X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 29 lipca 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    No właśnie wiem, bo mój siostrzeniec jest na kolonii w górach a ja też przejeżdżałam niedawno przez nie.

    Wiecie, tak mi dziś kiepskawo :-( Byłam u gina, dziś 12dc/24 i niby wszystko OK ale... tak jakby owulacja albo była dopiero co, co jest mało prawdopodobne lub wcale jej nie było i nie będzie w tym cyklu bo "W kanale szyjki widoczny śluz klarowny. Pochwa niezmieniona. Endometrium gr. 7 mm. W prawym jajniku pęcherzyk 9 mm. Zatoka Douglasa bez wolnego płynu."
    Zlecił mi od wrzesnia monitoring a do tego czasu mam zrobić badania endokrynologiczne w zwiazku z tarczycą. I na dodatek tyłozgięcie tłumaczy bóle. Ehhhh... Ale nic to - alleluja i do przodu :)

    Pozdrowienia ciepłe i słoneczne :)

    No ale ten pecherzyk bedzie coraz wiekszy i owu przed Toba :-) 12 dc to wczesna owulacja a dziewczyny tu miewaja i po 20 dc :-) luzik ;-) bedzie git :-)

    aszka lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi shimmer ma racje, badanie ok wskazuje ze jeszcze owu bedzie.


    Shimmer wracaj do stolicy tutaj upały :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2014, 11:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys wrote:
    Nawzajem - miłego dnia :)
    U nas po wieczornej burzy całkiem przyjemny poranek.
    Ja teraz mam oczekiwanie na @ lub brak... do ok 11-12 sierpnia.
    czekamy na info :D

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 30 lipca 2014, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi ovu zmienilo termin @ z 6 na 3 sierpnia. Jestem 10 dpo i coraz bardziej mnie kusza testy a wzielam ze soba trzy :-) moja ferajna lazi po gorach a ja drugi dzien w domu bo poczatki anginy mam :-( jakis pechowy ten cykl dla mnie :-( i lekow sie boje brac bo moze ten pechowy cykl skonczy sie milo?
    Moja siostra na dzialce na podlasiu i tam tez piekna pogoda a u mni znowu pada :-(

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Mi ovu zmienilo termin @ z 6 na 3 sierpnia. Jestem 10 dpo i coraz bardziej mnie kusza testy a wzielam ze soba trzy :-) moja ferajna lazi po gorach a ja drugi dzien w domu bo poczatki anginy mam :-( jakis pechowy ten cykl dla mnie :-( i lekow sie boje brac bo moze ten pechowy cykl skonczy sie milo?
    Moja siostra na dzialce na podlasiu i tam tez piekna pogoda a u mni znowu pada :-(

    Inhalacje może sobie zrób - powinno pomóc jeśli to początki choroby.
    Pecha nasz z tym deszczem - u nas upały .

    Navi - 12dc, to do owu jeszcze czasu chyba troszkę może być. A jak będzie monitoring - to będziesz dokładnie wiedziała co i jak. :)

    Dam znać oczywiście o efektach starań. Akurat przed urlopem będę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Mi ovu zmienilo termin @ z 6 na 3 sierpnia. Jestem 10 dpo i coraz bardziej mnie kusza testy a wzielam ze soba trzy :-) moja ferajna lazi po gorach a ja drugi dzien w domu bo poczatki anginy mam :-( jakis pechowy ten cykl dla mnie :-( i lekow sie boje brac bo moze ten pechowy cykl skonczy sie milo?
    Moja siostra na dzialce na podlasiu i tam tez piekna pogoda a u mni znowu pada :-(
    na test wg mnie to jeszcze za wczesnie, poczekaj jeszcze do 4 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys wrote:
    Shimmer - udanego urlopu :)

    My tez własnie po malowaniu - na szczęście tylko jeden pokój.
    No i już tylko trzy tygodnie do urlopu :)

    Miłego dnia :)
    u nas sie przesunie bo nie dali wolnego z tym remontem, ale moze i lepiej bo bedzie zimniej :D

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 30 lipca 2014, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    na test wg mnie to jeszcze za wczesnie, poczekaj jeszcze do 4 dni.
    Aszko kochana moja racjonalna strona to wie :-) moja forumowa strona mysli ze wiele dziewczyn w 11 dpo dostaje blada kreseczke :-) duzo by mi to teraz dalo. Jakbym miala bladziocha to bym jutro szukala laboratorium na bete ;-) a tak to mi sie nie chce :-) i angine lecze jodyna :-) a tak bym moze poszla po cos mocniejszego ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 lipca 2014, 17:18

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2014, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Aszko kochana moja racjonalna strona to wie :-) moja forumowa strona mysli ze wiele dziewczyn w 11 dpo dostaje blada kreseczke :-) duzo by mi to teraz dalo. Jakbym miala bladziocha to bym jutro szukala laboratorium na bete ;-) a tak to mi sie nie chce :-) i angine lecze jodyna :-) a tak bym moze poszla po cos mocniejszego ;-)
    wiadomo :D to mozesz zrobic ten test z siku :) moze cos bedzie-oby trzymam kciuki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 06:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam dziewczyny za słowa otuchy :) No sama jestem ciekawa jak to będzie, bo zawsze odkąd pamiętam mam cykle 24-dniowe.

    Jadę się spotkać dziś z przyjaciółmi.
    Dobrego dnia! :) :)

    Shimmer zdrowia koniecznie. Czekam z niecierpliwością :) Choć chyba rzeczywiście na test zbyt wcześnie ;) Ja też mam tendencje do niecierpliwości, tym bardziej jak w Twoim przypadku tu urlop a do tego angina. Mam wrażenie, że przy tych wykresach gdzie zielony kropek jest wcześnie OF w wielu przypadkach po prostu później zaznaczyło owulację niż faktycznie była u tych dziewczyn ;)
    Aszko! Zatem najlepszy plan wśród pracy bez urlopu i remontu - wypoczywaj w pracy, po pracy i przed ile się da! :D
    Tygrysku - czekam na wieści w sierpniu.

    Tygrys lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer jak zdrówko??

    Macie racje - to czekanie po ovu najgorsze...ta niepewność. Gdyby można było wiedzieć wcześniej ;)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 31 lipca 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z testem zaczekam jeszcze bo dzis temp wysoka przez przeziebienie. Bardzo bym chciala miec taka bez choroby :-) a dzis troche lepiej. Jodyna mi troche przysuszyla migdaly, kaszle i mam katar ale lepiej mi :-) dzis sobie jeszcze w chatce siedze moze jutro juz wyjde :-) a dzis w nocy odwalilam taka akcje ze hej :-) nie wiem czy cos mi sie przysnilo czy to przez goraczke ale o 1w nocy wskoczylam na chlopa mojego i darlam sie "adas lec no dalej lec" a potem ubzduralo mi sie ze z lozka wyjsc nie moge i pytalam go czy moze mnie uwolnic i czy tedy wyjde na balkon :-)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieźle Shimmer... ale mina Twojego pewnie bezcenna ;P

    ale dobrze, że zdrowie się poprawia.

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 31 lipca 2014, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tygrys wrote:
    Nieźle Shimmer... ale mina Twojego pewnie bezcenna ;P

    ale dobrze, że zdrowie się poprawia.
    Oj bezcenna :-) on byl smiertelnie przerazony :-) nie wiem co mi odbilo ale ja ogolnie gadam przez sen i na pytania nawet odpowiadam :-)
    Tygrysku dzieki za pamiec :-)
    Navi a kiedy masz teraz monitoring?

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2014, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.Ja mam 35 lat. Staramy się do 3 cykli. Drugi cykl jestem z Wami na OF. Poprzedni cykl był ok a w tym coś się pochrzaniło z temp. @ miałam od 16.07 ale taką nijaką, bardzo słabą i krótszą niż zwykle a teraz w podbrzuszu mnie ciągnie, taki ból jak na owu ale jakoś jaj nie widać w ogóle ciągle mam niską temp. w tym cyklu, Nie wiem co to jest, co się dzieje. Może to przez urlop który miałam od 15-go i zmianę klimatu. Trzymam za Was kciuki. pozdrawiam

    aszka lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc :-)

    Poczekaj jeszcze kilka dni. Tak Ci teraz temp spadla ze moze owu tuz za rogiem :-) a takie temp niskie to ja zawsze mamm i to nic zlego :-) sa dziewczyny ktore maja 35 z hakiem :-)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agawa.
    A cykle jakie masz długie?

    I witam wszystkich - życzę miłego dnia - PIĄTECZEK :)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczynki :-)
    A ja mam dzis mega dola i rycze od rana :-( o 5:30 obudzil mnie zatkany nos i juz nie moglam zasnac :-( i tak sobie mysle na ch*j ja place za ten domek jak leze zasmarkana, a jeszcze pokoj mamy na 3 pietrze i zanim wleze na gore ze sniadania to mi serce przez lewe ucho chce wyskoczyc. Moj sam nie wie co ma robic. Jak ze mna zostaje w domu to mi go szkoda bo on jest zdrowy i czemu ma sie nudzic. Jak idzie w gory to mi nudno (ale sie nie przyznaje) a on ma wyrzuty sumienia :-( jeszcze ze trzy dni do testowania a mnie raczki swedza ;-) a z drugiej strony nie czuje zeby cokolwiek sie we mnie zmienilo (poza gilowatym nosem i kaszlem wyrywajacym pluca). W
    sumie gdyby sie okazalo ze jestem w ciazy to ten dzieciak bylby chyba ze stali :-) wyrzymalby grzyba a potem gowniane przeziebienie :-)

    Navi jak monitoring?

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    No właśnie wiem, bo mój siostrzeniec jest na kolonii w górach a ja też przejeżdżałam niedawno przez nie.

    Wiecie, tak mi dziś kiepskawo :-( Byłam u gina, dziś 12dc/24 i niby wszystko OK ale... tak jakby owulacja albo była dopiero co, co jest mało prawdopodobne lub wcale jej nie było i nie będzie w tym cyklu bo "W kanale szyjki widoczny śluz klarowny. Pochwa niezmieniona. Endometrium gr. 7 mm. W prawym jajniku pęcherzyk 9 mm. Zatoka Douglasa bez wolnego płynu."
    Zlecił mi od wrzesnia monitoring a do tego czasu mam zrobić badania endokrynologiczne w zwiazku z tarczycą. I na dodatek tyłozgięcie tłumaczy bóle. Ehhhh... Ale nic to - alleluja i do przodu :)

    Pozdrowienia ciepłe i słoneczne :)
    Endometrium masz dobre, okołowulacyjne, brak płynu tez swiadczy ze nie było, jedyny minus to pechrzyk, bo jest za mały powinien byc juz około 18 mm. Lekarz moglby Ci dac lek clo na stymulacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 sierpnia 2014, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agawa79 wrote:
    Cześć dziewczyny.Ja mam 35 lat. Staramy się do 3 cykli. Drugi cykl jestem z Wami na OF. Poprzedni cykl był ok a w tym coś się pochrzaniło z temp. @ miałam od 16.07 ale taką nijaką, bardzo słabą i krótszą niż zwykle a teraz w podbrzuszu mnie ciągnie, taki ból jak na owu ale jakoś jaj nie widać w ogóle ciągle mam niską temp. w tym cyklu, Nie wiem co to jest, co się dzieje. Może to przez urlop który miałam od 15-go i zmianę klimatu. Trzymam za Was kciuki. pozdrawiam
    Hej witaj :) coz probowac trzeba niskie temperatur moga byc i przez zmiane, tez trzeba uwazac zeby przy otwartym oknie nie badac sie bo obniza.

‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ