X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 marca 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani cudnie.. ❤️

    Dani lubi tę wiadomość

  • Megii_81 Autorytet
    Postów: 784 1174

    Wysłany: 14 marca 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    Kochane moje, wczoraj zaliczylam pozytywne trzesienie ziemi, bo cud sie stal, i test z rana w domu pokazal druga kreske. Miesiac po nieudanym transferze IVF kolejnym, zaciazylam naturalnie, AAAA! Cuda sie zdarzaja :)
    Teraz trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze bo nie wiem czy przezyje kolejna strate.

    Wielkie gratulacje :) niech fasolka rośnie zdrowo !!!

    matka natura wie co robi jednak :)

    Dani lubi tę wiadomość

    👶
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 15 marca 2019, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani mordo Ty moja
    Zuch!
    Teraz czekamy na poród

    Zdrowej ciąży życzę
    Czymie kciuka.

    Dani, MoBo lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • merkura123 Koleżanka
    Postów: 39 14

    Wysłany: 15 marca 2019, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    Kochane moje, wczoraj zaliczylam pozytywne trzesienie ziemi, bo cud sie stal, i test z rana w domu pokazal druga kreske. Miesiac po nieudanym transferze IVF kolejnym, zaciazylam naturalnie, AAAA! Cuda sie zdarzaja :)
    Teraz trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze bo nie wiem czy przezyje kolejna strate.

    GRATULACJE!!!

    Dani lubi tę wiadomość

  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 15 marca 2019, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje kochane! No Reni Ty tez taki cud zaliczylas i juz na swiecie jest ❤️ Wiec nigdy nie mozna tracic nadziei :)Niezbadane sa wyroki boskie. Dzis testowalam ponownie w domu bo na bete nie mam na razie jak isc, bo weekend itp, ale kreska sciemniala wiec na razie jest dobrze :)

    Ylya, Phyllis, Reni, Saramago, bulkaasia, 83xxx, Herbatka37 lubią tę wiadomość

    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • antubis84 Ekspertka
    Postów: 194 82

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    Kochane moje, wczoraj zaliczylam pozytywne trzesienie ziemi, bo cud sie stal, i test z rana w domu pokazal druga kreske. Miesiac po nieudanym transferze IVF kolejnym, zaciazylam naturalnie, AAAA! Cuda sie zdarzaja :)
    Teraz trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze bo nie wiem czy przezyje kolejna strate.
    Serdeczne gratulacje kochana: )

    Dani lubi tę wiadomość

  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 17 marca 2019, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani ogromne gratulacje. Też czekam na taki cud😊

    Dani lubi tę wiadomość

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • Saramago Autorytet
    Postów: 2928 4012

    Wysłany: 17 marca 2019, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wspaniała wiadomość. Brawo! Gratulacje <3

    Dani lubi tę wiadomość

    LUF, Hiperprolaktynemia, Endometrioza III stopnia,
    usunięty jajowód z wodniakiem
    Ciężka oligozoospermia
    ****************************7 lat walki.
    5 zarodków bardzo dobrej jakości.
    Pierwsze ICSI po dwóch latach przerwy.
    1 podana blastka
    Mamy dwie kreski <3
    CUDA się zdarzają :)
  • Destiny80 Autorytet
    Postów: 310 134

    Wysłany: 17 marca 2019, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Ja się podzielę z Wami tym co mi się przydarzyło. Od 2 dc brałam clo przez 5 dni .W 12 dc miałam monitoring i już miałam płyn w zatoce .Lekarka stwierdziła że owulacja najprawdopodobniej była 10 dc .Jednak w 12 dc w lewym jajniku był już duży pęcherzyk. Dostałam pregnyl na pęknięcie. Starania w 10 dc i w 13 dc .Tego 12 dc w nocy mega bol lewego jajnika.Po 14 dniach od owulacji plamienie i silny bol prawego jajnika .Test ciążowy negatyw .Brałam duphaston od 15 dnia cyklu .Pewnie dlatego jeszcze nie ma @Niestety znów się nie udało.Tak mi smutno ...

    Konktretne starania od 2015
    2 wczesne straty
    2017 In Vitro -niestety bez skutku
    AMH -1
    2018 In Vitro KD klapa:(
    2019 Badanie gdzie leży problem..
    Kir AA totalny brak kirów implantacyjnych
    Komórki nk
    Mąż Hla C C1
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 18 marca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    Kochane moje, wczoraj zaliczylam pozytywne trzesienie ziemi, bo cud sie stal, i test z rana w domu pokazal druga kreske. Miesiac po nieudanym transferze IVF kolejnym, zaciazylam naturalnie, AAAA! Cuda sie zdarzaja :)
    Teraz trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze bo nie wiem czy przezyje kolejna strate.

    Dani 💓, cudownie!!! Moje gratulacje 💓

    Dani lubi tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 19 marca 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani *)))

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • 83xxx Autorytet
    Postów: 666 605

    Wysłany: 19 marca 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wspaniałe wieści :) Trzymam kciuki za bete :D

    n5bjdmw.png
    sbo114n.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wielkie gratulacje!
    I ot kolejny raz natura udowadnia swoja wyzszosc :P taki naturaliks piekny! No super <3

    Dani lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 19 marca 2019, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phyllis fajny opis! Cala prawda 'Nie rezygnuj na 5 minut przed cudem' ;)

    Phyllis lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Phyllis Autorytet
    Postów: 719 1438

    Wysłany: 19 marca 2019, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Phyllis fajny opis! Cala prawda 'Nie rezygnuj na 5 minut przed cudem' ;)

    A bo właśnie już chciałam zrezygnować - dałam sobie jeszcze 2 miesiące, a tu... cud na "5 minut" przed końcem starań ;)

    MoBo, a co u Ciebie? Myślisz o rodzeństwie dla Sary?

    Wiktoria 2004, Adrian 2009, [*] 24.10.2014, Laura 2019

    "Nie rezygnuj na 5 minut przed cudem" ❤️
    km5sdf9hv11x35hq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 23:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Destiny80 wrote:
    A Ja się podzielę z Wami tym co mi się przydarzyło. Od 2 dc brałam clo przez 5 dni .W 12 dc miałam monitoring i już miałam płyn w zatoce .Lekarka stwierdziła że owulacja najprawdopodobniej była 10 dc .Jednak w 12 dc w lewym jajniku był już duży pęcherzyk. Dostałam pregnyl na pęknięcie. Starania w 10 dc i w 13 dc .Tego 12 dc w nocy mega bol lewego jajnika.Po 14 dniach od owulacji plamienie i silny bol prawego jajnika .Test ciążowy negatyw .Brałam duphaston od 15 dnia cyklu .Pewnie dlatego jeszcze nie ma @Niestety znów się nie udało.Tak mi smutno ...
    Ja pokladalam ogromne nadzieje w pregnylu...wyszło jak zawsze...Ale trzeba wierzyć, że jeszcze wszystko się ułoży...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 23:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani wrote:
    Kochane moje, wczoraj zaliczylam pozytywne trzesienie ziemi, bo cud sie stal, i test z rana w domu pokazal druga kreske. Miesiac po nieudanym transferze IVF kolejnym, zaciazylam naturalnie, AAAA! Cuda sie zdarzaja :)
    Teraz trzymajcie kciuki zeby bylo dobrze bo nie wiem czy przezyje kolejna strate.
    Cudnie...💟

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 21 marca 2019, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dani, co z betą ?

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Dani Autorytet
    Postów: 1815 3211

    Wysłany: 21 marca 2019, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moje,
    niestety znow skonczylo sie jak zawsze....Beta rosla a potem nagle spadla. To juz czwarty raz dla mnie jak to sie dzieje...Moj lekarz z kliniki nowy, wyslal mnie do pewnego profesora w szpitalu za miastem gdzie mieszkam, specjalisty od nawykowych poronien. Mam z nim spotkanie w kwietniu (udalo sie dzieku znajomosciom dostac tak szybki termin, bo na spotkanie z tym profesorem czeka wiele osob, i jak zadzwonilam tam najpierw to mi dali termin na sierpien...Ale potem moj maz uruchomil "znajomosci").

    Eh...nie wiem czemu los dla mnie taki okrutny jest. Z drugiej strony oczywiscie to jednak byl cud, ze naturalnie zaskoczylam, i moze dobry znak czegos? Zaczelam suplementowac DHEA dwa miesiace temu, bo w pazdzierniku w badaniach wyszlo mi ze zarowno DHEA jak i testosteron mam przy dolnej granicy. A czytalam ze oba te hormony sa potrzebne zeby komorki mialy dobra jakosci. Wiec moze to pomoglo? Bede brala nadal DHEA.

    Ale napewno jest cos poza jakoscia komorek, bo cztery razy ciaza , zarowno przez IUI, IVF, jak i naturalna, i wszystkie wczesna strata, cos musi byc na rzeczy. Mam stwierdzona mutacje PAI 1, ale bralam na to Clexane dwa razy przy transferach IVF no i nie pomoglo....Teraz jak zaciazylam naturalnie nie bralam (Clexane), jedynie acard. No moze powinnam byla (brac Clexane), nie wiem...

    Nigdy dotad nie badalam immunologii, teraz chce zbadac, i wiem ze ten profesor zna sie dobrze na immunologii tez.

    No jeszcze nie skladam broni...


    Eden, urodzona 26.06.21 , 3270 kg szczescia ❤️

    1usa9vvjrnodabqg.png

    6.2017 Pierwsza IUI *6tc
    8. 2017 Druga IUI :(
    1.2018 Pierwsze IVF, ciaza biochemiczna
    4. 2018 start druga IVF :(
    8. 2018 Dlugi protokol IVF, ciaza biochemiczna
    1. 2019 Kolejna procedura, nowa klinika. Transfer swiezy :(
    2. 2019 Ciaza naturalna, *5tc
    9.2019 Transfer Crio, ciaza biochemiczna
    9.2020 Ciaza naturalna, naturalny cud :)
    10.2020 siódmy tydzień, jest serduszko ♥️
  • miedzianna Ekspertka
    Postów: 147 75

    Wysłany: 21 marca 2019, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, długo mnie tu nie było. Ale po raz kolejny dostałam @ i zdecydowałam się tu wrócić.Niestety nie mogę zajść w ciążę, w czerwrcu będzie 2 lata od starań, nie mogłam wcześniej ze względu na mięśniaka a potem musiałam czekać po operacjach..
    Prawdopodobnie czeka mnie laparoskopia. Niestety jestem już po dwóch laparotomiach i jak mam iść do szpitala to aż mnie skręca. Czy miałyście może laparo? Dodam,że w lipcu kończę 35 lat. Wszyscy naokoło znajomi rodzina..mają już po 2,3 pociechy a my ciągle tkwimy w tym samym punkcie. Powiem Wam,że już mi ręce opadają, był już płacz, potem uspokojenie wewnętrzne że co ma być to będzie. Potem znów "parcie" potem zobojętnienie..myślałam,że to mi pomoże..ale niestety..Mam świadomość,że zegar tyka. Najdziwniejsze jest to,że nigdy nie zaszłam w ani jedną ciążę, nie poroniłam,ale nie potrafię w nią zajść..Tak mi przykro :( Nie wiem czy jest jeszcze dla mnie nadzieja..:(((

    IVF #1 10/19 Kriobank
    12 pęcherzyków, zapłodniony 1 :(
    brak mrozaków.
    06/2020 Ciąża - Naturalny Cud !!!❤️❤️❤️ p19udqk34m90fk7z.png
‹‹ 1182 1183 1184 1185 1186 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ