35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
-
WIADOMOŚĆ
-
Teraz mnie zaskoczyłaś, że w ciąży w ogóle robi się jakieś szczepienia🫣 O IVF doszkoliłam się już sporo, ale o samej ciąży wygląda na to, że prawie nic nie wiem🤭Lajla87_87 wrote:LS jak po monitoringu kiedy transfer ? 🍀😀
Pytanie mam do mamusiek w którym tc robiłyśmy szczepienia na Krztusiec i na RSV ? Dostaje się receptę na wykup szczepionek czy jak to wygląda 🫣😁
Lajla87_87 lubi tę wiadomość
👫 39 i 40
AMH 0,26
Insulinooporność (Glucophage 500)
Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)
1 IVF- listopad 2025:
(Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
3🥚, 2 ❄️
* styczeń 2026- histeroskopia-> polip
* FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
* FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️
2 IVF- maj 2026:
procedura wstrzymana⁉️
Naturalna ciąża?🥹
11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm
„Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙 -
Anulka 🤗 witaj ! Przykro mi z powodu Twojej straty ... Mogę się jedynie domyślać, jakie to teraz trudne ten transfer 🫂 trzymam mocno kciuki za Twojego kropka by już z Tobą został ☘️✊️fajnie, że do Nas dołączyłaś - razem jest lżej I raźniej 😉
LS🤗 super, że wszystko w porządku i już masz datę transferu 😊 mocne kciuki , by tym razem było pięknie ☘️✊️ co do tego radiologa to zgadzam się z dziewczynami- warto zaufać swojemu lekarzowi .
Kawka 🤗 rozumiem szok z tym in vitro , bo człowiek się tego nie spodziewa - liczy się coś podleczy , coś weźmie albo spróbuję jeszcze choćby inseminacji . Trzymam kciuki, by Twoja przygoda z ivf szybko zakończyła się sukcesem 😉
Mamaw planach🤗 głowa szaleje w takich oczekiwaniach niestety- każda z Nas to zna ...kciuki za piątkową betę ☘️✊️ i my tu czekamy 🤭
Ja robiłam ostatnio krzywą glukozowo-insulinową. Pani Doktor chciała zrobić jeszcze przed stymulacją . O ile poziom glukozy mam ładny , to insulina i po 1h i po 2h ta sama wartość. I mam brać metomorfine. Ma któraś z tym jakieś doświadczenia?
Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 23:24
Anulka1505, MamaWPlanach, Kawka lubią tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - -
Kawka wrote:Super wieści, że Twoj organizm już gotowy na transfer! 🥳
Trochę niepotrzebnie stresu dołożył Ci drugi lekarz - jakby nie było byłaś u swojej ginekolog która mówi, że wszystko wygląda w porzadku 👌 a ten lekarz od USG być może wcale się nie specjalizuje w sprawach kobiecych ani nie zna norm do przygotowania do transferu i jego zbytnia troska tylko przyniosła wątpliwości 😬
Poniedziałek tuz tuż 🥹
będziemy bardzo mocno Ci kibicować i Twojemu kropkowi!!! 🫶
U nas przyszły wyniki i przyznam, że myślałam że to pomyłka. Liczba zmniejszyła się z 1 mln przed operacją na 56 tys obecnie … więc dramatycznie mało. Więcej wyników nie mamy bo nie było z czego robić…
Po początkowym szoku, ogarnęłam się i umówiłam nas na kwalifikacje IVF - tu już raczej nie ma co czekać, boję się , że plemników z miesiąca na miesiąc będzie po prostu coraz mniej. Tak więc pod koniec czerwca dołączam do Waszego grona
@Kawka u mojego męża wręcz było bardzo mało plemników i udało się więc u Ciebie Kochana też będzie ok 🫶🏽💪🏽✊🏽 trzymam mocno kciuki ✊🏽
Kawka lubi tę wiadomość
-
Przytulasek wrote:Anulka 🤗 witaj ! Przykro mi z powodu Twojej straty ... Mogę się jedynie domyślać, jakie to teraz trudne ten transfer 🫂 trzymam mocno kciuki za Twojego kropka by już z Tobą został ☘️✊️fajnie, że do Nas dołączyłaś - razem jest lżej I raźniej 😉
Dziękuję ❤️ musiałam napisać ❤️ Wy rozumiecie jak to jest ❤️❤️
Przytulasek lubi tę wiadomość
-
@MamaWPlanach, cudownie, rozumiem 😊 W takim razie czekamy na sikanie w piątek ✊🏼🍀🤗
Co do endometrium, to właśnie w tym cyklu nie brałam żadnych leków, więc to jest moja naturalna grubość i dlatego trochę mnie to zaniepokoiło. Ale tak jak mówicie - przecież mój gin też to ocenia i skoro nie ma zastrzeżeń, to trzeba mu zaufać 😊
@Kawka, kurcze, szkoda, że wyniki się nie poprawiły 😔 Ale jeśli chodzi o IVF, to nie są najgorsze, więc życzę Wam powodzenia i mam nadzieję, że nie będziecie długo czekać na dzidziusia 🤗
@Anulka, trzymam mocno kciuki za Twój transfer ✊🏼🍀🍀🍀 Kiedy masz betę?
Przytulasek, Anulka1505, MamaWPlanach lubią tę wiadomość
👩'89
HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
Kariotyp✔️
❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14
🧔♂️'75
Morfologia 1%❌
SCD 13%✔️
Kariotyp ✔️
_________________________________________
Invimed Wrocław🍀
IUI 10.2024 ❌
I IVF:
Kwalifikacja 2025.04✔️
2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
2025.06 - histeroskopia✔️
2025.09 - FET 4AB ❌
2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
II IVF:
2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
2026.03- ET 2x8bl❌
25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌ -
@Anulka, trzymam mocno kciuki za Ciebie i ten transfer! ;*
@LS, już zaczynam trzymać kciuki za ten transfer niebawem😀 Powodzenia! ❤️
@Kawka, szkoda że sie nie poprawiły
ale ivf Wam może pomóc. Widzę że staramy się mniej więcej tyle co Wy i będziemy teraz w czerwcu też się kwalifikować. Wizytę mam w dzień dziecka… Zobaczymy co powie lekarz.
@Przutulasek, a jaki masz poziom insuliny 1 i 2h? Ja mam podobny problem chyba.
Na pocz stycznia miałam insulinę ok 13, przeszłam na dietę z niskim ig, potem ciąża więc to jeszcze wzrosło. Teraz po powrocie do diety i suplementacji inozytolem mam tak 5-8 na czczo czyli bardzo dobrze. Ale robiłam krzywą teraz i po 1 h mam jakoś 50, a po 2 h 41 - spadek jest mały więc się zmartwiłam. Diabetolog mi powiedziała żeby się w ogóle tym nie przejmować, bo nie ma żadnych norm na insulinę po 1 i 2h, że się przyjmuje niby że to 40 po 2h to taki max ale niepisany.
Czytałam też wypowiedzi guru diabetologii polskiej i on strasznie w ogóle neguje mówienie o insulinooporności jako o chorobie plus uważa że te krzywe insulinowe są bez sensu. Że insuliny organizm produkuje tyle ile musi, a jak za dużo to trzeba po prostu schudnąć 😀 że choroba jest otyłość a nie insulinoopornosc. I że nie ma żadnych norm na insulinę 1 i 2 h więc sprawdzanie tego nie ma sensu. Sama nie wiem co o tym myśleć, ale faktycznie mam nadwagę, teraz po szpitalu dietą schudłam już jakieś 4-5 kg, więc może też widać tego efekty. Metforminy nie chce brać na razie, będę po prostu dietę i suple kontynuować.
Anulka1505, Przytulasek, LS lubią tę wiadomość
🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
Lepiej pozno niz wcale,witam wszystkie nowe staraczki.🤗 Podczytuje watek caly czas, ale juz siasc i napisac przy malym bobasie to dla mnie wyczyn😅
Anulka i LS trzymam mocne kciuki za Wasze transfery. Niech beda juz tymi osatatnimi ✊️
Mamawplanach,tez z niecierpliwoscia czekam na kolejna Twoją betę,choc takie wartosci wygladaja juz na prawdę dobrze 😃
Przytulasek i Niecierpliwa,widze ze dyskutujecie o IO. Swego czasu nieco w tym siedzialam. To prawda ze to jeszcze nie choroba,ale juz preludium do cukrzycy. Norm jako takich nie ma,ale mozna sobie wyliczyc wskaznik HOMA(w necie sa wzory),ktory mowi czy zblizamy sie do IO czy tez proporcje insuliny i glukozy sa odpowiednie. I tak jak piszecie,mozna wyjsc z tego dietą jesli to nie jakies zaawansowane stadium. Minus jest taki,ze zaniechanie diety powoduje powrot do stanu wyjsciowego,wiec trzeba zmienic swoje nawyki zywieniowe. Oczywiscie nie neguje tu zalecen lekarza,jesli zalecil metformine to wie co robi. Jeszcze tylko dodam,ze bardzo podobne dzialanie do metforminy ma berberyna-alkaloid roslinny,bedaca suplementem nie lekiem.
Halo halo Marysia,czytasz nas???
Anulka1505, Przytulasek, MamaWPlanach lubią tę wiadomość
👱♀️36l
AMH 1.19
TSH 1.97->1.49
Ft4 16.60
Żelazo 60.8->45.8
Ferrytyna 10.6->22.70
Estradiol 152
FSH 5.43
LH 5.49
Prolaktyna 20.20
Podejrzenie adenomiozy
Kariotypy OK
👦38l
Badanie nasienia morfologia 2%
08.05 kwalifikacja in vitro
11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
16.07. Zarodek z echem 🥳
21.07 CRL 3.7mm i ❤
31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
17.08 CRL 3.07 cm
05.09 CRL 6.07 cm
Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌

-
Przytulasek ja brałam metformine przez kilka miesięcy przed zajściem w ciaze bo miałam cukier na czczo za duży (104), trochę mi obniżyła jego poziom (do 92) chociaż wcześniej też miałam mniejszy zwykle tak 90-95 i możliwe że to okresowo w czasie gdy było badanie miałam większy 🤷 w każdym razie normalnie by mi go lekarz nie zapisał ale ze wiedziała że się staram o ciążę to zapisała bo nie zaszkodzi a może pomóc. Krzywa cukrowa po 1h i 2h wyszła mi wtedy w normie 104/139/122, insulinowa wydaje mi się że trochę za wysoko 8/92/44 ale lekarz mówił że jest ok. Tak jak Niecierpliwa pisze, ta insulinoodpormwoc to jest sporny temat. Ja wtedy dostałam metformine plus wdrozylam trochę dietę i zrzuciłam 3kg. W ciąży musialam metformine odstawić w 12tc i zrobić krzywa cukrowa i miałam cukrzycę ciążowa bo na czczo wyszło 93 a w ciąży jest norma do 92. 12 tyg po ciąży powinnam zrobić krzywa ale cóż mija właśnie 15 tyg i nie mam kiedy 😄 ale powiem wam że się boje bo raz zmierzyłam na czczo z palca i wyszlo mi coś 110.. ale paski mam już stare może dlatego 🫨 po ciąży nosilam jeszcze sensor z miesiąc i cukier był w normie.. cholesterolu też się obawiam bo po ciąży miałam kosmos. Może w przyszłym tyg się w końcu ogarne.
Anulka, LS 🤞🤞
Lajla bo to tak jest że chloniesz wiedze najbardziej z etapu w którym jesteś. Ja też o szczepieniach nie miałam pojęcia 😄Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 13:11
Anulka1505, Przytulasek, MamaWPlanach, Lajla87_87 lubią tę wiadomość
-
Ja bym się metforminy nie bała jeśli byłaby taka konieczność, ale wszystko zależy od wynikow. Przy moich uznałam, że na razie próbuje z dietą i inozytolem, skoro działa to tak zostawiam na razie.
O tej berberynie też czytałam, że warto przy IO. Na razie nie dorzucam, bo już łykam tonę tych supli, ale mam to na liście „do dorzucenia w razie czego”
Te czujniki glukozy, cgm, polecam też. Przed ciążą sobie założyłam na 2 tyg testowo - zobaczyć jakie mam skoki cukru po różnego rodzaju produktach itp. Wszystko oczywiście jest opisane zwłaszcza w tej słynnej Glukozowej rewolucji, ale u mnie skuteczniejsza nauka jest zawsze dopiero jak przetestuję na sobie
Dużo mi to uświadomiło i teraz faktycznie, jak już mam zjeść coś słodkiego, to tylko po białku 😅
Przytulasek, Ola8999 lubią tę wiadomość
🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
Dzięki Dziewczyny za Wasze opinie 🫶
Faktycznie widzę ,że to kontrowersyjny temat. Ja właśnie inozytol już zażywam koło roku , generalnie zgubiłam w ciągu tego roku 15 kg nadwagi -dieta i i ruch prawie cały czas . Ja glukoze miałam 4 mmol /5mmol /4,5 mmol , a insuline mialam 7/35/35 qU/ml . W zasadzie Pani Doktor kazała zrobić te krzywą teraz, bo podobno leki że stymulacji/ transferu szkodzą gospodarce cukrowej. I właśnie wysłałam wynik e-mailowo i dostałam zalecenie metforminy. Dopiero 1 czerwca na wizycie o to dopytam . Ja mam zaufanie do swojej lekarki bardzo dba o pacjentów, ale wiadomo doświadczenie innych staraczek jest dla mnie równie cenne 😉
Just dołączam się do Twojego halo halo 🙃 też myślę o Marysii ...Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 22:02
Ola8999 lubi tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - -
@Przytulasek, a to nie są w sumie wysokie te poziomy. Nie wiedziałam, że te leki do stymulacji mogą mieszać. Muszę się w takim razie jeszcze tym zainteresować
A to Ci mówiła diabetolog czy ginekolog prowadząca?
Przytulasek lubi tę wiadomość
🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
W zeszłym roku przed kwalifikacją do kliniki mój endokrynolog kazał mi zrobić krzywa cukrową (86/215/179) i insulinową(4.6/11.7/21.9). Po wynikach stwierdził, że to jest IO i bardzo wysokie prawdopodobieństwo cukrzycy ciążowej. Przepisał mi wtedy Glucophage 500 i kazał brać przez cały okres starań po 1 tabletce. Ja dodatkowo zaczęłam na własną rękę suplementować inozytol.
Mój lekarz rodzinny i diabetolog twierdzą, że IO nie ma, to żadna choroba i tebletek mam nie brać, tylko zbijać cukier dietą i spacerami. Obawiały się, że zrzucę dodatkowe kg, bo niby Glucophage u części pacjentów ma takie skutki uboczne. Człowiek głupieje, nie wie kogo słuchac, ale ja zaufałam mojemu endo- pracuje w klinice, więc uważam, że zna się lepiej.
Nie mam nadwagi i nigdy nie miałam, ale zmieniłam nawyki żywnościowe: jem 3 posiłki dziennie i staram się nie podjadać między posiłkami, ograniczyłam do minimum białe pieczywo, biały ryż i jasny makaron, staram się jeść więcej białka i nie podjadać słodyczy (to mi nie zawsze wychodzi🤭).
Nie robiłam krzywej ponownie, ale w lutym insulinę miałam na poziomie 3.2, a wskaźnik HOMA-IR 0,67. W marcu nawet odstawiłam Glucophage na miesiąc, ale dziewczyny na forum napisały mi, że odstawia się podczas starań na własną rękę, więc biorę dalej.
Mierzyłam też cukier z palca przez ponad miesiąc i wyniki były czasami w granicach 95-99, a dla mojego endo to już za dużo. Mój tata ma cukrzycę, więc twierdzi, że jestem w grupie ryzyka.
Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 19:09
Ola8999, Przytulasek lubią tę wiadomość
👫 39 i 40
AMH 0,26
Insulinooporność (Glucophage 500)
Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)
1 IVF- listopad 2025:
(Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
3🥚, 2 ❄️
* styczeń 2026- histeroskopia-> polip
* FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
* FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️
2 IVF- maj 2026:
procedura wstrzymana⁉️
Naturalna ciąża?🥹
11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm
„Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙 -
Ja dziś rano zmierzyłam z palca i mialam 94. Czytałam że z krwi wychodzi niższy wynik. U mnie mama ma cukrzycę ale bez leków więc tez jestem niby w grupie ryzyka. We wtorek myślę w końcu iść na tą krzywa bo idę też na USG piersi ale zobaczymy 🤞
Ciągle się zastanawiam co u Marysi i Runnerki 🙂↕️Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 13:40
Przytulasek, MamaWPlanach lubią tę wiadomość
-
Beta z dzisiaj 14 940, dziękuję dziewczyny za kciuki💙😘
Wiadomo, że to mnie nie uspokaja, bo nadal odliczam dni do USG, ale przynajmniej wiem, że przyrost jest dobry🍀
Niecierpliwa_, Thoruviel, Przytulasek, Lajla87_87, Just00, Anulka1505, Ola8999, LS, Kawka lubią tę wiadomość
👫 39 i 40
AMH 0,26
Insulinooporność (Glucophage 500)
Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)
1 IVF- listopad 2025:
(Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
3🥚, 2 ❄️
* styczeń 2026- histeroskopia-> polip
* FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
* FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️
2 IVF- maj 2026:
procedura wstrzymana⁉️
Naturalna ciąża?🥹
11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm
„Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙 -
MamaWPlanach wrote:Beta z dzisiaj 14 940, dziękuję dziewczyny za kciuki💙😘
Wiadomo, że to mnie nie uspokaja, bo nadal odliczam dni do USG, ale przynajmniej wiem, że przyrost jest dobry🍀
Cudowne wieści! ❤️ trzymam dalej kciuki, ale na becie to bardzo dobrze wygląda
MamaWPlanach lubi tę wiadomość
🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
Ola8999 wrote:Ja dziś rano zmierzyłam z palca i mialam 94. Czytałam że z krwi wychodzi niższy wynik. U mnie mama ma cukrzycę ale bez leków więc tez jestem niby w grupie ryzyka. We wtorek myślę w końcu iść na tą krzywa bo idę też na USG piersi ale zobaczymy 🤞
Ciągle się zastanawiam co u Marysi i Runnerki 🙂↕️
Ja zrobiłam krzywą w tym tygodniu, mam juz odbębnione 2h w przychodni 😅 na czczo wyszło mi 79, po 2h 134, także jest ok, u mnie to była cukrzyca stricte ciążowa💪 czekam na konsultację z diabetelog, ale powinno być pro forma.
Mam nadzieję, że ten pomiar z palca u Ciebie to było jednorazowe i wyjdzie ok z krwi ✊️
@MamaWPlanach piękny przyrost, teraz trzymam kciuki za USG ✊️✊️🍀🍀🍀
@LS masz transfer w moje imieniny, to musi być szczęśliwy dzień, mnóstwo pozytywnej energii wysyłam ✊️✊️✊️🍀🍀🍀(piszę już teraz, bo w niedzielę jedziemy na pierwszy wypad z Bobo, nie wiem jak będę ogarniać 🤭)
Przytulasek, MamaWPlanach, Ola8999, LS lubią tę wiadomość
Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
-cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
-allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA
Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min
02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪
Klinika nr 2 od 09/24:
IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
- transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
- transfer IX 05/04 5.2.3 💔
Klinika nr 1 2021-08/24
4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
-transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
-transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0. -
Niecierpliwa_ wrote:@Przytulasek, a to nie są w sumie wysokie te poziomy. Nie wiedziałam, że te leki do stymulacji mogą mieszać. Muszę się w takim razie jeszcze tym zainteresować
A to Ci mówiła diabetolog czy ginekolog prowadząca?
Moja ginekolog prowadząca, ale ona też jest endokrynologiem i pod tym względem też ogarnia pacjentów. Ale na razie dala mi do kolacji jedną 500 xr przez tydzień, potem dwie i potem 3. Będę na wizycie 1 czerwca to przedyskutuje temat .
Mamawplanach🤗 Super wynik bety dobrze to wróży 🤭 ale oczywiście rozumiem, że dopiero usg pozwala uwierzyć- trzymam kciuki by nadal było pięknie ✊️☘️
A apropo OI to widzę też miałaś zawirowania ,co lekarz , to opinia .Ja tak, jak Ty uważam, że najlepiej ufać swojemu lekarzowi z kliniki.
Ola89🤗 To kciuki za Twoje badania - oby wszystko było dobrze ✊️Co do Dziewczyn mam podobnie - może, jak znajdą przestrzeń na to ,to do Nas napiszą . Ja też myślę, co u Nessie 🤗
MamaWPlanach, Ola8999 lubią tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - -
@ Thoruviel to super że krzywa wyszła ok, poza ciąża na czczo do 100 jest ok więc z 94 byłabym zadowolona 🤣
@Mamaw planach super wieści 🥰
MamaWPlanach lubi tę wiadomość
-
MamaWPlanach wrote:Beta z dzisiaj 14 940, dziękuję dziewczyny za kciuki💙😘
Wiadomo, że to mnie nie uspokaja, bo nadal odliczam dni do USG, ale przynajmniej wiem, że przyrost jest dobry🍀
Piękny przyrost!!! 🫶
I będzie dobrze!!! 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞
MamaWPlanach lubi tę wiadomość
⏳ od 06.2024
36 👩
D3, B12, estr, prolaktyna, owulacje
🔻niski prog 8DPO: 12ng
MUCHA, sonoHSG - OK
Pasożyty - OK
41🧔♂️
Posiewy OK
Kariotypy OK
🔻 ciężki czynnik męski - OAT
🔻 operacja żpn - styczeń' 26 - brak poprawy




