Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Yes, Yes Yes....

    Komoruskiemu dziękujemy :-)
    Przeca druga tura bedzie....
    Ja tam wcale sie nie ciesze ,ze pisior wygrywa bo cofnie medycyne do sredniowiecza niestety.
    A tak naprawde najbardziej mi na tym zalezy by to sie nie stało .Zwł po tym jak poznałam wiele dziewczyn dla których jedyna szansa na dziecko jest in vitro..

    Aasiula, gretka, malgos741, moremi, caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Magdala, ComeToMeBaby, ania.g, nick nieaktualny, Simba, Krakonka, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Tylko Duda wierzy w cuda. W II turze nie przejdzie :-P
    Oby, oby.... Nie wiadomo za kim pójdą ci od Kukiza.

    Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Tylko Duda wierzy w cuda. W II turze nie przejdzie :-P


    Chcesz się założyć, Kukiz poprze Dude w II turze.



    A przynajmniej już powiedział, że na Komorowskiego nie zagłosuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2015, 21:06

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Chcesz się założyć, Kukiz poprze Dude w II turze.
    Powiedzial kukiz ,ze nie poprze nikogo..I wyrazil sie kilka razyw tym temacie

    moremi, nick nieaktualny, Mega, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Chcesz się założyć, Kukiz poprze Dude w II turze.
    Kukiz może tak, ale ludzie? Uważam jak Kapta, że Duda to najgorsza z mozliwych opcji. Państwo klerykalne, a medycyna w średniowieczu.

    Aasiula, caffe, gretka, Natka_79, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Magdala, ComeToMeBaby, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Powiedzial kukiz ,ze nie poprze nikogo..I wyrazil sie kilka razyw tym temacie
    Kukiz chce iść do sejmu, może teraz pisiory bedą go nęcić jedynka na liście

    hGXkp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, w II turze o 7 jestem przy urnie :-)

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Kukiz może tak, ale ludzie? Uważam jak Kapta, że Duda to najgorsza z mozliwych opcji. Państwo klerykalne, a medycyna w średniowieczu.
    Ja tez tak uważam , i jak dojdą do władzy to trzeba spierdalac z tego kraju .

    moremi, nick nieaktualny, Simba lubią tę wiadomość


  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To skoro Duda wygrał, to znaczy, że wybory nie zostały sfałszowane ... o.O

    moremi, gretka, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, Simba, BISCA, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Spoko, w II turze o 7 jestem przy urnie :-)
    No i z 10 kart wrzuć ;)

    kapturnica, moremi, gretka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ComeToMeBaby, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Kukiz chce iść do sejmu, może teraz pisiory bedą go nęcić jedynka na liście
    Jesli sie zlamie i zlapie na to , to bedzie z niego taki antysystemowiec jak z koziej dupy pizda..

    moremi, nick nieaktualny, Natka_79, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, Magdala, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamatrojki80 wrote:
    Spoko, w II turze o 7 jestem przy urnie :-)
    Ja oddam głos 5 minut przed zamknięciem :-P

    caffe, Aasiula, kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luzujta berety, to tylko wybory prezydenckie, ale to może być prognostyk przed wyborami parlamentarnymi, a to już mnie martwi.

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    To skoro Duda wygrał, to znaczy, że wybory nie zostały sfałszowane ... o.O
    Czekej, czekej zostały..Bo bedzie ,ze mial znacznie wyzsze poparcie i wygral w 1szym etapie heh

    caffe, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Czekej, czekej zostały..Bo bedzie ,ze mial znacznie wyzsze poparcie i wygral w 1szym etapie heh
    hahahaha, no tyż prowda :)

    moremi, kapturnica, Aasiula, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba pamietać ze to sondaż, zobaczymy co policzą.

    moremi, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Czekej, czekej zostały..Bo bedzie ,ze mial znacznie wyzsze poparcie i wygral w 1szym etapie heh
    Czekaj, czekaj. To tylko sondaż, a między nim a Bronkiem różnica to 2%? To jak zliczą wszystko wyjdzie znowu, że przegrał. Będzie wojna :-D

    caffe, kapturnica, nick nieaktualny, Aasiula, gretka, nick nieaktualny, megan8, Magdala, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Trzeba pamietać ze to sondaż, zobaczymy co policzą.
    spoko, teraz bendom fałszować przez parę dni ;)

    malgos741, Aasiula, moremi, nick nieaktualny, kapturnica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Trzeba pamietać ze to sondaż, zobaczymy co policzą.

    Zawsze się trochę zmienia wynik jak spływają wyniki z odleglejszych komisji.

    moremi, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cicho, bo słucham mojego kandydata w tv ;-)

    Simba lubi tę wiadomość

‹‹ 9203 9204 9205 9206 9207 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ