X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szwajcarii, co do problemow z zajsciem- wiem ze leczenie w pl z doskoku na dluzsza mete sie nie udaje- ale tutaj diagnostyka mnie powala, jak juz trace nerwy to jade do pl o dziwo oni sie z diagnoza z pl zgadzaja.....
    w zeszlym roku mialam problem z nierosnacymi pecherzykami- upieralam sie ze cos z cukrem- twierdzili ze wymyslam- pojechalam do pl - hiperinsulinemia i hiperprolaktynemia,dostalam leki jajka rosly ale leki mi sie skonczyly- wyslali mnie do tutejszego endo- tarczyca mi poleciala( gorna norma ale do zachodzenia w ciaze ma sie jak sie ma, prolaktyna to samo- wiec przy takich danych wyjsciowych nawet sie nie moge poludzic na koniec cyklu)
    Ostatnio tut. gin wymyslil ze jeszce 2 mce z metformina i potem clomifen- czad, zwlaszcza ze w/w hormony nie takie, a clo zle dziala na endometrium, ktore mam zazwyczaj marne (5-6mm w polowie cyklu)
    Takze widoki tutaj w zasadzie zadne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 14:25

    MoBo, chruszczow lubią tę wiadomość

    gretka
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se u mnie dół dobrze wróżył :) Zresztą zawsze mam przed okresem taki zjazd...Ale kochana Ty się niczym nie przejmuj, przecież wyniki masz świetne !

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mamusiu znalazla mi sie owieczka w szwajcu :)

    Dobra z jakich okolic jestes? Ja jestem canton St Gallen, Marbach SG
    Jest kilka dobrych klinik i w zaleznosci gdzie mieszkasz mozna sie do nich przejsc. Gdzies kiedys widzialam forum dziewczyn polecajacych sobie lekarzy wiec poszukam.
    Mnie lekarz wysle do fiore http://www.fiore.ch/ (ta sama klinika jest w Feldkirch- Austria i Bregenz - niemcy ale tam nie pokrywa ubezpieczenie insemki).
    Jak bede wiedziala gdzie mieszkasz to pomyslimy - mam mnustwo kolezanek np w Genevie.

    gretka lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    No mamusiu znalazla mi sie owieczka w szwajcu :)

    Dobra z jakich okolic jestes? Ja jestem canton St Gallen, Marbach SG
    Jest kilka dobrych klinik i w zaleznosci gdzie mieszkasz mozna sie do nich przejsc. Gdzies kiedys widzialam forum dziewczyn polecajacych sobie lekarzy wiec poszukam.
    Mnie lekarz wysle do fiore http://www.fiore.ch/ (ta sama klinika jest w Feldkirch- Austria i Bregenz - niemcy ale tam nie pokrywa ubezpieczenie insemki).
    Jak bede wiedziala gdzie mieszkasz to pomyslimy - mam mnustwo kolezanek np w Genevie.

    Kanton Luzern , a ja obstawialam ze jestes z francuskojezycznego...
    a staram sie od styczen 2014

    gretka
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny. Podczytuje , podczytuje .. i widzę wielkie zmiany :-)))))
    Gratulacje Jot !!!!!!
    I witam sąsiadki z Kraka ;)
    Gretka jeśli mam Ci doradzić czy też polecić , to ja chodzę do dr Milewicza na Sadowej. Kolejki masakryczne przyjmuje nawet do 1-2 w nocy czasami. Pracuje na Kopernika, chłop trochę zmęczony.. ale raczej skuteczny i wiele ciąż uzyskał. Moje koleżanki z roboty do niego chodzą dlatego, tez tam trafiłam. Jest też endokrynologiem i od razu zleca komplet badań w klinice. No tak ciąży jeszcze u mnie niet... ale jestem po drożności 5 cykli temu i czekam... u mnie jeszcze z M problemy bo ma leniwą armię ;)
    Pozdrawiam

    gretka, MoBo lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    jak zaklepałaś sobie drugie miejsce w kolejce, to teraz nie masz wyjścia Margaret tylko w niej stanąć :-)

    a mnie na ovu ( w piątek) bolało prawe jajo a od wczoraj mnie boli lewe...

    hehehe no cóż, skoro nie mam wyjścia to nie będę więcej dyskutować :D :)

    U mnie teraz oba ale ze wskazaniem zdecydowanie na lewy a zeszły cykl tylko lewy, hmm podobno jest na zmianę raz jeden raz drugi..

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Cześć Dziewczyny. Podczytuje , podczytuje .. i widzę wielkie zmiany :-)))))
    Gratulacje Jot !!!!!!
    I witam sąsiadki z Kraka ;)
    Gretka jeśli mam Ci doradzić czy też polecić , to ja chodzę do dr Milewicza na Sadowej. Kolejki masakryczne przyjmuje nawet do 1-2 w nocy czasami. Pracuje na Kopernika, chłop trochę zmęczony.. ale raczej skuteczny i wiele ciąż uzyskał. Moje koleżanki z roboty do niego chodzą dlatego, tez tam trafiłam. Jest też endokrynologiem i od razu zleca komplet badań w klinice. No tak ciąży jeszcze u mnie niet... ale jestem po drożności 5 cykli temu i czekam... u mnie jeszcze z M problemy bo ma leniwą armię ;)
    Pozdrawiam
    a droznosc robilas prywatnie czy na nfz? bo mnie bardzeij interesuje wsio prywatne , ja wszystko w pl musze placic

    MoBo lubi tę wiadomość

    gretka
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    Kanton Luzern , a ja obstawialam ze jestes z francuskojezycznego...
    a staram sie od styczen 2014

    No niestety moja firma jest na 'zadupiu' a po niemiecku (tzn szwajcarsku) to mi lat potrzeba, zeby sie nauczyc. W pracy po angielsku, partner anglik, wszyscy znajomi obcokrajowcy wiec nie czuje sie, ze mieszkam w ch.

    Dobra zeby tu nie zasmiecac wysylam Ci 'kolezenstwo' :)
    Widzialam kilka klinik ktore mnie interesowaly w Zurichu (nawet specjalne kursy yogi i akupunktury proponuja - co mnie by sie podobalo).
    musze tylko poszukac linkow i wtedy przeslac.
    Mam tez kolezanke ktora sie wlasnie przeprowadzila do Luzern ale meza rodzice mieszkaja tam cale zycie wiec moze niech sie popyta o dobrego gina w okolocy - zapytam jej.

    gretka lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot wrote:
    Margaret.Se u mnie dół dobrze wróżył :) Zresztą zawsze mam przed okresem taki zjazd...Ale kochana Ty się niczym nie przejmuj, przecież wyniki masz świetne !

    Te co do tej pory robiłam badania to wszystko ok i mam nadzieję że na tych badaniach zakończe :) tak się pocieszam hehe

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    M problemy bo ma leniwą armię ;)

    To moze L-carnitine, ponoc skuteczne.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gretka, jeśli chodzi o endo, to świetne opinie słyszałam o R.Ratajczyku, przyjmuje przy ul. Lotniczej 3 (przyjmuje prywatnie) a jeśli chodzi o drożność to robiłam prywatnie.

    gretka lubi tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo .. M leci na Proxedzie tj skończy dziś 3 miesiąc kuracji, w maju ma zrobić kontrole... matko jak go przekonać żeby znowu poszedł na badanie :/ Będę musiała ostro walczyć :D..
    Gretka, ja robiłam na NFZ . Ale drożność robią odpłatnie na czystej, i białoprądnickiej jeszcze musiałabym pogrzebać gdzie..

    MoBo, gretka lubią tę wiadomość

    Eltasz
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę że nasze grono się sporo powiększyło tak raptem:)
    Pewnie dlatego, że dziewczyny ustawiają się powoli w tą Naszą kolejkę :D hehe

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret ja będę wiedziała czy kolejkę mam zaklepaną 1 maja :D

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • gretka Autorytet
    Postów: 1775 5459

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot wrote:
    Gretka, jeśli chodzi o endo, to świetne opinie słyszałam o R.Ratajczyku, przyjmuje przy ul. Lotniczej 3 (przyjmuje prywatnie) a jeśli chodzi o drożność to robiłam prywatnie.
    a gdzie sie udraznialaS jesli mozna, jak wolisz na priv to prosze :-)

    gretka
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Margaret ja będę wiedziała czy kolejkę mam zaklepaną 1 maja :D

    Halooo ja miałam byc druga, wpychasz się w kolejkę :D najpierw trzeba poprosić jak coś hahahhaha a nie na chama :D

    Ok moja droga :) to ja za Tobą na 6 maja wyliczone w statystyce @ :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 15:25

    Eltasz, milka1 lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki :D

    Eltasz
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Trzymam kciuki :D

    Wzajemnie oczywiście :D

    Eltasz lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    Margaret ja będę wiedziała czy kolejkę mam zaklepaną 1 maja :D

    Ha, to tak jak ja :-) też będę 1 testować! Nad morzem co prawda, więc sprawdzę na dwa dni przed spodziewaną,jeszcze przed wyjazdem, chociaż wynik testu może nie być wiarygodny, więc na długi weekend majowy nad morzem albo będę zdychać z bolesnym okresem albo może już bez @

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 15:37

    Eltasz, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 kwietnia 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HAHA, Jot już stoi przy kasie, patrzy sobie na nas, która tam za nią dołaczy a my czekamy na otwarcie bramki i się przepychamy haha :-)

    Gdzie te bociany ;-) ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2015, 15:38

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ