Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 20 maja, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lajla87_87 wrote:
    LS jak po monitoringu kiedy transfer ? 🍀😀

    Pytanie mam do mamusiek w którym tc robiłyśmy szczepienia na Krztusiec i na RSV ? Dostaje się receptę na wykup szczepionek czy jak to wygląda 🫣😁
    Teraz mnie zaskoczyłaś, że w ciąży w ogóle robi się jakieś szczepienia🫣 O IVF doszkoliłam się już sporo, ale o samej ciąży wygląda na to, że prawie nic nie wiem🤭

    Lajla87_87 lubi tę wiadomość

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    Insulinooporność (Glucophage 500)
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm





    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 269 380

    Wysłany: 20 maja, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka 🤗 witaj ! Przykro mi z powodu Twojej straty ... Mogę się jedynie domyślać, jakie to teraz trudne ten transfer 🫂 trzymam mocno kciuki za Twojego kropka by już z Tobą został ☘️✊️fajnie, że do Nas dołączyłaś - razem jest lżej I raźniej 😉

    LS🤗 super, że wszystko w porządku i już masz datę transferu 😊 mocne kciuki , by tym razem było pięknie ☘️✊️ co do tego radiologa to zgadzam się z dziewczynami- warto zaufać swojemu lekarzowi .

    Kawka 🤗 rozumiem szok z tym in vitro , bo człowiek się tego nie spodziewa - liczy się coś podleczy , coś weźmie albo spróbuję jeszcze choćby inseminacji . Trzymam kciuki, by Twoja przygoda z ivf szybko zakończyła się sukcesem 😉

    Mamaw planach🤗 głowa szaleje w takich oczekiwaniach niestety- każda z Nas to zna ...kciuki za piątkową betę ☘️✊️ i my tu czekamy 🤭

    Ja robiłam ostatnio krzywą glukozowo-insulinową. Pani Doktor chciała zrobić jeszcze przed stymulacją . O ile poziom glukozy mam ładny , to insulina i po 1h i po 2h ta sama wartość. I mam brać metomorfine. Ma któraś z tym jakieś doświadczenia?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 maja, 23:24

    Anulka1505, MamaWPlanach, Kawka lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja -
  • Anulka1505 Przyjaciółka
    Postów: 105 250

    Wysłany: 21 maja, 05:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawka wrote:
    Super wieści, że Twoj organizm już gotowy na transfer! 🥳

    Trochę niepotrzebnie stresu dołożył Ci drugi lekarz - jakby nie było byłaś u swojej ginekolog która mówi, że wszystko wygląda w porzadku 👌 a ten lekarz od USG być może wcale się nie specjalizuje w sprawach kobiecych ani nie zna norm do przygotowania do transferu i jego zbytnia troska tylko przyniosła wątpliwości 😬

    Poniedziałek tuz tuż 🥹
    będziemy bardzo mocno Ci kibicować i Twojemu kropkowi!!! 🫶


    U nas przyszły wyniki i przyznam, że myślałam że to pomyłka. Liczba zmniejszyła się z 1 mln przed operacją na 56 tys obecnie … więc dramatycznie mało. Więcej wyników nie mamy bo nie było z czego robić…

    Po początkowym szoku, ogarnęłam się i umówiłam nas na kwalifikacje IVF - tu już raczej nie ma co czekać, boję się , że plemników z miesiąca na miesiąc będzie po prostu coraz mniej. Tak więc pod koniec czerwca dołączam do Waszego grona :-)

    @Kawka u mojego męża wręcz było bardzo mało plemników i udało się więc u Ciebie Kochana też będzie ok 🫶🏽💪🏽✊🏽 trzymam mocno kciuki ✊🏽

    Kawka lubi tę wiadomość

  • Anulka1505 Przyjaciółka
    Postów: 105 250

    Wysłany: 21 maja, 05:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasek wrote:
    Anulka 🤗 witaj ! Przykro mi z powodu Twojej straty ... Mogę się jedynie domyślać, jakie to teraz trudne ten transfer 🫂 trzymam mocno kciuki za Twojego kropka by już z Tobą został ☘️✊️fajnie, że do Nas dołączyłaś - razem jest lżej I raźniej 😉

    Dziękuję ❤️ musiałam napisać ❤️ Wy rozumiecie jak to jest ❤️❤️


    Przytulasek lubi tę wiadomość

  • LS Autorytet
    Postów: 351 516

    Wysłany: 21 maja, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @MamaWPlanach, cudownie, rozumiem 😊 W takim razie czekamy na sikanie w piątek ✊🏼🍀🤗

    Co do endometrium, to właśnie w tym cyklu nie brałam żadnych leków, więc to jest moja naturalna grubość i dlatego trochę mnie to zaniepokoiło. Ale tak jak mówicie - przecież mój gin też to ocenia i skoro nie ma zastrzeżeń, to trzeba mu zaufać 😊

    @Kawka, kurcze, szkoda, że wyniki się nie poprawiły 😔 Ale jeśli chodzi o IVF, to nie są najgorsze, więc życzę Wam powodzenia i mam nadzieję, że nie będziecie długo czekać na dzidziusia 🤗

    @Anulka, trzymam mocno kciuki za Twój transfer ✊🏼🍀🍀🍀 Kiedy masz betę?

    Przytulasek, Anulka1505, MamaWPlanach lubią tę wiadomość

    👩'89
    HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
    Kariotyp✔️
    ❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
    ❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14

    🧔‍♂️'75
    Morfologia 1%❌
    SCD 13%✔️
    Kariotyp ✔️
    _________________________________________
    Invimed Wrocław🍀
    IUI 10.2024 ❌

    I IVF:
    Kwalifikacja 2025.04✔️
    2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
    2025.06 - histeroskopia✔️
    2025.09 - FET 4AB ❌
    2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
    2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
    II IVF:
    2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
    2026.03- ET 2x8bl❌
    25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 21 maja, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Anulka, trzymam mocno kciuki za Ciebie i ten transfer! ;*

    @LS, już zaczynam trzymać kciuki za ten transfer niebawem😀 Powodzenia! ❤️

    @Kawka, szkoda że sie nie poprawiły :( ale ivf Wam może pomóc. Widzę że staramy się mniej więcej tyle co Wy i będziemy teraz w czerwcu też się kwalifikować. Wizytę mam w dzień dziecka… Zobaczymy co powie lekarz.

    @Przutulasek, a jaki masz poziom insuliny 1 i 2h? Ja mam podobny problem chyba.
    Na pocz stycznia miałam insulinę ok 13, przeszłam na dietę z niskim ig, potem ciąża więc to jeszcze wzrosło. Teraz po powrocie do diety i suplementacji inozytolem mam tak 5-8 na czczo czyli bardzo dobrze. Ale robiłam krzywą teraz i po 1 h mam jakoś 50, a po 2 h 41 - spadek jest mały więc się zmartwiłam. Diabetolog mi powiedziała żeby się w ogóle tym nie przejmować, bo nie ma żadnych norm na insulinę po 1 i 2h, że się przyjmuje niby że to 40 po 2h to taki max ale niepisany.
    Czytałam też wypowiedzi guru diabetologii polskiej i on strasznie w ogóle neguje mówienie o insulinooporności jako o chorobie plus uważa że te krzywe insulinowe są bez sensu. Że insuliny organizm produkuje tyle ile musi, a jak za dużo to trzeba po prostu schudnąć 😀 że choroba jest otyłość a nie insulinoopornosc. I że nie ma żadnych norm na insulinę 1 i 2 h więc sprawdzanie tego nie ma sensu. Sama nie wiem co o tym myśleć, ale faktycznie mam nadwagę, teraz po szpitalu dietą schudłam już jakieś 4-5 kg, więc może też widać tego efekty. Metforminy nie chce brać na razie, będę po prostu dietę i suple kontynuować.

    Anulka1505, Przytulasek, LS lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Just00 Autorytet
    Postów: 300 458

    Wysłany: 21 maja, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej pozno niz wcale,witam wszystkie nowe staraczki.🤗 Podczytuje watek caly czas, ale juz siasc i napisac przy malym bobasie to dla mnie wyczyn😅
    Anulka i LS trzymam mocne kciuki za Wasze transfery. Niech beda juz tymi osatatnimi ✊️

    Mamawplanach,tez z niecierpliwoscia czekam na kolejna Twoją betę,choc takie wartosci wygladaja juz na prawdę dobrze 😃

    Przytulasek i Niecierpliwa,widze ze dyskutujecie o IO. Swego czasu nieco w tym siedzialam. To prawda ze to jeszcze nie choroba,ale juz preludium do cukrzycy. Norm jako takich nie ma,ale mozna sobie wyliczyc wskaznik HOMA(w necie sa wzory),ktory mowi czy zblizamy sie do IO czy tez proporcje insuliny i glukozy sa odpowiednie. I tak jak piszecie,mozna wyjsc z tego dietą jesli to nie jakies zaawansowane stadium. Minus jest taki,ze zaniechanie diety powoduje powrot do stanu wyjsciowego,wiec trzeba zmienic swoje nawyki zywieniowe. Oczywiscie nie neguje tu zalecen lekarza,jesli zalecil metformine to wie co robi. Jeszcze tylko dodam,ze bardzo podobne dzialanie do metforminy ma berberyna-alkaloid roslinny,bedaca suplementem nie lekiem.

    Halo halo Marysia,czytasz nas???

    Anulka1505, Przytulasek, MamaWPlanach lubią tę wiadomość

    👱‍♀️36l
    AMH 1.19
    TSH 1.97->1.49
    Ft4 16.60
    Żelazo 60.8->45.8
    Ferrytyna 10.6->22.70
    Estradiol 152
    FSH 5.43
    LH 5.49
    Prolaktyna 20.20
    Podejrzenie adenomiozy
    Kariotypy OK

    👦38l
    Badanie nasienia morfologia 2%

    08.05 kwalifikacja in vitro
    11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
    26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
    27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
    16.07. Zarodek z echem 🥳
    21.07 CRL 3.7mm i ❤
    31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
    14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
    17.08 CRL 3.07 cm
    05.09 CRL 6.07 cm
    Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌
    age.png
  • Ola8999 Autorytet
    Postów: 1397 1201

    Wysłany: 21 maja, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulasek ja brałam metformine przez kilka miesięcy przed zajściem w ciaze bo miałam cukier na czczo za duży (104), trochę mi obniżyła jego poziom (do 92) chociaż wcześniej też miałam mniejszy zwykle tak 90-95 i możliwe że to okresowo w czasie gdy było badanie miałam większy 🤷 w każdym razie normalnie by mi go lekarz nie zapisał ale ze wiedziała że się staram o ciążę to zapisała bo nie zaszkodzi a może pomóc. Krzywa cukrowa po 1h i 2h wyszła mi wtedy w normie 104/139/122, insulinowa wydaje mi się że trochę za wysoko 8/92/44 ale lekarz mówił że jest ok. Tak jak Niecierpliwa pisze, ta insulinoodpormwoc to jest sporny temat. Ja wtedy dostałam metformine plus wdrozylam trochę dietę i zrzuciłam 3kg. W ciąży musialam metformine odstawić w 12tc i zrobić krzywa cukrowa i miałam cukrzycę ciążowa bo na czczo wyszło 93 a w ciąży jest norma do 92. 12 tyg po ciąży powinnam zrobić krzywa ale cóż mija właśnie 15 tyg i nie mam kiedy 😄 ale powiem wam że się boje bo raz zmierzyłam na czczo z palca i wyszlo mi coś 110.. ale paski mam już stare może dlatego 🫨 po ciąży nosilam jeszcze sensor z miesiąc i cukier był w normie.. cholesterolu też się obawiam bo po ciąży miałam kosmos. Może w przyszłym tyg się w końcu ogarne.

    Anulka, LS 🤞🤞

    Lajla bo to tak jest że chloniesz wiedze najbardziej z etapu w którym jesteś. Ja też o szczepieniach nie miałam pojęcia 😄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 13:11

    Anulka1505, Przytulasek, MamaWPlanach, Lajla87_87 lubią tę wiadomość

    ♀️'89 ♂️'87
    2 lata starań | 1x IUI ❌ | kwalifikacja do in vitro ✅
    16.06 ⏸️ 11dpo 🫢 naturals
    Cukrzyca ciążowa 🤷🍭
    19.12 30+1 III prenatalne wszystko idealnie 👌1400g
    19.01 34+4 rośniemy 2600g 😍
    6.02.2026 już jest ! 🐨 37+0 2970g 52cm

    age.png
  • Anulka1505 Przyjaciółka
    Postów: 105 250

    Wysłany: 21 maja, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LS wrote:
    @LS, trzymam mocno kciuki za Twój transfer ✊🏼🍀🍀🍀 Kiedy masz betę?

    Lekarz kazał 28.05 ale nie wiem czy wytrzymam planuje 25.05 zrobić test i wtedy będe myśleć ale jestem przerażona boję się strasznie 😔😔



  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 21 maja, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym się metforminy nie bała jeśli byłaby taka konieczność, ale wszystko zależy od wynikow. Przy moich uznałam, że na razie próbuje z dietą i inozytolem, skoro działa to tak zostawiam na razie.
    O tej berberynie też czytałam, że warto przy IO. Na razie nie dorzucam, bo już łykam tonę tych supli, ale mam to na liście „do dorzucenia w razie czego” ;)

    Te czujniki glukozy, cgm, polecam też. Przed ciążą sobie założyłam na 2 tyg testowo - zobaczyć jakie mam skoki cukru po różnego rodzaju produktach itp. Wszystko oczywiście jest opisane zwłaszcza w tej słynnej Glukozowej rewolucji, ale u mnie skuteczniejsza nauka jest zawsze dopiero jak przetestuję na sobie ;) Dużo mi to uświadomiło i teraz faktycznie, jak już mam zjeść coś słodkiego, to tylko po białku 😅

    Przytulasek, Ola8999 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 269 380

    Wysłany: 21 maja, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny za Wasze opinie 🫶
    Faktycznie widzę ,że to kontrowersyjny temat. Ja właśnie inozytol już zażywam koło roku , generalnie zgubiłam w ciągu tego roku 15 kg nadwagi -dieta i i ruch prawie cały czas . Ja glukoze miałam 4 mmol /5mmol /4,5 mmol , a insuline mialam 7/35/35 qU/ml . W zasadzie Pani Doktor kazała zrobić te krzywą teraz, bo podobno leki że stymulacji/ transferu szkodzą gospodarce cukrowej. I właśnie wysłałam wynik e-mailowo i dostałam zalecenie metforminy. Dopiero 1 czerwca na wizycie o to dopytam . Ja mam zaufanie do swojej lekarki bardzo dba o pacjentów, ale wiadomo doświadczenie innych staraczek jest dla mnie równie cenne 😉

    Just dołączam się do Twojego halo halo 🙃 też myślę o Marysii ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 22:02

    Ola8999 lubi tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja -
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 21 maja, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Przytulasek, a to nie są w sumie wysokie te poziomy. Nie wiedziałam, że te leki do stymulacji mogą mieszać. Muszę się w takim razie jeszcze tym zainteresować :D A to Ci mówiła diabetolog czy ginekolog prowadząca?

    Przytulasek lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 21 maja, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym roku przed kwalifikacją do kliniki mój endokrynolog kazał mi zrobić krzywa cukrową (86/215/179) i insulinową(4.6/11.7/21.9). Po wynikach stwierdził, że to jest IO i bardzo wysokie prawdopodobieństwo cukrzycy ciążowej. Przepisał mi wtedy Glucophage 500 i kazał brać przez cały okres starań po 1 tabletce. Ja dodatkowo zaczęłam na własną rękę suplementować inozytol.
    Mój lekarz rodzinny i diabetolog twierdzą, że IO nie ma, to żadna choroba i tebletek mam nie brać, tylko zbijać cukier dietą i spacerami. Obawiały się, że zrzucę dodatkowe kg, bo niby Glucophage u części pacjentów ma takie skutki uboczne. Człowiek głupieje, nie wie kogo słuchac, ale ja zaufałam mojemu endo- pracuje w klinice, więc uważam, że zna się lepiej.
    Nie mam nadwagi i nigdy nie miałam, ale zmieniłam nawyki żywnościowe: jem 3 posiłki dziennie i staram się nie podjadać między posiłkami, ograniczyłam do minimum białe pieczywo, biały ryż i jasny makaron, staram się jeść więcej białka i nie podjadać słodyczy (to mi nie zawsze wychodzi🤭).
    Nie robiłam krzywej ponownie, ale w lutym insulinę miałam na poziomie 3.2, a wskaźnik HOMA-IR 0,67. W marcu nawet odstawiłam Glucophage na miesiąc, ale dziewczyny na forum napisały mi, że odstawia się podczas starań na własną rękę, więc biorę dalej.
    Mierzyłam też cukier z palca przez ponad miesiąc i wyniki były czasami w granicach 95-99, a dla mojego endo to już za dużo. Mój tata ma cukrzycę, więc twierdzi, że jestem w grupie ryzyka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 maja, 19:09

    Ola8999, Przytulasek lubią tę wiadomość

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    Insulinooporność (Glucophage 500)
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm





    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
  • Ola8999 Autorytet
    Postów: 1397 1201

    Wysłany: 22 maja, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś rano zmierzyłam z palca i mialam 94. Czytałam że z krwi wychodzi niższy wynik. U mnie mama ma cukrzycę ale bez leków więc tez jestem niby w grupie ryzyka. We wtorek myślę w końcu iść na tą krzywa bo idę też na USG piersi ale zobaczymy 🤞

    Ciągle się zastanawiam co u Marysi i Runnerki 🙂‍↕️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 maja, 13:40

    Przytulasek, MamaWPlanach lubią tę wiadomość

    ♀️'89 ♂️'87
    2 lata starań | 1x IUI ❌ | kwalifikacja do in vitro ✅
    16.06 ⏸️ 11dpo 🫢 naturals
    Cukrzyca ciążowa 🤷🍭
    19.12 30+1 III prenatalne wszystko idealnie 👌1400g
    19.01 34+4 rośniemy 2600g 😍
    6.02.2026 już jest ! 🐨 37+0 2970g 52cm

    age.png
  • MamaWPlanach Ekspertka
    Postów: 169 295

    Wysłany: 22 maja, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beta z dzisiaj 14 940, dziękuję dziewczyny za kciuki💙😘

    Wiadomo, że to mnie nie uspokaja, bo nadal odliczam dni do USG, ale przynajmniej wiem, że przyrost jest dobry🍀

    Niecierpliwa_, Thoruviel, Przytulasek, Lajla87_87, Just00, Anulka1505, Ola8999, LS, Kawka lubią tę wiadomość

    👫 39 i 40
    AMH 0,26
    Insulinooporność (Glucophage 500)
    Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)

    1 IVF- listopad 2025:
    (Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
    3🥚, 2 ❄️
    * styczeń 2026- histeroskopia-> polip
    * FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
    * FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️

    2 IVF- maj 2026:
    procedura wstrzymana⁉️

    Naturalna ciąża?🥹
    11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
    15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
    26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
    10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm





    „Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 22 maja, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaWPlanach wrote:
    Beta z dzisiaj 14 940, dziękuję dziewczyny za kciuki💙😘

    Wiadomo, że to mnie nie uspokaja, bo nadal odliczam dni do USG, ale przynajmniej wiem, że przyrost jest dobry🍀

    Cudowne wieści! ❤️ trzymam dalej kciuki, ale na becie to bardzo dobrze wygląda :)

    MamaWPlanach lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Thoruviel Autorytet
    Postów: 877 1046

    Wysłany: 22 maja, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ola8999 wrote:
    Ja dziś rano zmierzyłam z palca i mialam 94. Czytałam że z krwi wychodzi niższy wynik. U mnie mama ma cukrzycę ale bez leków więc tez jestem niby w grupie ryzyka. We wtorek myślę w końcu iść na tą krzywa bo idę też na USG piersi ale zobaczymy 🤞

    Ciągle się zastanawiam co u Marysi i Runnerki 🙂‍↕️

    Ja zrobiłam krzywą w tym tygodniu, mam juz odbębnione 2h w przychodni 😅 na czczo wyszło mi 79, po 2h 134, także jest ok, u mnie to była cukrzyca stricte ciążowa💪 czekam na konsultację z diabetelog, ale powinno być pro forma.
    Mam nadzieję, że ten pomiar z palca u Ciebie to było jednorazowe i wyjdzie ok z krwi ✊️

    @MamaWPlanach piękny przyrost, teraz trzymam kciuki za USG ✊️✊️🍀🍀🍀

    @LS masz transfer w moje imieniny, to musi być szczęśliwy dzień, mnóstwo pozytywnej energii wysyłam ✊️✊️✊️🍀🍀🍀(piszę już teraz, bo w niedzielę jedziemy na pierwszy wypad z Bobo, nie wiem jak będę ogarniać 🤭)

    Przytulasek, MamaWPlanach, Ola8999, LS lubią tę wiadomość

    Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
    -cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
    -allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA

    Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min <3 02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
    23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪

    Klinika nr 2 od 09/24:
    IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
    IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
    - transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
    - transfer IX 05/04 5.2.3 💔
    Klinika nr 1 2021-08/24
    4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
    3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
    -transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
    -transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
    IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0.
  • Przytulasek Autorytet
    Postów: 269 380

    Wysłany: 22 maja, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @Przytulasek, a to nie są w sumie wysokie te poziomy. Nie wiedziałam, że te leki do stymulacji mogą mieszać. Muszę się w takim razie jeszcze tym zainteresować :D A to Ci mówiła diabetolog czy ginekolog prowadząca?

    Moja ginekolog prowadząca, ale ona też jest endokrynologiem i pod tym względem też ogarnia pacjentów. Ale na razie dala mi do kolacji jedną 500 xr przez tydzień, potem dwie i potem 3. Będę na wizycie 1 czerwca to przedyskutuje temat .

    Mamawplanach🤗 Super wynik bety dobrze to wróży 🤭 ale oczywiście rozumiem, że dopiero usg pozwala uwierzyć- trzymam kciuki by nadal było pięknie ✊️☘️
    A apropo OI to widzę też miałaś zawirowania ,co lekarz , to opinia .Ja tak, jak Ty uważam, że najlepiej ufać swojemu lekarzowi z kliniki.

    Ola89🤗 To kciuki za Twoje badania - oby wszystko było dobrze ✊️Co do Dziewczyn mam podobnie - może, jak znajdą przestrzeń na to ,to do Nas napiszą . Ja też myślę, co u Nessie 🤗

    MamaWPlanach, Ola8999 lubią tę wiadomość

    👧 39 🧑‍🦱40

    Starania od 2020r.
    Laparoskopia 2021r.
    Problem : słabe nasienie
    AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
    Kariotypy ✔️
    Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
    Drożność jajowodów ✔️
    03.2025 Angelius Provita MP
    1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    02.06 .25 początek stymulacji
    💉menopur , puregon , orgalutran
    Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
    07.07 Histeroskopia
    Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
    2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
    14.11.25 początek stymulacji
    💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
    Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
    zapłodnione --> 3 doba ❌️
    3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
    06.03 💉rekovelle
    9.03 orgalutran , Menopur
    18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB

    23.03 I FET 3AB -
    b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
    01.06
    4️⃣Procedura IVF
    01.06 start stymulacji
    13.06 punkcja -
  • Ola8999 Autorytet
    Postów: 1397 1201

    Wysłany: 22 maja, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Thoruviel to super że krzywa wyszła ok, poza ciąża na czczo do 100 jest ok więc z 94 byłabym zadowolona 🤣

    @Mamaw planach super wieści 🥰

    MamaWPlanach lubi tę wiadomość

    ♀️'89 ♂️'87
    2 lata starań | 1x IUI ❌ | kwalifikacja do in vitro ✅
    16.06 ⏸️ 11dpo 🫢 naturals
    Cukrzyca ciążowa 🤷🍭
    19.12 30+1 III prenatalne wszystko idealnie 👌1400g
    19.01 34+4 rośniemy 2600g 😍
    6.02.2026 już jest ! 🐨 37+0 2970g 52cm

    age.png
  • Kawka Koleżanka
    Postów: 53 44

    Wysłany: 23 maja, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaWPlanach wrote:
    Beta z dzisiaj 14 940, dziękuję dziewczyny za kciuki💙😘

    Wiadomo, że to mnie nie uspokaja, bo nadal odliczam dni do USG, ale przynajmniej wiem, że przyrost jest dobry🍀

    Piękny przyrost!!! 🫶
    I będzie dobrze!!! 🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞🤞

    MamaWPlanach lubi tę wiadomość

    ⏳ od 06.2024

    36 👩
    D3, B12, estr, prolaktyna, owulacje
    🔻niski prog 8DPO: 12ng
    MUCHA, sonoHSG - OK
    Pasożyty - OK

    41🧔‍♂️
    Posiewy OK
    Kariotypy OK
    🔻 ciężki czynnik męski - OAT
    🔻 operacja żpn - styczeń' 26 - brak poprawy
‹‹ 1381 1382 1383 1384 1385 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 propozycje pysznych koktajli na ciążowe dolegliwości!

Cierpisz na typowo ciążowe dolegliwości? Twój układ pokarmowy jest bardzo wrażliwy i męczą Cię ciągłe niestrawności? A może nie możesz poradzić sobie z bolesnymi skurczami łydek? Poznaj kilka prostych i naturalnych sposobów na ciążowe dolegliwości - odkryj przepisy na koktajle! 

CZYTAJ WIĘCEJ