X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Pare miesiecy temu sie tu troche udzielalam, ale potem stwierdzilam ze musze przestac sie nakrecac i nie pisalam. Nie wiem czy ktoras z Was jeszcze pamieta...
    W kazdym razie, pomyslalam, ze do Was znowu dolacze, bo ciagle podczytuje co u Was slychac i stwierdzam ze jestescie super babki :)

    Trzymam za Was wszystkie kciuki :*
    czesc :) wzajemnie super babko :* to pisz a nie tylko czytasz :p

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    czesc :) wzajemnie super babko :* to pisz a nie tylko czytasz :p


    Obiecuje poprawe :D Jakos nie moglam sie zdecydowac :P

    Mam nadzieje ze Twoja stymulka zakonczy sie pozytywnym testem :) Ja troche nie jestem w tym temacie, bo nigdy nie mialam stymulwanego cyklu, ale kto wie? Moze kiedys ;)

    gretka lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gretka wrote:
    Czesc
    MoBo AMH- nie musi sie na poczatku, kiedy zrobisz to bedzie Robi sie zazwyczaj z innymi i tak sie utarlo- ja wlasnie na swiezo dzis robilam- tylko sobie sprawdz w ktorym labie robia, bo ja robilam w diagnostyce i musialam do innego sie kopsnac niz zazwyczaj chodze.
    a i plus taki- skrocil sie czas oczekiwania, ma byc za 5-7 dni.
    Zobaczymy :-)

    Ooo proszę :) to szukam labo w okolicy! Kciukasy za Twoje.

    gretka lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Obiecuje poprawe :D Jakos nie moglam sie zdecydowac :P

    Mam nadzieje ze Twoja stymulka zakonczy sie pozytywnym testem :) Ja troche nie jestem w tym temacie, bo nigdy nie mialam stymulwanego cyklu, ale kto wie? Moze kiedys ;)
    jak nie,to jeszcze 2 proby i invitro.

    She Wolf lubi tę wiadomość

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 6 maja 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo, AMH faktycznie tak jak dziewczyny piszą -dc jest tu obojętny.
    Miałam dziś kupić buraki, a patrzyłam na nie jak zaczarowana :):):) skleroza straszna rzecz ;)

    Aszka, ale świetnie że idziesz do przodu-super :) Coś się dzieje - idzie ku lepszemu :) Życzę powodzenia.

    Cześć She Wolf :)

    MoBo, milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    Adelajda
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Byłam u lekarza, wszystko ok powiedział że zaczynamy ze stymulacja. Dostałam znowu letrozol bo powiedział, że moge wybrać clo ale juz by nie proponował, a z kolei do IUI nie zaleca gonalu czyli zastrzyków, lub innych np menopur bo to sie bardziej sprawdza w invitro. Takze powiedział, że sprobuejmy znowu letrozolu tylko bedziemy wyniki monitorować co 2 tygodnie mam robic wyniki krwi. Moze sie w koncu uda podejsc do inseminacji. Co prawda powiedział, ze on by zbytnio na IUI nie liczył (jak mnie juz pociesza przed ;) ale jak chcemy sprobowac to nasza decyzja :)

    No to supcio :) a może i lepiej mieć takiego sceptyka za lekarza bo widzisz ten mój to tylko 'wszystko ładnie. ..bla bla'
    No to teraz będziesz musiała więcej buraków jeść bo Cię z krwi wyssaja :D

    aszka lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś się też pyrknelam po forach i znalazłam cudne przepisy +35
    Spisałam jeden przepis i idę próbować :)

    aszka lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Hej dziewczyny :)

    Pare miesiecy temu sie tu troche udzielalam, ale potem stwierdzilam ze musze przestac sie nakrecac i nie pisalam. Nie wiem czy ktoras z Was jeszcze pamieta...
    W kazdym razie, pomyslalam, ze do Was znowu dolacze, bo ciagle podczytuje co u Was slychac i stwierdzam ze jestescie super babki :)

    Trzymam za Was wszystkie kciuki :*

    Witamy i pozdrowienia dla Londku :)
    Z ciekawości leczysz się na nhs czy gdzieś prywatnie?

    She Wolf lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Byłam u lekarza, wszystko ok powiedział że zaczynamy ze stymulacja. Dostałam znowu letrozol bo powiedział, że moge wybrać clo ale juz by nie proponował, a z kolei do IUI nie zaleca gonalu czyli zastrzyków, lub innych np menopur bo to sie bardziej sprawdza w invitro. Takze powiedział, że sprobuejmy znowu letrozolu tylko bedziemy wyniki monitorować co 2 tygodnie mam robic wyniki krwi. Moze sie w koncu uda podejsc do inseminacji. Co prawda powiedział, ze on by zbytnio na IUI nie liczył (jak mnie juz pociesza przed ;) ale jak chcemy sprobowac to nasza decyzja :)


    Aszka, super wieści! Lekarz, jak lekarz, najważniejsze, żeby w leczeniu był skuteczny :-)

    MoBo, napisz jak Ci przepis wyszedł.

    Cześć She Wolf!

    Adelajda, Ty sklerotyku :-)

    MoBo, She Wolf, aszka, Adelajda lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 maja 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, oby udalo sie juz teraz :* :)


    Hej Mobo :) Lecze sie na NHS (jak na razie). W koncu doczekalam sie pierwszej wizyty w klinice nieplodnosci, ktora okazala sie gabinetem w tym samym korytazu, w ktorym mialam kolposkopie i zabieg na szyjce ;)
    Co do AMH, ja robilam w Polsce w Diagnostyce i kosztowalo grosze - jakies 60 zl. W UK troche drozej :(
    A z ciekawosci, co za przepis wynalazlas?


    Adelajda, Milka witam :*

    milka1, MoBo lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak to odbebnie to juz tylko zostanie invitro.

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, nie 'odbebnisz', tylko bedziesz walczyc zeby sie udalo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 19:34

    milka1, Cinderella lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Kochana, nie odbebnisz tylko bedziesz walczyc zeby sie udalo :)

    Myślę podobnie - więcej wiary kurdę ;) Nie bądź zrezygnowana, tak fajnie, że podchodzisz - zawsze jest nadzieja :)

    She Wolf, ale dziecinka Ci szaleje :)

    milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    Adelajda
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    Myślę podobnie - więcej wiary kurdę ;) Nie bądź zrezygnowana, tak fajnie, że podchodzisz - zawsze jest nadzieja :)

    She Wolf, ale dziecinka Ci szaleje :)


    No wlasnie :) wiadomo, ze czasem kazdy ma jakies doly, ale trzeba wierzyc ze sie uda, bo inaczej jaki bylby w tym wszystkim sens?

    Szaleje, ale lepiej by wskoczyl do brzucha a nie smieje sie ze mnie z ekranu ;)

    Adelajda, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:

    Szaleje, ale lepiej by wskoczyl do brzucha a nie smieje sie ze mnie z ekranu ;)

    Nie z Ciebie, a do Ciebie. Czeka u góry na odpowiedni moment, żeby się do Ciebie wprowadzić, ot co :)

    milka1, She Wolf lubią tę wiadomość

    Adelajda
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda wrote:
    Nie z Ciebie, a do Ciebie. Czeka u góry na odpowiedni moment, żeby się do Ciebie wprowadzić, ot co :)

    Haha, mam taka nadzieje :D

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    Aszka, oby udalo sie juz teraz :* :)


    Hej Mobo :) Lecze sie na NHS (jak na razie). W koncu doczekalam sie pierwszej wizyty w klinice nieplodnosci, ktora okazala sie gabinetem w tym samym korytazu, w ktorym mialam kolposkopie i zabieg na szyjce ;)
    Co do AMH, ja robilam w Polsce w Diagnostyce i kosztowalo grosze - jakies 60 zl. W UK troche drozej :(
    A z ciekawosci, co za przepis wynalazlas?


    Adelajda, Milka witam :*

    a takie fajne jabłka zapiekane z musli, coś jak Apple crumble powinnaś wiedzieć co to jest :)
    Właśnie zajadamy ciepłe z lodami, raz na jakiś czas trzeba zgrzeszyc :)

    Adelajda, She Wolf lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak patrze na statystyki to wiary mam coraz mniej-realnie patrze :D ale jakis 1% na pewno mozliwosci jest :D :D

    MoBo poczestuj mnie :)

    MoBo lubi tę wiadomość

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 6 maja 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:

    MoBo poczestuj mnie :)
    Ja też się wpraszam ;)

    MoBo lubi tę wiadomość

    Adelajda
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 6 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    a takie fajne jabłka zapiekane z musli, coś jak Apple crumble powinnaś wiedzieć co to jest :)
    Właśnie zajadamy ciepłe z lodami, raz na jakiś czas trzeba zgrzeszyc :)


    Akurat za crumble nie przepadam, ale jablka pieczone + lody = <3


    Aszka, po prostu mysl, ze to TY jestes w tym procencie, ktoremu sie uda. Glowa do gory :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 maja 2015, 20:11

    Adelajda, MoBo, aszka, milka1 lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
‹‹ 87 88 89 90 91 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ