X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 sierpnia 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer dobrze ze sie nic nie stało :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to masz coraz więcej objawów obecności maluszka. Ale fajnie. :)

    A ja niestety - nie tym razem, @ przyszła.
    Więc działamy dalej.

    Miłego dnia dziewczynki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys ja tez czekam na @ trudno, w kazdym razie nowy cykl nowe nadzieje moja stała mantra :D

    Tygrys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaa...chyba wszystkie tak mamy :). Ale w końcu musi się udać. MUSI

    Ale przede mną urlop akurat pod koniec wypadnie ovu - więc może akurat tym razem się uda :).

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys wrote:
    taaaa...chyba wszystkie tak mamy :). Ale w końcu musi się udać. MUSI

    Ale przede mną urlop akurat pod koniec wypadnie ovu - więc może akurat tym razem się uda :).
    na pewno w koncu sie uda :) Fajnie, miłego urlopu ja juz chodze troche do pracy ale na mało godzin, to ok.

    Navi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki - byle do czwartku, potem w niedziele wyjeżdżamy nad morze.
    Dobrze, że jest praca :)

  • MikiMiki Nowa
    Postów: 2 9

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 sierpnia 2014, 15:07

    Navi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikiMiki cześc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 sierpnia 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MikiMiki cześc :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej MikiMiki :)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    Shimmer :) Bardzo cieszę się, że brzuch Cię mniej boli a zachcianki, ból piersi i mdłości potwierdzają, że ciałko żółte pracuje dla dzidzia :)
    Dla spokojności idź do tego gina aby się upewnić, że wcale nie trzeba Ci niczego brać jak Twój organizm i dzidzia gracie do jednej bramki ;)

    To przejeżdżałaś pewnikiem blisko mnie, bo trasa blisko Krakowa :)
    PS. A z tej osy to rzeczywiście bezczelna chamka! Jak mogła tak zaburzyć raj ;)
    Pewnie przejeżdżałam :) A z osy świnia ma tylko szczęście, że ja uczulona nie jestem :)
    Dowodów na obecność maluszka mam jednego dnia więcej drugiego mniej. Oczywiście jak jest ich mniej to jak każda baba się martwię :) Dziś sobie nawet testa zrobiłam :)I jedyna różnica jest taka, że teraz kreska testowa jest ciemniejsza od kontrolnej :)
    Witaj MikiMiki :)
    Dziewczyny a czy ja Wam pisałam, że poza pola kukurydzy to ja jeszcze zioła o. Sroki pierwszy raz piłam??? Bo nie pamiętam. Nie wiem czy one zadziałały czy nie ale prochów antykoncepcyjnych nie biorę od 2 lat i nic się nie przypałętało :) Zeszły cykl z premedytacją się starałam i też nic i dopiero w tym coś się zadziało :)

    Aa i jeszcze chyba jutro zrobię betę bo w sumie nawet nie sprawdziłam czy przyrasta i zastanawiam się czy nie zrobić też progesteronu i tego tsh bo było dość wysokie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 sierpnia 2014, 10:18

    Navi lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Lukrysia Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny:-)jestem tu od niedawna

    Navi lubi tę wiadomość

    L
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer dobrze, że nie jesteś uczulona na osy. A u lekarza byłaś już? A te zioła to co za zioła? Widziałam tu wątek o nich - musze poczytać. Dobre to w ogóle? Ja tylko wiesiołka łykam. A w sumie najważniejsze, że Ci się udało :).

    Witam Lukrysia :)

    shimmer_lip, Navi, Lukrysia lubią tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Lukrysia :)

    Tygrysku u lekarza nie byłam. Wizytę z USG mam 9 września. Wizytę państwowo bez usg 21 sierpnia. Nic mi pan dr nie zrobi tak mi się wydaje bez usg więc nie spieszy mi się. Jutro zrobię tą bete jak będzie git to super jak nie to pojadę na jakiś ostry dyżur. Lekarz na tym etapie ciąży w sumie nic nie jest w stanie zrobić. Progesteron mam w normie więc żadnej lutki ani duphastonu pewnie nie dostanę. Ani kropla krwi czy plamienia ze mnie nie wylazła do tej pory. Nie chcę się bez sensu stresować. A w 9 tyg usg mi prawdę powie :) i to ostateczną prawdę :) Czuję się gites i tego się będę trzymać :)

    Zioła są ogólnie na wyregulowanie cykli i na owulację. W smaku są dobre jeśli się lubi zioła ;) a w działaniu no jeśli mnie zapytasz to powiem, że zajebiste!!!

    Navi, Lukrysia, samira, Tygrys lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 sierpnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer ja piłam te zioła i dostałam bólów brzucha po 7 dniach, niestety jestem z tych na ktore zioła działaja tragicznie. Ale tak samo miałam po herbatce innej ziołowej, moj organizm nie toleruje tego typu leczenia. Niektórym pomaga..podobno bo tak naprawde badan na to nie ma, ale inofolic tez niby pomaga i kupa innych wynalazkow a ja sadze ze to nie sprawa tego bo tak by wszystkim pomagało, tylko indwidualnego organizmu i innych czynników :) Jak ma pomoc to pomoze a jak nie, to i tak cudu nie bedzie.


    Teraz troche choruje, przemokłam na deszczu ale i dobrze :D przynajmniej biore lek i mam spokoj... :)

    Lukrysia hej :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! :)
    Cześć Lukrysia i MikiMiki :)

    Shimmer, bardzo dobre wieści. Podoba mi się mocno Twoje podejście nie szukania powodów do lęków :) Ciekawe z tymi ziołami o których piszesz. Ja od wczoraj łykam sobie ten castangus z ciekawości.

    Aszka, a co Ty tak zaziębiłaś się? Powiedz prawdę - przyłapał Cię deszcz w kukurydzy jak planowałaś aktualny cykl ;)

    Ja też zaczęłam od wczoraj nowy cykl, tylko że w tym owulencja przypada akurat jak jestem w pracy na wyjeździe i z nim już się pożegnałam. Od września pełną parą :)

    Tygrys, Ty nad morze a ja pracę zaczynam w górach w niedzielę :) Mega udanego urlopu! :)

    shimmer_lip, Tygrys lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 sierpnia 2014, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi własnie tak było ze zaczelismy w deszczu ;) a tak nparwde to po prostu wyszłam bez parasolki i mam za swoje :D

    Ja nadal czekam na @ chociaz mi tempka znacznie sie obnizyla, ale dlatego ze jestem 1 cykl na luteinie sadze ze za około tydzien moze dostane, jak byłam 1 cykl na dupku tez tak samo mi sie przedłuzyło, czuje bole menstruacyjne, w ogol jeszcze mi chyba ze 2 razy zostało na clo i inseminacja.

    Tygrys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer i jak robiłaś betę?? A to coś mi się pomieszało z tym lekarzem chyba - bo mi się wydawało, że szybciej masz wizytę.
    I tak trzymaj pozytywne nastawienie :)
    Navi - powodzenia w pracy :) (a to nowa praca czy tylko miejsce nowe?)
    Aszka Ty się kuruj i unikaj deszczu :)

    A tak swoją drogą - ciekawe czy kukurydza jedzona tez działa czy tylko pola kukurydzy (bo my ostatnio się opychamy gotowaną) ;P

    Miłego weekendu. Ja się pakuję i nad morze - już się doczekać nie mogę :)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 14 sierpnia 2014, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam :) Beta 12656 :) Progesteron 22 czyli spadł o 4 :( a tsh 1,3 :)
    Ogólnie git :)
    Dzięki za pamięć :)

    Tygrys lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Reggina Znajoma
    Postów: 24 14

    Wysłany: 15 sierpnia 2014, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny :)
    Mam skończone 35 lat i dopiero przymierzam się starania o dziecko

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ