X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Aszka, jak Twoje sprawy środowe, bo patrzę, że mnóstwo wpisów...

    Margaret.Se - czyli nie mas owulacji? Próbowałaś zioła lub wiesiołek?

    Cześ She Wolf :) my się jeszcze nie znamy :)

    She Wolf, aszka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej She Wolf, dokładnie, psychika swoje robi. Pomimo, że test jak już coś to w dzień spodziewanej robię, nie szaleję, ale i tak co miesiąc coś innego, brak plamień poprzedzających, plamienia przez tydzień, migreny przez tydzień. A zawsze miałam ból głowy w dzień spodziewanej i 2-3 dni plamień przed.
    Dlatego, żaden z objawów lub jego brak nie nakręci mnie - o może to już, bo już były te objawy i jakoś nadal nie jestem ;-) chociaż, zaczną się inne... tak, chyba taka kobieca natura:-)
    Stwierdzam, że to psyche nakręca, przez myślenie, ciekawe czy teraz się uda ;-)


    Spadam, bo dzisiaj mnie czeka jeszcze wizyta, ale u alergologa, ech...

    Miłego wieczoru dziewczyny.

    She Wolf, Margaret.Se, aszka lubią tę wiadomość

  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret, mysle, ze warto sprobowac, ale miejmy nadzieje, ze nie bedziesz musiala isc ta droga :)


    Hej Cinderella :)


    Milka dokladnie, to wszystko nasza psychika. Ja ciagle szukam sposobu na niemyslenie i wylaczenie sie po owulacji, ale sie nie daje. Wiec mysle i sie nakrecam :P

    aszka lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinderella wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    Margaret.Se - czyli nie mas owulacji? Próbowałaś zioła lub wiesiołek?

    Mam owulację, mam śluz, mierze temp od trzech cykli i była trzy razy, wczesniej to nie wiem ale czesto miewam bóle dośc mocne a czasami kosmiczno mocne i wiem zy była owulka. W sumie to nawet nie wiem jaki jest problem u nas. Moze mój wiek..ale jak owulka jest to nie wiem juz ehhhh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 17:26

    She Wolf, MoBo, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Mam owulację, mam śluz, mierze temp od trzech cykli i była trzy razy, wczesniej to nie wiem ale czesto miewam bóle dośc mocne a czasami kosmiczno mocne i wiem zy była owulka. W sumie to nawet nie wiem jaki jest problem u nas. Moze mój wiek..ale jak owulka jest to nie wiem juz ehhhh


    Niestety nasze jajka nie sa juz tak dobrej jakosci jak 15 lat temu. Pewnie dlatego tyle czasu nam wszystkim to zajmuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 19:16

    aszka, Margaret.Se, Margaret.Se, Margaret.Se, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 7 maja 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She Wolf wrote:
    A myslalas nad zmiana gina?

    Myślę myślę, tyle że teraz zaczęliśmy się dogadywac :)

    aszka lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • She Wolf Autorytet
    Postów: 4204 5571

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Myślę myślę, tyle że teraz zaczęliśmy się dogadywac :)


    Eeee no to daj mu jeszcze szanse :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 18:10

    aszka lubi tę wiadomość

    25 cs; 3 IUI udane <3 - 15.04.17
    17 cs <3 2.11.2019
    P. 04.03.2014 - 10tc [*] D. 19.08.2018 - 11tc [*] 5.9.2023 - 5tc [*] <3 <3 <3

    45 lat | Hashimoto | Endometrioza | MTHFR 1298A-C homo | Czynnik V(R2) hetero | NK 21,5% —> Encorton 20mg, po 2 cyklach —> NK 8% | ANA2 1:2560 typ drobnoziarnisty
  • moremi Autorytet
    Postów: 9224 46976

    Wysłany: 7 maja 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Mam owulację, mam śluz, mierze temp od trzech cykli i była trzy razy, wczesniej to nie wiem ale czesto miewam bóle dośc mocne a czasami kosmiczno mocne i wiem zy była owulka. W sumie to nawet nie wiem jaki jest problem u nas. Moze mój wiek..ale jak owulka jest to nie wiem juz ehhhh
    Wiele razy pisałam o tym, że owulacja jest, ale w naszym wieku nie jest już najlepszej jakości. Dlatego wskazane jest jej poprawienie poprzez stymulację.
    U mnie zadziałał letrozol, wcześniej clostelbegyt (ale tutaj miałam upośledzone endometrium i poroniłam).

    Aszka wierzę, że tym razem zadziała i życzę Ci, żeby wyniki były dobre.

    Margaret, ja też czekałam i uwazam, że trochę za długo. Efekt jest, więc polecam skorzystanie z pomocy specjalisty :-) a monitoring chociaż raz miałaś? Bo wiesz, tak po samym wykresie, śluzie i bólach nie da się potwierdzić owulacji. Moja koleżanka miała podobnie, a pęcherzyki nie pękały. Teraz drugi cykl ma odpowiednio leki dobrane :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 18:50

    mamatrojki80, aszka, Margaret.Se, kapturnica lubią tę wiadomość

    -Jack, jestem w ciąży!
    -Nie przypominam sobie, żebyśmy...
    -Byłeś pijany!
    -Aż tak - nigdy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Mam owulację, mam śluz, mierze temp od trzech cykli i była trzy razy, wczesniej to nie wiem ale czesto miewam bóle dośc mocne a czasami kosmiczno mocne i wiem zy była owulka. W sumie to nawet nie wiem jaki jest problem u nas. Moze mój wiek..ale jak owulka jest to nie wiem juz ehhhh
    a sprawdzałąs na monitoringu moze warto wprowadzic stymulacje? Nasienie faceta przebadane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja 2015, 19:18

    chruszczow lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Mam owulację, mam śluz, mierze temp od trzech cykli i była trzy razy, wczesniej to nie wiem ale czesto miewam bóle dośc mocne a czasami kosmiczno mocne i wiem zy była owulka. W sumie to nawet nie wiem jaki jest problem u nas. Moze mój wiek..ale jak owulka jest to nie wiem juz ehhhh
    a o inseminacji nie mysleliscie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Hej She Wolf, dokładnie, psychika swoje robi. Pomimo, że test jak już coś to w dzień spodziewanej robię, nie szaleję, ale i tak co miesiąc coś innego, brak plamień poprzedzających, plamienia przez tydzień, migreny przez tydzień. A zawsze miałam ból głowy w dzień spodziewanej i 2-3 dni plamień przed.
    Dlatego, żaden z objawów lub jego brak nie nakręci mnie - o może to już, bo już były te objawy i jakoś nadal nie jestem ;-) chociaż, zaczną się inne... tak, chyba taka kobieca natura:-)
    Stwierdzam, że to psyche nakręca, przez myślenie, ciekawe czy teraz się uda ;-)


    Spadam, bo dzisiaj mnie czeka jeszcze wizyta, ale u alergologa, ech...

    Miłego wieczoru dziewczyny.
    dobrej wizyty :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinderella wrote:
    Cześć Dziewczyny :)

    Aszka, jak Twoje sprawy środowe, bo patrzę, że mnóstwo wpisów...

    Margaret.Se - czyli nie mas owulacji? Próbowałaś zioła lub wiesiołek?

    Cześ She Wolf :) my się jeszcze nie znamy :)
    dostałam stymulacje i jak bedzie ok to IUI. :)

  • Flamenca Znajoma
    Postów: 19 25

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny! A co sadzicie o nowej (naturalnej) metodzie - naprotechnologii - przy pomocy tzw. Creighton Model, ktora staje sie coraz bardziej popularna w leczeniu nieplodnosci? Czy ktoras z Was ma moze takie doswiadczenie?

    Anna
  • Flamenca Znajoma
    Postów: 19 25

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy okazji podaje link dla zainteresowanych:
    http://profamilia21.pl/index.php?id=7

    Anna
  • Flamenca Znajoma
    Postów: 19 25

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    dostałam stymulacje i jak bedzie ok to IUI. :)

    Trzymam kciuki Aszka!!!

    Anna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 maja 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flamenca wrote:
    Witajcie dziewczyny! A co sadzicie o nowej (naturalnej) metodzie - naprotechnologii - przy pomocy tzw. Creighton Model, ktora staje sie coraz bardziej popularna w leczeniu nieplodnosci? Czy ktoras z Was ma moze takie doswiadczenie?
    ja to odrzucam, ale jak ktos chce to niech probuje :). U mnie problem z brakiem sluzu, nadczynnosc, cykle po 60 dni wiec to nie dla mnie.

    moremi lubi tę wiadomość

  • Flamenca Znajoma
    Postów: 19 25

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, a robilas juz szczegolowy monitoring Twojego cyklu? Twoje dolegliwosci wyraznie wskazuja na zaburzenia hormonalne. No ale wiadomo, ze taka metoda wymaga cierpliwosci, a tego nam czasem brakuje....no i lata leca nieublaganie, wiec chwytamy sie za szybkie metody.... jak sie okazuje wedlug statystyk wcale nie bardziej skutecznych....ja jakos teraz sie waham co do podjecia IUI. Mysle teraz, ze moze za malo czasu poswiecilam na obserwacje... do tego czasem dochodzi stres i inne czynniki...

    chruszczow lubi tę wiadomość

    Anna
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 7 maja 2015, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moremi wrote:
    Wiele razy pisałam o tym, że owulacja jest, ale w naszym wieku nie jest już najlepszej jakości. Dlatego wskazane jest jej poprawienie poprzez stymulację.
    U mnie zadziałał letrozol, wcześniej clostelbegyt (ale tutaj miałam upośledzone endometrium i poroniłam).

    Aszka wierzę, że tym razem zadziała i życzę Ci, żeby wyniki były dobre.

    Margaret, ja też czekałam i uwazam, że trochę za długo. Efekt jest, więc polecam skorzystanie z pomocy specjalisty :-) a monitoring chociaż raz miałaś? Bo wiesz, tak po samym wykresie, śluzie i bólach nie da się potwierdzić owulacji. Moja koleżanka miała podobnie, a pęcherzyki nie pękały. Teraz drugi cykl ma odpowiednio leki dobrane :-)


    Niestety nie miałam monitoringu, mam umówiona wizytę do gina ale niestety przeprowadziłam się i zapewne nie dojade bo daleko i musiałabym miec wiecej wolnego co jest nierealne raczej. Na ta wizyte czekałam kilka miesiecy, muszę wszystko od naowa zacząc ehhhhh

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 7 maja 2015, 23:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    a sprawdzałąs na monitoringu moze warto wprowadzic stymulacje? Nasienie faceta przebadane?

    Miałam tylko hsg, cykl hormonalny i nasienie przebadane i wszystko niby ok. Miałam miec tą wizyte pod koniec maja u gina na którą tyle czekałam i niestety. MOze by cos doradziła ale teraz musze kolejnego lekarza szukać i kliniki, wiec nie wiem ile to mi zajmie hyyyy

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 7 maja 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    a o inseminacji nie mysleliscie?


    No czas pomyslec ale za duzo mam na głowie i nie wiem od czego zacząć to wszystko. Musze sie jakos zorganizować

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 89 90 91 92 93 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ