X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 15 lipca 2014, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Shimmer :D maz pewnie nawet nie bedzie wiedzial co to :D

    No właśnie on niestety z tych kumatych :) Wcześniej musiałam mu jakoś wytłumaczyć dlaczego rano sobie w cipkę termometr wkładam :D Przyjął to na klatę :) ale z testami to już boję się, że będzie przegięcie :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tam :D jak to 100% facet to zniesie, chyba nie zemdleje :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    takie te nasze "prawdziwe facety" :D Mój chyba troszkę udaje, że wszystko rozumie bo czasem jego mina mówi że czasem nie rozumie ;)

    Nie wytrzymałam, zatestowałam dziś i brak nawet cienia cienia nadziei;) Czyli szykuję się na wakacyjny przyjazd "ciotki Walerii" choć OF przesunął jej najazd o dwa dni choć od lat cykl mam 24 dni. Rzeczywiście to dziwne, że wczoraj nie plamiłam a dziś mój termin @ a tempka dalej podwyższona. Zobaczymy za 2 dni :)

    Dobrego dnia! :) Trzymam kciuki mocno za Wasze zieloności które się szykują właśnie do zazielenienia niebawem :)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 16 lipca 2014, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    takie te nasze "prawdziwe facety" :D Mój chyba troszkę udaje, że wszystko rozumie bo czasem jego mina mówi że czasem nie rozumie ;)

    Nie wytrzymałam, zatestowałam dziś i brak nawet cienia cienia nadziei;) Czyli szykuję się na wakacyjny przyjazd "ciotki Walerii" choć OF przesunął jej najazd o dwa dni choć od lat cykl mam 24 dni. Rzeczywiście to dziwne, że wczoraj nie plamiłam a dziś mój termin @ a tempka dalej podwyższona. Zobaczymy za 2 dni :)

    Dobrego dnia! :) Trzymam kciuki mocno za Wasze zieloności które się szykują właśnie do zazielenienia niebawem :)

    To jeszcze nic straconego :-) jak @ brak i temp wysoka za dwa dni siknij znowu :-)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal czekam na @bo musze brac lek antygrzybicy niestety po zapaleniu gardla w czerwcu dostalam lek na 5 dni sie okazalo ze za krotko, jakos kilka dni temu mi to wrocilo w zaostrzonej formie (Zawsze mam tak po antybiotyku) i teraz mi lekarz przepisal na 10-12 dni, i tak biore i biore ...ale dlatego pewnie mi przesunelo bo test wiadomo zrobilam i negatywny i tym lepiej bo ten lek jest dosc mocny, ale teraz pewnie jeszcze z kilka co najmniej dni czekania na @.


    Navi tak jak pisze shimmer zatestuj w dzien spodziewanej miesiaczki moze bedzie dobra wiadomosc :D


    Powodzenia :) nam wszystkim. m0112.gif

    Jeszcze opisze Wam moja historie bo jest smieszna. Otoz jak ja zaczelam uzywac testow owu to wzielam taki stary kubeczek ktory wczesniej sluzyl do picia np herbaty i nalalam tak siku :D i zrobilam test i zapomnialam to wylac. A mezus wchodzi do lazienki zobaczyl ten kubelek wzial i mowi: a co tam masz witaminy rozpuszczone to moze wypije a ja nie moje siki HAHAHA. Mina bezcenna:D dobrze ze nie wypil :D Teraz juz wie :D i sie zawsze smiejemy z tej historii :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2014, 13:35

    shimmer_lip, Navi lubią tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 16 lipca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Ja nadal czekam na @bo musze brac lek antygrzybicy niestety po zapaleniu gardla w czerwcu dostalam lek na 5 dni sie okazalo ze za krotko, jakos kilka dni temu mi to wrocilo w zaostrzonej formie (Zawsze mam tak po antybiotyku) i teraz mi lekarz przepisal na 10-12 dni, i tak biore i biore ...ale dlatego pewnie mi przesunelo bo test wiadomo zrobilam i negatywny i tym lepiej bo ten lek jest dosc mocny, ale teraz pewnie jeszcze z kilka co najmniej dni czekania na @.


    Navi tak jak pisze shimmer zatestuj w dzien spodziewanej miesiaczki moze bedzie dobra wiadomosc :D


    Powodzenia :) nam wszystkim. m0112.gif

    No czad :-) ja ostatecznie wzielam korek od dezodorantu do sikania :-) moze nikt sie z niego nie bedzie chcial napic :-)

    Jeszcze opisze Wam moja historie bo jest smieszna. Otoz jak ja zaczelam uzywac testow owu to wzielam taki stary kubeczek ktory wczesniej sluzyl do picia np herbaty i nalalam tak siku :D i zrobilam test i zapomnialam to wylac. A mezus wchodzi do lazienki zobaczyl ten kubelek wzial i mowi: a co tam masz witaminy rozpuszczone to moze wypije a ja nie moje siki HAHAHA. Mina bezcenna:D dobrze ze nie wypil :D Teraz juz wie :D i sie zawsze smiejemy z tej historii :D

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer na pewno korek bezpieczniejszy :D

    Navi lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 17 lipca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi Ty jutro sikasz??? Trzymam kciuki :) Daj znać co i jak!!!

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi pisz!!!

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Kochane :)
    Nie miałam dostępu do Internetu przez 2 dni.

    No nie zdążyłam zatestować, bo zaskoczyła mnie @ ;) No nic, jest najlepiej jak może być... z nową nadzieją w nowy cykl :)

    Bardzo dobrego dnia! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    Witajcie Kochane :)
    Nie miałam dostępu do Internetu przez 2 dni.

    No nie zdążyłam zatestować, bo zaskoczyła mnie @ ;) No nic, jest najlepiej jak może być... z nową nadzieją w nowy cykl :)

    Bardzo dobrego dnia! :)
    Pewnie dobrego dnia :) a ja czekam nadal na @

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 18 lipca 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    Witajcie Kochane :)
    Nie miałam dostępu do Internetu przez 2 dni.

    No nie zdążyłam zatestować, bo zaskoczyła mnie @ ;) No nic, jest najlepiej jak może być... z nową nadzieją w nowy cykl :)

    Bardzo dobrego dnia! :)
    Wlasciwe podejscie :-) ja mam dzis jakis dupowaty humor :-(

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszko a ta @ to kiedy zaś? A jest szansa, że nie tym razem? :) :)

    Shimmer :) to ja tu wysyłam Ci humoru, szuuuu... łap :) :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 18 lipca 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    Aszko a ta @ to kiedy zaś? A jest szansa, że nie tym razem? :) :)

    Shimmer :) to ja tu wysyłam Ci humoru, szuuuu... łap :) :)
    juz przyszła, uff :D

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 19 lipca 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I bardzo dobrze :) Teraz niech się jajka ładnie produkują :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, właśnie chciałam Wam odpisać a tu nagle taki straszny trrrach w łazience. Lecę a tam lustro ze ściany w milion kawałków rozpadło się... samo! Prawda, że zaś nie trza zawracać se głowy głupimi przesądami? ;) No oczywiście, że nie trzeba ;)

    A chciałam przed tym lustrem napisać, że te cykle wyjątkowo jajcarne będą. Aszko, to my prawie równo zaczynamy :) a Shimmer Ty prowadź przykładem do zieloności :)

    shimmer_lip, aszka lubią tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 19 lipca 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj bardzo chętnie poprowadzę :) Za to mam problem :) Znowu :) Test owu prawie pozytywny, myślę sobie, że jutro może być już całkiem pozytywny :) A my jedziemy na działkę :) Tyle, że tam już jest mój tata, siostra i jej mąż, a pokoje mamy dwa :) No i szkoda mi będzie zmarnować jeden dzień na brak <3 ale z drugiej strony bzyknąć się przy tatusiu też głupio :D Co robić???

    PS. Z ręką na sercu zaczynam myśleć o tym coby wynieść w środku nocy koc na podwórko i bzyknąć się między porzeczkami :D

    aszka, Navi lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Oj bardzo chętnie poprowadzę :) Za to mam problem :) Znowu :) Test owu prawie pozytywny, myślę sobie, że jutro może być już całkiem pozytywny :) A my jedziemy na działkę :) Tyle, że tam już jest mój tata, siostra i jej mąż, a pokoje mamy dwa :) No i szkoda mi będzie zmarnować jeden dzień na brak <3 ale z drugiej strony bzyknąć się przy tatusiu też głupio :D Co robić???

    PS. Z ręką na sercu zaczynam myśleć o tym coby wynieść w środku nocy koc na podwórko i bzyknąć się między porzeczkami :D
    bzykaj sie miedzy porzeczkami.


    Navi to fajnie :D:D

    Navi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Oj bardzo chętnie poprowadzę :) Za to mam problem :) Znowu :) Test owu prawie pozytywny, myślę sobie, że jutro może być już całkiem pozytywny :) A my jedziemy na działkę :) Tyle, że tam już jest mój tata, siostra i jej mąż, a pokoje mamy dwa :) No i szkoda mi będzie zmarnować jeden dzień na brak <3 ale z drugiej strony bzyknąć się przy tatusiu też głupio :D Co robić???

    PS. Z ręką na sercu zaczynam myśleć o tym coby wynieść w środku nocy koc na podwórko i bzyknąć się między porzeczkami :D

    Porzeczki - extra! Świetny pomysł! Ty to jeszcze opatentujesz niebawem nową metodę wspierania płodności "poczynanie w porzeczkach jako najskuteczniejsza metoda NPR" :D ja Ci to mówię :D

    aszka, shimmer_lip lubią tę wiadomość

‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ