Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evus wrote:
    beta na dzis 1836 :)

    za kilka dni serduszko :)

    Storczyk31, MoBo, evus, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 26 października 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evus wrote:
    beta na dzis 1836 :)

    ciazysz na całego ;)

    evus, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 26 października 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na 3 listopada mam wizyte u gina :) zobaczymy co bedzie

    Storczyk31 lubi tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 26 października 2015, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asana wrote:
    yyyy serio? to co ja przespałam cały miesiąc?
    a tak powazmie - trzymam kciuki i gratuluję nerwów ja bym nie wytrzymała nerwowo i kupiła test:)

    W cioNzy się rozumy traci, nie wiesz? Znaczy ze szczęścia :P

    Storczyk31, evus, nick nieaktualny, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    She, psychicznie mnie wykańcza no i finansowo kupa straszna. Do tego mam kredyt na mieszkanie i ciężko się robi. 15 lat w jednej firmie w której cie nie doceniają chyba wystarczy.
    to zmien koniecznie, ja tak samo z kredytem wiec u nas za bardzo zmienic nie moglam (mąż ma na czas okreslony), ale tyle dobrego ze szef mi poszedł na reke i pozabierał wszystkie osoby, które były agresywne badz bardzo zaburzone. Mysl o sobie, to najwazniejsze, jak facet da rade Was troche pociagnac to ok, w tym czasie znajdziesz lepsza :)

    She Wolf, evus, MoBo lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evus wrote:
    na 3 listopada mam wizyte u gina :) zobaczymy co bedzie
    dobrze bedzie :p

    nick nieaktualny, evus, MoBo lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 października 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    i druga w drugim cyklu starań! Wspaniałe wieści, mega energia! Jot, Ty dbaj o spokój a my tu za Ciebie się wycieszymy! <3

    Jot nie jest po dwoch cyklach staran a po dwóch latach hmm jakos tak ale dokładnie nie pamietam

    She Wolf, evus, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 26 października 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evus wrote:
    beta na dzis 1836 :)

    Evus jeszcze raz Wielkie Gratki <3 cudownie i teraz szykowac sie dwie kolejne :D boskoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!

    She Wolf, evus, Storczyk31, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 26 października 2015, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    [...] szykowac sie dwie kolejne :D [...]
    rozkaz :D

    Margaret.Se, evus, MoBo, She Wolf lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • loret1 Autorytet
    Postów: 715 1863

    Wysłany: 27 października 2015, 01:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asana wrote:
    a robiłaś przeciwciała kardiolipinowe?

    nie robilam, ona mi ot tak przepisala dlatego poki co nie biore...

    evus lubi tę wiadomość

    loret1
  • loret1 Autorytet
    Postów: 715 1863

    Wysłany: 27 października 2015, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ylya wrote:
    w poprzednim związku około 8 cykli starań, w obecnym w sumie z przerwami pięć cykli z czego jeden zaciążony i poroniony.

    przykro mi... dobrze, ze jest jakies leczenie wlaczone

    evus, MoBo lubią tę wiadomość

    loret1
  • loret1 Autorytet
    Postów: 715 1863

    Wysłany: 27 października 2015, 01:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evus jeszcze raz gratki!
    Lore powodzenia i mysle, ze zaraz nam nowine tu oznamisz bo stres to wrog, a jak juz Ci sie glowa rozluzni to raz dwa i pojdzie :)

    to milego
    i w sumie to Dzien Dobry :)

    evus, Storczyk31, MoBo lubią tę wiadomość

    loret1
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 27 października 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evus, buziaki ode mnie dla Ciebie,

    Asanka Ty nie bądź taka czujna ;)

    Powiem Wam tak, ja gdzieś tam czułam, że z zajściem problemów mieć nie będę. Faktycznie staramy się niby od dwóch lat, ale było naprawdę sporo miesięcy gdzie w moją owu się po prostu rozmijaliśmy. Gorzej z tym donoszeniem...no zobaczymy co teraz będzie.

    Chcę iść do gina po 8 listopada, jak już coś więcej będzie wiadomo...no chyba że coś wcześniej się wydarzy....ech...

    Storczyk kochany :) każda nowa pozytywna energia jest zasileniem energii innych :) dziękujemy :)

    evus, MoBo, Ylya, Margaret.Se, Storczyk31, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 27 października 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot, trzymam kciuki za nas obie :)
    mocno wierze, ze jestescie juz doskonale chronieni lekami i ze wszystko bedzie dobrze :)

    MoBo, Ylya, Margaret.Se, Jot, She Wolf, Storczyk31 lubią tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 27 października 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot wrote:
    Evus, buziaki ode mnie dla Ciebie,

    Asanka Ty nie bądź taka czujna ;)

    Powiem Wam tak, ja gdzieś tam czułam, że z zajściem problemów mieć nie będę. Faktycznie staramy się niby od dwóch lat, ale było naprawdę sporo miesięcy gdzie w moją owu się po prostu rozmijaliśmy. Gorzej z tym donoszeniem...no zobaczymy co teraz będzie.

    Chcę iść do gina po 8 listopada, jak już coś więcej będzie wiadomo...no chyba że coś wcześniej się wydarzy....ech...

    Storczyk kochany :) każda nowa pozytywna energia jest zasileniem energii innych :) dziękujemy :)


    MUSI BYC DOBRZE!!!!!!!!!!!!!!!!!! za 8miesiecy sie przekonasz o tym <3 <3 <3

    Jot, evus, She Wolf, MoBo lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 27 października 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :)

    Kto nastepny do testowania? Dani? Przyznawac sie kto sie jescze ukrywa :)

    evus, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • pierwiastka Autorytet
    Postów: 2548 7510

    Wysłany: 27 października 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień bry :)

    o jaka ja jestem dziś śpiąca!

    evus, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    jeżeli plan A nie wypali, alfabet ma jeszcze 25 liter ;)
  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 27 października 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwiastka wrote:

    o jaka ja jestem dziś śpiąca!


    ja tez :)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 27 października 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nie mam czasu być, robota do 20...ale później...leże i leże i leże :)

    Ylya, evus lubią tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 27 października 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Dobry :)

    Kto nastepny do testowania? Dani? Przyznawac sie kto sie jescze ukrywa :)

    Ty :)

    She Wolf, evus, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
‹‹ 346 347 348 349 350 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ