    Ja tam kupuję rośliny, mimo że są nieraz droższe niż w innych ogrodniczych, dlatego, ze:
    - rośliny wieloletnie (przy minimalnie wyższej cenie niż w innych miejscach) są rocznikowo starsze i większe
    - rośliny są zdrowe, jeszcze nic mi nie padło
    - nie kupujesz jakichś "ogryzków", tylko piękne okazy
    - sporo egzotycznych gatunków
    - olbrzymi wybór (nie wiem jak będzie dzisiaj bo tam przed weekendami i w weekendy jest takie oblężenie, ze nie ma gdzie zaparkować)
    - jeśli np. jest zasada, że niektóre rośliny zakwitną pod warunkiem, ze są szczepione, to u nich tak jest (nie ma tak, że kupujesz roślinę, ktos Ci obiecuje, że zakwitnie, a w rzeczywistości oszukuje Cię)

    nick nieaktualny, SolarPolar, Bozia3, Mega, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Ja nawet antenkę wykrochmaliłam, trza trzymać fason ;-)
    My też krochmalimy co się da i ruszamy na wybory. To nieprawdopodobne, że do władzy pchają się takie miernoty. Tyle jest mądrych i wartościowych Polaków - czemu takie coś się dzieje? Czasami przy przyjęciu do pracy na jakieś ważne stanowisko są większe wymagania, niż na Prezydenta....

    nick nieaktualny, moremi, caffe, Mega, Aasiula, Simba, gretka, Magdala, megan8, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    p
    p.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:41

    nick nieaktualny, caffe, Mega, Aasiula, Simba, gretka, megan8, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Tomdo Ani a pojade w przyszly weekend. Maz o 17 wyjezdza a jeszcze lezymy w lozku ( nie chwale sie co robimy bo Marta mi zwrocila uwage ) a trzeba zaglosowac i kwiatki kupic - dzisiaj tylko doniczkowe jak u Asiuli na tarasie i obiad zrobic.
    ooo krochmalisz się z mężem w łóżku, jednocześnie pisząc na ovu? Jak my się mamy z tym czuć...;) - w sumie nowe doświadczenie - wchodzę w to...:)

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, moremi, caffe, Mega, Aasiula, gretka, Magdala, nick nieaktualny, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    caffe - czy Szymon jest obok Waszego leśnego domu? :)
    U nas aż takich lasów pod miastem nie ma...musiałabym się przenieść w okolicy Puszczy Niepołomickiej - a to już około 20 km do granic Krakowa - jak dla mnie za daleko..:)
    Tak jest ;)

    Bozia3, moremi, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    My też krochmalimy co się da i ruszamy na wybory. To nieprawdopodobne, że do władzy pchają się takie miernoty. Tyle jest mądrych i wartościowych Polaków - czemu takie coś się dzieje? Czasami przy przyjęciu do pracy na jakieś ważne stanowisko są większe wymagania, niż na Prezydenta....




    Bozia mi się system wyborczy w Stanach podoba, tam nikt się do polityki dla hajsu jak u nas nie pcha, jak nie masz nieposzlakowanej opinii 2 pokolenia wstecz to w życiu publicznym nie istniejesz (do 1 aferki ;-) ), a u nas tylko do koryta ciągną....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 10:51

    Bozia3, nick nieaktualny, moremi, Krakonka, caffe, Mega, Aasiula, Simba, Magdala, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    To do Anina pojade w przyszly weekend. Maz o 17 wyjezdza a jeszcze lezymy w lozku ( nie chwale sie co robimy bo Marta mi zwrocila uwage ) a trzeba zaglosowac i kwiatki kupic - dzisiaj tylko doniczkowe jak u Asiuli na tarasie i obiad zrobic.



    I tak w trakcie piszesz... mój by mnie pogonił ;-)

    nick nieaktualny, Bozia3, moremi, caffe, Mega, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Bozia mi się system wyborczy w Stanach podoba, tam nikt się do polityki dla hajsu jak u nas nie pcha, jak nie masz nieposzlakowanej opinii 2 pokolenia wstecz to w życiu publicznym nie istniejesz (do 1 aferki ;-) ), a u nas tylko do koryta ciągną....
    Ojj chyba nie do konca tak jest bo żona jednego z byłych prezydentów chce startowac na prezydenta a jej małżonek to mial chyba nawet spaprana spermą opinie na jednej z sukienek stazystki ? XD

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Bozia3 Autorytet
    Postów: 10771 46958

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Tak jest ;)
    piękne macie okolice - szczególnie lasy sosnowe, myślę, że Moremi też bez problemu znajdzie takie otoczenie w swoich terenach....

    moremi, caffe, Simba, Magdala, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    FZuMp1.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzis wolne, miałam taką wyczerpująca nockę w pracy, że byczenie się należy

    moremi, ComeToMeBaby, caffe, Mega, Aasiula, gretka, Magdala, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    k.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:39

    nick nieaktualny, Bozia3, moremi, ComeToMeBaby, caffe, Mega, Aasiula, Magdala, megan8, nick nieaktualny, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Ojj chyba nie do konca tak jest bo żona jednego z byłych prezydentów chce startowac na prezydenta a jej małżonek to mial chyba nawet spaprana spermą opinie na jednej z sukienek stazystki ? XD



    No mówię .... do 1 aferki, a Clinton w pułapkę wpadł... :-)



    I skandal obyczajowy to nic w porównaniu do afery hazardowej, podsłuchowej, gruntowej i innych, które obnażają słabość naszego państwa.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 10:57

    Bozia3, Mega, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    No mówię .... do 1 aferki, a Clinton w pułapkę wpadł... :-)
    Wsadził .. nie wszedł ;) I w dodatku miał totalna amnezje ,że to nie on ;)
    Wszędzie lody kręca nie tylko u nas :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 10:57

    SolarPolar, nick nieaktualny, Mega, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Dorbie- jesteś piękną kobietą o klasycznej urodzie...:)

    Moremi - sukienka super - bardzo ładna

    Paszcza - Adaś rewelka i zdjęcia pomysłowe :)
    Czy tylko ja tych fotek nie widziałam?

    nick nieaktualny, Mega, Aasiula, paszczakin lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:40

    caffe lubi tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 14:40

    Aasiula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mysmy już zagłosowali korespondencyjnie pare dni temu do konsulatu w Monachium

    doberek

    Bozia3, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Mega, caffe, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 maja 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bozia3 wrote:
    Brzuska - taaaak.....zrobiłam błąd podwójny niewybaczalny - bo się tak tymi hektarami chyba zdenerwowałam...:)
    Oczywiście dałam możliwość i satysfakcję niejednej tu na wytknięcie tego..:)
    Następnym razem, jak ja coś zauważę - zrobię tak samo....;)
    Wiesz, że to z sympatii :-)

    kapturnica, Bozia3, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
‹‹ 9197 9198 9199 9200 9201 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ