35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
-
WIADOMOŚĆ
-
O wow, to by było 😍 Trzymam kciuki!MamaWPlanach wrote:Taka smutna rzeczywistość..
Do lekarzy nie mam pretensji. I często przyznaję im rację, że pewnie nie byłoby tych wszystkich stresów i komplikacji, gdybym zdecydowała się na pierwsze dziecko wcześniej. Tekst z trafieniem na dobry zarodek to taki klinikowy standard. I do maja byłam zła, gdy go słyszałam od mojej lekarki. A teraz mam mętlik w głowie i nie wiem czy jednak nie jest w tym dużo racji..
Jak pisałam wcześniej czekałam na rozpoczęcie II stymulacji. Miesiączka długo się nie pojawiała, więc 11 mają poszłam na betę. Coś mnie tknęło wewnętrznie. Wynik 295. Wyobraźcie sobie mój szok. 13 maja zrobiłam powtórną-609. Odpuściliśmy całkowicie starania naturalne, gdy w listopadzie trafiłam do kliniki. Oczywiście nie zabezpieczamy się, ale nie jest to "seks na zawołanie, bo dni płodne". Przy AMH 0.26 stawiałam już tylko na IVF, a tutaj taka niespodzianka.
Nie wiem czy to ten koenzym i biosteron, który zaczęłam suplementować czy trafił się ten właściwy zarodek, ale 2 procedura została u mnie zawieszona. Oczywiście leki do stymulacji pozostają w lodówce, bo to taki wczesny etap, że wszystko może się wydarzyć. W piątek zrobię kolejną betę, a później zostanie umówienie się do ginekologa za 2 tygodnie na ewentualne potwierdzenie ciąży.
MamaWPlanach lubi tę wiadomość
-
Niecierpliwa_ wrote:Dzięki wielkie za polecajke! Ja teraz chłonę wszystko, także już zamówiłam 😀 Widzę że w księgarniach jej nie ma, ale udało mi się na Vinted znaleźć egzemplarz w niekosmicznej cenie
Takiej to nie trzeba dwa razy namawiać 😁 Ja już kupiłam Ją z rok temu i lubię do Niej wracać 🩵 nawet nie wiedziałam, że już nie ma w księgarniach. Tym bardziej super ,że odnalazłaś i mam nadzieję też, że znajdziesz w niej coś dla siebie 😉
Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - -
@Mamawplanach gratulacje ❤️❤️
@Qlka przykro mi ale trzymam kciuki za Ciebie 🤞🤞
MamaWPlanach lubi tę wiadomość
-
Wczoraj się nie odzywałam, bo jakoś szybko zleciał mi dzień 😄
Na monitoringu wszystko wyglądało ładnie. Endometrium w 10 dc miało 7 mm, więc chyba nie jest źle 😊 Wstępnie transfer planowany jest na 25–26.05, ale wszystko jeszcze potwierdzi się po kolejnej wizycie w poniedziałek.
@Thoruviel, to ja już chyba wiem, co jest mi potrzebne na rosnącą ferrytynę — dziecko 😄 Dzięki, że podzieliłaś się swoją historią. Trochę mnie uspokoiłaś, bo wygląda na to, że raczej nie jest to główny powód naszych problemów. Tak czy siak będę tego pilnować i chyba faktycznie zrobię badania w kierunku pasożytów.
@Gilli, a jaki konkretnie pakiet badań brałaś? Bo ja kompletnie się na tym nie znam
@MamaWPlanach jak tam beta? 🫣
Thoruviel, Lajla87_87, Przytulasek, Ola8999, MamaWPlanach lubią tę wiadomość
👩'89
HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
Kariotyp✔️
❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14
🧔♂️'75
Morfologia 1%❌
SCD 13%✔️
Kariotyp ✔️
_________________________________________
Invimed Wrocław🍀
IUI 10.2024 ❌
I IVF:
Kwalifikacja 2025.04✔️
2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
2025.06 - histeroskopia✔️
2025.09 - FET 4AB ❌
2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
II IVF:
2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
2026.03- ET 2x8bl❌
25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌ -
@Niecierpliwa_ @Przytulasek @Thoruviel @LS @Lajla87_87 @Gilli @Ola8999 dziękuję za Wasze kciuki💙
Beta z dzisiaj 1186, więc chyba przyrost po 48 h z 609 jest ok..
Teraz już zdaję się na los, bo nic nie jestem w stanie więcej zrobić. Jeśli to zdrowy zarodek to będzie się rozwijał dalej.. Zrobię kontrolnie betę jeszcze 20.05, a później już oczekiwanie na USG. Termin mam na 26.05- nie chciałam w Dzień Matki, bo to taki wymowny dzień, ale to był jedyny dostępny termin po południu. Strasznie będzie mi się dłużyło do tego czasu🫣
Ola8999, Thoruviel, Niecierpliwa_, Lajla87_87, Przytulasek, Gilli, Anulka1505, Kawka lubią tę wiadomość
👫 39 i 40
AMH 0,26
Insulinooporność (Glucophage 500)
Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)
1 IVF- listopad 2025:
(Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
3🥚, 2 ❄️
* styczeń 2026- histeroskopia-> polip
* FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
* FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️
2 IVF- maj 2026:
procedura wstrzymana⁉️
Naturalna ciąża?🥹
11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm
„Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙 -
Trzymam mocne kciuki za twojego wojownika czy wojowniczkę 🤗🥹✊🏼✊🏼✊🏼 no i czekam razem z Tobą na USG, akurat gdzieś w tym czasie będę miała transfer 😊
MamaWPlanach, Kawka lubią tę wiadomość
👩'89
HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
Kariotyp✔️
❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14
🧔♂️'75
Morfologia 1%❌
SCD 13%✔️
Kariotyp ✔️
_________________________________________
Invimed Wrocław🍀
IUI 10.2024 ❌
I IVF:
Kwalifikacja 2025.04✔️
2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
2025.06 - histeroskopia✔️
2025.09 - FET 4AB ❌
2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
II IVF:
2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
2026.03- ET 2x8bl❌
25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌ -
W olimpiamed albo almed po prostu pasożyty jelitowe kompleks i 3 próbki, dokładnie zastosowałam ich wskazowki do przygotowań i zebrania próbek ze stron internetowych, zamawiasz-przesyłają Ci zestaw do badania z instrukcjami, odsyłasz również z instrukcjami.
LS, Kawka, Przytulasek lubią tę wiadomość
-
Mamawplanach🤗 świetna świadomość, że beta pięknie rośnie 🥹 rozumiem Twoje obawy dlatego czekamy na USG i oczywiście mocno trzymam kciuki ✊️☘️
LS🤗 super, że na monitoringu wszystko pozytywnie i oby poniedziałek to potwierdził 😉
W maju jest Dzień Matki , maj jest miesiącem Matki Boskiej , w maju wszystko budzi się do życia- niech to będzie dobra wróżba 🌼☀️Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 19:44
MamaWPlanach, LS, Anulka1505 lubią tę wiadomość
👧 39 🧑🦱40
Starania od 2020r.
Laparoskopia 2021r.
Problem : słabe nasienie
AMH 1, 2 ( 2021) 0,7 ( 06 .2025) 1,7 ( 11.2025) . , niskie żelazo i ferrytyna
Kariotypy ✔️
Kir Bx , większość implantacyjnych ✔️
Drożność jajowodów ✔️
03.2025 Angelius Provita MP
1️⃣ Procedura IVF krótki protokół
02.06 .25 początek stymulacji
💉menopur , puregon , orgalutran
Punkcja 16.06 ❌️ nie udało się nic pobrać 🥲
07.07 Histeroskopia
Sierpień na 3 miesiące Omnitrope i androtop
2️⃣ Procedura IVF krótki protokół
14.11.25 początek stymulacji
💉 gonal ,omnitrope , Menopur , orgalutran
Punkcja : 8🥚--> 4 dojrzałe --> 2
zapłodnione --> 3 doba ❌️
3️⃣ Procedura IVF. Krótki protokół
06.03 💉rekovelle
9.03 orgalutran , Menopur
18.03 punkcja - 4🥚-> 2🥚- 1 zarodek 3AB
23.03 I FET 3AB -
b7dpt 3,6 9dpt 2,0 ❌️
01.06
4️⃣Procedura IVF
01.06 start stymulacji
13.06 punkcja - -
LS jak po monitoringu kiedy transfer ? 🍀😀
Pytanie mam do mamusiek w którym tc robiłyśmy szczepienia na Krztusiec i na RSV ? Dostaje się receptę na wykup szczepionek czy jak to wygląda 🫣😁
Przytulasek lubi tę wiadomość
👧 ’87 🐈
AMH: 1,31
Kariotyp 🆗
KIR Bx, brak 2DS1, 2DS5, 3DS1 ❌
CD56 ❌
cross match 51,7% & negatywny 🤷♀️
MTHFR C677T (C/T) ❌ PAI-1 4G/5G ❌
Podejrzenie adenomiozy
👦 ’85 🐕🦺
Kariotyp 🆗
morfologia 1%❌
HBA 75% MSOME 2% ➡️ 0%❌
SCSA 🆗
I IVF
🍀Invimed Wrocław🍀
3AA cb💔 3x4AA, 4BB❌
II IVF
🍀FERTILITA Ruda Śląska🍀
diphereline x 2
07.01 punkcja 8 oocytów, 🥚6MII IMSI ➡️ ❄️ 3AA
09.01 ET 2x4A (2dn) (Prograf, Accofil, SMOFlipid, Duphaston, Neoparin, Utrogestan)
✨12dpt 319,78 ✨14dpt 760,13 ✨17dpt 1919,75 ✨20dpt 6168,61✨26dpt 29843,34
28dpt CRL 0,37 ♥️ CRL 0,45 ♥️
7w1d CRL 0,98 CRL 1,02
9w0d CRL 2,34 CRL 2,48
12w1d prenatalne ryzyka niskie 🩷🩵 CRL 5,77 CRL 5,83
21w0d 🩵 498g 🩷 474g
24w0d 🩵 702g 🩷 657g

-
Hejka dziewczyny, bardzo dawno nie byłam aktywna na forum... Ostatnio po stracie synka 👼🏽👼🏽 dziś chciałabym Wam napisać że wczoraj miałam transfer naszego mrozaczka ❄️❄️❄️❄️ i w sumie nie wiem jak się czuje... albo jak powinnam się czuć... boję się.... Buziaki dla Was i trzymam kciuki za każdą 🫶🏽🫶🏽🫶🏽
Kawka, Gilli, Lwica_Lewka, Ola8999 lubią tę wiadomość
-
Lajla87_87,na krztusiec mozna sie szczepic po 27tc,optymalnie 30. Na rsv miedzy 32 a 36. Pamietam ze u mnie w przychodni szczepionke na krztusiec mieli,a na rsv musialam wziac recepte (jest bezplatna tylko lekarz musi wpisac odpowiedni kod)Lajla87_87 wrote:LS jak po monitoringu kiedy transfer ? 🍀😀
Pytanie mam do mamusiek w którym tc robiłyśmy szczepienia na Krztusiec i na RSV ? Dostaje się receptę na wykup szczepionek czy jak to wygląda 🫣😁
Lajla87_87, Ola8999 lubią tę wiadomość
👱♀️36l
AMH 1.19
TSH 1.97->1.49
Ft4 16.60
Żelazo 60.8->45.8
Ferrytyna 10.6->22.70
Estradiol 152
FSH 5.43
LH 5.49
Prolaktyna 20.20
Podejrzenie adenomiozy
Kariotypy OK
👦38l
Badanie nasienia morfologia 2%
08.05 kwalifikacja in vitro
11.05 start stymulacji: 💉Cetrtotide,Menopur,Rekovelle
26.05 Punkcja->7 oocytow, zapłodnionych 6-> 2❄❄ :3AA,3AB
27.06 Transfer ❄ (6dn), 7dpt beta 34.6, 10dpt beta 163, 13dpt beta 410, 18dpt 2549, 22dpt beta 9234🍀
16.07. Zarodek z echem 🥳
21.07 CRL 3.7mm i ❤
31.07 CRL 1.13 cm i ❤ 151 ud/min
14.08 CRL 2.60 cm I ❤ 168 ud/min
17.08 CRL 3.07 cm
05.09 CRL 6.07 cm
Prenatalne,Pappa,Sanco ok 👌

-
Lajla87_87 wrote:LS jak po monitoringu kiedy transfer ? 🍀😀
Pytanie mam do mamusiek w którym tc robiłyśmy szczepienia na Krztusiec i na RSV ? Dostaje się receptę na wykup szczepionek czy jak to wygląda 🫣😁
Dokładnie tak jak @Just napisała. Ja robiłam RSV w 34 tc, bo chciałam, żeby Maluch miał jak najdłużej ochronę jak się urodzi, krztusiec to się pospieszyłam i w 27 tc robiłam. Też krztusiec mialam w przychodni (Luxmed, na NFZ), a na RSV lekarz mi wystawił receptę i odbierałam bezpłatną szczepionkę w aptece. Nawet mi przechowali szczepionkę przez 3 tygodnie w aptece, bo najpierw "wykupiłam" a dopiero później poszłam na kwalifikację i szczepienie.
@Anulka trzymam kciuki za transfer, bądź dobrej myśli 🍀🍀🍀✊️✊️✊️
Lajla87_87, Anulka1505, Ola8999 lubią tę wiadomość
Kariotypy ok; AMH 4,8 (09/24)
-cross-match 10/24 39%, 12/24 61%, 05/25 45,5%
-allo-MLR 38% 10/24, 05/25 55,6% komórki NK 9%, KIR AA
Naturals 🤗 24/06/25 β 60.9, 26/06 β 141, 28/06 β 360.9, 02/07 β 2108; 15/07 CRL 0,98 cm 141 ud/min
02.08 CRL 2,85 cm; 21/08 Sanco i prenatalne - ryzyka niskie 🤞
23.02.2026 Synek 💙 39+1, 3720g 55cm 💪
Klinika nr 2 od 09/24:
IVF 6 04/05.25 - 4❄️ po PGTA-A 1 ❄️👌 i 1 mozaika - czekają ⌛
IVF 5 10/24 - 1 PGT-A ok, 1 ?
- transfer VIII 04/03 5.2.1 - β 10dpt 0.156 💔
- transfer IX 05/04 5.2.3 💔
Klinika nr 1 2021-08/24
4 procedury IVF. IVF 1: 4 ❄️, bez PGT-A, 4 transfery, 1 cb
3 IVF z PGT-a: IVF 2:❄️ 👎. IVF 3: z 3❄️ dwa 👌Dwa transfery z Accofil:
-transfer❄️ 5.1.1 udany (06/23), wada rozwojowa, 💔12+5
-transfer❄️5.2.3 (03/24) - 💔
IVF 4 - jeden❄️ok, transfer z Accofil (07/24), 💔6 +0. -
Powodzenia Anulka!!! Niech mrozaczek zostanie z Tobą!Anulka1505 wrote:Hejka dziewczyny, bardzo dawno nie byłam aktywna na forum... Ostatnio po stracie synka 👼🏽👼🏽 dziś chciałabym Wam napisać że wczoraj miałam transfer naszego mrozaczka ❄️❄️❄️❄️ i w sumie nie wiem jak się czuje... albo jak powinnam się czuć... boję się.... Buziaki dla Was i trzymam kciuki za każdą 🫶🏽🫶🏽🫶🏽
Anulka1505 lubi tę wiadomość
⏳ od 06.2024
36 👩
D3, B12, estr, prolaktyna, owulacje
🔻niski prog 8DPO: 12ng
MUCHA, sonoHSG - OK
Pasożyty - OK
41🧔♂️
Posiewy OK
Kariotypy OK
🔻 ciężki czynnik męski - OAT
🔻 operacja żpn - styczeń' 26 - brak poprawy -
LS a jak tam przygotowania do Twojego transferu? Wiadomo już kiedy? Jeśli przyszły tydzień to pogode powinnaś mieć wyśmienita! 😬🫶🥰 mam cichą teorię, że wiosna/lato to najbardziej sprzyjające organizmowi miesiące na zajście w ciążę ☺️LS wrote:Trzymam mocne kciuki za twojego wojownika czy wojowniczkę 🤗🥹✊🏼✊🏼✊🏼 no i czekam razem z Tobą na USG, akurat gdzieś w tym czasie będę miała transfer 😊
LS lubi tę wiadomość
⏳ od 06.2024
36 👩
D3, B12, estr, prolaktyna, owulacje
🔻niski prog 8DPO: 12ng
MUCHA, sonoHSG - OK
Pasożyty - OK
41🧔♂️
Posiewy OK
Kariotypy OK
🔻 ciężki czynnik męski - OAT
🔻 operacja żpn - styczeń' 26 - brak poprawy -
Gilli wrote:W olimpiamed albo almed po prostu pasożyty jelitowe kompleks i 3 próbki, dokładnie zastosowałam ich wskazowki do przygotowań i zebrania próbek ze stron internetowych, zamawiasz-przesyłają Ci zestaw do badania z instrukcjami, odsyłasz również z instrukcjami.
Gili, przybijam Ci piąteczkę - pasożyty to mój absolutnie ulubiony temat, niemalże się z niego wydoktoryzowałam 😅🤣 przywiozłam sobie kiedyś glistę jako pamiątkę po Sri Lance, a w badaniach potem jeszcze wyszła dodatkowo Lamblia o Helicobacter 😂
Po obecności i leczeniu takiej ekipy już mnie nie zdziwi zalecenie, że próbki kału należy zbierać w pełnię księżyca - to żadne ludowe bajki a prawda, jakkolwiek to brzmi 😇
Gilli lubi tę wiadomość
⏳ od 06.2024
36 👩
D3, B12, estr, prolaktyna, owulacje
🔻niski prog 8DPO: 12ng
MUCHA, sonoHSG - OK
Pasożyty - OK
41🧔♂️
Posiewy OK
Kariotypy OK
🔻 ciężki czynnik męski - OAT
🔻 operacja żpn - styczeń' 26 - brak poprawy -
Cześć dziewczyny 😊
Na monitoringu wszystko wyglądało ok, zostałam wysłana jeszcze na potwierdzenie poziomu progesteronu i estrogenów. Estrogeny w 14 dc wyszły ok. 200, progesteron <1, więc niby wszystko w porządku.
Po wizycie u ginekolog byłam jeszcze na USG brzucha i pan doktor długo wpatrywał się w monitor, dopytywał, który to dzień cyklu i czy dawno byłam u ginekologa. Mówię, że dosłownie dziś 😄 A on dalej, że nie podoba mu się pani endometrium, że jest grube - 13 mm i że trzeba to skonsultować z ginekologiem.
Po wyjściu oczywiście od razu zaczęłam sprawdzać normy 😄 i wychodzi na to, że 10-11mm to standard, ale 12-14mm też może być jeszcze ok. Sama już nie wiem, co o tym myśleć. Głupio mi pytać moją gin, skoro przecież też na to patrzyła i mówiła, że wszystko wygląda dobrze 🤷🏼♀️
W poniedziałek 25.05 mamy transfer o 15:00, także będę wdzięczna za kciuki 😊 Obyś miała rację, @Kawka, i oby ten transfer był tym szczęśliwym ✊🏼🍀
Co u Ciebie, @Kawka? Mąż robił już badania? Jest jakaś poprawa?
MamaWPlanach, Gilli, Thoruviel, Przytulasek, Ola8999, Kawka lubią tę wiadomość
👩'89
HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
Kariotyp✔️
❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14
🧔♂️'75
Morfologia 1%❌
SCD 13%✔️
Kariotyp ✔️
_________________________________________
Invimed Wrocław🍀
IUI 10.2024 ❌
I IVF:
Kwalifikacja 2025.04✔️
2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
2025.06 - histeroskopia✔️
2025.09 - FET 4AB ❌
2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
II IVF:
2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
2026.03- ET 2x8bl❌
25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌ -
@MamaWPlabach, czy powtarzałaś betę?👩'89
HSG ✔️AMH 1,4 (07.2024) -->0,99 (04.2025)
Kariotyp✔️
❌Kir Bx (2DS1, 2DS5, 3DS1 obecne)
❌Niska ferrytyna 21-->27-->20-->14
🧔♂️'75
Morfologia 1%❌
SCD 13%✔️
Kariotyp ✔️
_________________________________________
Invimed Wrocław🍀
IUI 10.2024 ❌
I IVF:
Kwalifikacja 2025.04✔️
2025.05 💉Menopur300, Rekovelle12 - 11🥚- ❄️❄️❄️
2025.06 - histeroskopia✔️
2025.09 - FET 4AB ❌
2025.11 - CD138✔️, CD56✔️
2026.01 - FET 4BB, 4BA❌
II IVF:
2026.03 💉Gonapeptyl, Menopur 200, Gonal-f 100 - 9🥚-2x8bl, 2x❄️❄️
2026.03- ET 2x8bl❌
25.05 - FET 2x❄️❄️- 9dpt-5,2; 11dpt -9,35 14dpt-3,8❌ -
LS wrote:Cześć dziewczyny 😊
Na monitoringu wszystko wyglądało ok, zostałam wysłana jeszcze na potwierdzenie poziomu progesteronu i estrogenów. Estrogeny w 14 dc wyszły ok. 200, progesteron <1, więc niby wszystko w porządku.
Po wizycie u ginekolog byłam jeszcze na USG brzucha i pan doktor długo wpatrywał się w monitor, dopytywał, który to dzień cyklu i czy dawno byłam u ginekologa. Mówię, że dosłownie dziś 😄 A on dalej, że nie podoba mu się pani endometrium, że jest grube - 13 mm i że trzeba to skonsultować z ginekologiem.
Po wyjściu oczywiście od razu zaczęłam sprawdzać normy 😄 i wychodzi na to, że 10-11mm to standard, ale 12-14mm też może być jeszcze ok. Sama już nie wiem, co o tym myśleć. Głupio mi pytać moją gin, skoro przecież też na to patrzyła i mówiła, że wszystko wygląda dobrze 🤷🏼♀️
W poniedziałek 25.05 mamy transfer o 15:00, także będę wdzięczna za kciuki 😊 Obyś miała rację, @Kawka, i oby ten transfer był tym szczęśliwym ✊🏼🍀
Co u Ciebie, @Kawka? Mąż robił już badania? Jest jakaś poprawa?
Super wieści, że Twoj organizm już gotowy na transfer! 🥳
Trochę niepotrzebnie stresu dołożył Ci drugi lekarz - jakby nie było byłaś u swojej ginekolog która mówi, że wszystko wygląda w porzadku 👌 a ten lekarz od USG być może wcale się nie specjalizuje w sprawach kobiecych ani nie zna norm do przygotowania do transferu i jego zbytnia troska tylko przyniosła wątpliwości 😬
Poniedziałek tuz tuż 🥹
będziemy bardzo mocno Ci kibicować i Twojemu kropkowi!!! 🫶
U nas przyszły wyniki i przyznam, że myślałam że to pomyłka. Liczba zmniejszyła się z 1 mln przed operacją na 56 tys obecnie … więc dramatycznie mało. Więcej wyników nie mamy bo nie było z czego robić…
Po początkowym szoku, ogarnęłam się i umówiłam nas na kwalifikacje IVF - tu już raczej nie ma co czekać, boję się , że plemników z miesiąca na miesiąc będzie po prostu coraz mniej. Tak więc pod koniec czerwca dołączam do Waszego grona
LS, Ola8999 lubią tę wiadomość
⏳ od 06.2024
36 👩
D3, B12, estr, prolaktyna, owulacje
🔻niski prog 8DPO: 12ng
MUCHA, sonoHSG - OK
Pasożyty - OK
41🧔♂️
Posiewy OK
Kariotypy OK
🔻 ciężki czynnik męski - OAT
🔻 operacja żpn - styczeń' 26 - brak poprawy -
Nie wyrobiłam się dzisiaj przed pracą🫣 Pójdę w piątek na urlopie, bo jednak nie wytrzymam do USG.LS wrote:@MamaWPlabach, czy powtarzałaś betę?
Od tygodnia fatalnie sypiam. Budzę się o 5, czasem o 3/4, żeby skorzystać z toalety i nie mogę ponownie zasnąć. Nie wiem czy to stres przed USG czy hormony zaczynają szaleć. Poza kłopotami ze snem, uderzeniami gorąca, gdy się trochę poruszam i lekki zmęczeniem za dnia(może to być od niewysiania się w nocy) nie mam żadnych innych objawów. Co mnie trochę niepokoi, więc betę chcę zrobić dla świętego spokoju.
Cieszę się, że przygotowania do transferu dobrze poszły. 25-go będę mocno trzymała kciuki, żeby kropek się zadomowił🍀
Tak jak pisała @Kawka, nie stresuj się opinią o endometrium, tylko zdaje na opinię lekarza prowadzącego. To on jest specjalistą od IVF. Radiologowi może wydawać się endometrium za grube, ale nie musi mieć pojęcia o przygotowaniach do transferu. Myślę, że wielu lekarzy złapałoby się za głowę, patrząc na to co i w jakich ilościach w siebie wstrzykujemy, nie znając wszystkich zmiennych.
Powodzenia w poniedziałek✊
LS lubi tę wiadomość
👫 39 i 40
AMH 0,26
Insulinooporność (Glucophage 500)
Hashimoto/Niedoczynność (Eutyrox 75)
1 IVF- listopad 2025:
(Menopur 150, Rekovelle 12, Orgalutran)
3🥚, 2 ❄️
* styczeń 2026- histeroskopia-> polip
* FET- luty 2026, 3.2.1, beta 27,27⬇️
* FET- marzec 2026, 3.2.2, beta 5,63⬇️
2 IVF- maj 2026:
procedura wstrzymana⁉️
Naturalna ciąża?🥹
11.05 beta 295, 13.05 beta 609,
15.05 beta 1186, 22.05 beta 14940,
26.05 FHR 143 u/min💓,CRL 3,0 mm
10.06 FHR 167 i/min💓, CRL 19,3 mm
„Jeszcze będzie dobrze — wierzę w to każdego dnia.”💙




