X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    Aszka, oczywiście że uważam, że dobrze że in vitro jest refundowane bez względu na zasobność portfela, jak już wspomniałam wyżej, moja wypowiedź była w kontekście lux ;)
    Byłam u drugiego dr który stwierdził, że badanie na bakterię jest kiepskie i przepisane leki złe bo już na nich byłam...ale fajnie :( W każdym razie gnam na Słowacje w weekend po jakiś lek, który u nas nie występuje z grupy makrolidów-znalazłam w necie i jadę po konsultacji telefonicznej po receptę...żyć nie umierać.
    Margaret świetne wyniki :) Działaj z HSG, super, super, nadzieja wzrasta :)
    Mówisz, że robota to nie leżenie z drinkiem...ja bym jeszcze dodała z widokiem na morze :) Był kiedyś konkurs na taką robotę ogłoszony - kontrakt był chyba roczny -było o tym głośno.

    Hehehe myśałam o tym widoku na morze ale jakoś nie napisałam :)
    Kurcze co za baran je przepisał ponownie Tobie. To leć tam i teraz to już musi ten lek idealnie zadziałać!

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret, a wymaz z pochwy robiłaś na jakie bakterie? Możesz napisać? Może też polezę na takie cudo;)

    Aszka, zrobiłaś się na bóstwo? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 20:51

    Adelajda
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    Margaret, a wymaz z pochwy robiłaś na jakie bakterie? Możesz napisać? Może też polezę na takie cudo;)

    kochana juz piszę, to chyba podstawowe badania wydzieliny z pochwy: dwoinki Neissera, leukocyty, nabłonki, flora bakteryjna, rzęsistek pochwowy, drożdżyca, pałeczki kwasu mlekowego

    Adelajda lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret ten baran ma tytuł doktora - przerażające trochę. Moja rodzina śmieje się ze mnie że tak wiecznie szperam i szukam, ale bez tego człowiek ciemny...jak oni (znaczy lekarze) ;)oby pomogło.

    Wyobraź sobie: ciepły piasek, morze, szum fal...i ten drink :) ja muszę jeszcze uruchomić wyobraźnię i wymarzyć sobie piękną figurę w stroju dwuczęściowym :) :) (zazwyczaj noszę prawie kombinezon jednoczęściowy) hehehe!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 kwietnia 2015, 20:58

    chruszczow lubi tę wiadomość

    Adelajda
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret, dziękuję. duże tego. miałaś skierowanie czy prywatnie (ile kosztuje)?

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Adelajda
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    Margaret, dziękuję. duże tego. miałaś skierowanie czy prywatnie (ile kosztuje)?

    Byłam u swojej ginekolog na nfz, więc za free. Powiedziałam tylko że potrzebuje badanie czystości pochwy do hsg i tyle :)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se - trzymam kciuki za to:
    1. Żeby nie bolało
    2. Żeby okazały się być super drożne wszystkie możliwe przewody !:)

    MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Byłam u swojej ginekolog na nfz, więc za free. Powiedziałam tylko że potrzebuje badanie czystości pochwy do hsg i tyle :)
    powodzenia.


    Na bostwo to nie, ale trzeba cos zmienic na wiosne :D

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    -
    MoBo pięknie w tej Twojej Szwajcarii? Zawsze miałam ochotę pojechać.

    Ladnie, ladnie polecam. Juz sie troche przyzwyczailam i czasem zapominam jak na poczatku chodzilam z otwarta geba :)
    Jest zmienna - jak sie trafi do regionow wlosko- jezycznych to wydaje sie, ze jest sie we wloszech (calkiem inne domy, palmy itp). Niemiecka czesc typowo szwajcarskie domki z okiennicami. A francuska tez troche inna - plantacje winogron na kazdym kroku.
    BARDZO czysto i spokojnie.
    Teraz jest moja ulubiona pora roku, gory nadal pokryte sa sniegiem a doliny zaczynaja byc pieknie zielone, no uwielbiam ten kontrast.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 08:49

    Adelajda lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot wrote:
    Margaret.Se - trzymam kciuki za to:
    1. Żeby nie bolało
    2. Żeby okazały się być super drożne wszystkie możliwe przewody !:)

    Ja sie przylacze w kciukach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 08:45

    Margaret.Se, Adelajda lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wpadam z informacją, że mój mały człowieczek bardzo ładnie się rozwija :) a wczoraj na USG pofikał nam swoim małym ciałkiem :) Aż doktor się roześmiał z takiego tańca-wygibańca :D

    P.S.
    Cały czas trzymam za Was kciuki i sprawdzam, co słychać na froncie :)

    Eltasz, Jot, aszka, MoBo, Margaret.Se, Adelajda lubią tę wiadomość

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia, świetnie :) jak będziesz znała już płeć maluszka to koniecznie daj Nam znać :)

    Wierze, że Twoje Słoneczko do końca będzie się tak pięknie, prawidłowo rozwijać :)

    Amelcia, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane :*jak milo mi czytac ze tak trzymacie kciuki za mnie :) wiec tak,jestem juz w domu ale czekania bylo masakrycznie dlugo bo 5godzin. Tyle kobiet na zabiegi i operacje. Bylo nas do hsg 3 sztuki i po dlugich debatach ze tylko ja bede miala zabieg a reszta zostaje i jutro hsg.dostalam tabletke na wyluzowanie sie i zastrzyk w tyłeczek z ketonalu i miala przyjsc pani doktor.po 10 min okazalo sie ze radiolog zostala nagle wezwana i musiala wyjechac. Fuck. Wiec przemila pielegmiarka (zreszta jako one wszystkie tam)spytala sie czy chce zostac czy wracac do domu na tzw przepustce.wiec wiadomo ze wrocilam.powiedziala mi zebym jutro prosto do niej przyszla, dostane ten sam zestaw tabl i zastrzyc i dodatkowa zebym sobie odleciala i nic nie czula bo to bedzie 11 dc moglabym strasznie cierpiec. Oby wypalil ten dodatkowy zastrzyc bo zwariuje pewnie. Powiedziala ze zalatwi go dla mnie zebym nie cierpiala. O i tyle na dzisiaj i jutro znowu wrrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 15:05

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia wrote:
    Hej, wpadam z informacją, że mój mały człowieczek bardzo ładnie się rozwija :) a wczoraj na USG pofikał nam swoim małym ciałkiem :) Aż doktor się roześmiał z takiego tańca-wygibańca :D

    P.S.
    Cały czas trzymam za Was kciuki i sprawdzam, co słychać na froncie :)

    Amelcia, cudownie słyszeć ze wszystko jest u was dwoje ok, ze maluszek idealnie i zdrowo rośnie :) pozdrów naszego maluszka od cioć z ovufriend :)

    MoBo, Amelcia lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę Was o opinie. Nie wiem o co chodzi z moim cyklem. Od 2dpo spada mi temperatura aż do dzisiaj czyli 5dpo. Nie miałam takich dużych spadków, co to może być? Może coś mi się rozjezdza w cyklu? Albo torbiel? Dodam, iż dzisiaj cały dzień boli mnie dół brzucha jak na @ tak jakby coś ciągnie od środka

    Możecie zerknąć na mój wykres i coś poradzić?

    P.s. ....no za stara jestem na problemy. ...znaczy za stara na ciągłe odkładanie starań ech

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mappi wrote:
    Dziewczyny proszę Was o opinie. Nie wiem o co chodzi z moim cyklem. Od 2dpo spada mi temperatura aż do dzisiaj czyli 5dpo. Nie miałam takich dużych spadków, co to może być? Może coś mi się rozjezdza w cyklu? Albo torbiel? Dodam, iż dzisiaj cały dzień boli mnie dół brzucha jak na @ tak jakby coś ciągnie od środka

    Możecie zerknąć na mój wykres i coś poradzić?

    P.s. ....no za stara jestem na problemy. ...znaczy za stara na ciągłe odkładanie starań ech
    wychodzi ze bedzie okres niedlugo, jak jest torbiel (tzn zazwyczaj) to powinnas dostac plamienia, a zaraz okresu. Z kolei moze byc tak ze nie ma torbieli a po prostu masz krotki cykl, chociaz faza lutealna powinna wynosic 10 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fl 12-14 dni zwykle... chociaż dwa miesiące temu miałam dwa długie cykle bo 40-45 dniowe z fl ponad 25 dni. Cały zeszły rok cykle trwały 30-35 dni. Na @ to chyba za wcześnie ale kurcze kto wie

    Może coś mi się rzeczywiście rozjechalo :(

    P.s. dzięki za odpowiedź :-)

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OHo Aszka wiosnę czuje :)

    Adelajda lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    OHo Aszka wiosnę czuje :)
    tak, własnie a co tam :D

    MoBo, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne kwiatki :)

    Adelajda
‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ