X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie lecz sie poza krajem na pewno robia HSG, zawsze to cos do przodu.

    Jot zycze Ci zebys przeszła lekko, ja tego miło nie wspominam, ale do przezycia :)

    A mnie brzuch boli a jeszcze dwa dni w pracy :/ a tak bym sobie w domku poleżała.

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 18 marca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, Jot - dzięki za dobre słowo.Macie rację, niedługo pakujemy walizki i zakładamy wątek: "Rodzę niebawem" :)
    Widziałyście jakieś bociany...trzeba zacząć się rozglądać.

    Jutro wizyta u gin, będę prosić o te hcg plus monitoring cyklu...zobaczymy co Pani na to. Poza tym uderzam do Najwyższej Instancji, w tym nadzieja :)

    Aszka - środa minie, tydzień ginie-weekend tuż za rogiem, odpoczniesz. Ja też byłam dziś w "świetnej" formie - kofeina podana dożylnie w niczym by mi nie pomogła.

    Dobranoc!!!

    MoBo lubi tę wiadomość

    Adelajda
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 18 marca 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja widziałam już 4 od początku roku :) a ostatnie dwa w ostatnią sobotę jechaliśmy z moim na wspinaczkę i dla jaj powiedziałam szukaj bockow :) i skubany wypatrzyl dwa jakieś 5 kilometrów od siebie...aż z jednym nie mogłam uwierzyć, że naprawdę wiec zawróciłam samochód i pojechałam sprawdzić :) jakieś u nas przeloto-bocianowe miejsce musi być :)
    Wiec szukajcie bockow na świeżo zaoranych polach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2015, 23:03

    Margaret.Se, aszka, Adelajda lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chodza na trawie koło bloku. Dostałam okresu 041.gif mam nadzieje, ze moze w tym m-cu lub w kwietniu uda sie podejsc do pierwszej IUI.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie bocian stoi cały czas w ogrodzie, bo zapomniałam go sprzątnąć na zimę :P
    Codziennie na niego patrzę z okna sypialni :D
    Zaświadczam, że widok bociana skutkuje ;D


    MoBo, aszka lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe to może ja sobie kupie takiego biciana w zabawkowym tylko czy taki też się liczy :D innego jak na razie nie zauważyłam :)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 19 marca 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, nie wiem czy to dobrze ze dostalas okres bo jeszcze nie wiem na czym polega to IUI. widze radosc i rączki uniesione do gory to gratuluje tego okresu:)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 19 marca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha:
    1. wizyt u gin w dniu dzisiejszym :0;
    2. bociek: 1 (odlew gipsowy);

    Amelcia, u Ciebie też był sztuczny, więc mój bocian dobrze wróży :)
    Amelcia jak się czujesz? masz już jakieś oznaki ciążowe, prócz rzecz jasna kosmicznej bety :)

    zarzuciłam mierzenie temp, ale muszę do tego wrócić, bo chyba owulacji w ogóle nie było - okrągłe zero jakichkolwiek oznak.

    jak pomyślę, że tworzymy grupę osób DOJRZAŁYCH - kiedyś to słowo czytałam STARYCH - to nie wierzę. Gdzieś tam w swojej głowie mam 25 lat, żeby nie powiedzieć,że czasami nawet mniej, to jak w tak MŁODYM WIEKU, można mieć problemy z zajściem w ciążę???

    Wzięłam robotę do domu żeby papierzyska nadrobić, ale samopoczucie jak wczoraj, więc chyba idę spać - usnę w locie na poduszkę.
    czekam na wieści co u Was:)

    MoBo lubi tę wiadomość

    Adelajda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda sztuczny bocian dobrze wróży :)
    Wiesz, ja nawet nie myślę, że mam 25 lat, bo czuję się na 18 ;D Zawsze mówię, że mam 18 lat tylko razy dwa :P
    A objawów nie mam prawie żadnych. Przez dwa dni tylko miałam lekkie mdłości i tyle. No i oczywiście nadwrażliwość na zapachy, ale to mam jeszcze zanim zrobiłam betę - tak mam zawsze od progesteronu.
    Jutro mam pierwsze USG, zobaczę moje maleństwo :) Może jak zobaczę to wreszcie uwierzę, że to wszystko nie sen ;D










    MoBo, domi lubią tę wiadomość

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, puść maleństwu "oczko" ode mnie. To takie cudowne, ciekawe jak serduszko będzie szaleć :):) to co od jutra będziesz posiadaczką pierwszej fotografii swojego malutkiego cudu. Same najwspanialsze dni przed Wami.
    Czytam co masz w stopce:"Warto czekać i walczyć.." to prawda.
    buziaki

    Amelcia lubi tę wiadomość

    Adelajda
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 19 marca 2015, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "jakieś u nas przeloto-bocianowe miejsce musi być :)" MoBo, a gdzie to miejsce jest ???? wypada bywać w takich miejscach :):)

    Adelajda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Aszka, nie wiem czy to dobrze ze dostalas okres bo jeszcze nie wiem na czym polega to IUI. widze radosc i rączki uniesione do gory to gratuluje tego okresu:)
    ja jeszcze nie miałam inseminacji, wiec dlatego sie ciesze, bo moze teraz uda sie podejsc :) a jak okres to nowy cykl mozna rozpoczac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 20:13

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    Ha:
    1. wizyt u gin w dniu dzisiejszym :0;
    2. bociek: 1 (odlew gipsowy);

    Amelcia, u Ciebie też był sztuczny, więc mój bocian dobrze wróży :)
    Amelcia jak się czujesz? masz już jakieś oznaki ciążowe, prócz rzecz jasna kosmicznej bety :)

    zarzuciłam mierzenie temp, ale muszę do tego wrócić, bo chyba owulacji w ogóle nie było - okrągłe zero jakichkolwiek oznak.

    jak pomyślę, że tworzymy grupę osób DOJRZAŁYCH - kiedyś to słowo czytałam STARYCH - to nie wierzę. Gdzieś tam w swojej głowie mam 25 lat, żeby nie powiedzieć,że czasami nawet mniej, to jak w tak MŁODYM WIEKU, można mieć problemy z zajściem w ciążę???

    Wzięłam robotę do domu żeby papierzyska nadrobić, ale samopoczucie jak wczoraj, więc chyba idę spać - usnę w locie na poduszkę.
    czekam na wieści co u Was:)
    tez mam w głowie 25, tylko nogi bolą czasami jak na 36 :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia wrote:
    Adelajda sztuczny bocian dobrze wróży :)
    Wiesz, ja nawet nie myślę, że mam 25 lat, bo czuję się na 18 ;D Zawsze mówię, że mam 18 lat tylko razy dwa :P
    A objawów nie mam prawie żadnych. Przez dwa dni tylko miałam lekkie mdłości i tyle. No i oczywiście nadwrażliwość na zapachy, ale to mam jeszcze zanim zrobiłam betę - tak mam zawsze od progesteronu.
    Jutro mam pierwsze USG, zobaczę moje maleństwo :) Może jak zobaczę to wreszcie uwierzę, że to wszystko nie sen ;D
    wstaw fote :p

    Amelcia lubi tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 20 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny
    Fajnie macie z tymi boćkami:-) u mnie tylko wrony i gołębie sr...ą przed blokiem hehe ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 09:46

    aszka lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda moje bocianowo-przelotowe miejsce jest w szwajcarii. Tyle, ze te bociany w niczym mi nie pomagaja :(

    Aszka witamy @! hoduj tam teraz jajca :)

    No Amelcia powodzenia tam dzisiaj :) matko ale to musza byc emocje! moze jeszcze kiedys.

    Niestety moja @ nadchodzi duzymi krokami. Pewno moja wina bo bylam niekonsekwentna i zapominalam lykac dodatkowej witaminy C :/
    Dzis jej chyba jeszcze nie bedzie ale jutro to juz na 100% - co by znaczylo ze fl byla dluzsza o caly jeden dzien ...jupi! No ale DUPA bo to znyczy, ze mojego nie bedzie 10-13 dc wiec bye bye owulko.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 12:02

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia czekamy 0clapping.gif

    MoBo w następnym tygodniu ide w czwartek na podglad oby jajca urosły 0dance3.gif. Faza o jeden dzien dłuzsza to juz ok, u mnie ostatnio było 14 dni.

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 20 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Amelcia czekamy 0clapping.gif

    MoBo w następnym tygodniu ide w czwartek na podglad oby jajca urosły 0dance3.gif. Faza o jeden dzien dłuzsza to juz ok, u mnie ostatnio było 14 dni.

    To ja Ci takich pieknych wielkanocnych jajeczek zycze :)

    No do 14 dni to mi jeszcze daleko :) Ale jak tak popatrze na poprzedni cykl z progesteronem to w 11dc juz plamilam a na castangusie 11dc tempka nisko bo wiadomo, ze sie @ zapowiada ale plamien nie ma (oby nie bylo). oczywiscie zakladajac, ze owulka byla w tym 9 dc. Czyli na slabo wychodowanym jajcu (wczesna owulka) jeden dzien dluzsza faza - dla mnie bomba!

    No a ja dr.med. naturalnej MoBo zapodam sobie nowy zestawik na kolejny cykl:
    - castangus - bo chyba cos pomogl wiec dokoncze kuracje 90 dni.
    - aletra lecznicza (bylo strasznie ciezko kupic) - na dodatkowe estrogenki (wiem z badan ze moglyby byc wyzsze) i poprawny wzrost pecherzykow grafa
    - herbata z lisci malin - witaminki i na zagniezdzenie

    Mam nadzieje, ze wyrosna piekne jajca i wytrzymaja do 13dc :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2015, 13:13

    Jot lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej osiemnastolatki! ;D
    Jestem po wizycie, widziałam dzidzię :)
    Bykol z niej jak się patrzy - ma całe 1,6mm ;D

    MoBo, Margaret.Se, aszka, Jot, gretka, Eltasz lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 20 marca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja poryczałabym się na bank z takiego cudnego widoku cudnej milimetrowej istotki:) zazdroszczę Amelcia :D

    Amelcia lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ