Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • Reni Autorytet

Wysłany: 5 maja 2015, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2dec1fae7bd7.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2015, 13:53

gretka, moremi, ComeToMeBaby, mamatrojki80, efcia, kapturnica, kkisia, Niuta, Mega, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! animal-graphics-bees-470202.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet

Wysłany: 5 maja 2015, 10:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cindirella nawet nie próbowałaś

Cinderella wrote:

Czy jest możliwość, abyśmy sie poznały, choć tak pobieżnie, dla nowych osób jak jak. Czy możecie np. napisać poniżej (wiek, liczbę starań, zidentyfikowany problem). Jestem tu 2 miesiąc i trochę dziewczyn nie ogarniam. Na 35+ są już babki zaprzyjaźnione od 2 lat, z dziećmi i trochę jestem zagubiona. Moze więc tu się jakoś poznamy. Co Wy na to?

ściskam i już mi raźniej:)

moremi, mamatrojki80, ComeToMeBaby, gretka, efcia, kapturnica, Dziobak, kkisia, Niuta, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! animal-graphics-bees-470202.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Reni Autorytet

Wysłany: 5 maja 2015, 10:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze.. ciekawe czy dziewczynom z tego wątku też bedziesz dupę obrabiać?

akurat tutaj dziewczyny też gadają o różnych bzdurach
    Cinderella wrote:
    Cześć

Słuchajcie, więc bardzo dziękuję, że odpowiedziałyście. Już widzę, że znalazłam pokrewne dusze. Masz rację Aszko, że "dzieciate" są już o krok dalej,a my dalej w marzeniach, nie te klimaty. Przed chwilą czytałam ich wpisy na 35+ i dziewczyny rozmawiały o tym, że synek musi narysowac obrazek na jutro o JPII świętym z Wadowic. I reszta koleżanek jej doradzala. No... nie moje klimaty, bo ja szukam wsparcia i doświadczenia osób oczekujących na cud, jak Wy L.

moremi, mamatrojki80, efcia, kapturnica, Dziobak, kkisia, Niuta, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 maja 2015, 11:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:

Pewnie będzie, ten typ tak ma. Lepiej liczyć na "cud" i "gorzkie żale" odprawiać.

kkisia, Mega, anna maria, BISCA lubią tę wiadomość

• Reni Autorytet

Wysłany: 5 maja 2015, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka ile tych IUI będziesz miała?

powodzenia

p.s. oddawaj Koalę ;-)

moremi, efcia, kkisia, BISCA lubią tę wiadomość

• Femii Koleżanka

Wysłany: 5 maja 2015, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie wróciłam do domku po hsg
    Nie dali mi żadnego znieczulenia wzięłam tylko dwie tabletki p.bólowe 2 godziny przed i nospe. Cała się trzeslam ze strachu normalnie chciałam uciekać a tu kurna nie czułam totalnie nic. Leżę na tym stole czekam na ten ból lekarka mówi że teraz poczuje więc zaciskam oczy i czekam i czekam a ta do mnie ze koniec już. Boże.. Nigdy więcej nie czytam netu przed żadnym zabiegiem....

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 11:26

Reni, MoBo, aszka, chruszczow, moremi, BISCA lubią tę wiadomość

• Reni Autorytet

Wysłany: 5 maja 2015, 11:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O.o to jesteś miszczu Femii
    pewnie porodu też nie zauważysz ;-)

moremi, BISCA lubią tę wiadomość

• Femii Koleżanka

Wysłany: 5 maja 2015, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    O.o to jesteś miszczu Femii
    pewnie porodu też nie zauważysz ;-)
    No kurde no nie wiem od czego to zalezy,ja nie czułam kompletnie nic. Tylko zakładanie wziernika lekko. Kulociagu żadnego nie było.
    A Bałam się tak że aż mi teraz wstyd.

Reni, moremi, BISCA lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 maja 2015, 11:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:

Cześć dziewczyny.

Co do powyższego cytatu wypowiem się tylko raz. Twój komentarz jest na żenująco niskim poziomie, jak na dojrzałą kobietę po 35 r. Mieszkam w wolnym kraju, w którym mam prawo wypowiadać się i dobierać sobie znajomych wg uznania. Ty, Reni i mamatrojki80 to nich należeć nie będziecie. Szkoda mi jest czasu na czytanie Waszych perypetii rodzinnych (lub o ciąży) na tamtym wątku, czas ucieka, a ja mam jeden cel. Wybrałam więc to forum. Nie napisałam nic obraźliego pod niczyim adresem, co niewątpliwie Ty uczyniłaś. Dlatego proszę, aby Pani Reni i mamatrójki80 nie odpowiadały na moje posty, bo nie chcę z Wami utrzymywać znajomości.

pozdrawiam

• Reni Autorytet

Wysłany: 5 maja 2015, 11:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hahaa2.gif
    Cinderella wrote:
    Cześć dziewczyny.

Co do powyższego cytatu wypowiem się tylko raz. Twój komentarz jest na żenująco niskim poziomie, jak na dojrzałą kobietę po 35 r. Mieszkam w wolnym kraju, w którym mam prawo wypowiadać się i dobierać sobie znajomych wg uznania. Ty, Reni i mamatrojki80 to nich należeć nie będziecie. Szkoda mi jest czasu na czytanie Waszych perypetii rodzinnych (lub o ciąży) na tamtym wątku, czas ucieka, a ja mam jeden cel. Wybrałam więc to forum. Nie napisałam nic obraźliego pod niczyim adresem, co niewątpliwie Ty uczyniłaś. Dlatego proszę, aby Pani Reni i mamatrójki80 nie odpowiadały na moje posty, bo nie chcę z Wami utrzymywać znajomości.

pozdrawiam

mamatrojki80, kapturnica, BISCA lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinderella wrote:
    Cześć dziewczyny.

pozdrawiam

Mamatrójki również nie ma ochoty na interakcje z Kopciuszkiem, bez odbioru, pozdrawiam ;-)

kapturnica, BISCA lubią tę wiadomość

• Reni Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja się spotkałam z tym, że podczas hsg laski mdlały
    różnie to bywa
    :-)
    Femii wrote:
    No kurde no nie wiem od czego to zalezy,ja nie czułam kompletnie nic. Tylko zakładanie wziernika lekko. Kulociagu żadnego nie było.
    A Bałam się tak że aż mi teraz wstyd.

moremi lubi tę wiadomość

• Femii Koleżanka

Wysłany: 5 maja 2015, 12:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    ja się spotkałam z tym, że podczas hsg laski mdlały
    różnie to bywa
    :-)
    No tak,siostra mojego męża omal nie zemdlala... Pamiętam jak opowiadała że to najgorszy bol jaki w życiu doznała...

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 maja 2015, 12:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flamenca wrote:
    A czy zamierzasz sama tez sie przebadac?? U mnie tez niby wszystko bylo ksiazkowo, regularne normalne miesiaczki, a po przebadaniu okazalo sie, ze mam 8cm cyste endometrialna na lewym jajniku. Potem 2x laparoskopia i pewnie to spowodowalo niedroznosc jednego jajowodu i trudnosci teraz z zajsciem w ciaze. Teraz wiem, ze zawsze lepiej dmuchac na zimno! Powodzenia!!!

Flamenco, po jakim badaniu dowiedziałaś się o cyście?

• Femii Koleżanka

Wysłany: 5 maja 2015, 12:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinderella wrote:
    Flamenco, po jakim badaniu dowiedziałaś się o cyście?
    Cysty przecież widać na usg

Reni, mamatrojki80, moremi lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 maja 2015, 12:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem tego, bo nie robiłam.

• Femii Koleżanka

Wysłany: 5 maja 2015, 12:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinderella wrote:
    Nie wiem tego, bo nie robiłam.
    Nie robiłaś nigdy usg?? No ale jak to!

Reni, gretka, macduska, mamatrojki80, kkisia, efcia, moremi lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 maja 2015, 12:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    na ogólnym 35+ jest masa babek co nie ma dzieci, więc bez takich ..dobra?!
    a że pozachodziły.. cóż może i Wy się doczekacie :-)
    dzień doberek
    ale mi to nie przeszkadza ze pozachodziły, tylko mnie interesuje temat staran a nie przerzucanie postow ktore dla mnie nic nie wnosza(w sensie temetow stricte leczeniowych). Zeby bylo jasne nie zazdroszcze nikomu ze ma dziecko i bardzo dobrze ze kobiety zachodza, ale nie wymagam zeby ktos sie interesował moimi staraniami i lekami, jak ma dziecko, to zrozumiale, dlatego wole pisac w watkach typowo staraniowych.

Na razie nie mam, czekam na jutro na decyzje lekarza.

Cinderella, MoBo, Reni, milka1, gretka, moremi, Adelajda lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 maja 2015, 12:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femii wrote:
    Właśnie wróciłam do domku po hsg
    Nie dali mi żadnego znieczulenia wzięłam tylko dwie tabletki p.bólowe 2 godziny przed i nospe. Cała się trzeslam ze strachu normalnie chciałam uciekać a tu kurna nie czułam totalnie nic. Leżę na tym stole czekam na ten ból lekarka mówi że teraz poczuje więc zaciskam oczy i czekam i czekam a ta do mnie ze koniec już. Boże.. Nigdy więcej nie czytam netu przed żadnym zabiegiem....
    nie czytaj bo to zalezy od przypadku. Mnie dopiero bolało mocno po zejsciu :D a jaka diagnoza?

MoBo lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 maja 2015, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femi - oczywiście, że robiłam :) Miałam na myśli USG narządów rodnych. Rozumiem, że chodziło o torbiel na jajniku.

Aszko - podzielam Twoje zdanie :) I oczywiście będę myślami z Tobą jutro

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 12:46

‹‹ 84 85 86 87 88 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego