Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • LS Autorytet
    Postów: 351 516

    Wysłany: 25 maja, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Luminka, 8.06 już niedługo, oby wszystko poszło zgodnie z planem 🤗😊🤞🏼🍀

    Luminka lubi tę wiadomość

    👩'89
    HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
    Kariotyp✔️
    ❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
    ❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14

    🧔‍♂️'75
    Morfologia 1%❌
    SCD 13%✔️
    Kariotyp ✔️
    _________________________________________
    Invimed Wrocław🍀
    IUI 10.2024 ❌

    I IVF:
    Kwalifikacja 2025.04✔️
    2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
    2025.06 - histeroskopia✔️
    2025.09 - FET 4AB ❌
    2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
    2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
    II IVF:
    2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
    2026.03- ET 2x8bl❌
    25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 25 maja, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @LS trzymam w takim razie baaardzo mocno kciuki ❤️ i życzę dużo spokoju na ten czas oczekiwania :)

    @Anulka za Ciebie nieustannie też! Kiedy testujesz betę, czekasz do tego 28go?

    LS lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 269 380

    Wysłany: 26 maja, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LS wrote:

    Tak jak prosiłaś, @Przytulasek - melduję się z kropkami na pokładzie 😁😊 Już im powiedziałam, żeby walczyły i porządnie się wgryzały 😄 A czy posłuchały, sprawdzę 03.06, bo 04.06 jedziemy do Trójmiasta trochę odpocząć. Mam nadzieję, że pogoda dopisze .

    I oby już na tym pokładzie zostały 😉 nawet i dwa 🤭 kciuki nadal trzymam i czekamy do bety 😉☘️ to fajny wyjazd się zapowiada- ja kocham polskie morze od dziecka 😍 nawet zimna woda nie odstrasza😂 tylko niestety jestem z dołu Polski i daleko 😐 ja zawsze w czerwcu , jak jechałam, to miałam pogodę to i Wam musi dopisać🌞

    Eh dziś dla Nas staraczek trochę trudny dzień 😶
    Jak najwięcej pięknych chwil z maluchami dla naszych Mam🌻 to w końcu też nareszcie Wasz dzień 🥹
    A Nam wszystkim , które nadal walczymy życzę, byśmy też prędzej, czy później mogły go świętować 🤗

    Luminka, LS, Ola8999 lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja -
  • Anulka1505 Przyjaciółka
    Postów: 105 250

    Wysłany: 26 maja, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasek wrote:
    Anulka 🤗 widzę, że całą sobą to przeżywasz -przytulam Cię mocno 🫂 korzystasz może z jakiegoś wsparcia psychologa ? Ja miałam bardzo spięte ciało i też nerwobóle i mi sporo pomogły: trening autogenny Schultza i relaksacja Jacobsona . Na youtube bez problemu znajdziesz albo jakieś cwiczenia oddechowe.
    Co do testów to Cię rozumiem, że wyzwaniem jest doczekać do bety . Trzymam kciuki by wszystko było dobrze ✊️zrób dla siebie cos miłego 😉

    Przytulasek chyba każda z nas przeżywa to i wydaje mi się to normalne wczoraj miałam jakiś gorszy dzień 😔😔 w pracy młyn i ten ból jeszcze i wszystkie emocje... Ale już dziś jest lepiej, test zrobiłam kreseczka blada ale bardziej widoczna więc serduszko sie raduję 🙃🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 maja, 15:05

    Przytulasek, Just00, LS lubią tę wiadomość

  • Anulka1505 Przyjaciółka
    Postów: 105 250

    Wysłany: 26 maja, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @Anulka za Ciebie nieustannie też! Kiedy testujesz betę, czekasz do tego 28go?

    Na betę idę w czwartek 🫡

  • Just00 Autorytet
    Postów: 300 458

    Wysłany: 26 maja, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasek wrote:
    I oby już na tym pokładzie zostały 😉 nawet i dwa 🤭 kciuki nadal trzymam i czekamy do bety 😉☘️ to fajny wyjazd się zapowiada- ja kocham polskie morze od dziecka 😍 nawet zimna woda nie odstrasza😂 tylko niestety jestem z dołu Polski i daleko 😐 ja zawsze w czerwcu , jak jechałam, to miałam pogodę to i Wam musi dopisać🌞

    Eh dziś dla Nas staraczek trochę trudny dzień 😶
    Jak najwięcej pięknych chwil z maluchami dla naszych Mam🌻 to w końcu też nareszcie Wasz dzień 🥹
    A Nam wszystkim , które nadal walczymy życzę, byśmy też prędzej, czy później mogły go świętować 🤗
    Przytulasku,dziekujemy😘to prawda,długo na to czekalysmy. Dlatego tez zycze Wam-przyszlym mamom,abyscie za rok tez swietowaly,niech marzenia sie spelniaja 🤗

    Lajla87_87, Anulka1505, Przytulasek, Luminka, LS, Ola8999 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • Thoruviel Autorytet
    Postów: 877 1046

    Wysłany: 26 maja, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @LS trzymam mocno kciuki za Twoje kropki na pokładzie 🍀🍀🍀✊️✊️✊️ niech się ładnie zadomowią 🥰 Jakbyś potrzebowała jakiś polecajek w Trójmieście to pisz priv, może coś podpowiem 😉

    I dołączam się do życzeń Just- życzę Wam Dziewczyny aby i Wasze marzenia się spełniły i żebyście mogły świętować w przyszłym roku 🥰 czas teraz na Wasze szczęście 🥰

    LS, Anulka1505, Przytulasek, Ola8999 lubią tę wiadomość

    Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
    -cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
    -allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA

    Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min <3 02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
    23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪

    Klinika nr 2 od 09/24:
    IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
    IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
    - transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
    - transfer IX 05/04 5.2.3 💔
    Klinika nr 1 2021-08/24
    4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
    3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
    -transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
    -transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
    IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0.
  • Luminka Ekspertka
    Postów: 122 133

    Wysłany: 26 maja, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LS wrote:
    @Luminka, 8.06 już niedługo, oby wszystko poszło zgodnie z planem 🤗😊🤞🏼🍀
    dziękuję <3
    Te całe oczekiwanie cały czas na coś jest bardzo trudne psychicznie. A potem bety, usg itd. Zazdroszczę ludziom, którym udaje się zajść w ciążę naturalnie i przechodzić przez to bez lęku. Żona mojego kolegi z pracy właśnie zaszła w ciążę, pokazywał mi zdjęcie. A ja zamiast po prostu się cieszyć tak jak on, automatycznie myślałam „ok, ale od tego testu do dziecka to daleka droga, po zobaczeniu serduszka ryzyko spada, ale nadal są NIFTY, wady rozwojowe…”. Oczywiście pogratulowałam mu szczerze i nie sprzedałam mu swoich lęków bo po co ale mam wrażenie, że ja sama już nie potrafię myśleć inaczej. Tego luzu i zakładania, że MUSI być ok naprawdę zazdroszczę. Ja chyba dopiero po USG połówkowym trochę bym odetchnęła, choć i tak tylko częściowo. Na ten moment po prostu trudno mi uwierzyć, że się naprawdę uda. Mąż kupił mi dziś prezent z okazji dnia matki bo powiedział, że „masz już dzieciaczki, które na Ciebie czekają” 🥺😊 Oby!!! Bo póki co to wszystko to jakaś abstrakcja...

    👩 89'
    AMH 8
    polimorfizm 4G/5G
    haplotyp M2 w genie ANXA5
    PCOS, Insulinooporność (Metformax 2000SR)
    Niedoczynność (Eutyrox 50)
    TSH - 1,78

    18.12.25 - 💔poronienie chybione, 7tc.
    25.12.25 - łyżeczkowanie

    25.03.26 - punkcja, 10 pęcherzyków, 5 zarodków.
    4 ✅ PGT ❄️ 5.1.1 , ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    8.06.26 - transfer 5.1.1. nieudany Beta 0.4 💔

    Pozostały ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    Histeroskopia - ?
  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 27 maja, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wczoraj już nie pisałam, bo po dniu pełnym emocji szybko mnie ścięło. Wizytę miałam dopiero po 18, a później jeszcze do teściowej zajechaliśmy na Dzień Matki.
    Lekarz potwierdził wczoraj 6 tc +4 d.
    Zarodek był widoczny na USG i lekarz dostrzegł pulsujące serduszko🥹 Na 99% pojedyncza ciąża. Kolejna wizyta 10 czerwca.
    Nadal nie mogę w to uwierzyć, więc ostrożnie się cieszę..

    Dziękuję za wszystkie kciuki♥️
    Trzymam je mocno za Was wszystkie, żebyście mogły tego doświadczyć🍀

    Lajla87_87, Przytulasek, Just00, Anulka1505, Thoruviel, Luminka, LS, Ola8999 lubią tę wiadomość

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    Insulinooporność (Glucophage 500)
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm





    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 27 maja, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luminka wrote:
    dziękuję <3
    Te całe oczekiwanie cały czas na coś jest bardzo trudne psychicznie. A potem bety, usg itd. Zazdroszczę ludziom, którym udaje się zajść w ciążę naturalnie i przechodzić przez to bez lęku. Żona mojego kolegi z pracy właśnie zaszła w ciążę, pokazywał mi zdjęcie. A ja zamiast po prostu się cieszyć tak jak on, automatycznie myślałam „ok, ale od tego testu do dziecka to daleka droga, po zobaczeniu serduszka ryzyko spada, ale nadal są NIFTY, wady rozwojowe…”. Oczywiście pogratulowałam mu szczerze i nie sprzedałam mu swoich lęków bo po co ale mam wrażenie, że ja sama już nie potrafię myśleć inaczej. Tego luzu i zakładania, że MUSI być ok naprawdę zazdroszczę. Ja chyba dopiero po USG połówkowym trochę bym odetchnęła, choć i tak tylko częściowo. Na ten moment po prostu trudno mi uwierzyć, że się naprawdę uda. Mąż kupił mi dziś prezent z okazji dnia matki bo powiedział, że „masz już dzieciaczki, które na Ciebie czekają” 🥺😊 Oby!!! Bo póki co to wszystko to jakaś abstrakcja...

    Bardzo dobrze Cię rozumiem🫂
    I fakt, że cudem udało mi się zajść naturalnie, wcale mnie nie uspokaja. Nie jest wtedy mniej stresująco. Procedura IVF, miesiące starań to już zawsze będzie w mojej głowie. 4 bety, badanie progesteronu, obaw o każde ukłucie w brzuchu, sprawdzanie każdego papierka po wc pod kątem plamienia, obawa przed USG o to czy nie będzie to ciąża pozamaciczna albo puste jajo- większość kobiet zachodzących w ciążę bezproblemowo nie ma głowy zapchanej takimi myślami. Robią test z apteki i cieszą się, że są w ciąży.
    A człowiek cieszy się ostrożnie, bo przecież I trymest jest najbardziej poronny, bo przecież prenatalne mogę wyjść źle, bo drugie prenatalne to dopiero pewniak.
    Z tego też powodu nasze rodziny jeszcze nic nie wiedzą i zastanawiamy się sami, kiedy będzie ten dobry/bezpieczny czas na poinformowanie ich.
    Myślę, że przez IVF jesteśmy dużo bardziej świadome zagrożeń i przez lata starań dmuchamy i chuchamy na wszystko, co jest trochę obciążające psychicznie. Ale może kiedyś przyjdzie ten beztroski czas radości i uwierzenia w to, że ta ciąża to rzeczywistość, nie sen.

    Mam nadzieję, że za rok będziesz świętować swój pierwsze Dzień Matki z maleństwem obok😊 Tego Ci życzę🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 maja, 08:36

    Luminka, LS lubią tę wiadomość

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    Insulinooporność (Glucophage 500)
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm





    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
  • Lajla87_87 Autorytet
    Postów: 1141 2729

    Wysłany: 27 maja, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaWPlanach wrote:
    Dziewczyny wczoraj już nie pisałam, bo po dniu pełnym emocji szybko mnie ścięło. Wizytę miałam dopiero po 18, a później jeszcze do teściowej zajechaliśmy na Dzień Matki.
    Lekarz potwierdził wczoraj 6 tc +4 d.
    Zarodek był widoczny na USG i lekarz dostrzegł pulsujące serduszko🥹 Na 99% pojedyncza ciąża. Kolejna wizyta 10 czerwca.
    Nadal nie mogę w to uwierzyć, więc ostrożnie się cieszę..

    Dziękuję za wszystkie kciuki♥️
    Trzymam je mocno za Was wszystkie, żebyście mogły tego doświadczyć🍀
    Gratulacje 🥳 super wiadomość 🤩

    MamaWPlanach lubi tę wiadomość

    👧 ’87 🐈
    AMH: 1,31
    Kariotyp 🆗
    KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
    CD56 ❌
    cross match 51,7% & negatywny 🤷‍♀️
    MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
    Podejrzenie adenomiozy

    👦 ’85 🐕‍🦺
    Kariotyp 🆗
    morfologia 1%❌
    HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
    SCSA 🆗

    I IVF
    🍀Invimed Wrocław🍀
    3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌

    II IVF
    🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
    diphereline x 2
    07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
    09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
    ✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
    28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
    7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
    9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
    12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
    21w0d 🩵 498g 🩷 474g
    24w0d 🩵 702g 🩷 657g

    preg.png
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 269 380

    Wysłany: 27 maja, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaWPlanach wrote:
    Dziewczyny wczoraj już nie pisałam, bo po dniu pełnym emocji szybko mnie ścięło. Wizytę miałam dopiero po 18, a później jeszcze do teściowej zajechaliśmy na Dzień Matki.
    Lekarz potwierdził wczoraj 6 tc +4 d.
    Zarodek był widoczny na USG i lekarz dostrzegł pulsujące serduszko🥹 Na 99% pojedyncza ciąża. Kolejna wizyta 10 czerwca.
    Nadal nie mogę w to uwierzyć, więc ostrożnie się cieszę..

    Dziękuję za wszystkie kciuki♥️
    Trzymam je mocno za Was wszystkie, żebyście mogły tego doświadczyć🍀

    Gratulacje , jeszcze wczoraj Dzień Matki 👍🤗 miło przeczytać taką wiadomość przy kawce z rana 😊
    Z tym cieszeniem to na pewno na razie trudne - trzymam kciuki by kruszynka rosła 🥹

    Luminka 🤗 też już zaczynam trzymać kciuki za Twój transfer ☘️✊️ rozumiem Twoją zazdrość - trudno się pogodzić, że komuś się udaje bez problemu , a człowiek tyle stresu starań itd . No , ale trzeba wierzyć, że i do Nas los się w końcu uśmiechnie☘️

    LS🤗 jak samopoczucie po transferze ?

    Lajla 🤗,jak tam się masz -bliźniaki szaleją w brzuszku?

    Just , Ola , Thourviel 🤗co tam u Was?

    MamaWPlanach, Luminka lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja -
  • Anulka1505 Przyjaciółka
    Postów: 105 250

    Wysłany: 27 maja, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaWPlanach wrote:
    Dziewczyny wczoraj już nie pisałam, bo po dniu pełnym emocji szybko mnie ścięło. Wizytę miałam dopiero po 18, a później jeszcze do teściowej zajechaliśmy na Dzień Matki.
    Lekarz potwierdził wczoraj 6 tc +4 d.
    Zarodek był widoczny na USG i lekarz dostrzegł pulsujące serduszko🥹 Na 99% pojedyncza ciąża. Kolejna wizyta 10 czerwca.
    Nadal nie mogę w to uwierzyć, więc ostrożnie się cieszę..

    Dziękuję za wszystkie kciuki♥️
    Trzymam je mocno za Was wszystkie, żebyście mogły tego doświadczyć🍀

    @MamaWPlanach gratulacje ❤️

    MamaWPlanach lubi tę wiadomość

  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 27 maja, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @MamaWPlanach ogromne gratulacje, cieszę się bardzo!!
    Życzę żeby ciąża się pięknie i spokojnie rozwijała 🤩
    Na kiedy masz termin wg om?

    Luminka, MamaWPlanach lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Luminka Ekspertka
    Postów: 122 133

    Wysłany: 27 maja, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaWPlanach wrote:
    Dziewczyny wczoraj już nie pisałam, bo po dniu pełnym emocji szybko mnie ścięło. Wizytę miałam dopiero po 18, a później jeszcze do teściowej zajechaliśmy na Dzień Matki.
    Lekarz potwierdził wczoraj 6 tc +4 d.
    Zarodek był widoczny na USG i lekarz dostrzegł pulsujące serduszko🥹 Na 99% pojedyncza ciąża. Kolejna wizyta 10 czerwca.
    Nadal nie mogę w to uwierzyć, więc ostrożnie się cieszę..

    Dziękuję za wszystkie kciuki♥️
    Trzymam je mocno za Was wszystkie, żebyście mogły tego doświadczyć🍀
    Gratulacje!!! <3

    MamaWPlanach lubi tę wiadomość

    👩 89'
    AMH 8
    polimorfizm 4G/5G
    haplotyp M2 w genie ANXA5
    PCOS, Insulinooporność (Metformax 2000SR)
    Niedoczynność (Eutyrox 50)
    TSH - 1,78

    18.12.25 - 💔poronienie chybione, 7tc.
    25.12.25 - łyżeczkowanie

    25.03.26 - punkcja, 10 pęcherzyków, 5 zarodków.
    4 ✅ PGT ❄️ 5.1.1 , ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    8.06.26 - transfer 5.1.1. nieudany Beta 0.4 💔

    Pozostały ❄️ 5.1.1, ❄️5.2.1, ❄️6.2.2
    Histeroskopia - ?
  • Just00 Autorytet
    Postów: 300 458

    Wysłany: 27 maja, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasku,u nas z takich aktualnosci to walczymy z ciemieniuchą,byla na prawde okropna, juz jest duza poprawa. Gdyby ktoras z Was potrzebowala polecajki to mam dobry preparat. Poza tym,zdecydowalam sie na kolejna(ostatnia?)próbe zmiany mleka,poki co smakowo jest akceptacja,ale zobaczymy jak caly organizm zareaguje. Na weekend wybieramy sie do moich rodziców,po raz pierwszy spanie poza domem,juz mam stresa jak to bedzie,bo takie wieczorne wyciszenie przychodzi nam ciezko 😌
    A jak u Ciebie nastawienie przed kolejna,zblizajaca sie procedura? To bedzie rowniez krótki protokól?

    LS,kiedy testujesz? Czekasz do pierwszej bety czy skusisz sie wczesniej na sikacza?

    Mamawplanach,gratulacje,super sie czyta takie historie🤩

    Anulka1505,kreska ciemnieje? Mam nadzieje,ze jutro beta wystrzelona w kosmos,bede czekac na info ✊️

    MamaWPlanach, Anulka1505 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • Anulka1505 Przyjaciółka
    Postów: 105 250

    Wysłany: 27 maja, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Just00 wrote:
    Anulka1505,kreska ciemnieje? Mam nadzieje,ze jutro beta wystrzelona w kosmos,bede czekac na info ✊️

    Just00 wiesz jestem dobrej myśli już zasadniczo lepiej widać kreskę 🙂🙃 a jutro rano idę na bete ✊🏽✊🏽✊🏽 dziękuję Kochana bardzo ❤️

    LS, Just00, MamaWPlanach lubią tę wiadomość

  • LS Autorytet
    Postów: 351 516

    Wysłany: 27 maja, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Luminka, bardzo dobrze Cię rozumiem i myślę, że każda z nas gdzieś w środku ma takie obawy. Ostatnio przed transferem chciałam się trochę wyciszyć i uspokoić, więc puściłam sobie medytacje ciążowe, wiecie, takie z afirmacjami 😊 Było tam dużo ciepłych słów kierowanych do dziecka, jakby już było z nami, ale też pojawiało się: "jestem zdrowa". I powiem wam, że właśnie to najtrudniej przechodziło mi przez gardło.. "Jestem zdrowa". No niby tak - przecież nie jestem chora, ale ten nasz mózg działa czasem okropnie i próbuje przekonać człowieka, że skoro nie ma dziecka, to na pewno coś jest z nim nie tak.
    Dlatego postanowiłam trochę popracować nad swoim nastawieniem i spróbować naprawdę przyjąć do siebie, że jestem zdrowa! Zobaczymy co z tego wyjdzie 😁

    @MamaWPlanach, gratuluję kochana, ale pięknie 🤗 Bardzo się cieszę razem z Tobą 🥹 Niech zdrowo rośnie i koniecznie dawaj znać po wizytach 🤗 Twoja historia, tak samo jak historia @Thoruviel, daje mi nadzieję, że nawet jeśli IVF nie pójdzie po naszej myśli, to gdzieś tam nadal istnieje szansa na naturalny cud ✨

    @Just, jeszcze sama nie wiem, co będę robić. To wszystko wydaje się jeszcze takie odległe.😄 Na pewno zrobię betę dla kliniki 03.06, bo 04.06 wypada mi 10 dpt. A czy zrobię coś wcześniej.. chyba będzie zależało od samopoczucia.

    @Przytulasek, dzięki że pytasz 😊 Na razie nie czuję nic szczególnego i czasem łapię się na tym, że zapominam, żeby na siebie uważać - nie podnosić czegoś ciężkiego albo nie robić gwałtownych ruchów.. no i na przykład nie myć wanny 😄
    W brzuchu czuję tylko takie lekkie wzdęcie na dole, jakby mały balonik. Ale zobaczymy 😊 Na ten moment nie mam jeszcze tego uczucia, że "wszystko na marne", a przy poprzednich próbach ono w pewnym momencie się pojawiało. Tak że bardzo na Was liczę, korpusie 🥹 trzymajcie się ❤️
    A Ty kiedy zaczynasz stymulację? To już chyba zaraz, nie?

    MamaWPlanach, Kawka lubią tę wiadomość

    👩'89
    HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
    Kariotyp✔️
    ❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
    ❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14

    🧔‍♂️'75
    Morfologia 1%❌
    SCD 13%✔️
    Kariotyp ✔️
    _________________________________________
    Invimed Wrocław🍀
    IUI 10.2024 ❌

    I IVF:
    Kwalifikacja 2025.04✔️
    2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
    2025.06 - histeroskopia✔️
    2025.09 - FET 4AB ❌
    2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
    2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
    II IVF:
    2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
    2026.03- ET 2x8bl❌
    25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌
  • LS Autorytet
    Postów: 351 516

    Wysłany: 27 maja, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1505 wrote:
    Just00 wiesz jestem dobrej myśli już zasadniczo lepiej widać kreskę 🙂🙃 a jutro rano idę na bete ✊🏽✊🏽✊🏽 dziękuję Kochana bardzo ❤️
    Czekamy na info i kciuków nie puszczamy ✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼😊

    Anulka1505 lubi tę wiadomość

    👩'89
    HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
    Kariotyp✔️
    ❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
    ❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14

    🧔‍♂️'75
    Morfologia 1%❌
    SCD 13%✔️
    Kariotyp ✔️
    _________________________________________
    Invimed Wrocław🍀
    IUI 10.2024 ❌

    I IVF:
    Kwalifikacja 2025.04✔️
    2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
    2025.06 - histeroskopia✔️
    2025.09 - FET 4AB ❌
    2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
    2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
    II IVF:
    2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
    2026.03- ET 2x8bl❌
    25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌
  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 27 maja, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @MamaWPlanach ogromne gratulacje, cieszę się bardzo!!
    Życzę żeby ciąża się pięknie i spokojnie rozwijała 🤩
    Na kiedy masz termin wg om?

    Dziękuję🥰
    15.01.2027, choć waha się jeszcze między 13, a 17, więc do daty się na razie nie przywiązuję😉

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    Insulinooporność (Glucophage 500)
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm





    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
‹‹ 1383 1384 1385 1386 1387 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kluczowe składniki dla przyszłej Mamy, czyli co warto suplementować w ciąży

Ciąża to odmienny i wyjątkowy stan, który jest jednocześnie dużym wyzwaniem dla organizmu kobiety. To czas, kiedy zmienia się zapotrzebowanie na składniki odżywcze. Które z nich są szczególnie istotne dla przyszłej mamy i dla rozwijającego się dziecka? Co warto suplementować w ciąży, aby zadbać o zdrowie i rozwój maluszka? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ