X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    Dzień dobry Dziewczyny :)
    Przyjmiecie mnie do grupy? Ja 38 lat.

    To mój pierwszy pierwszuni post na OF... zatem jak nic ma moc spełniania życzeń :))) - szybkiego zafasolkowania i zadzieckowania Nam! :)
    oby sie udało :)


    Miłego dnia dziewuszki s0312.gif


    Ja czekam na @ i nowy cykl, nowe nadzieje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2014, 11:15

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 12 lipca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:

    Ja czekam na @ i nowy cykl, nowe nadzieje.

    Właściwe podejście :) Będę trzymać kciuki :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, trudno ;) i dalej :D Shmimmer a jak u Ciebie sytuacja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2014, 21:23

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 12 lipca 2014, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No u mnie git :) Znaczy nowy cykl (okres się zaraz kończy i dobrze bo mam dziką chcicę) nowe nadzieje i możliwości :)

    Aaaa dziś się pochwaliłam mężowi jakiego avatarka sobie zrobiłam :) i moje wary zrobiły na nim wrażenie :) chyba większe niż normalnie :) w sensie zdziwił się, że to moje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2014, 21:46

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lipca 2014, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer i niech docenia :) :) A ja na @ czekam, tyle ze mam dlugie cykle i mysle ze jeszcze troche poczekam :D

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 lipca 2014, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Shimmer i niech docenia :) :) A ja na @ czekam, tyle ze mam dlugie cykle i mysle ze jeszcze troche poczekam :D

    No ja mam niby 28-29 dni ale i tak dłuży mi się strasznie. A Ty ile masz zazwyczaj dni?

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrego dnia Kochane :)
    dziś 8 dpo, obiecuję sobie na wszystko, że w następnym cyklu już nie będę się tak nakręcać ;) (chociaż to samo obiecywałam se miesiąc temu).
    Czy 10 dni drugiej fazy to nie za mało?

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 lipca 2014, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    Dobrego dnia Kochane :)
    dziś 8 dpo, obiecuję sobie na wszystko, że w następnym cyklu już nie będę się tak nakręcać ;) (chociaż to samo obiecywałam se miesiąc temu).
    Czy 10 dni drugiej fazy to nie za mało?

    Gdzieś czytałam, że 10 dni to dolna granica normy. A może spróbuj wit b6? Z tego co widzę dużo dziewczyn ją bierze właśnie na wydłużenie tej fazy (progesteron)?
    A jeśli chodzi o nakręcanie się to wydaje mi się, że nie da się nie nakręcać mierząc temp i obserwując ciało :/

    Navi lubi tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję :) przyjrzę się tej B6 bo martwi mnie to. Czas odwiedzić gina, zmotywowałam się dzięki temu portalowi.
    A co do nakręcania... no masz rację - jak się nie nakręcać jak bacznie się obserwujemy co dnia a co dopiero po owulce ;) Choć tego miesiąca już staram się i tak tak strasznie nie nakręcać się. Shimmer_lip, Aszka, trzymam kciuki Dziewczyny za aktualne cykle, aby były dłuuuuugie aż do szczęśliwych porodów. Amen amen amen :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam p0503.gif własnie wrociłam z mezem z parku, było ekstra i na koniec lody :D

    Shimmer_lip ja miałam cykle 60 dniowe teraz mi zeszło do 35-40. Ale ten to pewnie bedzie z 40.

    Navi 10 dni to dolna granica, tak wiec jak napisala shimmer_lip warto sprawdzic co sie dzieje :)


    Ciepełka życzę m0150.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2014, 15:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lipca 2014, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    Dziękuję :) przyjrzę się tej B6 bo martwi mnie to. Czas odwiedzić gina, zmotywowałam się dzięki temu portalowi.
    A co do nakręcania... no masz rację - jak się nie nakręcać jak bacznie się obserwujemy co dnia a co dopiero po owulce ;) Choć tego miesiąca już staram się i tak tak strasznie nie nakręcać się. Shimmer_lip, Aszka, trzymam kciuki Dziewczyny za aktualne cykle, aby były dłuuuuugie aż do szczęśliwych porodów. Amen amen amen :)
    ja pierwszy miałam na clo ale juz sie nie nakrecam....moze a jednak mnie trafi w ktoryms cyklu :D Tez trzymam kciukaski!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    ja pierwszy miałam na clo ale juz sie nie nakrecam....moze a jednak mnie trafi w ktoryms cyklu :D Tez trzymam kciukaski!!!!

    Mocno zatem życzę aby to zaskoczenie było za pierwszym z brzegu cyklem! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lipca 2014, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    Mocno zatem życzę aby to zaskoczenie było za pierwszym z brzegu cyklem! :D
    u mnie na pewno za duza dawka byla, jajcory mnie bolaly :/
    Teraz zmniejszam i zobaczymy jak bedzie :)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 15 lipca 2014, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    u mnie na pewno za duza dawka byla, jajcory mnie bolaly :/
    Teraz zmniejszam i zobaczymy jak bedzie :)
    No to teraz musi byc dobrze.
    Ja jestem zla od rana bo mi budzik na mierzenie temp nie zadzwonil i mierzylam 1,5 godz pozniej. Zignorowalam ja ale i tak jestem zla :-( i chyba dzis zrobie pierwszy test owu (of juz mi niby plodne pokazuje) ale nie wiem jak wytrzymam bez picia dwie godziny w tym upale. I pytanie mam w trakcie tych 2 godzin mozna normalnie sikac? Czy trzeba trzymac? Normalnie jak debil sie czuje :-D a w instrukcji to nic nie jest napisane nawet o tym nie piciu :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lipca 2014, 18:13

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak pokazuje to rzeczywiście zrób dziś :) Powiem Wam, że ja ten mam pierwszy z testami owu i zadziwiona jestem, że bez nich byłam pół życia przekonana, że owulkę mam gdzieś raczej na początku cyklu, nie miałam nigdy monitoringu a tu i OF i testy pokazują, że ta moja potencjalna owulka to w innym miejscu cyklu. Człowiek to się uczy przez całe życie ;)
    Z tym piciem to rzeczywiście kiszka w upał, ale sama się przekonałam na sobie, jak drobne picie fałszuje jednak wynik. Sikać można z tego co mi wiadomo :) Tylko przy ciążowym poranne stężenie ma znaczenie. Tak ja się dowiedziałam :)

    Dobrego dzionka :)

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 15 lipca 2014, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    jak pokazuje to rzeczywiście zrób dziś :) Powiem Wam, że ja ten mam pierwszy z testami owu i zadziwiona jestem, że bez nich byłam pół życia przekonana, że owulkę mam gdzieś raczej na początku cyklu, nie miałam nigdy monitoringu a tu i OF i testy pokazują, że ta moja potencjalna owulka to w innym miejscu cyklu. Człowiek to się uczy przez całe życie ;)
    Z tym piciem to rzeczywiście kiszka w upał, ale sama się przekonałam na sobie, jak drobne picie fałszuje jednak wynik. Sikać można z tego co mi wiadomo :) Tylko przy ciążowym poranne stężenie ma znaczenie. Tak ja się dowiedziałam :)

    Dobrego dzionka :)

    No właśnie ja też obstawiam, że mam jakoś wcześnie owulację (jeśli ją mam) ale chyba nie aż tak wcześnie ;/ i właśnie dlatego zacznę te testy robić dziś bo zwyczajnie nie chcę akcji przegapić. W następnym cyklu już bardziej będę wiedziała co i kiedy :)
    No i to wszystko jednak nie jest takie łatwe :) Pij bo gorąco, pij żeby śluz był dobry ale nie pij jak chcesz na testa siknąć :) Jaja jak berety :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer sikac mozesz, chodzi o to ze jak duzo pijesz to mocz sie rozciencza i wtedy moze nic nie wykryc. Najlepiej tez codziennie o tej samej porze te testy robic, bo ja np jak robilam wczesniej to mi tez nie pokazywalo, a jak pozniej o tej samej godzinie to juz pokazywalo :D Nawet na poczatku kupilam te testy z rosmananna, z allegro i z apteki ale wszystkie to samo pokazywaly a cena na allegro 1 zl w aptece 12 zl za test wiec jest roznica.

    Navi mi tez niby pokazywalo owu, a usg nie, wiec tez z tym roznie, ale co poradzic -milego dnia :)

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 15 lipca 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Navi wrote:
    Dobrego dnia Kochane :)
    dziś 8 dpo, obiecuję sobie na wszystko, że w następnym cyklu już nie będę się tak nakręcać ;) (chociaż to samo obiecywałam se miesiąc temu).
    Czy 10 dni drugiej fazy to nie za mało?

    To Ty kochana jakoś na dniach testujesz??? Powodzenia :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 15 lipca 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Shimmer sikac mozesz, chodzi o to ze jak duzo pijesz to mocz sie rozciencza i wtedy moze nic nie wykryc. Najlepiej tez codziennie o tej samej porze te testy robic, bo ja np jak robilam wczesniej to mi tez nie pokazywalo, a jak pozniej o tej samej godzinie to juz pokazywalo :D Nawet na poczatku kupilam te testy z rosmananna, z allegro i z apteki ale wszystkie to samo pokazywaly a cena na allegro 1 zl w aptece 12 zl za test wiec jest roznica.

    Navi mi tez niby pokazywalo owu, a usg nie, wiec tez z tym roznie, ale co poradzic -milego dnia :)

    Dzięki za rady :) Dziś 7dc i blada druga kreska więc negatywny. Czekam i bardzo jestem ciekawa czy wyjdzie mi jakiś pozytyw :) Robię te testy w wielkiej konspiracji żeby męża nie przerażać :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lipca 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer :D maz pewnie nawet nie bedzie wiedzial co to :D

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ