X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys miłego :)
    Shimmer trzymam kciuki zeby sie udało t2034.gif

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Tygrys miłego :)
    Shimmer trzymam kciuki zeby sie udało t2034.gif
    Dzieki :-) przydadza sie :-)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/576eefe8bfd7b.jpg.html
    Dziekuje za kciuki :-) teraz trzymajcie dziewczyny za poniedzialkowa bete i za srodowy przyrost od razu :-)

    aszka, Navi, Tygrys lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    http://zapodaj.net/576eefe8bfd7b.jpg.html
    Dziekuje za kciuki :-) teraz trzymajcie dziewczyny za poniedzialkowa bete i za srodowy przyrost od razu :-)
    trzymamy :p

    shimmer_lip, Navi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Shimmer! Mocno przytulamy i trzymamy :D
    Cześć Agawa79 :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz dziewczynki jak zobaczycie gdzies pole kukurydzy to do dziela :-) serio to najprawdopodobniej bedzie kukurydziane dziecko :-)

    Tygrys lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz, że to samo pomyślałam! :D Ogromnie mocno wspieram i cieszę się! :) I powiem Ci, że zaś poryczałam się ze wzruszenia :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O. Fajnie :-) ja teraz sie poryczalam jak przeczytalam Twoj post :-) a ogolnie to od kilku dni rycze :-)

    aszka, Navi lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 sierpnia 2014, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer super!!!!! :)

    Navi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer - jeśli to prawda z ta kukurydzą - to chyba Cię posłucham i będziemy zaliczać każde pole kukurydzy spotkane po drodze ;P
    Trzymam kciuki mocno :)

    Wczoraj chwilę załamania miałam, poryczałam się z tego wszystkiego...mąż stwierdził, że razem będziemy płakać... Śmiejemy się, że maluch od początku rodziców nie sucha.
    W środę idę do innego lekarza - zobaczymy co powie.

    Miłego dnia

    Navi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku jak ja się cieszę z Kukurydzianego Dzieciaka! :D

    Mój monitoring we wrześniu. Nie wiem w sumie czemu tak dopiero zaproponował gin, z przejęcia że nie ma pęcherzyka nie zapytałam czemu nie teraz.
    A ten pęcherzyk chyba dojrzewa, bo tak mnie łupi w brzuchu, że masakra. Choć to też może być sprawka "złapania wilka". No mówię Wam, od 3 dni WC moim domem ;) Cykl zatem odpuszczony w całej rozciągłości ;)

    Dziewczyny, zatem do kukurydzy biegiem marsz!!! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys bedzie dobrze, a badania jakies robiliscie?

    Navi ja tez sie ciesze...a do wc tez biegam, bo ja mam nadczynnosc i u mnei wc tez drugim domem całe zycie :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszko, a Ty już jesteś jak dobrze pamiętam po owulce? :) Bo jak pamiętam podobnie zaczęłyśmy tylko, że u mnie ten cykl taki jakiś niezrozumiały ;) A jak sytuacja u Ciebie? Bo ja trzymam kciuki za Ciebie :)

    Tygrysku, dobry pomysł z konsultacją u innego. Zawsze co dwie głowy to nie jedna, może zwróci uwagę na coś czego tak po ludzku ten obecny nie dostrzega albo uspokoi, że jest dobrze. Wiesz, Wasze Dziecko niechybnie już teraz ma wielką indywidualność i któż będzie mu dyktował kiedy ma przychodzić na świat i jak :)

    Tygrys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer - jakie wieści?? - bo jak na szpilkach siedzę czekając na info :)

    Navi - może przez wakacje - urlop, człowiek może wyluzowany bardziej i na spokojnie odłożył do września. Z tym lekarzem tez mam taka nadzieję. Przekonamy się w środę wieczorem.

    Aszka - robiliśmy badania, problem po obydwu stronach u nas. Ale z tego co mówiła lekarka nie wyklucza naturalnego zajścia. W sumie daliśmy sobie czas do września i jak nic nie wyjdzie to do IUI będziemy się szykować.

    A na "wilka" mi pomagała żurawina i urofuraginum...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 sierpnia 2014, 14:39

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta po 17:30. Dam znac na bank. Dzis sikaniec ciemniejszy wiec nam nadzieje ze bedzie dobrze :-)
    http://zapodaj.net/2d5580a76212e.jpg.html

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta 431,7 :-)

    aszka, Tygrys lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navii ja jestem na leku, tzn juz po i mi znowu wychodzi dziwny wykres, wiec w sumie albo jeszcze jestem przed owu (bo mam długie cykle teraz 44 dni) albo juz po, w sumie z temperatury nie wychodzi, ale mi lekarz mowil, zeby za bardzo sie tym nie sugerowac tzn tempka jak sie bierze ten lek bo moga wychodzic rozne wlasnie takie bzdurki, wiec w sumie tak stawiam ze jeszcze jestem przed tzn na podstawie jednak tempki.


    Tygrys wlasnie w innym watku pisałysmy z dziewczynami na temat suplementow dla facetow, np profertil, w google wpisz i mozecie sprobowac wielu facetom sie po takich suplementach poprawiły plemniki (3 miesiace brania - wymiana plemnikow) i sie udalo.


    Shimmer pisz jaka beta :D ładne kreseczki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 sierpnia 2014, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Beta 431,7 :-)
    no to brawo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SHIMMER - ale się cieszę - super :)

    Aszka - mój łyka Androvit - lekarka mu przepisała to. Ale na następnej wizycie się spytam o ten lek.


    aszka, vivienne0803 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 sierpnia 2014, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys wrote:
    SHIMMER - ale się cieszę - super :)

    Aszka - mój łyka Androvit - lekarka mu przepisała to. Ale na następnej wizycie się spytam o ten lek.
    nie namawiam do zmiany sa tansze np fermitril chyba taka nazwa za okolo 35-50 zl a w sumie to samo ma.

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ