Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

35 +

Oceń ten wątek:
  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 maja 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa, ale mam prasowania jeszcze, fiu fiu

    Mega, nick nieaktualny, Dziobak, SolarPolar, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Bozia3, Simba, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 17 maja 2015, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy badanie Dheas mozna zrobic w okresie okoloowulacyjnym, czy lepiej w pierwszych dniach cyklu?

    Zofia8
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Kurwa, ale mam prasowania jeszcze, fiu fiu
    A ja nie. Sama jestem, a sama nie lubię prasowac :-O

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja 2015, 22:50

    Mega, caffe, Aasiula, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 maja 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    A ja nie. Sama jestem, a sama nie lubię prasowac :-O
    wprawisz się ;)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aasiula, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 maja 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caffe wrote:
    Kurwa, ale mam prasowania jeszcze, fiu fiu
    zazdroszcze
    ja mam mineralno z cytryno

    caffe, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • caffe Autorytet
    Postów: 8823 33543

    Wysłany: 17 maja 2015, 23:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heretyczka wrote:
    zazdroszcze
    ja mam mineralno z cytryno
    Znowu, już drugi dzień jeśli dobrze pamiętam. Zakwasisz organizm i potem będziesz musiała odkwaszać ;) Byle nie jakimś kwasem czyt. mamrotem ;)

    Bozia3, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 03:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurna,a ją spać nie mogę..leżę od godziny i się smarkam. Gardło do tego zaczęło boleć. Pierwsze przeziębienie wiosenne,czym tu się ratować?
    Pije herbatę z cytryną, psiknełam do gardła tantum verde, do nosa córki nasivin..i panadol. Gorączki nie mam ale czuję się ciulowo. Już bym wolała poprasować.
    Ciekawe co u slash,idę szukać wiadomości,śpijcie dobrze.

    efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 18 maja 2015, 05:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 13:54

    Aasiula, nick nieaktualny, caffe, Mega, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 18 maja 2015, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien Dobry. U nas jeszcze ciemnawo.Polarze, kiedys chyba pislalas o badanui Dheas. W ktorym dniu cyklu je robilas?

    Aasiula, efcia lubią tę wiadomość

    Zofia8
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23855 63939

    Wysłany: 18 maja 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien bry, jest słońce , jest dobrze :D

    Aasiula, nick nieaktualny, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 maja 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Myslicie, ze ogladanie debaty prezydenckiej jest dobrym pomyslem na zakonczenie milego dnia? ;) Moze jeszcze zdaze wylaczyc...

    A to czytalyscie?
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Andrzej-Saramonowicz-dlaczego-nie-zaglosuje-na-Andrzeja-Dude,wid,17544671,wiadomosc.html?ticaid=114e1c&_ticrsn=3
    Ja wylaczylam w piz.. bo myslalam że telewizor wypierd....
    Tak że nawet nie Wiem co I jak :/


  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 18 maja 2015, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien doberek
    Džisiaj cala noc przespana kot sie troche uspokoil I nie lazil tak :)

    ania.g, nick nieaktualny, Mega, Zofia8, efcia, ComeToMeBaby, iwcia77 lubią tę wiadomość


  • ania.g Autorytet
    Postów: 6340 25754

    Wysłany: 18 maja 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry
    Czy tylko mi się nic nie chce???

    nick nieaktualny, Aasiula, Mega, efcia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Matka fantastycznej 4 :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 07:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :)

    Po wczorajszym prasowaniu padlam ;)
    Przespalam do rana bez glupich snow

    O 10 poprosze o trzymanie czego sie da

    caffe, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Mega, nick nieaktualny, kapturnica, gretka, ania.g, malgos741, beates, efcia, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkisia wrote:
    Witam i ja :)

    Po wczorajszym prasowaniu padlam ;)
    Przespalam do rana bez glupich snow

    O 10 poprosze o trzymanie czego sie da

    Będę trzymać!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DZień dobry.
    Dzięki dziewczyny za miłe słowa. Też mam nadzieję, że już teraz to będzie ok. Do tej pory bałam się, że ta laparoskopia nic nie pomoże.

    kapturnica, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, efcia, ComeToMeBaby, nick nieaktualny, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • Mega Autorytet
    Postów: 7398 25518

    Wysłany: 18 maja 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkisia - zacisniete co sie da <3
    Mnie sie tez nic nie chce, a tu dopiero poniedziałek :( jeszcze po pracy musze lecieć na zebranie do szkoły.... A przed praca do szkoły oddać surowce wtórne - makulaturę i zakrętki

    Miłego :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, ania.g, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

    "I kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie twojemu pragnieniu..." Alchemik

    1usae6ydqzglfzj9.png

    zrz6l6d8dtqrzz6p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też wstalam. Oby to byl dobry spokojny dzień.
    Kkisia <3 zacskam co się da :-)
    Czy Bisca dziś powtarzać bete? Tak chyba wspominała...

    kapturnica, nick nieaktualny, efcia, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • SolarPolar Autorytet
    Postów: 3132 15545

    Wysłany: 18 maja 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2016, 13:54

  • Zofia8 Autorytet
    Postów: 2480 7001

    Wysłany: 18 maja 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SolarPolar wrote:
    Zosia tylko jesli suplemenujesz dhea to musisz odstawic, bo wynik bedzie nieprawidlowy. Ja robilam dhea- so4.

    Tak,tak. W ciazy odstawilam. Znalazlam info w necie i to od lekarzy, ze powinno sie to badanie wykonywac na poczatku cyklu. I badz tu czlowieku madry...

    Slyszalam tez, ze lepiej robic Dheas a nie dhea, bo to drugie lubi skakac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2015, 07:56

    Zofia8
‹‹ 9371 9372 9373 9374 9375 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża - najważniejsze rzeczy, które powinnaś wiedzieć oczekując dziecka

Są rzeczy, które każda kobieta w ciąży powinna wiedzieć. Podstawowa wiedza o ciąży zapewni Ci komfort i bezpieczeństwo zarówno Twoje jak i Twojego dziecka. Przeczytaj między innymi od kiedy liczony jest początek ciąży, o jakich badaniach w ciąży nie możesz zapomnieć lub czy plamienie w ciąży jest niebezpieczne. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ