X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femii wrote:
    Cysty przecież widać na usg
    tak ja mialam w styczniu okropnosc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femii wrote:
    No tak,siostra mojego męża omal nie zemdlala... Pamiętam jak opowiadała że to najgorszy bol jaki w życiu doznała...
    przy niedroznych to podobno norma.

  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    ale mi to nie przeszkadza ze pozachodziły, tylko mnie interesuje temat staran a nie przerzucanie postow ktore dla mnie nic nie wnosza(w sensie temetow stricte leczeniowych). Zeby bylo jasne nie zazdroszcze nikomu ze ma dziecko i bardzo dobrze ze kobiety zachodza, ale nie wymagam zeby ktos sie interesował moimi staraniami i lekami, jak ma dziecko, to zrozumiale, dlatego wole pisac w watkach typowo staraniowych.

    Na razie nie mam, czekam na jutro na decyzje lekarza.
    Nie chcialam sie wtracac, ale czy przepis na barszcz i komentarze do niego tez sa lecznicze? Chyba ze cos przeoczylam.
    Swoja droga trzeba miec zelazna psyche, zeby pisac ciagle o jednym... I nudne to w dodatku...

    mamatrojki80, kapturnica, kkisia, anna maria, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Nie chcialam sie wtracac, ale czy przepis na barszcz i komentarze do niego tez sa lecznicze? Chyba ze cos przeoczylam.
    Swoja droga trzeba miec zelazna psyche, zeby pisac ciagle o jednym... I nudne to w dodatku...
    trudne widocznie jestem nudna. Wole byc nudna niz byc uszczypliwa bo ktos napisał jakis post ktory mi sie nie spodobał. A teraz pozostawie Was ze swoimi wrazeniami bo nie zamierzam sie wdawac w przepychanki tego typu bo szczerze tez mnie to nie interesuje. :) Miłego dnia :)

    Cinderella, MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracajac do tematu zrobiłam dzis badania i po 17.00 bede miec wyniki, to sie okaze czy jutro w ogole pojde na wizyte z usmiechem czy bez usmiechu 036.gif

    MoBo lubi tę wiadomość

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziobak wrote:
    Nie chcialam sie wtracac, ale czy przepis na barszcz i komentarze do niego tez sa lecznicze? Chyba ze cos przeoczylam.
    Swoja droga trzeba miec zelazna psyche, zeby pisac ciagle o jednym... I nudne to w dodatku...

    Jak najbardziej lecznicze, beda to wiedzialy osoby z niskim zelazem i anemia - jak ja. Dla fanu tego nie pije. pozdrawiam

    milka1, Cinderella, Adelajda lubią tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Jak najbardziej lecznicze, beda to wiedzialy osoby z niskim zelazem i anemia - jak ja. Dla fanu tego nie pije. pozdrawiam
    dlatego ja meza zapedzę :p 04icon_rotfl.gif niech trze te buraki...dla mnie potrzebne bo lekka anemia.

    Ja raz sie napiłam ze sklepu :/ ale to niedobre, ale jak utrze maz to wypije bo mi bedzie go szkoda ... 04icon_rotfl.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 13:08

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka tu raczej poszło o kopciucha co skacze z wątku na wątek
    i tylko chodzi i skiełczy
    aszka wrote:
    trudne widocznie jestem nudna. Wole byc nudna niz byc uszczypliwa bo ktos napisał jakis post ktory mi sie nie spodobał. A teraz pozostawie Was ze swoimi wrazeniami bo nie zamierzam sie wdawac w przepychanki tego typu bo szczerze tez mnie to nie interesuje. :) Miłego dnia :)

    moremi, Mega, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niech każdy pisze gdzie chce, przecież po to są różne wątki, dajmy sobie wszystkie wolność wyboru :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Wracajac do tematu zrobiłam dzis badania i po 17.00 bede miec wyniki, to sie okaze czy jutro w ogole pojde na wizyte z usmiechem czy bez usmiechu 036.gif


    oby z uśmiechem :-)

    aszka lubi tę wiadomość

  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    nie czytaj bo to zalezy od przypadku. Mnie dopiero bolało mocno po zejsciu :D a jaka diagnoza?
    Ponoć wszystko ok, tylko ciąży od 2,5roku brak.nie wiem co jeszcze mam zbadać.do gin idę za miesiąc dopiero. Zobaczymy co on jeszcze powie o wyniku.Co jeszcze mogę zrobić w kierunku diagnostyki? AMH jeszcze tylko nie robiłam ale zrobię za miesiąc jak będę w Polsce bo 10x taniej...

    aszka lubi tę wiadomość

  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 5 maja 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Wracajac do tematu zrobiłam dzis badania i po 17.00 bede miec wyniki, to sie okaze czy jutro w ogole pojde na wizyte z usmiechem czy bez usmiechu 036.gif
    Trzymam kciuki! będzie ok

    aszka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    widzę, że to forum nie służy wymianie doświadczeń... Reni, widzę, że masz problem... nazywanie kogś "kopciuchem" jest aroganckie i bardzo prymitywne. Obrażanie ludzi jest oznaką słabości, z którą sobie człowiek sam nie może poradzić.

    pozdrawiam Cię serdecznie mimo wszystko...

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 5 maja 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miałaś już do mnie nic nie mówić

    Kopciuch pochodzi od Twojego nicka
    nie mogę do Ciebie mówić Kopciuszku, bo nie masz 5 lat

    z tego co widzę Ty masz problem
    próbowałaś spokojnie oddychać? może to Ci pomoże wyciszyć się

    zen.gif
    Cinderella wrote:
    Cześć dziewczyny,

    widzę, że to forum nie służy wymianie doświadczeń... Reni, widzę, że masz problem... nazywanie kogś "kopciuchem" jest aroganckie i bardzo prymitywne. Obrażanie ludzi jest oznaką słabości, z którą sobie człowiek sam nie może poradzić.

    pozdrawiam Cię serdecznie mimo wszystko...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 15:54

    BISCA, mamatrojki80 lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femii wrote:
    Ponoć wszystko ok, tylko ciąży od 2,5roku brak.nie wiem co jeszcze mam zbadać.do gin idę za miesiąc dopiero. Zobaczymy co on jeszcze powie o wyniku.Co jeszcze mogę zrobić w kierunku diagnostyki? AMH jeszcze tylko nie robiłam ale zrobię za miesiąc jak będę w Polsce bo 10x taniej...
    jak reszta badan ok, to AMH, w sumie ja mam tez w miare dobre badania i mi juz tylko zostaje IUI a pozniej invitro.


    Co do badan, sa ok :) w końcu :) po 3 cyklach 041.gif co za ulga...

    MoBo, milka1, Reni, BISCA lubią tę wiadomość

  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    jak reszta badan ok, to AMH, w sumie ja mam tez w miare dobre badania i mi juz tylko zostaje IUI a pozniej invitro.


    Co do badan, sa ok :) w końcu :) po 3 cyklach 041.gif co za ulga...
    Super ze wyniki masz dobre !
    ja to z tym AMH się nie spieszę bo mam dobre LH FSH niektórzy lekarze uważają to za równoważne badanie z AMH wiec na razie nie robiłam, no ale już zrobie,naprawdę nie wiem co jeszcze bym miała zrobić. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 20:11

    aszka lubi tę wiadomość

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    niech każdy pisze gdzie chce, przecież po to są różne wątki, dajmy sobie wszystkie wolność wyboru :-)
    Popieram.

    aszka, Cinderella lubią tę wiadomość

    Adelajda
  • Flamenca Znajoma
    Postów: 19 25

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinderella wrote:
    Flamenco, po jakim badaniu dowiedziałaś się o cyście?

    Mialam zwykle dopochwowe USG, ktore od razu to wykazalo.

    Cinderella lubi tę wiadomość

    Anna
  • Flamenca Znajoma
    Postów: 19 25

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    nie czytaj bo to zalezy od przypadku. Mnie dopiero bolało mocno po zejsciu :D a jaka diagnoza?

    No chyba to jest mit z tym bolem przy badaniu HSG. Nidgy o tym nie slyszalam, zeby podawano przy tym jakies znieczulenie. Poprostu jest pewien dyskomfort i samo badanie nie nalezy do przyjemnych oczywiscie (sama jestem po nim). To tak dla pocieszenia dla tych, ktorych to czeka. Nie panikujcie dziewczyny - to bardziej lezy w psychice! A my
    z reguly jestesmy przeciez silna plcia!

    aszka, Femii lubią tę wiadomość

    Anna
  • Flamenca Znajoma
    Postów: 19 25

    Wysłany: 5 maja 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm....ja mam jeden jajowod niedrozny i zadnego bolu nie czulam. Moze to jednak subiektywne odczucie i kazda reaguje na bol roznie.

    Anna
‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ