X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka oby @ nie przylazł :))))) !

    milka1 lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Milka oby @ nie przylazła :))))) !

    Eltasz
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OBY! Co miesiąc na to liczę, ech... jak każda z nas zresztą ...
    Niech nasza wiara w wirtualną kolejkę pomoże, ciąża nie trwa w nieskończoność, a Jot przydałoby się towarzystwo w oczekiwaniu ;-) czeka tam na nas :-) więc jej nie zawiedźmy :-)

    Trzymam za Was kciuki :-)

    Eltasz lubi tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Ha, to tak jak ja :-) też będę 1 testować! Nad morzem co prawda, więc sprawdzę na dwa dni przed spodziewaną,jeszcze przed wyjazdem, chociaż wynik testu może nie być wiarygodny, więc na długi weekend majowy nad morzem albo będę zdychać z bolesnym okresem albo może już bez @

    Cholera kolejna mi się wcina do kolejki :D normalnie jak w PRL-u walka hahahahhah

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 15:54

    milka1, Eltasz lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, ja na Was czekam oczywiście, bo smutno w kolejce samej....pozwolicie, że jak już mam to pierwsze miejsce to go już zachowam ;) ale z tego co widzę każda ma tu swoje imienne miejsce, kwestia tylko kiedy je zajmie :)!

    Margaret.Se, Eltasz lubią tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot wrote:
    Dziewczynki, ja na Was czekam oczywiście, bo smutno w kolejce samej....pozwolicie, że jak już mam to pierwsze miejsce to go już zachowam ;) ale z tego co widzę każda ma tu swoje imienne miejsce, kwestia tylko kiedy je zajmie :)!

    Masz już zagwarantowane to pierwsze miejsce w tej kolejce i nie może się to absolutnie zmienić! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 15:58

    milka1, Eltasz lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot, jaki smutek, Ty tam się do nas uśmiechaj szczęśliwa i machaj do nas a my tam zaraz dołączymy, każda w swoim czasie i jak Margaret napisała, jak w PRL'u walka, a co :-) trzeba jakąś wesołą odskocznię znaleźć, a ta kolejka to mi się spodobała :-)
    Teraz jak tam jesteś to my tym bardziej z nadzieją patrzymy, zeby dołaczyć :-)
    Ciesz się i machaj, już niedługo dołączymy :-) nie myśl sobie, ze sama tam tak będziesz, co to to nie ! :-)

    Eltasz, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Jot, jaki smutek, Ty tam się do nas uśmiechaj szczęśliwa i machaj do nas a my tam zaraz dołączymy, każda w swoim czasie i jak Margaret napisała, jak w PRL'u walka, a co :-) trzeba jakąś wesołą odskocznię znaleźć, a ta kolejka to mi się spodobała :-)
    Teraz jak tam jesteś to my tym bardziej z nadzieją patrzymy, zeby dołaczyć :-)
    Ciesz się i machaj, już niedługo dołączymy :-) nie myśl sobie, ze sama tam tak będziesz, co to to nie ! :-)

    Właśnie nie myśl sobie Jot że sama zostaniesz, o nie moja droga. My szybko sie postaramy tzn juz się postarałyśmy tylko czekamy na pozwolenie :D
    Właśnie taka odskocznia poprawia humor! :) idźmy ta drogą i nie zbaczajmy nigdzie :P

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wypuść świnie na salony!!! Cholera jasna! Moja świnka morska mi kabel od lampy przegryzła! Koniec swobodnego biegania po mieszkaniu!
    Kot ma w dupie i leży na oknie i jej nie przypilnował!
    I nawet jak ją zwyzywałam, TY świnio to sobie nic nie zrobiła, bo w końcu świnia!

    Ja się na dzisiaj wyłączam, bo się zdenerwowałam! Kuźwa!



    Adelajda lubi tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz z innej beczki tez na odskocznie :)
    Jestem ciekawa dziewczynki moje jak Wam się spodoba i jak odbierzecie tą piosenkę:
    https://www.youtube.com/watch?v=ENBIagz1ZG0

    Mam wiele piosenek które uwielbiam i kocham ale ta ma jak dla mnie pewną moc. Słowa nie maja nic wspólnego z nami(czytaj ovufriend) ale jak dla mnie ma niesamowicie pozytywne nastawienie i właśnie tą moc, że wszystko jest możliwe i wszystkie marzenia można spełnić, WSZYSTKIE! :D
    Piosenka jest ze znanego serialu lat 80-tych, w Polsce pewnie emisje miał w latach 90-tych. Często oglądamy z moim misiem i jest wiele sezonów i odcinków, więc jak będziecie miały ochotę to polecam, świetny serial zresztą jak wiele z tamtych lat :)
    Pewnie od razu odgadniecie jaki to serial :)

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a to top 10 z tego serialu, tez polecam bo świetne kawałki :) :

    https://www.youtube.com/watch?v=aQmba21VeW4

    ta tez rewelacyjna:
    https://www.youtube.com/watch?v=j4ueaD22hg8

    ale muzycznie się zrobiło heheh

    Nie wiem jakie macie gusta muzyczne, czy trafiłam??
    Ja kocham rocka ale tez muzykę z lat 80-tych i początku 90-tych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 17:02

    Eltasz lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    I wypuść świnie na salony!!! Cholera jasna! Moja świnka morska mi kabel od lampy przegryzła! Koniec swobodnego biegania po mieszkaniu!
    Kot ma w dupie i leży na oknie i jej nie przypilnował!
    I nawet jak ją zwyzywałam, TY świnio to sobie nic nie zrobiła, bo w końcu świnia!

    Ja się na dzisiaj wyłączam, bo się zdenerwowałam! Kuźwa!

    Milka Ty się kochana tak nie denerwuj, bo źle to wpływa.. no wiesz :) a co poradzisz, świnia to świnia :) ale Twoja i na bank kochana :)

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret rozwaliłaś mnie na łopatki! Nie, no nostalgia i uśmiech ! Wystarczył jeden utwór! Brawo!
    No tak, świnia, to świnia - niszczyciel jeden. Już się nie denerwuję, ja mam wybuch i zaraz mi przechodzi, taki charakter:-(
    A fakt, słodka jest i kochana, długowłosa i jak baba lubi jak się ją czesze albo kąpie :-)

    Rozwaliłaś mnie tymi utworami! Boska jesteś!

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Margaret rozwaliłaś mnie na łopatki! Nie, no nostalgia i uśmiech ! Wystarczył jeden utwór! Brawo!
    No tak, świnia, to świnia - niszczyciel jeden. Już się nie denerwuję, ja mam wybuch i zaraz mi przechodzi, taki charakter:-(
    A fakt, słodka jest i kochana, długowłosa i jak baba lubi jak się ją czesze albo kąpie :-)

    Rozwaliłaś mnie tymi utworami! Boska jesteś!

    hahahha cieszę się że przypadły do gustu, mogłabym Was zasypać różnymi piosenkami ale za duzo tego mam, lubię i nie do każdego mozna trafić :)mogłabym duzo mówić i opowiadać o wszystkim co z tym związane, mam trochę koncertów i wariacji przeżytych z tym wszystkim. MOże kiedys książke napisze :P hahaha żartowałam hahahh

    Wiem że jestem bosko :P heheheh ale tak powaznie to mój tez mówi że skromności mi czasami potrzeba bo właśnie jak mam humor to mówię, wiem że jest cudna, piekna, inteligentna i w ogóle ale jak mam doła to strasznie krytykuje siebie ale mojemu czasami wychodzi mnie sprowadzić do stanu wyjściowego :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 17:43

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz jak już będziemy w kolejce, to nam czas umilisz różnymi utworami :-)))

    A po co komu skromność? Grunt, żebyśmy siebie same zachwalały, a co! Nie musimy wtedy oczekiwać komplementów, pochwał, same sobie ich dostarczajmy :-)
    Nasze samopoczucie w naszych rękach!!! :-)

    Margaret.Se, Eltasz, aszka lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Wiesz jak już będziemy w kolejce, to nam czas umilisz różnymi utworami :-)))

    A po co komu skromność? Grunt, żebyśmy siebie same zachwalały, a co! Nie musimy wtedy oczekiwać komplementów, pochwał, same sobie ich dostarczajmy :-)
    Nasze samopoczucie w naszych rękach!!! :-)

    Ok, będę podrzucać różne kawałki :)

    To prawda co same sobie zapodamy to nasze hehehe
    Kiedyś byłam z facetem, od którego otrzymałam tyle komplementów w ciągu 5lat, które było mozna policzyć na palcu jednej ręki. No cóż wydawało mi się że go kocham ale w porę się ocknęłam hahahah
    Teraz mam więcej komplementów od mojego w ciągu dnia a czasami godziny :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 18:13

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie Margaret, romantyk Ci się trafił, że hej!
    Pomyłki w naszym życiu pod postacią dziwnych typów nam się zdarzają, najważniejsze, kiedy potrafimy zdać sobie sprawę z tego, czego potrzebujemy i przy kim będziemy się czuły jak boginie hehe :-))

    Margaret.Se, Eltasz, aszka lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    najważniejsze, kiedy potrafimy zdać sobie sprawę z tego, czego potrzebujemy i przy kim będziemy się czuły jak boginie hehe :-))[/QUOTE]

    i właśnie tego się trzymajmy! :D

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mrgaret.Se, zaskoczyłaś mnie tymi piosenkami, ja nie śledziłam tego serialu, ale klimatycznie są fajne :)

    Moje drogie, nasza emocjonalność jest wpisana w naszą naturę :), i to jest uważam piękne :)

    milka1, Margaret.Se, aszka lubią tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dla nowych na tym wątku 0dance3.gif


    Ale nastukałyscie, troche przejrzałam stron. U mnie dziś lepiej, uff w końcu zjadłam obiad i kolację. Nawet troche posprzątałam w domu a tak ogólnie to prawie cały dzień przeleżałam :)

    Margaret fajne piosenki, moje ulubione to np romantycznie https://www.youtube.com/watch?v=lp-EO5I60KA albo nastroj taki zwykły to słucham np ze starszych https://www.youtube.com/watch?v=PIb6AZdTr-A :D


    Jot popieram :)

    Milka kot mnie wygrzał, a Twoj sie wygrzewał na paprapecie to nie widział co swinia robiła! Pewnie w tajemnicy!

    Margaret.Se, milka1, Adelajda lubią tę wiadomość

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ