X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:53

    gretka, moremi, ComeToMeBaby, mamatrojki80, efcia, kapturnica, kkisia, Niuta, Mega, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cindirella nawet nie próbowałaś

    Cinderella wrote:

    Czy jest możliwość, abyśmy sie poznały, choć tak pobieżnie, dla nowych osób jak jak. Czy możecie np. napisać poniżej (wiek, liczbę starań, zidentyfikowany problem). Jestem tu 2 miesiąc i trochę dziewczyn nie ogarniam. Na 35+ są już babki zaprzyjaźnione od 2 lat, z dziećmi i trochę jestem zagubiona. Moze więc tu się jakoś poznamy. Co Wy na to?

    ściskam i już mi raźniej:)

    moremi, mamatrojki80, ComeToMeBaby, gretka, efcia, kapturnica, Dziobak, kkisia, Niuta, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 5 maja 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze.. ciekawe czy dziewczynom z tego wątku też bedziesz dupę obrabiać?

    akurat tutaj dziewczyny też gadają o różnych bzdurach
    Cinderella wrote:
    Cześć

    Słuchajcie, więc bardzo dziękuję, że odpowiedziałyście. Już widzę, że znalazłam pokrewne dusze. Masz rację Aszko, że "dzieciate" są już o krok dalej,a my dalej w marzeniach, nie te klimaty. Przed chwilą czytałam ich wpisy na 35+ i dziewczyny rozmawiały o tym, że synek musi narysowac obrazek na jutro o JPII świętym z Wadowic. I reszta koleżanek jej doradzala. No... nie moje klimaty, bo ja szukam wsparcia i doświadczenia osób oczekujących na cud, jak Wy L.

    moremi, mamatrojki80, efcia, kapturnica, Dziobak, kkisia, Niuta, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    szczerze.. ciekawe czy dziewczynom z tego wątku też bedziesz dupę obrabiać?

    akurat tutaj dziewczyny też gadają o różnych bzdurach



    Pewnie będzie, ten typ tak ma. Lepiej liczyć na "cud" i "gorzkie żale" odprawiać.

    kkisia, Mega, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka ile tych IUI będziesz miała?

    powodzenia

    p.s. oddawaj Koalę ;-)

    moremi, efcia, kkisia, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam do domku po hsg
    Nie dali mi żadnego znieczulenia wzięłam tylko dwie tabletki p.bólowe 2 godziny przed i nospe. Cała się trzeslam ze strachu normalnie chciałam uciekać a tu kurna nie czułam totalnie nic. Leżę na tym stole czekam na ten ból lekarka mówi że teraz poczuje więc zaciskam oczy i czekam i czekam a ta do mnie ze koniec już. Boże.. Nigdy więcej nie czytam netu przed żadnym zabiegiem....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 11:26

    Reni, MoBo, aszka, chruszczow, moremi, BISCA lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O.o to jesteś miszczu Femii
    pewnie porodu też nie zauważysz ;-)

    moremi, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    O.o to jesteś miszczu Femii
    pewnie porodu też nie zauważysz ;-)
    No kurde no nie wiem od czego to zalezy,ja nie czułam kompletnie nic. Tylko zakładanie wziernika lekko. Kulociagu żadnego nie było.
    A Bałam się tak że aż mi teraz wstyd.

    Reni, moremi, BISCA lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    szczerze.. ciekawe czy dziewczynom z tego wątku też bedziesz dupę obrabiać?

    akurat tutaj dziewczyny też gadają o różnych bzdurach


    Cześć dziewczyny.

    Co do powyższego cytatu wypowiem się tylko raz. Twój komentarz jest na żenująco niskim poziomie, jak na dojrzałą kobietę po 35 r. Mieszkam w wolnym kraju, w którym mam prawo wypowiadać się i dobierać sobie znajomych wg uznania. Ty, Reni i mamatrojki80 to nich należeć nie będziecie. Szkoda mi jest czasu na czytanie Waszych perypetii rodzinnych (lub o ciąży) na tamtym wątku, czas ucieka, a ja mam jeden cel. Wybrałam więc to forum. Nie napisałam nic obraźliego pod niczyim adresem, co niewątpliwie Ty uczyniłaś. Dlatego proszę, aby Pani Reni i mamatrójki80 nie odpowiadały na moje posty, bo nie chcę z Wami utrzymywać znajomości.

    pozdrawiam

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaa2.gif
    Cinderella wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Co do powyższego cytatu wypowiem się tylko raz. Twój komentarz jest na żenująco niskim poziomie, jak na dojrzałą kobietę po 35 r. Mieszkam w wolnym kraju, w którym mam prawo wypowiadać się i dobierać sobie znajomych wg uznania. Ty, Reni i mamatrojki80 to nich należeć nie będziecie. Szkoda mi jest czasu na czytanie Waszych perypetii rodzinnych (lub o ciąży) na tamtym wątku, czas ucieka, a ja mam jeden cel. Wybrałam więc to forum. Nie napisałam nic obraźliego pod niczyim adresem, co niewątpliwie Ty uczyniłaś. Dlatego proszę, aby Pani Reni i mamatrójki80 nie odpowiadały na moje posty, bo nie chcę z Wami utrzymywać znajomości.

    pozdrawiam

    mamatrojki80, kapturnica, BISCA lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinderella wrote:
    Cześć dziewczyny.

    Co do powyższego cytatu wypowiem się tylko raz. Twój komentarz jest na żenująco niskim poziomie, jak na dojrzałą kobietę po 35 r. Mieszkam w wolnym kraju, w którym mam prawo wypowiadać się i dobierać sobie znajomych wg uznania. Ty, Reni i mamatrojki80 to nich należeć nie będziecie. Szkoda mi jest czasu na czytanie Waszych perypetii rodzinnych (lub o ciąży) na tamtym wątku, czas ucieka, a ja mam jeden cel. Wybrałam więc to forum. Nie napisałam nic obraźliego pod niczyim adresem, co niewątpliwie Ty uczyniłaś. Dlatego proszę, aby Pani Reni i mamatrójki80 nie odpowiadały na moje posty, bo nie chcę z Wami utrzymywać znajomości.

    pozdrawiam



    Mamatrójki również nie ma ochoty na interakcje z Kopciuszkiem, bez odbioru, pozdrawiam ;-)

    kapturnica, BISCA lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 5 maja 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się spotkałam z tym, że podczas hsg laski mdlały
    różnie to bywa
    :-)
    Femii wrote:
    No kurde no nie wiem od czego to zalezy,ja nie czułam kompletnie nic. Tylko zakładanie wziernika lekko. Kulociagu żadnego nie było.
    A Bałam się tak że aż mi teraz wstyd.

    moremi lubi tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja się spotkałam z tym, że podczas hsg laski mdlały
    różnie to bywa
    :-)
    No tak,siostra mojego męża omal nie zemdlala... Pamiętam jak opowiadała że to najgorszy bol jaki w życiu doznała...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flamenca wrote:
    A czy zamierzasz sama tez sie przebadac?? U mnie tez niby wszystko bylo ksiazkowo, regularne normalne miesiaczki, a po przebadaniu okazalo sie, ze mam 8cm cyste endometrialna na lewym jajniku. Potem 2x laparoskopia i pewnie to spowodowalo niedroznosc jednego jajowodu i trudnosci teraz z zajsciem w ciaze. Teraz wiem, ze zawsze lepiej dmuchac na zimno! Powodzenia!!!

    Flamenco, po jakim badaniu dowiedziałaś się o cyście?

  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinderella wrote:
    Flamenco, po jakim badaniu dowiedziałaś się o cyście?
    Cysty przecież widać na usg

    Reni, mamatrojki80, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem tego, bo nie robiłam.

  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinderella wrote:
    Nie wiem tego, bo nie robiłam.
    Nie robiłaś nigdy usg?? No ale jak to!

    Reni, gretka, macduska, mamatrojki80, kkisia, efcia, moremi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    na ogólnym 35+ jest masa babek co nie ma dzieci, więc bez takich ..dobra?!
    a że pozachodziły.. cóż może i Wy się doczekacie :-)
    dzień doberek
    ale mi to nie przeszkadza ze pozachodziły, tylko mnie interesuje temat staran a nie przerzucanie postow ktore dla mnie nic nie wnosza(w sensie temetow stricte leczeniowych). Zeby bylo jasne nie zazdroszcze nikomu ze ma dziecko i bardzo dobrze ze kobiety zachodza, ale nie wymagam zeby ktos sie interesował moimi staraniami i lekami, jak ma dziecko, to zrozumiale, dlatego wole pisac w watkach typowo staraniowych.

    Na razie nie mam, czekam na jutro na decyzje lekarza.

    Cinderella, MoBo, Reni, milka1, gretka, moremi, Adelajda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femii wrote:
    Właśnie wróciłam do domku po hsg
    Nie dali mi żadnego znieczulenia wzięłam tylko dwie tabletki p.bólowe 2 godziny przed i nospe. Cała się trzeslam ze strachu normalnie chciałam uciekać a tu kurna nie czułam totalnie nic. Leżę na tym stole czekam na ten ból lekarka mówi że teraz poczuje więc zaciskam oczy i czekam i czekam a ta do mnie ze koniec już. Boże.. Nigdy więcej nie czytam netu przed żadnym zabiegiem....
    nie czytaj bo to zalezy od przypadku. Mnie dopiero bolało mocno po zejsciu :D a jaka diagnoza?

    MoBo lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femi - oczywiście, że robiłam :) Miałam na myśli USG narządów rodnych. Rozumiem, że chodziło o torbiel na jajniku.

    Aszko - podzielam Twoje zdanie :) I oczywiście będę myślami z Tobą jutro

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 12:46

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ