X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • IssGreen Autorytet
    Postów: 582 333

    Wysłany: 25 lutego 2023, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M1985 wrote:
    3 tygodnie się czeka.
    3500 pierwszy zarodek.
    1650 kolejne, plus za przygotowanie podłoża 500.
    Straszne są te ceny...

    preg.png

    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    2023 - In vitro ❤️
    28 oocytów
    1 zdrowy zarodek🤰
    Czekamy na Ciebie J. 👶 💙

    👩 40
    🧔 39
  • M1985 Ekspertka
    Postów: 162 551

    Wysłany: 25 lutego 2023, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IssGreen wrote:
    Straszne są te ceny...

    Niestety.
    Czasem mam wrażenie, że w invitro jedyny pewnik to koszty.

  • IssGreen Autorytet
    Postów: 582 333

    Wysłany: 25 lutego 2023, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M1985 wrote:
    Niestety.
    Czasem mam wrażenie, że w invitro jedyny pewnik to koszty.
    Skąd brać na to pieniądze? I gdzie leży granica w braniu kredytów, kiedy powiedzieć stop? Jakieś takie mam dzisiaj pieniężne rozkminy ;)

    preg.png

    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    2023 - In vitro ❤️
    28 oocytów
    1 zdrowy zarodek🤰
    Czekamy na Ciebie J. 👶 💙

    👩 40
    🧔 39
  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 26 lutego 2023, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. Jestem tu nowa. My również z mężem dopiero staramy się o pierwsze dziecko. Jesteśmy na początku naszej drogi. Póki co pierwszy cykl.... bardzo przeżywam, bo przy 27dniowych cyklach @ jeszcze nie nadeszła. Owulacja była ok 11 dnia. Wcześniej , niż zazwyczaj. Cały cykl bóle podbrzusza i piersi... nadchodzącej @ dalej nic.
    29 dnia cyklu zrobiłam test, wyszedł negatywny . Albo poczekam parę dni i pójdę na betę. Jeśli nie jest to ciąża, to jakieś zawirowania w organizmie...

  • Rica Autorytet
    Postów: 615 463

    Wysłany: 26 lutego 2023, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NowaG wrote:
    Witam wszystkich. Jestem tu nowa. My również z mężem dopiero staramy się o pierwsze dziecko. Jesteśmy na początku naszej drogi. Póki co pierwszy cykl.... bardzo przeżywam, bo przy 27dniowych cyklach @ jeszcze nie nadeszła. Owulacja była ok 11 dnia. Wcześniej , niż zazwyczaj. Cały cykl bóle podbrzusza i piersi... nadchodzącej @ dalej nic.
    29 dnia cyklu zrobiłam test, wyszedł negatywny . Albo poczekam parę dni i pójdę na betę. Jeśli nie jest to ciąża, to jakieś zawirowania w organizmie...

    Owulacje potwierdzona testem owu czy monitoringiem? Mogła się przesunąć stad to opóźnienie, bądź …. Udany cykl! 😍

    Staranie od 08.2022

    TSH 2,42 06/06/2023
    ft3 4,46 (2,63-5,70)
    ft4 14,30 (9,00-19,00)

    ✔️ MamaDHA Premium
    ✔️Conceive Plus
  • NowaG Koleżanka
    Postów: 123 15

    Wysłany: 26 lutego 2023, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rica wrote:
    Owulacje potwierdzona testem owu czy monitoringiem? Mogła się przesunąć stad to opóźnienie, bądź …. Udany cykl! 😍
    Był test, przesunęła się o kilka dni wcześniej.
    Zazwyczaj jednak czułam owulację. Potworny bol jajnika i duża ilość śluzu. Tym razem delikatnie. Jestem po operacji usunięcia kamieni. Po operacji wypadała mi ovu i nie czułam jej pierwszy raz. Być może leki przeciwbólowe w kroplówce to spowodowały i tej też już nie czułam aż tak. Tylko śluz. I lekki ból brzucha.
    Ostatnio moje cykle były regularne- 27 dni

  • M1985 Ekspertka
    Postów: 162 551

    Wysłany: 13 marca 2023, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszly nam wyniki badania embrace.
    Z 4 zarodków BB w 6 dobie, jeden okazał się dobry z najwyższym wynikiem i priorytem nr 1 do transferu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 marca 2023, 19:23

    Mas, Nina42, mika2, lubiekawee, Madzia35 lubią tę wiadomość

‹‹ 1214 1215 1216 1217 1218
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ